Source
Кукарача з медом | Кста, от ви вже полюбому мене шизоїдом вважєте, імені впринципі криста...
21 Views/Reach
2026-03-01 23:37
Message №4264
Кста, от ви вже полюбому мене шизоїдом вважєте, імені впринципі кристально на це похуй, просто подумайте над тим шо я зараз скажу:Дуже багато разів, коли економіка і стан в суспільстві доходили до ручки, коли люди думали шо вже пізда, нічого хорошого не буде, обов'язково з'являється якась особа/група осіб, які викладають план і варіанти покращення ситуації. Буквально історія з Гітлером - економіка в сраці, з'являється чєлік і харизматично так заявляє "Йо, йдіть за мною, все буде чотко".Люди вже не вважають що в них є місце в системі, і вони підуть за тими, хто показує їм вихід зі сракиТак само було і після дефолту, так само було багато разів до цьогоЦе я до чого - історія себе повторює. Типу я навіть є прикладом. Не іронічно сказано, в мене вже настрої як свого часу були в Качинського, якщо раніше майбутнє було незрозумілим і непередбачуваним, то зараз його просто нема, і єдиний видимий варіант це руйнувати існуючу систему і будувати нову. АЛЕ!Клянусь, почку готовий на це покласти, має з'явитися якась хуйня, якась людина може, яка покаже вихід з того піздєца в якому зараз світ, і люди видихнуть з полегшенням, не розуміючи шо колесо просто знову повернулося і королі залишаються тими ж, змінилися лише методи керування. Страждали усі наші предки, наші батьки, страждаємо ми, і страждатимуть наші діти і їхні діти і так поки нарешті ми не зрозуміємо нахуй шо людство не готове володіти тим рівнем розвитку який йому доступний