Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Вікторія Кохановська. Жіноча Сила України
Added 14 Jul 2024

Вікторія Кохановська. Жіноча Сила України

@kohanovska_zakon
Number of subscribers: 3 913
Photos: 5,940
Videos: 1,700
Links: 1,520
Description:
Православні, ніколи не здавайтеся! Нізащо не вірте, якщо Вам скажуть, що жменька небайдужих не в силах змінити Світ ✨

👥 Number of subscribers

3 913
Average/Day:: -2
Average/Week:: -6
Average/Month:: -33

👁️ Average views per message

736
Average/Day:: 780
Average/Week:: 565
ERR: 18.81%

📊 Messages per Day

3.6
Last day: 3
Week average: 3.1
Average per day: 3.6

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

⭕️За радянських часів його не змогли відібрати. В 1922 році більшовиками було розграбовано обитель, але вже в 1941 монахині повернулися до монастиря. В 60-ті роки Красногірський монастир став прихистком для багатьох сестер, в яких насильно було зачинено святині.Монастир продовжував свій молитовний подвиг майже безперервно протягом всієї своєї історії. 🚨Знаючи про це, силовики вирішили відпрацювати нову стратегію. За допомогою постанови Кабміну, храми на території обителі було визнано «пам’ятками архітектури». Це було зроблено для того, щоб претендувати на церкви обхідними шляхами.Зокрема, в тексті ухвали вказано Преображенську церкву та таємничий «Собор».І тут постає ще одна абсурдна деталь. ❗️Під таємничим «Собором» мається на увазі Покровський храм обителі. Ця церква була збудована вже в наш час і не є історичною. Фактично, Кабмін присвоїв звання «пам’ятки архітектури» новозбудованому храму. Саме для того, щоб приховати цей цирк, назву святині й було втаємничено. 🚨Далі більше, адже вже сам суддя Г. Скиба в ухвалі демонструє упередженість та масштабне порушення законодавства. В своїй ухвалі суддя зобов’язав обитель вказати до якого «патріархату» належить обитель. Тобто оперує не юридичними, а канонічними термінами. Втім, зараз на території України не зареєстровано жодного «Патріархату». Це демонструє абсолютне невігластво судді. Засідання у справі було призначено на 21 квітня. Підпишись на ДОЗОР, борись за права УПЦ!
⚖️ Дорогі друзі, до нашого адвокатського бюро звернулися колеги-адвокати з Одеської єпархії з проханням про допомогу та підтримку у важливій судовій справі № 916/1542/24⛪️ Мова йде про ситуацію навколо Храму ікони Божої Матері «Знамення Курської-Корінної» міста Одеси (Одеська єпархія), в якій прокуратура через суд намагається вилучити храм та передати його у власність держави. Це створює небезпечний прецедент і безпосередньо стосується права релігійних громад на володіння своїм майном. Важливо зазначити, що суд першої та апеляційної інстанцій вже ухвалили рішення на користь громади — храм залишено у власності Церкви. Однак прокуратура не погодилась із цими рішеннями та подала касаційну скаргу.📍 Судове засідання призначено на 25 березня 2026 року о 12:00 у приміщенні Касаційного господарського суду за адресою: м. Київ, вул. О. Копиленка, 6Ця справа має принципове значення не лише для конкретної громади, а й для всієї Церкви, оскільки зачіпає фундаментальні права та свободи.🙏🙏 Просимо всіх небайдужих підтримати громаду у цей непростий час молитвою. Судове засідання є відкритим. Усі бажаючі можуть бути присутніми під час судового розгляду 🤝🕊
Захист прав у суді експерти ДЕСС називають «зловживанням правосуддям».11 березня 2026 року на засіданні Експертної ради Державної служби України з етнополітики та свободи совісті з питань свободи совісті, зокрема, обговорювався перебіг судових справ щодо припинення діяльності релігійних організацій Української Православної Церкви. Зазначається, що представники ДЕСС поінформували членів ради про хід судових процесів за позовами до керівного центру Української Православної Церкви – Київської митрополії УПЦ.Однак найдивнішим у цьому повідомленні на сайті державної установи виявилася оцінка чиновниками застосування релігійними організаціями законного механізму відстоювання права на забезпечення свободи совісті шляхом апеляції до судових інстанцій. На думку чиновників ДЕСС, частина яких мала б давно підпасти під закон України про люстрацію, юридичний захист є «зловживанням правосуддям».Оскільки для зазначених чиновників апеляція до судової системи є проблемою, постає питання про законність діяльності безпосередньо ДЕСС, а також про відповідність її «експертиз» українському та міжнародному законодавству у сфері дотримання фундаментальних прав і свобод.
⛔️Колись пан Авраамій Лотиш, у відповідь на питання "чому в УПЦ так багато людей, а у Вас набаг менше?" відповів, що не важлива кількість - важлива якість!😅Авжеж! Саме тому сьогодні, 11.03, на фото зі служби у верхній Лаврі ми не бачимо жодного прихожанина, у той час як на фото зі служби у храмі переробного Агапіта людей більш ніж, як для середини тижня.📛І подивіться, як Авраамій хоче видати свою подобу монастиря за Лавру - теж служив акафіст Божій Матері. Але навіть братії в УПЦ більше, не кажучи вже про наявність простих ченців, без сану.❓️Гадки не маємо для чого ПЦУ у Лаврі ведуть таку кампанію з висвітленням нульових відвідин свого "монастиря" у будні.‼️І це також камінь у город центру Разумкова, який за даними опитування українців підводить підсумок - до ПЦУ себе відносять близько 43%, до УПЦ ледве 5%.📸Фото показують картину, яка дуже і дуже сильно відрізняється від зазначених цифрРеальність жорстко розбиває мрії ПЦУ та влади про картинку Лаври, де ПЦУ "українська церква" і хазяйка монастиря
Митрополиту Феодосію продовжено запобіжний захід ще на два місяці25 лютого 2026 року відбулося чергове засідання Соснівського районного суду в м. Черкаси, на якому розглядається справа проти митрополита Черкаського і Канівського Феодосія.Справу було порушено за сприяння СБУ у 2023 році за низку довоєнних телеінтерв’ю митрополита Феодосія всеукраїнським телеканалам, де, серед іншого, владика публічно відстоював права Української Православної Церкви, які на той час вже почали масово порушуватися. Ці публічні виступи ієрарха лягли в основу перших сфабрикованих проти нього кримінальних справ у 2022 році - з початком гострої фази гонінь на Українську Православну Церкву.Сьогодні у судовому засіданні прокуратура клопотала про продовження запобіжного заходу для владики у вигляді особистих зобовʼязань, а саме: - прибувати за кожною вимогою суду;- повідомляти про зміну свого місця проживання, роботи, або номеру телефону;- забороняється спілкуватися зі свідками кримінального провадження;- забороняється мати на руках закордонний паспорт та інші документи, які дають змогу виїхати з території України. За словами прокурора, не будучи обтяженим цими запобіжними заходами, митрополит Феодосій «зможе використовувати свою публічність і авторитет для розпалювання релігійної ворожнечі та впливу на церковні громади».В свою чергу, сторона захисту та сам обвинувачений митрополит Феодосій зазначили в суді, що прокурор знову, як і раніше, не привів жодного доказу необхідності застосовувати запобіжні заходи до ієрарха, а промова прокурора була викладена не стільки юридичною мовою, скільки мовою емоційної упередженості, з використанням політичних та агітаційних штампів. Жодних фактів «розпалювання ворожнечі» доведено не було, а судові справи проти ієрарха вочевидь мають штучний та замовний характер. Також адвокат додав, що прокурори «намагаються тиснути на митрополита Феодосія та навіть принижувати його». Тим не менше, Соснівський суд продовжив запобіжний захід митрополиту Феодосію до 25 квітня 2026 року.Крім того, під час судового засідання мала бути допитана експертка Черкаського відділення КНДІСЕ МЮ України А.П. Стромило, яка у цілій низці кримінальних справ проти митрополита намагається довести «злочинність» намірів та дій ієрарха. Однак в суд вона знову, в черговий раз, не зʼявилася. Слід зазначити, що «експертизи» А.П. Стромило в судах не витримують ніякої критики зі сторони захисту, та навіть більше, їх тексти інколи кидають виклик здоровому глузду людини. В Придніпровському районному суді м. Черкаси, наприклад, її чергова «експертиза» проти митрополита Феодосія була відкинута як така, що не може вважатися належним доказом у справі. Мабуть з огляду на це, «експерт» А.П. Стромило просто перестала зʼявлятися в судові засідання без пояснення причин. Знайти її, чи установити з нею контакт Черкаські суди не можуть. З Черкаського відділення КНДІСЕ МЮ вона звільнилася. На повістки не відповідає. Тим не менше, суди досі вимушені розглядати та вивчати її «експертизи» в якості «доказу винуватості» митрополита Феодосія.
ЗІРВАЛИ «ПЕРЕХІД» СВОГО ХРАМУ ДО ПЦУ ВІРНІ УПЦ - БІЛЬШІСТЮ ГОЛОСІВ21 лютого в селі Смолигів Волинської області відбулися збори територіальної громади, присвячені питанню переходу Свято-Миколаївської церкви з Української Православної Церкви до ПЦУ. Традиційно, зібрались не в храмі (де їх не буває), а в будинку культури, під наглядом правоохоронців.Незважаючи на суперечки, громадський та адміністративний тиск, вірянам УПЦ вдалося взяти участь у зборах і відстояти свій храм під час відкритого голосування.Очевидна чисельна перевага на користь Української Православної Церкви спровокувала агресію прихильників ПЦУ, які не змогли набрати необхідні дві третини голосів. Ініціатори «переходу» почали критикувати настоятеля храму за те, що він «активно агітував» своїх вірян взяти участь у зборах.Навіть казали, що батюшку «ніхто не гонить, нехай залишається – ми просто робимо перехід храму, по документах, на ПЦУ»Рейдери вже заявили, що будуть організовувати нові «збори парафіян» – скоріш за все вже без прихожан Свято-Миколаївського храму. Схоже, в ПЦУ розслабились від перемоги над віруючими під прикриттям силовиків і влади - не підігнали автобуси з "парафіянами". Тож у випадку спроб "перевести" під ПЦУ ваш храм - треба діяти більш рішуче, на всіх автобусів не вистачить.
Радісна звістка надійшла до Святогірської Лаври: церковне майно скиту на честь ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість», зухвало викрадене в ніч на 25 січня, було знайдено і повернуто обителі.Події цих днів розвивалися стрімко. Рано вранці 25 січня охоронець скиту, виявивши виламані двері й сліди злочину, негайно повідомив про те, що сталося, братії Лаври та викликав правоохоронні органи. На місце події, щоб зафіксувати масштаб блюзнірського акту, одразу ж прибули представники влади: начальник Святогірської міської військової адміністрації Володимир Рибалкін і старший дільничний офіцер поліції міста Святогірська Руслан Цимбал.Завдяки оперативним слідчим діям вже 27 січня співробітники поліції виявили схованку безпосередньо в селі Богородичне. У лісовому масиві неподалік від храму був знайдений причіп, прихований під маскувальними сітками, в якому знаходилися вкрадені дзвони і церковне начиння. Наступного дня, 28 січня, поліція повідомила лаврську братію про знайдення святинь.Особливим святом став день 30 січня. Вранці в Успенському соборі Святогірської Лаври після закінчення Божественної літургії було соборно відслужено подячний молебень. За богослужінням піснеспіви виконували сестри скиту на честь ікони Божої Матері «Усіх скорботних Радість». Варто зазначити, що матінки з 2022 р. змушені проживати в Лаврі, оскільки в самому селі Богородичне через наслідки військових дій досі відсутні умови для проживання: немає житла, води, електрики та зв’язку. Для сестер повернення дзвонів і церковного начиння їхнього рідного храму стало особливою духовною втіхою та свідченням Божої милості.Після завершення усіх необхідних процесуальних дій того ж дня, 30 січня, майно скиту було передано обителі.Братія Святогірської Лаври і сестри скиту висловлюють щиру подяку за оперативну роботу і сумлінне виконання професійних обов’язків т. в. о. начальника відділення поліції № 4 Краматорського РУП ГУ НП у Донецькій області полковнику поліції Дмитру Кірдяпкіну, а також усім співробітникам карного розшуку і слідства. Завдяки їхньому професіоналізму осквернені святині були врятовані та повернуті віруючим.Дорогі брати і сестри, дякуємо всім за молитви!
В ніч з 24 на 25 січня 2026 р. невідомі обікрали скит Святогірської Лаври на честь ікони Божої Матері «Всіх скорботних Радість» в с. Богородичне.Прийшовши вранці 25 січня, сторож виявив ворота відкритими (ланцюги, на яких висів замок, були перекушені кусачками), двері в нижній і верхній приділи храму виламаними.Біля церкви залишилися сліди від коліс вантажного автомобіля та безліч людських слідів, що свідчить про участь у крадіжці групи осіб.З дзвіниці зникли 8 з 10-ти дзвонів. Злочинці скинули з дзвіниці ковану решітку. У центрального, найбільшого, дзвону (вагою 1,3 тонни) відірвали язик, другий за величиною дзвін (600 кг) скинули на підлогу. Решту, менші, дзвони спустили вниз по сходах і винесли через храм, перед цим відірвавши язики й залишивши їх лежати на підлозі дзвіниці.З основної частини нижнього приділу храму невідомі винесли чотири підсвічники. Злочинці посміли увійти й до вівтаря. Блюзнірські руки забрали з престолу напрестольне і требне Євангелія, напрестольні лампади і підсвічники. Також з вівтаря були винесені семисвічник, розп’яття, що стояло на жертовнику, і латунний вівтарний аналой.Решта церковних предметів, що залишилися в вівтарі, були злочинцями розкидані, лампади розбиті.Також зловмисники розкрили церковну кружку.Прибула лаврська братія подала заяву до відділення поліції № 4 РУП ГУНП у Донецькій області.
У Рівному при храмах Української Православної Церкви розпочали роботу пункти обігріву для жителів міста. Як повідомляє Центр інформації УПЦ з посиланням на пресслужбу єпархії, ініціативу запровадили у зв’язку з сильними морозами та перебоями з електропостачанням, аби підтримати всіх, хто потребує тепла й допомоги.Митрополит Пимен наголосив, що в непрості для країни часи Церква має бути поруч із людьми, допомагати реальними справами та відчиняти двері храмів для кожного.За благословенням архіпастиря настоятелі та духовенство рівненських храмів облаштували пункти обігріву, де можна зігрітися, випити гарячого чаю, скуштувати печиво, а за потреби — підзарядити мобільні телефони та інші пристрої від генераторів.Адреси храмів у Рівному, де діють пункти обігріву: • Свято-Успенська церква — вул. Шевченка, 113 • Борисо-Глібська церква — вул. Буковинська, 1 • Церква Всіх Волинських Святих — вул. Коновальця, 30 • Пантелеімоновська церква — вул. Корольова, 7 • Петро-Павлівська церква — вул. Залізнична, 8 (мкрн Басів Кут) • Храм преподобного Амфілохія Почаївського — територія обласної лікарні • Кафедральний Воскресенський собор — м. РівнеПункти обігріву відкриті для всіх охочих. Священнослужителі закликають мешканців міста не залишатися на холоді та за потреби приходити до храмів, де готові допомогти теплом, словом підтримки та молитвою.
У Володимир-Волинській єпархії повідомили про викрадення паламаря Свято-Успенського кафедрального собору.15 січня 2026 року пресслужба Володимир-Волинської єпархії опублікувала звернення керуючого єпархією митрополита Володимир-Волинського і Ковельського Володимира, передає Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.Зі звернення, яке оприлюднив митрополит Володимир, стало відомо, що 14 січня біля власної домівки був викрадений невідомими (які назвалися представниками силових структур) паламар Свято-Успенського кафедрального собору.За словами ієрарха, церковнослужитель також піддався фізичному насиллю. «Таке звірство щодо мирної людини, яка присвятила своє життя служінню Богу, є викликом усьому суспільству», – зазначив керуючий Володимир-Волинською єпархією. Він нагадав, що «Церква завжди була і є зі своїм народом, але вона не може мовчати, коли її вірних б’ють та викрадають посеред білого дня». «Беззаконня, яке коїться сьогодні, руйнує фундамент нашої державності та дає ворогу підстави для звинувачень України у порушенні релігійних свобод. Закликаю вас діяти згідно з присягою, яку ви давали українському народові. Чекаю на невідкладне втручання та відновлення справедливості», – звернувся владика до представників силових структур.