Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Книготеріанка📚
Added 14 Jul 2024

Книготеріанка📚

@knyhoterian
Number of subscribers: 1 307
Photos: 260
Videos: 9
Links: 18
Description:
Враження від книжок (і реального життя)
Source

Книготеріанка📚 | Це був важкий шлях, який я майже покидала кілька разів, але не шкодую ...

Telegram community logo - Книготеріанка📚 Книготеріанка📚 @knyhoterian
2 000 Views/Reach 2024-09-12 13:12 Message №314
Це був важкий шлях, який я майже покидала кілька разів, але не шкодую ні краплинки, що дійшла до кінця.«Емма» Джейн Остін. Однозначно не та книжка, яку я би могла радити для початку знайомства з класикою, проте точно можу радити, якщо ви готові до трохи важкої мови, довгих-довгих описів, діалогів, а також до великої кількості сарказму і трохи нестерпної головної героїні Емми🌚 Власне Емма - молода дівчина, яка живе зі своїм стражденним батьком і вирішила, що вона дуже добре вміє сватати людей. Одруживши свою гувернантку і подругу міс Тейлор, вона вирішує влаштувати життя і інших друзів, а саме Гаррієт - довірливої, простодушної і милої дівчини. Але забави Емми приводять до різних не дуже приємних наслідків як для її оточення, так і для неї самої. Виявляється, що вона не дуже то і розбирається в людях, а також не може навіть зрозуміти свої власні почуття. Лише один друг їх родини, містер Найтлі, готовий з нею посперечатись та вказати на її недосконалості та не завжди гідну поведінку. Так, це було важко читати, особливо перші 200 сторінок😅 Але дочитавши я відчула насолоду та приємний післясмак від книжки, мені було цікаво спостерігати за розвитком персонажів та їх буденним життям💛 #книговідгук #емма