Source
Kito San news | Читати тільки фанатам Вахи, іншим буде незрозуміло.Після розвалу СРСР ...
2 020 Views/Reach
2026-05-09 10:48
Message №2153
Читати тільки фанатам Вахи, іншим буде незрозуміло.Після розвалу СРСР була група людей, яким катастрофічно не вистачало в житті чогось типу «великої мети». Космос, світова справедливість і комунізм за Єфремовим. Ну або хоча б мити чоботи в Індійському океані.Невдоволені фріки були завжди: тусувалися на кухнях і мало на що впливали. Але цього разу в них з’явився інтернет. Він дав їм змогу об’єднатися. Усе це крутилося більш-менш навколо альтернативної історії, херових романів про попаданців, реконструкторів і зброї. Нагадаю, що Стрелков і багато хто ще — саме з цієї компанії.Звичайно, така активність викликала певні зрушення у Варпі. В якийсь момент, на піку всього цього двіжу, народилася істота. Але купка фріків не могла породити Кхорна або Тзінча. Вийшло щось криве й дурне.Та Варп є Варп. Навіть демон-єблан — усе одно демон. Він має владу і потребує жертв та поклоніння від своїх культистів.Саме це ми й спостерігаємо з офігіванням останні роки. Нічим іншим я не можу пояснити той крінж, що коїться в Мордорі. Ми намагаємося знайти якусь логіку, якісь пояснення. А їх немає.Це просто сраний культ Хаосу.Навіяно переглядом відео з параду. Ну і взагалі подіями останніх чотирьох років.