Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Klimenko invest 🇺🇦
Added 06 Dec 2025

Klimenko invest 🇺🇦

@klimenkoinvest
Number of subscribers: 1 593
Photos: 357
Videos: 4
Links: 124
Description:
Мене звати ОЛЕКСАНДР КЛІМЕНКО. Ділюсь 9-ти річним досвідом інвестування в КРИПТО та ФОНДОВИЙ ринки. Будую найсильнішу ІНВЕСТ СПІЛЬНОТУ в Україні. Управляю капіталом 2 M$+. З приводу ІНВЕСТ КЛУБУ пишіть в особисті. Зв'язок зі мною: @SloggerAleks123

👥 Number of subscribers

1 593
Average/Day:: 0
Average/Week:: -5
Average/Month:: -19

📊 Messages per Day

0.6
Last day: 0
Week average: 1.4
Average per day: 0.6

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,650 26-04-23 07:11
Що чекаю далі по фондовому та крипто ринках ?Якщо війна в Україні призвела до занепокоєння і співчуття в усьому Світі, то війна в Ірані саме вдарила по гаманцю кожного.Ми не знаємо, як довго буде продовжуватись блокування Ормузької протоки (нам говорили що це займе 2-3 тижні 🙈, як в Україні), але чим довше буде це все тривати, тим сильніше буде страждати світова економіка. Довгостроково, звісно, нічого хорошого тут не просліджується, але локально ситуація не така вже й погана. Для бізнесу з реального сектору проблеми на сьогодні катастрофічні (падіння рентабельності через дорогі енергоносії), але для технологій - це поки не так критично. Тому ми і бачимо продовження раллі S&P 500 (куди і входять здебільшого великі фін.-техи) після чергової позитивної новини.Подібна ситуація була на ринках до 2000 року. Коли світова економіка вже починала сповільнюватись та заходити в кризу - бум технологічних компаній був в самому розпалі, за рік х2-3 це було нормальне явище, люди включились в цю гонку, ну а далі - обвал ринків.Сьогодні індекси нестабільності та невизначеності б'ють нові рекорди, і знаходяться на історичних відмітках. В інвесторів стривоженість та нерозуміння, що робити: виходити в кеш чи можливо Світ став резистентний до нових воєн та потрясінь, і таких глибоких падінь вже ніколи не буде як раніше, адже фондовий і далі росте ?На мою думку, ми стоїмо перед заключною фазою росту, де учасники ринку повірять, що проблеми, які є сьогодні вже особливо не впливають на ринок, і можна спокійно купувати (як мінімум Технології), адже компанії далі йдуть в ріст, а менші бізнеси взагалі роблять ікси. В цей час є останнє вікно можливості і для крипторинку...
👁 1,940 26-04-10 10:15
🌪 Поки весь Світ занепокоєний, відходить від війни в Ірані та бореться з її наслідками - фін. ринки відновлюються і далі ріст може продовжитись 🤔Нафто-газові: скоро будуть звітуватись (~травень) і там, звісно будуть хороші цифри по зростанню прибутковості бізнесу. Мультиплікатори знизяться і для тих інвесторів, хто боявся високих Р/Е, Р/В та ін фін показників - тепер буде зелене світло для купівлі по "справедливій вартості " 😄. Тому ріст цього сектору ще має продовжитись по інерції в наступні місяці. Там планую з клубом фіксуватись.Золото та Срібло: дуже дорогі. Чекаю корекцію в 2026 році.Облігації США: глобально дуже дешеві, але в цьому році не варто чекати росту. На цей актив роблю ставку в середньостроковій перспективі та починаю вже зараз потрішку набирати.Фін.-техи: почували себе не дуже останні місяці, але зараз вже відновлюються. Основні сильні рухи чекаю саме на середньому та дрібному бізнесі (ікси росту).Крипта:незважаючи на шалений негатив та хейт навколо - чекаю сильні рухи в поточному циклі і це затяжне падіння вже має завершуватись.Пам'ятаємо ☝️: 1. Емоції - ворог інвестора.2. Більшість робить не правильні рішення на фін. ринках та втрачає.
👁 2,100 26-02-26 13:46
Вчора крипторинок вперше за довгий час зробив імпульс росту на 10-20%. Звісно на глобальному рівні поки монети в глибокій просадці, але ! Інвестори: вже не вірять в світле майбутнє альти в ближчий час, і мають бажання забрати хоча б вкладене (це вже оптимістичний їх сценарій).Трейдери: мають теж саме сприйняття ринку, і чим сильніше падає монета, тим більше налипає шортів. Практично всі альткоїни сьогодні дуже сильно зашорчені. On-chain дані та Об'єми: показують перші сильні ліквідації вчорашніх шортів. А тепер саме важливе - після цих ліквідацій, шортів стало ще більше! Тобто трейдери не вірять в розворот ринку і беруть нові шорти з очікуванням, що ринок все-одно буде далі йти вниз.Лише на ліквідаціях шорт-позицій монети можуть зробити від 3 до 5 іксів росту дуже легко, і дуже швидко (це для тих, хто думає, звідки візьметься ліквідність для росту). Це дуже якісне паливо, яке буде практично точно використане, лише питання часу. Думаю, початок для розвороту ринку закладено. По циклічності весна і осінь сприятливий час по сезонності для крипти, але не завжди 😅
👁 2,360 26-02-17 04:45
Цікава формується ситуація на фондовому, адже не тільки на крипторинку інвестори налаштовані негативно. Аналізую Short Float (% шортів, від загального обігу акцій, які набрали учасники ринку), і тут вимальовується наступна картина.Short float по топ компаніях з технологічного сектору - ці роки суттєво знижується, на фоні бурного росту - люди впевнено їх тримають і чекають подальше зростання, і навпаки шортити (бажання заробити на падінні) стає все менше людей.Short float по середній та дрібній капіталізації - тут картина абсолютно протилежна. Більшість компаній ще не робили подібних рухів, як флагмани індустрії, і навіть знаходяться після падіння або в довгому боковику. І тут люди налаштовані доволі негативно, та дуже активно останні 2 роки набирають Шорти. Подібна ситуація на крипторинку. Більшість вже не розраховують на сильні рухи по альті, і на кожному наступному рості будуть виходити зі спот позицій здебільшого в безбитковість або в менший мінус, ніж є сьогодні. В той час трейдери будуть шукати точки в Шорт, адже всім вже очевидно, що в нас сьогодні "ведмежка".Який висновок?Ринок часто ходить проти очікувань більшості. Якщо сьогодні набралось дуже багато шортів - ринок буде йти ліквідувати ці позиції. Якщо вже всі, хто хотів, сидять в ТОП компаніях - то хто буде завтра драйвером ще більшого росту ?
👁 2,070 26-02-10 14:07
Станом на лютий 2026 року російський нафтовий сектор перебуває під значним тиском через нові санкції, падіння видобутку та атаки на інфраструктуру.📉 Скорочення видобутку та експортуПадіння виробництва: видобуток нафти в РФ скорочується вже другий місяць поспіль через енергетичний тиск з боку США та труднощі зі збутом.Втрата ключових ринків: Індійські нафтопереробні заводи почали частіше відмовлятися від російської нафти преміальних сортів через побоювання вторинних санкцій та проблеми з проведенням платежів. Згідно з даними Bloomberg, імпорт російської нафти до Індії може скоротитися вдвічі після укладання торгівельної угоди зі США.Проблеми з логістикою: російські танкери все частіше вказують Сінгапур як пункт призначення для перевалки нафти "судно-судно", намагаючись приховати реальні маршрути.💰 Цінові обмеження та фінансові втратиНова "стеля" цін: з 1 лютого 2026 року ЄС та Велика Британія офіційно знизили граничну ціну на російську нафту до $44,1 за барель.Збитки від атак: втрати російських нафтових компаній від атак українських дронів на НПЗ перевищили 1 трильйон рублів ($12,9 млрд). У 2025 році було зафіксовано понад 120 таких атак.Доходи бюджету: у січні нафтові доходи Кремля впали до п'ятирічного мінімуму через низькі світові ціни та збільшення дисконтів на російську сировину.🚫 Нові санкційні заходи20-й пакет санкцій ЄС: Єврокомісія представила проєкт нового пакету, який передбачає повну заборону на морські послуги (страхування, фінансування) для танкерів з російською нафтою, незалежно від ціни продажу.Боротьба з "тіньовим флотом": до санкційних списків планують додати ще 43 судна, загальна кількість підсанкційних танкерів може сягнути 640.Нафти у морі стає все більше: водночас з падінням видобутку спостерігається зростання запасів російської нафти, яка зберігається на танкерах у морі. Це говорить про те, що деякі вантажі потребують багато часу, щоб знайти покупців на тлі зростаючого санкційного тиску на рф.Bloomberg зазначає, що скорочення видобутку росією нафти може призвести до втрати нею своєї частки на світовому ринку.
👁 1,590 26-02-08 07:18
Поки люди масово розчаровуються в ринку крипти розвиток цієї індустрії продовжується, і на 2026 рік готується нова хвиля хайпу.Звідки саме ? 1. Сьогодні на ранніх етапах зароджується індустрія RWA (Real World Assets), тобто токенізація акцій, облігацій, нерухомості, дорогоцінних металів, а саме останній рік дуже активно набирає обертів та популярності серед інституційних інвесторів. 2. В січні 2024 року запустився перший ETF на Bitcoin, після чого вже влітку був одобрений ETF на Ethereum. Сьогодні вже на черзі стоять інші ТОП альткоїни, які вже розглядаються SEC, і мають всі шанси отримати схвалення по спрощеній системі, та бути випущеними від компаній VanEck, 21Shares, Bitwise, Canary Capital, Franklin Templeton, Fidelity вже до березня-червня 2026 року !Ось їх перелік: SOL, XRP, LTC, HBAR, DOGE, ADA, SUI, AVAX, LINK.Також наприкінці 2025 року Bitwise подала документи на 11 ETF, що базуються на: - DeFi: Uniswap (UNI), Aave (AAVE). - AI-токени: Bittensor (TAO), Near (NEAR). - Layer-1/2: Sui (SUI), Sei (SEI), Starknet (STRK). - Інші: Zcash (ZEC), Ethena (ENA), Hyperliquid (HYPE).Станом на початок 2026 року, після запровадження SEC спрощених «загальних стандартів лістингу» у вересні 2025-го, кількість заявок на крипто-ETF значно зросла. Багато компаній перейшли від індивідуальних запитів до масових подач через форму S-1. Думаю, 2026 рік буде масовим виходом ETF на різні ТОП альти.3. Перші ETF з функцією стейкінгу вже отримали схвалення та почали виплати інвесторам!Це стало справжнім проривом, оскільки раніше регулятор виступав категорично проти включення стейкінгу в спотові фонди через ризики ліквідності та класифікацію цінних паперів. - У січні 2026 року фонд Grayscale Ethereum Staking Mini ETF (тікер: ETH) здійснив першу в історії США виплату винагород за стейкінг акціонерам. - 21Shares також отримала дозвіл і оголосила графік розподілу винагород для свого фонду (TETH) на весь 2026 рік. - BlackRock (ETHA) та Fidelity (FETH) подали відповідні зміни до своїх заявок ще у 2025 році. Очікується, що вони повноцінно запустять стейкінг до квітня 2026 року.2026 - стає роком ETF з дохідністю, де стейкінг є стандартною функцією для Proof-of-Stake мереж.4. Ну і звісно криптопроекти і далі продовжують роботу та розвиток своїх продуктів. З анонсами свого прогресу вони поки не поспішають, дивлячись на негативний ринок. Тому зазвичай з початком бичого раллі проекти масово почнуть ділитись своїми успіхами, і люди вже почнуть пост-фактум новини залітати в проекти вже по дорогих цінах.Я оптимістично дивлюсь на цей рік і продовжую утримувати власний портфель та моїх клієнтів в інвест клубі, з ETH та ТОП альти без заниження попередньо поставлених цілей.
👁 1,390 26-01-30 07:32
Що по ринках зараз ?2026 рік почався дуже насичено: падіння режиму Мадуро у Венесуелі, конфлікт навколо Гренландії, протести і жорстоке їх придушення в Ірані.Сьогодні ринки дуже стривожені можливим ударом США по Ірану, але схоже, що режим аятол в Ірані все-таки утримається, і в ближчий час будемо бачити затухання цього напруження.В той час активно продовжується переговорний процес між Україною та росією, і на фоні збитковості нафтової індустрії другої (саме викопне паливо фінансує оборонку агресора) - припинення вогню стає більш реальним в 2026 році, і можливо потенційне "енергетичне перемир'я" зараз покладе цьому початок.В той час Spacex планує ІРО на літо з оцінкою 1,5 трлн$, разом з Open AI з оцінкою 1 трлн$, а BlackRock подає до SEC заявку на ETF зі стейкінгом Ethereum.Позитив та певна тимчасова "стабільність" у Світі все ще проглядується на цей рік.Фін. ринки ще мають всі шанси продовжити ріст, але основний рух чекаю саме на дрібній та середній капіталізації. Ринок крипти переживає найсильнішу фазу негативу та розчарування з 2022 року. Саме тут сьогодні бачу найбільші можливості.Але на скільки б "надійна" чи дохідно приваблива інвестиція не була - завжди пам'ятаємо про ризики ✊️
👁 2,310 26-01-17 11:50
Цікаві факти про світове ЗОЛОТО За всю історію людства було видобуто близько 214 000 тонн станом на 2025 рік.Все золото розподілене між різними власниками та сферами використання:1️⃣ Ювелірні вироби. Приблизно 45% всього видобутого золота використовується для виготовлення прикрас і належить приватним особам по всьому світу.2️⃣ Приватні інвестиції. Значна кількість золота зберігається у вигляді приватних інвестицій — золотих злитків та монет, якими володіють фізичні особи та приватні інституційні інвестори.3️⃣ Офіційні резерви. Близько 17% світового золота (понад 35 тисяч тонн) зберігається як офіційні золотовалютні резерви центральних банків різних країн та міжнародних фінансових установ, таких як Міжнародний валютний фонд (МВФ). США мають найбільші офіційні золоті запаси серед країн.4️⃣ Промисловість та технології. Невелика частина використовується в технологічних процесах та промисловості (наприклад, в електроніці та стоматології). Інфляція ⛏️Зазвичай загальна світова пропозиція золота (включаючи видобуток із шахт та переробку вторинної сировини) зростає приблизно на 1% – 3% на рік.Цей низький і відносно стабільний темп зростання пропозиції є ключовим фактором, чому золото зберігає свою цінність протягом тисячоліть і не піддається швидкій "інфляції" через надлишок на ринку.