Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Щелепи Котлера | Маркетинг і CX в медицині
Added 14 Jul 2024

Щелепи Котлера | Маркетинг і CX в медицині

@kotlersjaws
Number of subscribers: 320
Photos: 40
Videos: 10
Links: 79
Description:
Проєктування конкурентних переваг і сервіс-дизайн. Business booster
Source

Щелепи Котлера | Маркетинг і CX в медицині | Історія про сервіс з мережі. Заходжу в кав'ярню. Кажу:- Добридень. Зро...

😵Історія про сервіс з мережі. Заходжу в кав'ярню. Кажу:- Добридень. Зробіть, будь ласка, амерікано без молока.- Ми не робимо амерікано. Можемо запропонувати "фільтр" чи "доппіто".- Бляха, шо це.... йде пояснення...Я:- Добре. Зробіть "доппіто" це ваше.Поки розмовляв телефонлм принесли стаканчик з "плевком верблюда, шо жував кавові зерна" на донишці.Договорюю телефоном, підхожу до, дай їм Бог здоров'я, барист:- Ребзя, налийте меню сюди ще гарячої води.- Ні.- Шта?- Це зіпсує смак кави.- Хлопці, це моя кава, я її оплатив і можу робити з нею все, що захочу. Тож, будь ласка, налийте гарячої води мені в стакан.- Ні. Ми так не робимо.- Ок. Дайте мені окремо в стакані гарячу воду. - Ні. Бо ви нальєте її в каву.- WTF 😡- У нас правило. Ми не робимо амерікано.- Та пофігу. Правила це для індейців. Зробіть, будь ласка, як я прошу, бо смак вашої кави я навіть не відчую. Я люблю так, як кажу.- Ні.Крч, забрав я гроші і пішов із зіпсованим настроєм пити каву з присмаком картонного стаканчика на ОККО.Питання два:1️⃣Шо за претензії до "амерікано"? Його полюбляє багато людей. Яка ваша справа?2️⃣Шо за принципова позиція кафешки, щоб не зробити так, як просять? Все ж таки я клієнт і не прошу танцювати голими на барі. Попросив, бляха, склянку гарячої води.Це якась нова ресторатарна фішка "заї...и свого клієнта"?⁉️Чи виправданий такий снобізм бізнесу, на вашу думку ?