- ХА ХА ХА школота-патріот чому не на фронті!!! - ХА ХА ХА ви і є лгбт!!! Кому огидні лгбт - той і є лгбт!!!- ХА ХА ХА націоналісти рука Кремля, бо заважають стосункам із Заходом!!!Олександр «Віллі» Самойлович. Той самий юний козак, який у 16 років ходив на протести. Займався спортом, тренувався на вишколах. Виступав за здорові цінності. Був очільником осередку «Правої Молоді». Хотів незалежну Україну. Незалежну не лише від Росії, а й від наркотиків та виродження. Як тільки «Віллі» виповнилося 18 - мобілізувався до 1 окремого штурмового полку імені Дмитра Коцюбайла. «Віллі» із побратимами писали мені, але в нас тоді ще був закритий набір рекрутів. «Віллі» загинув в боях під Покровськом. …Зараз у нас складні міжнародні політичні процеси. Великдень. Навіть Путін грає в цей день у замирення і чеше язиком про «паузу». Республіканці, серед яких безліч фанатичних християн, прямо заявляють про свої цінності. Що роблять ухилянти, вирожденці, пропагандисти «наркокультури», заброньовані в десятки грантових ГО (визнані державою як «критична інфраструктура»)?Вони на Великдень оголошують ЛГБТ-фєстіваль.Націоналістична молодь виходить на МИРНУ маніфестацію.Що робить поліція?ЛУПИТЬ їх.ЛГБТ-грантожериця Софія Лапіна (удравши в Мюнхен в березні 2022 року) публічно бажала мені смерті. Не понесла поки жодного покарання. ЛГБТ-грантожериця Анна Шмаригіна (втекла закордон з Харкова в 2022 році) публічно поливає брудом і ставить під сумнів державний статус ГЕРОЯ УКРАЇНИ Георгія Тарасенка, який загинув у боях за Харків, очолюючи загін добровольців. Жодного покарання. Держава «не помітила». ЛГБТ-нечистоти поливають брудом, насміхаються з полону азовця-кулеметника Миколи «Фроста» Куща? За що? Лише тому що висловив власну ДУМКУ, що воює не за ЛГБТ, а нормальну Україну. Жодного покарання, видалення ліваків з ефірів, позбавлення «броні» ГО, кримінальні позови в суд. Поцькували «Фроста» шоблою і все. Нуль реакції.Зате поліція побила молодь, яка завтра піде воювати. Зробила плювок в обличчя всіх українців. І навіть коли Мелоні, Дуда, Трамп прямо кажуть, що лівацтво їм чуже. Коли Цукерберг, «Нетфлікс», «Голівуд», Євросоюз скасовує лівацькі квоти - поліція бʼє молодь за мирну маніфестацію проти лівацьких провокаторів.Я вимагаю вибачення і пояснення від міністра МВС. КОМУ ВИ СЛУЖИТЕ?Навіщо перетворюєте Україну на останній відстійник лівацтва та виродження, коли це вже давно не модно і за це не платять гроші?ХТО ЗАМОВИВ ЦЕ ПОБИТТЯ НА ВЕЛИКДЕНЬ? ПОШИРТЕ.Д Я К У Ю.
⚡️За три роки від часу повномасштабного вторгнення Українська Держава та ЗСУ досягли вражаючих успіхів:Відбили спроби ворога захопити Київ, Чернігів і Харків, звільнили Херсон і правобережну Херсонщину, Харківщину, знищили дві третини чорноморського флоту окупантів, перенесли війну на територію ворога і ось вже півроку утримують частину території РФ, щодня завдають дошкульні удари на сотні й тисячі кілометрів вглиб ворожої території, знищують ворожу нафтопереробку. За цей час ЗСУ стали найсильнішою й начисельнішою аримією в Європі, українська економіка навіть в умовах страшної війни показує зріст ВВП тощо.Попри всі ці перемоги, ворожій пропаганді вдається сіяти депресію, зневіру й зневагу до військового командування.На жаль, не без суттєвої допомоги деяких наших патріотів - зрадофілів, пораженчество яких давно перейшло в капітулянство.Український споживач інформ продукту має ваду: він не цікавиться тим, як футболісти грають на полі, йому цікавіше що там у них в роздягальні. Там справді брудні труси і часом неприємний запах від просякнутих потом футболок. Зрада! - верещить українець, не зважаючи на наші забиті суперникам мʼячі.Одним з анфбільш талановитих дослідників розягальні є відомий український журналіст Юрій Бутусов. Він патріот - зрадофіл, який на жаль потурає найбільш низьким інстинктам публіки. Тональність його публікацій: все погано, а буду ще гірше, ми всі помрем, але перед цим нас обовʼязково згвалтують бо скрізь суцільна зрада.Вірогідно, він прочитає цю публікацію. Тому я звертаюся до нього і в його особі до всіх подібних.Припиніть сіяти зневіру! Давайте ту саму методику, яку ви застосовуєте проти командування й ЗСУ я спробую застосувати стовоно вас, аби ви переконалися наскільки це підло.Отже, Бутусов - людина без військової освіти, критикує вищих офіцерів ЗСУ, які мають академічну освіту й найбільший на планеті військовий досвід.Бутусов, який побоявся піти добровольцем в 2014 й у подальших роках пердʼявляє українським генералам, кожен з яких є дуже мужньою людиною й постійно буває в найгарячіших місцях на передовій.Бутусов, якому постійно платять корупційними грошима за замовні матеріали, який сам і його інформаційний ресурс утримується на корупційні гроші певних осіб, має репутацію викривача корупції.Бутусов, чиї «викриття» внутрішньої армійської кухні так часто допомагають ворогу заощаджувати на шпигунах, представляє себе викривачем агентури.Це часом не манія величі?Я не хочу продовжувати, не хочу копирсатися в брудній білизні Бутусова, хочу лише закликати припинити допомагати окупантам. Ще раз, ви - талановитий журналіст. Працюйте на перемогу, на підняття авторитету командування, на прославлення армії, на збільшення мобілізації, не допомагайте ворогу. Бо ви йому таки допомагаєте!@KORCHYNSKIY
⏺Найбільший православний храм України деокуповано. Росіяни готують атаку. Приїдь на захист!Черкаси. Михайлівський гарнізонний собор. Звертаються українські військові капелани. Для окупації храму росіяни тримали угрупування з покидьків, яким купили липові довідки, що звільняли від мобілізації. Мерзотники прямо хамили українцям, штовхали військових, влізали в бійки, потрапляли в лікарні, але повертались назад. Кілька відео як ці персонажі взагалі прямо несуть ватну єресь потрапляли в мережу. Російського куратора в рясі, який керував окупованим храмом, затримало СБУ. Але навіть після цього сітка звʼязків з криміналітетом і безкінечний потік грошей від ФСБ і депутата-втікача Новинського дозволяв утримувати храм окупованим тривалий період часу. Декілька разів росіяни стягували під сотню тітушок-найманців на силове утримання собору. Востаннє подібне було у вересні. Але Божою поміччю та наполегливою роботою всіх добрих козаків та вірян найбільший в Україні храм ЗВІЛЬНЕНО!Зараз очікується підвезення російських найманців та провокаторів для спроби повторної силової окупації храму! Хто в Черкасах - приходьте ВЖЕ на захист!!!Вулиця Надпільна 212!!!Поширте інформацію!!!https://maps.app.goo.gl/62dzNqrhLdAhXA5L6?g_st=ic…Добро непросто робити. Але з нами Бог і Україна. Комісовані ветерани, цивільні, що вільні від служби, добрі люди, козаки і козачки. Я обіцяв добро буде. Далі ще краще.🇺🇦 Записуйтесь на козацьку катехізацію 👈 Форма реєстрації.