Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Корчинський
Added 14 Jul 2024

Корчинський

@korchynskiy
Number of subscribers: 18 863
Photos: 5,970
Videos: 958
Links: 4,470
Description:
Майстер політичної провокації, засновник УНСО, лідер БРАТСТВА, літератор, поет, філософ. Стосовно співпраці: @manager_DK linktr.ee/korchynskyi

👥 Number of subscribers

18 863
Average/Day:: -13
Average/Week:: -149
Average/Month:: -730

👁️ Average views per message

3 747
Average/Day:: 3,360
Average/Week:: 3,357
ERR: 19.86%

📊 Messages per Day

4.7
Last day: 6
Week average: 5
Average per day: 4.7

Logo change history

Name change history

Корчинський 2025-01-03
Дмитро Корчинський 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 2,830 26-02-15 16:01
🇺🇦🇺🇦🇺🇦Вже вщухли пристрасті, тому настала татова черга ділитись враженнями про конференцію правих сил. Максимально плідний захід. Висота, лоск і міць правого середовища вкотре стали очевидністю. Попри втрати на фронті, ми, все ще зберігаємо статус найорганізованішого та найбоєздатнішого сегменту українського суспільства. ДК і Братство заклали добру традицію збирати праві середовища задля координації дій. Для узгодження акцій прямої дії та підвищення ударної міці наших осередків. Адже у поточному моменті ми маємо протистояти на двох напрямках: фронт, [де категоричність маркерів є зрозумілою] та тил, [в якому підіймає голову ухилянтська мразь, правокачатєлі, "військові адвокати", вата та МП].Приємно було пересвідчитись у щільності наших лав та почути динамічні промови лідерів мислячих інтелектуально-комбативних груп, а саме 💣Друга Сліпа [3 Армійський Корпус];🔥Євгена Карася [413 ПБС СБС];💪Друга Жекуса [Авангард 3 АК];💥Друга Русина [Centuria 3 AK];🧨Ігоря Плохого [Націонал-Християнський фронт];♣️представника Традиція і Порядок [нажаль не запам'ятав позивний, але був позитивно вражений характером та змістом озвучених ним думок] та ін.⚠️Звісно ж хотілося почути думки свого побратима та беззаперечного авторитета у правому русі — Івана ZALIZNYAK, проте свої умовиводи він виклав у власному каналі і вони традиційно на висоті. # # #Тези з якими Тато звернувся до правих осередків:— радикалізація негативного ставлення до ухилянтської швалі та створення максимально незручних умов для їхнього безтурботно-затишного життя у час Великої Війни;— активізація зовнішньої пропаганди [графіті, стікери, соцмережі] основних гасел #ТЦК_ULTRAS; формування мобільних груп активних громадян, які б нейтралізували вуличне бидло, котре перешкоджає мобілізаційній роботі військовослужбовців #ТЦК_ЗСУ;— мілітаризація суспільства і справедлива, [тобто тотальна та обов'язкова мобілізація мужського частини громадян України];— блокування діяльності псевдорелігійних організацій московського патріархату та їхніх медіа [СПЖ та Казацкій]; остаточне вирішення питання МП [який, до слова, активно включився у процес зриву мобілізації та дискредитації військовослужбовців ТЦК_ЗСУ]— популяризація дітонародження та раективація української демографії [або воюй, або плодись; як перше так і друге є подвигом];— актуалізація демографічної арифметики для українців:1 дитина — дещиця дитини2 дитини — це пів дитини3 дитини — це 1 дитина [орієнтування на християнський догмат Св. Трійці, де в порядку містичного тлумачення 3=1];— мовне питання; тотальне панування української мови; виразніша нетерпимість до кацапоротих... Адже мова це не про фантики слів, радше про операційну систему свідомості. У кожній лінгвістичній тектоніці операційка є відмінною.Мова — єдиний інструмент заглиблення у буття [Гайдеґґер: Мова — це дім буття]; це головний формфактор ландшафту мислення та логіко-семантичного процесу; це операційна система актів свідомості.Бути українським націоналістом [традиціоналістом/правим] і не дотримуватись засад лінгвістичного шовінізму — неможливо. Зрештою, ніщо кацапське не має право на існування в публічному просторі України.Тож максимально стисло і тезово про суть актуалізованих у доповіді проблемних питань: 1) більше дієвої нетерпимості до ухилянтів;2) розпоширення діяльності і пропаганди #ТЦК_ULTRAS;3) остаточне вирішення МП-ешного питання;4) реактивне примноження свідомої української популяції та турбодемографія;5) більше мовного шовінізму та нетерпимості до носіїв ублюдочного кацапського нарєчія.P.S. МИ ТУТ, ЩОБ ЖИТИ. А життя — це розгорнуті у часі зусилля. Попереду Ера наших колективних зусиль, які неухильно змінять порядок історичних процесів. Амінь.
👁 3,160 26-02-14 17:03
Останні 100 років, зовнішня політика США була переважно огидною, але інколи - злочинною. За весь цей час, відносно доброю вона була з 2022 по 2024 роки. У двадцятих - тридцятих роках ХХ ст. американці допомагали москві будувати електрогенерацію та важку промисловість, в тому числі військову. Вони не зважали на те, що московити в цей час знищували мільйони українців і на те, що офіційною доктриною москви було знищення західного світу. У першій половині сорокових років, США за допомогою Ленд-лізу врятували московію від розпаду і допомагали її чисельним злочинам проти людства. Втім, і самі США тоді практикували військові злочини - знищення цивільного населення Німеччини, цивільної інфраструктури, а також знищення десятків тисяч культурних памʼяток Європи. Атомні удари по цивільному населенню Японії. Після Другої світової війни США допомагали знищенню європейських колоніальних імперій, що спричинило великі нещастя. У Кореї та Вʼєтнамі США боролися з наслідками власного ідіотизму, адже перед тим, саме завдяки США і американському союзнику - московії - постав комуністичний Китай, без якого корейські та вʼєтнамські комуністи були б безсилі. Підлою була політика «розрядки», яка дала нові можливості московії. США долучилися до знищення влади білих у Південноафриканській республіці, що занурило цю країну у нещастя. У 1990 - 91 роках США намагалися не допустити розпаду СССР. Після того, США змусили Україну віддати ядерну зброю московії, а також знищити ракети. США сприяли зросту агресивності москви у двохтисячних. США поблажливо поставилися до анексії Криму і частини Донбасу. Підлу політику нинішньої американської адміністрації ви знаєте. Вона є ще не найгіршою з можливих. Ми не повинні забувати, що на США лежить велика частка відповідальності за наші біди. США допомагали вирощувати монстра, який намагається нас знищити. Прийде час, коли українці всім згадають все і переконливо попросять розплатитися по боргах.Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 3,080 26-02-12 15:55
12 лютого 1971 року в Борисполі народився виданий Українець Валерій Федорович Гудзь… Один з кращих та найхоробріших командирів Збройних Сил України. До початку російсько-української війни був тренером Бориспільської молоді по боксу. Його надзвичайно шанували та любили. У 2014 мобілізувався командиром роти в 72 бригаду, мав позивний «79». Швидко очолив батальйон. Авдіївські бої 2016-2017 вже вів як заступник комбрига. Я не знаю солдат, офіцерів, добровольців, які б не шанували Федоровича. Він виростив покоління звитяжних командирів, які наразі теж керують батальйонами й бригадами. Федорович не любив штабів, більшість часу проводив на передовій. Надзвичайно уважний був до забезпечення бійців та медицини в підрозділах. Сам завжди носив аптечку та слідкував, щоб у всіх бійців вони були. Радів, коли ми привозили на зайняття інструкторів. Втрата кожного бійця була для нього трагедією. У нас дуже мало лишилося фото «79», завжди було не до того. Фото з «Да Вінчі» настояла зробити в штабі 24 бригади в Курахове, зі мною Валерій Федорович попросив зробити фото в день коли в МОУ було прийняте рішення про призначення його комбригом. Ми всі дуже пишалися нашим бойовим Командиром. Федорович був на стратегічному навчанні в Києві, коли почався широкомасштабний наступ. 14 днів він добивався відправки в самі гарячі точки фронту. Загинув під Попасною, ведучи бій з російською ордою у своїй рідній 24 бригаді, комбригом якою був з 2017-2020 року. 12 березня 2022 загинув не просто наш бойовий побратим, Герой України та Народний Герой Країни, загинув «духовний батько» багатьох видатних воїнів полковник Валерій Гудзь. Біль від втрат за ці роки настільки не вщухає, що коли приїхала записувати спогади для книги донька Валерія Федоровича - Анна Гудзь, ком постійно стояв в горлі ... Мені важко усвідомити, що «79», «Да Вінчі» і багатьох наших вже немає. Для мене Вони Назавжди в строю та в Воїнстві Небесному …Честь й Шана нашим Героям !Донька Валерія Федоровича - Анна Гудзь написала чудову книгу про Нього, її варто читати всім українцям та наслідувати справжніх велетнів нації 🫡🇺🇦🇺🇦🇺🇦(C) Оксана КорчинськаКорчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 3,150 26-02-10 16:02
Герої живуть доти, доки їх пам'ятають! Етнічний німець. У вересні 2014-го вступив до лав добровольців, батальйону спецпризначення СВЯТА МАРІЯ. Родина жила в Казахстані, згодом в московії. Казав, що та частина родичів, які переїхали до московії всі спилися. Мріяв про українське громадянство…10 лютого 2015-го загинув у бою за Павлопіль. Того дня бійці батальйону виконували розвідувальні функції в даному районі, вранці «Німець» заводив першу розвідувальну групу ЗСУ до населеного пункту. На виході потрапили під вогонь, першим був важкопоранений майор ЗСУ (в них своїх аптечок не було😰), «Німець» зупинив кровотечу засобами своєї аптечки й евакуював його в безпечне місце. Другим солдата розвідників, «Німець» використав залишки своєї аптечки та теж надав допомогу. Але коли поранили його, вже не залишилося засобів для порятунку, він намагався використати електричний шнур, але на жаль …. Помолимося за нашого побратима Гейнца Кирила, Він в Царстві Небесному, віддав життя за ближніх своїх та Україну 🫡🇺🇦Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 3,220 26-02-08 16:34
Конференція правих, яка відбулася в суботу, з міркувань безпеки не була організована, як масштабний захід (не більше пʼятисот присутніх). Кожна з представлених на конференції спільнот, на свої внутрішні заходи збирає значно більше своїх членів. Тобто конференція мала б лишитися не поміченою сторонніми людьми, тим паче, що обговорювалися специфічні питання теорії та ідеології. А попри те, конференція бурхливо обговорюється людьми, які не мають стосунку до правого руху. Це, в першу чергу, московицькі Z пабліки, які обурені тим, що по конференції не був завданий ракетний удар. На їхню думку, це було доцільно, адже були присутні офіцери ЗСУ та ГУР - відомі «нацисти» і ідейні вороги московії. Конференцією крайньо обурені інтернет-ресурси УПЦ ФСБ.Біснується грантова ЛГБТ тусовка. Плюється вата. На наш подив, плеснули діжку лайна блогери з інформаційного пулу Порошенка, не зважаючи на те, що про Порошенка і порошенківців на конференції не було сказано жодного слова. У відповідь, я на 17% зменшую споживання продукції компанії «Рошен» на час Великого посту. Незабаром матеріали конференції будуть опубліковані. Слідкуйте за анонсами.🎯 Конференція правих відкриває ЗБІР НА ДРОНИ для бойових підрозділів!🔗 Посилання на банку: https://send.monobank.ua/jar/9MVBUFNC8S💳 Номер картки банки: 4874 1000 2424 4330🎁 Два переможці збору отримають прапори з підписами спікерів конференції.Участь бере кожен, хто зробить будь-який донат.Кожен донат — це очі в небі, збережені життя та ще один крок до перемоги. 🙏Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 2,730 26-02-04 14:35
Наш друг і брат Роман Пиняжко надіслав мені вірш Маланюка. Форма простенька, але, як історичний артефакт, вірш дуже цікавий. Пан Роман також зауважує на тому, що Євген Онацький, друг Коновальця шеф ОУН в Італії, організовував зустріч Муссоліні з Міленою Рудницькою, а брат Степана Бандери Олександр, закінчував право в римському університеті, на грант від Муссоліні, був до речі одружений на племінниці Чіано, міністра, і був вбитий польськими вертухаями в Освєнцімі. Залізний Рим, — відісторичне Невичерпальне джерело,Де мідь латини славить Вічність Над хвилями щоденних злоб;Де історична електричність, Акумульована в віках, —Працює крізь віки на вічність І ні на мить не заника.Де в ляццароні спить патрицій,В пролетарі — аристократ, —Там народився муж із криці, Старого віку Герострат.Даруйте примітивність ліній,В яких накреслюю цей лик —Там лають словом „Мусоліні”,Це ж твір нового покоління І як майбутнє, він велик.Це — чоловік. Затерте словоУстами Ґорькаво й Толстого,Що в смороді російських сект Повзло заслинено-знайомо,Але збагніть звучання: HOMO,А не „расєйській чєлавєк“.Не пролетарій в смрадній секті, Комуністичний епілептик,Не „кающійся дварянін“ —Це нації міцної син.Це навіть не Петро — папуга,Що ставши на північний лід, Татарською петлею туго Затиснув Европейський Схід І кров'ю націй Бога й плуга Позначив свій поганський слід.Ні. Це вогненна МарсельєзаПлебеям духа і рабам, —Це Риму сонценосний Цезар За царство Бога боротьба!Живім же в радісній відраді:Наш край повстане і зросте,Бо Риму історичний радій Сягає і на скитський степ! Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 2,710 26-02-03 13:16
Кожного року друкую ці спогади, такі події закарбовуються на все життя…Авдіївка, 2 лютого 2017. Російські окупанти щоденно тисячі снарядів випускали по нашим позиціям на промці, шахті Бутівка та Балці. Десятки снарядів цілили в цивільну Авдіївку. В місті не було жодного реанімобіля для евакуації цивільного населення та обмаль для військових. Поранені надходили всю ніч, генератор з Маріуполя вдалося запустити тільки під ранок, ми з медиками по годині відпочивали почергово. Було важко додзвонитися в Дніпро, бо зв’язку не було по всій Авдіївці, просила допомогти реанімобілями, вибачилися, але посилати екіпажі під обстріли відмовилися. На 7 ранку знову ворог активізувався, знову надходили поранені. Вийшла на двір забрати контужених.Те що, я побачила на вулиці мене шокувало! Весь двір був в реанімобілях, зі всього фронту приїхали екіпажі добровольців і волонтерів - ПДМШ, АСАП, Янголи Тайри, Госпітальєри, Шпиталь майдану, Вітерець. В нас не було зв’язку, єдине до кого з даху змогли додзвонитися це до Госпітальєрів. Всі інші приїхали, бо військові на сусідніх ділянках фронту казали, що Авдіївка може не встояти. Саме це спонукало парамедиків волонтерів приїхати на допомогу… Тоді я ще раз зрозуміла велич наших українських добровольців та волонтерів ! Кожен самостійно прийняв рішення бути на найважчій ділянці фронту! В обід 2 лютого ми самоорганізувалися, домовилися про засоби зв’язку й чергування та прийняли рішення більшість екіпажів повернути в їхні ділянки фронту.Тоді ми вистояли.(C) Оксана КорчинськаКорчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 2,970 26-02-02 07:06
Слава Ісусу Христу! Головне на ранок 2 лютого1️⃣ московити продовжують терор проти цивільних: вночі їхні дрони вдарили по автобусу з шахтарями - 12 загиблих, багато поранених. Орда б’є по мирних людях, по пологових будинках, бо не здатна на чесний бій. Це не війна, це геноцид. Захід досі вагається з повною підтримкою, замість того щоб дати зброю для добивання нелюдів.2️⃣ Мирні переговори знову відкладені: після таємної зустрічі США з московитами тристоронні консультації переносяться на кілька днів. Тим часом орда просувається повільно, але кров’ю, а Медведєв брехливо обіцяє «швидку перемогу». Жодних компромісів з окупантами! Тільки повне вигнання з нашої землі.3️⃣ Трамп жорстко тисне на Іран: дає дедлайн для ядерної угоди, інакше удар. Аятола Хаменеї у відповідь погрожує регіональною війною, якщо США атакують. Нафта вже падає від сигналів про можливі переговори, але вісь Москва-Тегеран тримається, час добивати обох, поки вони не стали сильнішими.4️⃣ Тіньовий флот орди під новим ударом: ЄС готує 20-й пакет санкцій саме на лютий, з фокусом на танкери, банки й обхід обмежень. США теж просувають законопроєкти. Нарешті реальні кроки — треба тиснути далі, конфісковувати й топити, доки нафтодолари не перестали годувати їхні ракети.5️⃣ DOJ Трампа випустив мільйони нових сторінок по справі Епштейна: Трамп згадується сотні разів, разом з іншими потужними фігурами. Ліберальні медіа й глибока держава відразу розганяють бруд.Корчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 3,190 26-02-01 18:59
Історія нашої війни…Вранці 1 лютого 2017 наша цивільна района лікарня Авдіївки була обстріляна російськими танками Т-90. За 15 хв до обстрілу ми відправили реанімобілями в лікарню Костянтинівки 9 місцевих бабусь й дідусів з інфарктами та інсультами.Після обстрілу ми викликали представників ОБСЄ для фіксації нападу на цивільний об’єкт. Три дні ВСП охороняло воронки від снарядів, ОБСЄ так і не приїхали. В 12 годин того ж дня нам одночасно привезли 16 поранених воїнів(тоді це здавалося багато, зараз би ми вже приймали 40-50 😰). Після обіду російські окупанти знову обстріляли центр Авдіївки, ми добровольці допомагали військовим витягувати з під завалів цивільних людей. Вся Авдіївка і лікарня лишилися без світла та зв’язку, цивільні і військові лікарі рятували життя під ліхтариками, цей подвиг важко описати, як і подвиг бойових медиків 72 бригади та 66 мобільного госпіталю. Волонтери привезли невеликий генератор, але навантаження він не витримав, в реанімації були нетранспортабельні поранені. На ніч вдалося знайти в Маріуполі 100 кВт генератор, добровольці забезпечили перевозку. На 5 ранку наступного дня у нас в лікарні з’явилося світло, але ми надалі були без зв’язку, що сильно ускладнювало евакуацію. Поранені поступали цілодобово. Ми витримали тоді, вистоїмо зараз 🫡🇺🇦P.S. Не думала, що через 9 років війни і 4 років повномасштабної побачу подібні кадри після обстрілу Києва 20 січня. Лікарня швидкої допомоги на Лівому березі не була готова до прийому поранених, відсутній генератор та скоординованих дій керівництва лікарні та приймального відділення, в онлайн режимі хаосу прості лікарі самоорганізовувалися і рятували життя в лікарняному просторі як протишоковій, оперувала там же, бідні санітарочки працювали амбу, бо обладнання не працювало. Ці кадри для мене були шоком 💔…Сподіваюся вчорашній візит міністра Олега Ляшка в київські лікарні під час відключення світла щось виправить, бо на дворі 2026…(C) Оксана КорчинськаКорчинський | Співпраця | Мерч | Книга
👁 3,260 26-01-31 18:21
Авдіївка, січень 2019. База першої штурмової роти ДУК ПС. Рядовий виїзд підрозділу «Да Вінчі» на завдання. Перед тим до пізньої ночі аналіз відео попереднього виїзду, перевірка готовності БК, техніки, укомплектування аптечок і санітарного автомобіля. В той день, як і завжди супроводжували парамедики добровольці «Ульф». Командир і ВСІ бійці чудово підготовлені з такмеду. Все налагоджено до автоматизму, з єдиною різницею, що це не кадрові військові, а добровольці з надзвичайним досвідом, без державного фінансування, без зарплат і бойових, але з жагою до перемоги. Командир повторює, що дії добровольця - це надвідповідальність і Україна понад усе ! Я молюся і вішаю шеврон Святої Марії на бронежилет командира. Хтось з бійців робить це фото …Легендарний «Да Вінчі» тільки через рік отримає офіційне визнання Зірку «Героя України». А в 2022 офіцер ЗСУ Дмитро Коцюбайло масштабує свою добровольчу окрему штурмову роту ДУК ПС в батальйон, продовжить знищувати ворога і стане одним з самих знаних та видатних командирів російсько-української війни 💔🖤…(C) Оксана КорчинськаКорчинський | Співпраця | Мерч | Книга