Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - k v t .
Added 19 Jul 2021

k v t .

@kvt_channel
Number of subscribers: 114
Photos: 1,850
Videos: 149
Links: 431
Description:
У дівчинки є ім'я @alksnk та свої думки на різні теми

👥 Number of subscribers

114
Average/Day:: 0
Average/Week:: +2
Average/Month:: 0

📊 Messages per Day

0.2
Last day: 0
Week average: 0.1
Average per day: 0.2

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 51 24-08-12 19:13
Сексуальне насильство у ЗВО: що робитиНаша студентка Марина Калашнікова заявила, що зазнала сексуальних домагань від завідувача катедри біохімії Олексія Савчука. Мариною була подана заява до поліції, наразі ведеться розслідування. Цей алгоритм дій покликаний допомогти всім, хто може потрапити в подібну ситуацію.Сексуальне насильство — це будь-які дії сексуального характеру, вчинені щодо людини без її добровільної згоди. До нього, окрім фізичного контакту, належать коментарі та жарти сексуального характеру, непристойні жести.Якщо ти стала/став жертвою цього, тоді звернися до:1. Близької людини, яка підтримає тебе та «поверне до реальности», оскільки твоє сприйняття світу після інциденту може бути утруднене.2. Поліції за номером 102.3. Швидкої медичної допомоги за номером 103, якщо необхідно.4. Представників Студентського парламенту, адміністрації навчального закладу.5. Громадських організацій, які надають допомогу постраждалим від насильства, або публічних людей, які займаються розголосом подібних ситуацій. Наприклад, ти можеш зателефонувати «ЮрФем» за номером 0 800 30 55 90.Важливим, проте складним, є збір доказів. Фіксуй інцидент у вигляді відео-/аудіозаписів, якщо ситуація дозволяє.Ти маєш право звернутися до правоохоронних органів навіть тоді, коли ти стала/став свідком вчинення неправомірних дій.Твій голос допоможе іншим.
👁 22 23-07-07 09:53
з вечора 6 липня до вечора 7 липня (я знаю, є нюанси, але я притримуюсь цих дат) триває одне з найдавніших свят східних слов'ян — Свято Купала. цьогоріч у мене було трохи більше часу на те, щоб намалювати цілий пост на цю тему, шо мене дуже тішить. отже! увага! у мене було бажання намалювати міста саме в їхньому підлітковому віці не залежно від часового проміжку, і в сорочках з вишивкою кожного регіону (не повністю в національному вбранні, як можете побачити), які святкують це свято.важливе пояснення: чому немає міст Криму. пояснюю: я хотіла додати Севастополь, шукала в інтернеті, запитувала у себе в історіях щодо того, чи святкували там це свято взагалі, і якщо так, то чи були певні особливості. інтернет мовчав, як риба, а думки у відповідях на історії розділилися, тому я вирішила не малювати того, в чому не впевнена. якщо у вас є більше інформації щодо цього — напишіть будь ласка в коментарі або особисті повідомлення мені." ой на Івана, та й на Купала, там дівчинонька квіти збирала "
👁 96 22-10-11 22:20
4 роки бакалаврату2 роки магістратури3-5 (в середньому) років аспірантури+ постдок ще бог знає скільки років+ хтось ще зі школи вчиться профільно, можна додавати зверху пару роківвесь цей час ти витрачаєш на навчання, щоб зрозуміти, що по великому рахунку ти нічого і не знаєш і світ перевернути ще треба вміти (це у випадку якщо ти не вигорів на жодному з етапів і не пішов у вебкам/закладки/айті)мінвайл чуваки: та нашо профільна освіта, технології редагування геному мають бути доступні всім, щас я в гаражі у себе тут пошаманю і рак вилікую, і проблему всесвітнього голоду вирішу. це всьо прокляті капіталісти технології монополізують (ладно, в цьому є частка правди, але ми зараз не про те)наука, безперечно, має ставати ближчою до народу, а вчені не мають бути загадковими недосяжними відлюдниками, які незрозуміло чим займаються. але блін, по-перше це знецінює кількість найкращого часу життя, витраченого на можливість хоч здалеку себе науковцем називати, по-друге, чому пересічні люди настільки впевнені у власній геніальності?)) спеціалісти роками мучаться і частіше без результатів, аніж з, а тут умовний пчел форумів начитався і погнав всі гештальти закривати.люблю душнить на тему біоетики більше ніж багато що в цьому житті, привід для духоти підкинули на парі з оміки, осьо він вам.на тесті завтра мені це допоможе аж ніяк, але це шоб ви не думали що я тільки картинки в інтернеті красти вмію