Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 35 Квартал
Added 14 Jul 2024

35 Квартал

@kvartal35
Number of subscribers: 11 308
Photos: 9,970
Videos: 3,380
Links: 2,510
Description:
Вітаємо вас в офіційному телеграм каналі громадської організації "35 Квартал". Пишемо про урбаністику, новини та активність в Конотопі. Зв'язок з нами: @Kvartal_35_bot Посилання на збори: https://linktr.ee/kvartal35konotop

👥 Number of subscribers

11 308
Average/Day:: +33
Average/Week:: +91
Average/Month:: +1254

👁️ Average views per message

3 022
Average/Day:: 2,000
Average/Week:: 3,344
ERR: 26.72%

📊 Messages per Day

0.7
Last day: 20
Week average: 2.9
Average per day: 0.7

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 3,210 26-06-06 19:19
🚨🚨🚨 УВАГА! УВАГА! УВАГА! 🚨🚨🚨🔋 Розпочато попередню реєстрацію на отримання гуманітарних наборів для подолання енергетичної кризи! Якщо ваша родина належить до вразливих категорій населення та постраждала внаслідок війни, ви можете подати заявку на отримання набору відБлагодійного фонду «Омріяна Країна» у партнерстві з гуманітарною неурядовою організацією Acted в рамках Консорціуму реагування за фінансової підтримки Уряду Сполучених Штатів, які реалізують програму з видачі гуманітарних наборів Energy Crisis Support людям із вразливих категорій, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації проти України в місті КОНОТОП. 🗣Отримати набори можуть домогосподарства наступних категорій:- ДГ ВПО, які мають у своєму складі людей з інвалідністю І або ІІ групи або дітей з інвалідністю (якщо статус ВПО отриманий після 24.02.2022 року)- ДГ з людьми з інвалідністю І або ІІ групи або дітьми з інвалідністю, які безпосередньо постраждали від збройного конфлікту (повністю або частково зруйноване житло, поранення або втрата цивільних членів домогосподарства)- ДГ ВПО, які мають 3 і більше дітей віком до 18 років (якщо статус ВПО отриманий після 24.02.2022 року);- ДГ ВПО людей похилого віку (60+, якщо статус ВПО отриманий після 24.02.2022 року)- ДГ людей похилого віку (60+), які безпосередньо постраждали від збройного конфлікту (повністю або частково зруйноване житло, поранення або втрата цивільних членів домогосподарства)⚠️ Обов’язкова умова: Податися на отримання допомоги можуть домогосподарства, у яких дохід на одну особу не перевищує 8422,00 грн. 🎁 До набору входять: Павербанк 30000 mAh Багатофункціональний акумуляторний ліхтар Газовий балон «Кемпінг» 8 л Портативна газова плита Термос 1500 мл Ковдра Спальний мішок 📝 РЕЄСТРАЦІЯ ОБОВ’ЯЗКОВА ЗА ПОСИЛАННЯМ👇 https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeWboClAdgY1-hB-iIe11yn8lL5_Dv-cxcMOZKymIEfIRTDBw/viewform Кількість наборів обмежена! Не зволікайте з подачею заявки!💙💛 Поширте інформацію серед тих, кому вона може бути необхідною!
👁 3,520 26-05-14 08:50
Що цікавого можна побачити в декларації депутата конотопської міської ради? Аналіз майнового стану та доходів Андрія Франчука за останні роки демонструє поступове розширення активів. Основна частина нерухомості та техніки була придбана ще до 2020 року, проте згодом фонд поповнився новими об'єктами. Після 2022 року кількість активів не збільшувалася. Зокрема, у 2021 році до переліку власності додалися житловий будинок площею 101 м² та земельна ділянка. Серед нерухомості наймасштабнішим об'єктом залишається комерційний об'єкт площею понад 1300 м², право власності на який було оформлено у 2019 році. Транспортний парк складається з автомобілів різного призначення. Поряд із легковою Audi A7, у розпорядженні є значна кількість робочої техніки, зокрема вантажні автомобілі марок Peugeot, Opel, Citroen, а також гусеничний екскаватор. Щодо фінансових показників, то за п'ятирічний період спостерігається зростання офіційних доходів приблизно у 2,5 раза. Якщо у 2020 році вони становили 993 тисячі, то за підсумками 2025 року ця сума перевищила 2,5 мільйона. Основними джерелами надходжень вказані виплати за військову службу та прибуток від підприємницької діяльності. Більшість наявних активів представлена саме комерційною нерухомістю та спеціалізованою технікою. @kvartal35
👁 3,050 26-05-05 14:56
58 ОМПБр — те, що відбувається насправдіТе, що відбувається прямо зараз — вже не просто «окремі факти». Це чергова спроба системи врятувати саму себе після розголосу.Командира бригади Івана Шниря таки відсторонено. Але не через побори, побиття людей чи корупційні схеми. А через втрату населеного пункту Ветеринарне. Тобто причина — наслідок. Не першопричина.Командир корпусу Житняк відсторонив Шниря без погодження «згори». І тепер його намагаються зробити крайнім.Паралельно відбувається класика: комбриг Шнирь забирає «общак» і просто йде у відпустку. Його заступник, якого брали на хабарі, виходить під заставу 1 млн грн. Начальник автослужби після питань про закупівлі іде в СЗЧ — тікає. Договори на закупівлю авто за завищеними цінами, які так і не доїхали в бригаду, знищуються і переписуються заднім числом. Підробляються підписи. Прямо зараз.Не хаос. Зачистка.Комбата, який тримав оборону Ветеринарного, також відсторонили. Комбат, у якого фіксували побори та побиття, намагається перевестись у 82 бригаду ДШВ на підвищення. Заступницю з ППП, яку підозрюють у поборах, прибрали з пониженням.Більше сотні СЗЧ за місяць — переважно з підрозділів, де був тиск і побори.Перевірка вже фактично озвучила позицію: «фактів корупції не знайдено». Тобто результат написаний ДО перевірки.Питання вже не тільки в 58-й бригаді. Чи можна в системі бити людей і отримувати підвищення, красти і просто перевестись, провалювати фронт і залишатись «своїм», а тим, хто говорить — закривати роти перевірками з готовими висновками?Відповідь, яку зараз показує система: можна.— Мар'яна БезуглаP.S. Ми не завжди довіряємо цьому джерелу — але цього разу особисто перевірили інформацію у військовослужбовців. Все відповідає дійсності.
👁 4,100 26-04-11 12:05
Нам пише мешканка будинку 38 по вулиці Братів Лузанів:Вчора сталася страшна і болюча для нашого будинку подія — влучання «шахеда». Внаслідок цього загорілися квартири, у трьох багатоповерхівках повилітали вікна. Важко навіть уявити, скільки горя це принесло людям… І все це — у Страсну п’ятницю.Коли мешканці оговталися від пережитого шоку, люди одразу почали прибирати уламки скла, закривати вибиті вікна від вибуху, щоб хоч якось убезпечити свої оселі. Щира подяка організації «Проліска» за надану допомогу — це справді було вчасно і необхідно.Але, на жаль, поруч із тими, хто допомагав, з’явилися й інші. Люди, які спеціально приїжджали «подивитися» — з кавою в руках, як на якесь видовище. Стояли і мовчки спостерігали за чужим горем.Ще більше обурює поведінка окремих представників міської влади та комунальних підприємств. Замість реальної допомоги — стояли осторонь, дивилися, як жінки власноруч тягають ковдри зі склом, і ще й дозволяли собі робити зауваження: мовляв, «не туди кидаєте», «одразу на причіп».Це виглядає цинічно і неприпустимо. Люди, які отримують зарплату з наших податків, у такі моменти мали б першими закатати рукава і допомагати — не словами, а діями.У такі важкі години хочеться відчувати підтримку: таку, як надали волонтери та громадські організації. Хочеться мати впевненість, що влада дійсно поруч і допоможе відновити житло — що завтра у людей з’являться нові вікна, а не лише «цінні вказівки».Звертаємося до всіх: проявляйте людяність. Не перетворюйте чужу біду на видовище. А тим, хто має повноваження і ресурси — будь ласка, допомагайте реально, а не формально.@kvartal35
👁 3,230 26-02-25 12:56
Верховна Рада ухвалила законопроєкт № 13646 про соціальний захист військових.Міністр оборони Михайло Федоров пояснив, що це означає на практиці.• Під час служби:Військові мають гарантоване грошове, медичне, продовольче та речове забезпечення. Передбачені відпустки за сімейними обставинами, лікування й реабілітація за рішенням ВЛК. Держава також забезпечує проживання, безоплатний проїзд і поштовий зв’язок. • Після повернення зі служби:Зберігається право повернутися на роботу — на посаду, не нижчу за попередню. Передбачена допомога в розмірі середньої зарплати після постановки на військовий облік. Військові отримують можливість професійної адаптації, повноцінний страховий і трудовий стаж, а також право на щорічну відпустку вже в перший рік роботи. Окремий блок — родини Захисників і Захисниць, які загинули або зникли безвісти. Законопроєкт запроваджує єдиний і прозорий підхід до виплат.Пропонується чітке правило: загальний обсяг допомоги — ₴15 млн. Тобто якщо військовий отримав статус безвісти зниклого, його родина отримує виплати близько ₴120 тис. на місяць, а в разі підтвердження загибелі, рідні отримають виплату в такому розмірі, щоб загальна сума допомоги становила ₴15 млн. @kvartal35
👁 3,120 26-02-23 09:15
В суботу були перші спроби атаки місцевої влади разом з поліцією не просто на бізнес, а вже на честь Героїв. Ви могли помічати, що багато білбордів у нашому місті – це не про комерцію. Це ініціатива соціально відповідальних підприємців, які є членами нашої організації. Вони безкоштовно надають свої рекламні площі для вшанування пам'яті наших Героїв та розміщення важливої інформації від служб.Попри те, що цей проєкт є соціальним та збитковим, ці підприємці щороку чесно сплачують понад 100 тисяч гривень податків у місцевий бюджет та додатково підтримують захисників.На жаль, зараз ми стали свідками масового примусового та на нашу думку незаконного демонтажу цих конструкцій. І найбільше обурює те, що цей процес ініціює місцева влада за безпосередньої підтримки поліції. Замість об'єктивного розгляду ситуації, правоохоронці фактично виступають на боці чиновників, залишаючи підприємців сам на сам і позбавляючи можливості відстояти свої права на місці. Ми вже звикли до свавілля щодо незручних підприємців, але вже були вчинені перші спроби завадити вшануванню наших Героїв. Виключно завдяки небайдужим активістам вдалося це зупинити, але наступного разу все може завершитися значно трагічніше. Ситуація викликає серйозні питання щодо прозорості таких дій. Ми, як організація, намагаємося переводити цю справу в правову площину для захисту наших друзів, але без розголосу та підтримки містян нам не впоратися, тому просимо хочаб про максимальний репост
👁 3,510 26-02-22 07:54
Колхоз та байдужість — два слова, які найточніше характеризують дії місцевої влади. Міський голова неодноразово обіцяв облаштувати гідне місце для вшанування Героїв Небесної Сотні, повторюючи ці тези щороку від початку своєї першої каденції. Проте з кожною річницею стає зрозуміло, що ці обіцянки залишаються лише словами.Виділення сотень мільйонів гривень на облаштування парків під час війни, закупівля бруківки, яка роками безхозно розкидана на палетах по всьому місту, та ремонт доріг сумнівної якості виявляються пріоритетнішими за пам’ять про загиблих героїв. Зараз меморіальна дошка перебуває в критичному стані: дерево гниє, а зображення героїв настільки пошкоджені часом та недбалістю, що деякі обличчя вже неможливо впізнати.Коли наступного разу представники влади говоритимуть про патріотизм чи захист інтересів громади, варто згадати стан цього меморіалу. Він є кращим свідченням їхнього справжнього ставлення до цінностей, якими вони намагаються маніпулювати. Бо якщо в голові лише байдужість, а навколо колхоз — інакше й бути не може.
👁 2,880 26-02-06 08:21
ДО УВАГИ ПАСАЖИРІВ!!!Укрзалізниця повідомляє про динамічне ціноутворення в преміум-сегменті та нові правила повернення залізничних квитківТаке рішення ухвалено в умовах повномасштабної війни, коли залізнична інфраструктура та рухомий склад системно зазнають ворожих обстрілів, а компанія несе додаткові витрати на безпеку, відновлення і захист пасажирів.Наприклад, якщо пасажир купує квиток у преміумсегменті на поїзд з Києва до Львова в перший понеділок лютого — непіковий період — і робить це за 20 днів до поїздки, вартість квитка у вагоні СВ буде нижчою, ніж якщо квиток на цей самий поїзд купити в липні — піковий період — у п’ятницю, коли попит високий, і залишилося останнє місце у вагоні.Важливо: ці зміни стосуватимуться проїзду виключно преміумсегменту — вагони СВ (люкс), 1 класу поїздів «Інтерсіті» — у внутрішньому сполученні, Вартість проїзду у вагонах плацкарт, купе, а також 2 класу “Інтерсіті” поїздів внутрішнього сполучення не зміниться.Також будуть проіндексовані тарифи на проїзд у вагонах СВ (люкс) міжнародних поїздів. Ціна у цих вагонах збільшиться орієнтовно на 20%. У інших вагонах міжнародних поїздів ціни на проїзд не зміняться.Нові правила повернення квитків:При поверненні квитка за 15-20 діб до відправки поїзда - кошти повертаються повністю;За 10-14 діб - повертається 90% вартості;За 5-9 діб - 75% вартості;Від 1-4 діб - 50% вартості;Менше ніж за 24 години до відправки - повертається 30% вартості;@kvartal35
👁 3,930 26-01-21 08:28
Увага 18+! (Шкідливо для психіки)Послухавши цей черговий «спіч» нашого очільника і просто в ауті. Знову в нього всі винні, окрім нього самого! 🤡Що цей «діяч» взагалі знає про реальне життя? Що він знає про те, як воно — коли в квартирі майже 0 градусів, коли три доби немає світла? Легко філософствувати, коли більшу частину часу проводиш десь за межами міста, здебільшого за кордоном, а робочі години «героїчно» відбуваєш у теплому кабінеті з генератором, де на задньому плані за бюджетні кошти в розпал війни х**ачать ремонт у міськраді! 🤬Порівнювати Конотоп з Києвом — це взагалі межа неадекватності. У столиці цілеспрямовано гатять по критичній інфраструктурі, а в нас — це чиста службова недбалість!Генератори треба не жебракувати у партнерів роками, а купувати самим! Замість того, щоб вбухувати мільйони в парки та «красу», треба було вкладати в альтернативні джерела тепла та світла.І головне питання: де поділася та купа генераторів, які нам вже давали партнери?Розчинилися в повітрі? 💨Щодо відключень: так, це не пряма компетенція мера. Але коли люди сидять без світла три доби — ти, як голова міста, зобов’язаний втрутитися! Підніми дупу, зв’яжися з РЕМ, РДА, ОВА, улагоди ситуацію! У Шостці, наприклад, змогли заживити людей від мобільних генераторів, щоб дати хоч трохи «світла».А що пропонує наш «геній»? Закупити людям газові балони... Це просто фініш. Може, ще дрова в квартири порадить заносити? 🤦‍♂️Скільки ще ми будемо терпіти цю недолугість та імітацію роботи?
👁 1,890 25-12-25 12:53
Наш місцевий божевільний вчергове пробив дно. Цього разу пацієнт додумався перекласти провину за війну на самих українців. Фактично, мер займається віктімблеймінгом: замість засудження агресора, він тиражує маразм про те, що ми «самі винні» і це нам така «кара».Та найбільше вражає його ставлення до людей. Для нього діти — це тупо «біологічний матеріал», якого зараз, бачте, не вистачає для фронту. Це чиста радянщина і логіка м'ясника: баби народять, аби державі було кого відправити в окопи. І це при тому, що історія давно довела: заборона абортів, якою б складною та неприємною не була ця тема, ніколи не збільшує народжуваність. Вона лише множить жіночі смерті від підпільних операцій, калічить долі та наповнює інтернати нещасними дітьми.Але вершина цинізму — чути моралізаторство саме від цього персонажа. Про сімейні цінності нам розповідає Артем Юрійович, який жінок змінює частіше, ніж сорочку? Це нам закидає "зразковий батько", який наштампував дітей у різних шлюбах і якого буквально через суд змушують платити аліменти, бо сам він своїх дітей не підтримує? Чи, може, це той великий виховник, чиї неповнолітні нащадки колекціонують десятки протоколів за порушення ПДР? Чи це той самий бойовий офіцер, який всіх відправляє на фронт, а свою дупу в тилу за бюджетні гроші наймає охороняти людей? Ось воно, справжнє обличчя нашого керманича: суцільне лицемірство, подвійні стандарти і зневага до власного народу. Продовжуй у тому ж дусі, Артеме, нехай всі бачать, яка прірва між твоїми словами і твоїми діями.@kvartal35