Source
Книготеріанка📚 | Все-таки дочитала,чи варто воно було того? Та навіть не впевнена, особ...
2 600 Views/Reach
2024-09-27 16:02
Message №326
Все-таки дочитала,чи варто воно було того? Та навіть не впевнена, особисто мене кінцівка розчарувала, але водночас я не вважаю її поганою.Вже дочитуючи останні 100 сторінок я зрозуміла, що я підійшла до читання цієї книжки з абсолютно неправильними очікуваннями, вважаю, що в цьому винна анотація і те, як вона подається🌚 Так от, якщо ви хочете захоплюючу детективну історію, з цікавим слідством та несподіваними поворотами, то це не те, що ви отримаєте від «Ідеальної пари». Якщо ж вам хочеться прочитати книжку про стосунки, про абсолютно різні пари, які хтось вважає ідеальними не знаючи, що відбувається всередині родини, про кохання і те, яким воно може бути несправедливим та неочікуваним, або навпаки сильним і вічним, про сімейні таємниці, зради, коханок, про важкий вибір, який може постати перед людиною в несподівані момент життя, то тоді ця книжка для вас. Але мене багато що смутило в історії. Не дуже хочу спойлерити, але тут було достатньо якихось стереотипів та навіть, на мою думку, сексизму. Наприклад «Брюс майже по-жіночому любить гарний одяг.», або «Вона поводиться... тобто поводилася, як чоловіки. Музику слухала ту саму, тобто Тау-К, а не Тейлор Свіфт; поливала їжу гострим соусом. Знала всіх гравців«Янкіз». У неї ніби такий пунктик був: хотіла поводитися по-чоловічому, а вигляд мати жіночний.». І я намагалась це списати спочатку на те, що це може бути думка окремого персонажа книги, але обидві цитати (і вони там не останні) написані від обличчя різних героїв, тому доходжу висновку, що це світосприйняття саме авторки. А ще жінки тут багато страждають і миряться зі зрадами. Неоднозначні враження. Цікаво почути думку інших людей саме про книжку, а не про серіал, тому якщо читали, то діліться💛 #ідеальнапара #книговідгук