Source
кіт, підрубай | Крч, почав я значить знову передивлятись Надприродне і чітко вирішив, ...
269 Views/Reach
2026-02-25 10:24
Message №1502
Крч, почав я значить знову передивлятись Надприродне і чітко вирішив, що цього разу подивлюсь його до кінця.По-перше, це якийсь неймовірний вайб+кайф+памазаніє. Мозок реально відпочиває і життя здається трішечки луччє, коли ти це дивишся.По-друге, я не можу перестати ставити питання: чому вони за стільки років мисливської "практики" досі не змінили шаблон роботи. Чуваки літрлі їдуть на вєліку, не виймаючи палку з колеса. Вони самі шукають собі роботу по якимось локальним газітьонкам. Потім вони роблять вигляд, що вони детективи/рейнджери/студенти/вчені/журналісти/секретна служба (підкресліть необхідне). Потрапляють через це в постійні проблеми з місцевою поліцією, намагаються переконати в чомусь жертв і тим, кому щось загрожує, в 90% випадків жертви дізнаються про існування надприродного і допомагають себе врятувати. + їм ніхто ніколи не платить за роботу і гроші доводиться мутити різними тємками.То чому ж просто не відкрити контору, докрутити парочку кведів і офіційно і за нормальні гроші ізганять дєманів, духів, упирів і прочіх утопців.Нікому не треба нічого пояснювати, робота сама тебе знайде, ще й грошей дадуть і будуть нормально співпрацювати в процесі.Крч, хочу альтернативну версію серіалу про ТОВ "Брати Вінчестери".