🕹️Among Us Story: On Guard (PC) — окрема детективна гра у всесвіті Among Us. Також показали трейлер анімаційного серіалу.🕹️007 First Light (PC, PS5, Xbox Series) — додаткова DLC-місія від IO Interactive, присвячена антагоністу Бавмі, якого грає Lenny Kravitz.🕹️Gothic Remake (PC) — релізний трейлер ремейку культової RPG. Гра вже доступна.🕹️Aion 2 (PC) — новий трейлер MMORPG з акцентом на повітряні бої. Реліз — вересень 2026 року.🕹️Wuthering Waves (PC, PS5, iOS, Android) — кросовер із Cyberpunk: Edgerunners. Подія стартує 8 червня 2026 року.🕹️Monster Hunter Wilds: Ascendance (PC, PS5, Xbox Series) — перше велике доповнення від Capcom з новим «небесним» регіоном. Вихід — 2027 рік.🕹️Swords of Legends (PC, PS5, Xbox Series) — 3D action RPG від Aurogon Shanghai, продовження серії Gujian.🕹️Hot Wheels: Infinite Rush (PC, PS5, Xbox Series, Switch 2) — open-world перегони за мотивами Hot Wheels з колаборацією Ferrari. Реліз — 24 вересня 2026 року.🕹️Sonic 35th anniversary — у Sonic Racing: Crossworlds з’являться світи та персонажі з Godzilla і Neon Genesis Evangelion. Також анонсовано нову інді-гру про відомого їжачка.🕹️Attack on Titan 3 (PC) — нова гра від Omega Force за мотивами популярного аніме про боротьбу людей із гігантами. Вихід — 1 липня 2026 року.🕹️Clutch (PC, PS5, Xbox Series) — сюжетна гра про гонщиків у кримінальному світі Монако. У ролях Tosin Cole та Little Simz. Вихід — весна 2027 року.🕹️Chronicles Medieval (PC) — нова середньовічна стратегія. Ранній доступ запланований у цьому році.🕹️Sea of Remnants (PC, PS5) — музичний трейлер RPG про піратів від NetEase і Joker Studio.🕹️Hitman: World of Assassination (PC) — нова місія за участі Wiz Khalifa у ролі бійця MMA.🕹️Palworld (PC, PS5, Xbox Series) — трейлер довгоочікуваного оновлення 1.0. Вийде 10 липня 2026 року.🕹️The Wolf Among Us 2 (PC, PS5, Xbox Series) — повернення довгоочікуваного сиквелу за мотивами коміксу Fables. Вихід — 2027 року. Також в роботі ремастер першої частини гри.🕹️Stellar Blade: Blood Rain (PC, PS5) — нова гра від Shift Up, екшен у кіберпанковому світі з елементами хорору.🕹️Street Fighter 6 "Year 4" — додасть нових персонажів: Ясмін, Арджун, Бош та Тіфу з Final Fantasy VII.🕹️Final Fantasy VII: Revelation (PC, PS5, Xbox Series, Switch 2) — третя частина ремейку FFVII з Вінсентом і Сідом як ігровими персонажами. У грі буде дирижабль Highwind та відкритий світ. Реліз — весна 2027 року одночасно на всіх платформах.
Вам треба ворклог апка?Задумка така, шо воно завжди он топ, тобто посунули собі десь на екран збоку і поки не активно, то воно прозоре (прозорість налаштовується), а при необхідності, наводите, та додаєте задачіТипу як блокнот з ручкою, але на екрані, і де можна дописати якісь нотатки, додати посилання і що головне - пульнути апдейти прям із апки клод десктоп через МСП сервер (ну і лінканути чат, бо часто буває, що чат, в якому з приводу якоїсь задачі спілкувався десь загубився, і сидиш пів години шукаєш)Можна виставити пріорітети, теги, дедлайни, посунути вгору вниз, або відсортувати по даті чи пріорітету. Такі апки є, але не всі збирають те, що треба було мені, тому от зробив, і можу пошерити, якщо вам таке треба.Бо якщо треба, то мені це запакувати треба нормально, перевірити що записи пишуться правильно, і коротше ще провести роботи. Але я готовий закинути фо фрі, може апдейти через патреон вже викладати, хз.Воно суто локальне, без реєстрацій, без хмар, все зберігається на компі. (внесена інфа суто демонстраційна).Коротше пишіть шо думаєте, подивлюсь чи робити далі, чи юзати як є для себе😁
Дорога родино! OLDboi та фестиваль FANCON спільно з благодійним фондом «Свій за свого» оголошуємо масштабний збір!⚡️ Наша мета — 1 500 000 гривень на гарячі потреби бійців Третього армійського корпусу.🔗 Посилання на Конверт: https://next.privat24.ua/env/donate/92a8be5dЩоб у вас було більше мотивації підтримати збір - ми розіграємо серед донаторів крутезні, унікальні призи: 1️⃣-й Переможець: Кастомний ігровий ПК від Asgard Gigabyte 2️⃣-й Переможець: Ігрове крісло Cougar3️⃣-й Переможець: Набір ігрової периферії від CougarЩоб взяти участь потрібно зробити донат від 200 гривень:▪️ Донат від 200 грн = 1 шанс у розіграші, 1000 грн = 5 шансів ▪️ Чим більший донат, тим більше шансів▪️ Донат з іншого банку, не забудь залишити контакт у коментарі.Збираємо ми на «Гарячі потреби» Корпусу - це критичні запити, які виникають прямо під час виконання бойових завдань на передовій. Від швидкості їх закриття залежить мобільність підрозділів, їхня бойова ефективність і найцінніше - життя та безпека наших військових.До FANCON 2026 залишилися лічені дні, тож ми закликаємо об’єднатися всю спільноту не тільки в підготовці до події, а й до закриття цього збору.
Фінал збору — 8 червня⚡️Удачі всім донаторам!Партнери збору: Cougar, Asgard та Gigabyte
Із цього фото ви, очевидно, впізнали Снуп Доґа. Поруч із ним Марта Стюарт – популярна в США телеведуча, авторка шоу і книг із домашнього господарства. Зараз їй 84 роки, її статки оцінюють у $400 млн. На піку бренд Martha Stewart коштував значно більше. У 1999 році вона стала першою мільярдеркою в США. Це я до чого. У 2005 році Марта Стюарт на пʼять місяців сіла у вʼязницю. Їй повідомили, що медичний препарат, у який Марта інвестувала, не пройшов сертифікацію. Ще до поширення цієї інформації в медіа Марта наказала своєму брокеру продати акції фармацевтичної компанії. Вона тоді зекономила $45 тисяч. Дрібничка для Марти Стюарт, але далі за справу взявся прокурор південного округу Нью-Йорка Джеймс Комі. Йому вдалося посадити знамениту і супербагату Марту Стюарт за інсайдерську торгівлю. Марта відкалатала свій термін, а Комі зробив блискучу карʼєру, став директором ФБР при Обамі. Потім прийшов Трамп і вимагав у Комі присягнути йому особисто на вірність. Комі відмовився і був звільнений. І ось тепер при другому пришесті Трампа інсайдерська торгівля в американських елітах із важкого злочину перетворилася на популярне хобі і спосіб збагачення всіх наближених до президента. Трамп і сам подає приклад, члени його родини регулярно щось продають і купують, точно знаючи, що їхній татунцьо втне на ранок. Яку війну розвʼяже, які мита запровадить. Торгівля на основі інформації, закритої для посполитого люду, стала новою модою в американських елітах. І ось Financial Times пише, що брокер Піта Геґсета спробував якраз перед початком війни в Ірані інвестувати у фонд, який заробляє на зростанні оборонних витрат. Tempora mutantur, коротше кажучи. Виникає враження, що в тій Америці залишилося всього дві чесні людини: Снуп Доґ і Марта Стюарт.
Ну що, гойда?Демонструємо поточний арсенал на вибір для класу Rifleman, разом з тим одну з ключових механік — кастомізацію зброї та зміну її конфігурації під різні бойові задачі та стиль гри.Як приклад ми взяли SIG Sauer MCX Virtus — мультикаліберну платформу, що дозволяє переходити між 5.56 NATO та .300 Blackout шляхом заміни ствольного вузла, без необхідності заміни апперу, що й продемонстровано на відео.У якості основного набою обрано дозвуковий .300 BLK FMJ Subsonic. Разом з глушником така конфігурація суттєво знижує звук пострілу та робить платформу особливо ефективною на ближній дистанції. Окрім цього в запасних магазинах - бронебійні надзвукові набої для більш напруженого бою. За потреби в кожен запасний магазин можна обрати свій тип боєприпасу, а під час гри - змінити бк в залежності від ситуації.Повна конфігурація у відео:— SIG MCX 9’’ Barrel Assembly— SIG MCX Virtus 12’’ Handguard SD— приклад SIG Telescoping/Folding Stock— руків'я перенесення вогню Magpul M-LOK MVG— пістолетне руків'я CAA UPG16— руків'я зведення Geissele SCH— магазин USGI EPM на 30 набоїв + накладки Magpul для швидшої перезарядки— лазерний модуль Steiner DBAL-I2— призматичний приціл Trijicon ACOG 4x32 BAC .300 BLK BDC + додатковий коліматорний приціл Trijicon RMR для роботи на близькій дистанції+ Killflash TA91, що зменшує відблиски лінзи + спейсер KRAM 9.0 для кращої ергономікиІ як вишенька на торті — все це в пофарбовано у стилі старого доброго «Дубка». Так воювали наші дєди 🫡А влаштовує сафарі на орків у цьому відео Микола Кущ, позивний Фрост — екс-командир групи розвідки «Пірати» 12-ї бригади спеціального призначення «Азов». На війні з 18 років, брав участь в АТО/ООС. Під час повномасштабного вторгнення обороняв Маріуполь, пройшов тяжкий полон, був засуджений до страти так званим «судом днр», але повернутий в ході обміну полонених українських бійців на Медведчука. Після звільнення з полону став знову в стрій та продовжив виконувати бойові задачі, зокрема тилові рейди в Серебрянському лісі. Наразі — інструктор 1-го корпусу НГУ «Азов».У наступних відео продовжимо ділитися сетапами інших видів озброєння, зокрема дронами 👹Найцікавіше — попереду. Stay tuned, чи як там кажуть 💅
Ніби підтвердився/став більш правдоподібним черговий витік інфи по GTA 6 (Rockstar офіційно це не підтверджувала, тож сприймайте як нахрюк). Ось перелік заявлених фіч: • 700+ магазинів/точок, куди можна зайти • ТЦ та хмарочоси з робочими ліфтами • 5 сюжетних глав • 6-зірковий рівень розшуку • Механіка набору/втрати ваги • Система стосунків для Джейсона та Люсії • Прямокутна міні-мапа з рожевими waypoint’ами • Перемикання персонажів має нову опцію: Джейсон і Люсія можуть зустрітись, і ти миттєво переключаєшся між ними під час спільних активностей/місій • Обмежене носіння зброї, але багажник авто можна використовувати як сховище (це типу як в рдр, найс) • Кров/жорсткість і розчленування нібито повертаються (як у RDR2) • У Джейсона є deadeye-подібна здібність: уповільнення часу + підсвітка слабких місць; у Люсії — схожа, але слабша (що за дискрімінація?) • Трейлер 2 нібито показує сцени лише з глав 1–3, бо 4–5 ще недороблені • Підводні активності: скарби й секрети • Система взаємодії: greet/antagonize, NPC реагують, якщо бачать тебе зі зброєю • Керування авто описують як «найкраще з усіх GTA» • Є місія, де ти стріляєш у акулу зі спис-рушниці (speargun) • Є місія, де Люсія проникає в банду бодібілдерів • Є місія, де копи зраджують один одного • Значну частину глави 5 нібито вирізали і переробляють • У Джейсона є друг Донні — “фрік”, який теж працює на Браяна • У Люсії є дитина, з’являється на початку, але без великої ролі в сюжеті • Vice City — найбільше місто в грі • Електронний браслет Люсії нібито не впливає на геймплей і його знімають на початку • У грі є чоловічі та жіночі стриптизери🤨🤨🤨
тільки що зідзвонювались з СТБ, познайомились, обговорили все шо несеться. вони дійсно знали, що ми стрімимо холостяка і їм було це ок, але страйки прийшли від авторів оригінального bachelor, про страйки команда СТБ була навіть не в курсі (така сама історія, як була у нас зі зрадниками, хто пам'ятає).більше страйків точно не буде, в понеділок будуть зв'язуватись з правовласниками з запитом на прибирання цих страйків, можна сказати все мирно порішали.в цілому добре поговорили, мені розказали скільки процесів всі ці погодження займають і як воно взагалі в них працює, але на майбутнє можна буде навіть домовлятись про подібні стріми.але також розказали, скільки гамна зараз на Решетніка несеться, прямо з погрозами йому та дітям. жодні реплаї в тредсі такого не варті, будь ласка, будьте людьми і не переходьте такі межі. він навалив звісно в тредсі, з цього максимум можна крінжанути і зробити свої висновки про людину, але не погрожувати.одне діло говорити щось про телеканал в коментарях, зовсім інше - лізти в реальне життя людини за те, як він щось там прокоментував.дуже сподіваюсь, що мене почують ті, хто це робить і припинять. ми навіть не починали всю цю історію і побачили це все в тредсі, коли воно вже неслось цілий день, але виглядати це може наче я натравив людей на Грішу.давайте залишатись людьми. і ще раз дуже всім дякую за підтримку, я в ахуї від масштабів цієї історії, але головне, що розібрались ❤️
‼️ Українська бюрократія пробила чергове дно.20-річний солдат. На війну пішов у 18. У районі Ізюмського на Харківщині втратив усі кінцівки. Високі ампутації. Ідейний, тримається. Медичний куратор нашої служби привезла його у ПриватБанк відновити картку — на неї мають надійти державні виплати. Телефон із картками був втрачений у бою.Менеджер у відділенні на проспекті Берестейському, 27-А дістає готову картку і каже:візьміть її в руки і потримайте біля обличчя для фото.У людини немає рук.Немає рук — немає картки.Тримати картку іншій людині «не можна».Єдина «альтернатива» від банку — оформити довіреність і видати картку на ім’я медичного куратора.Вдумайтеся.Людина, яка втратила на війні руки й ноги, не може отримати свої гроші, бо не має рук.Соромно було комусь? Шукали рішення? Проявили людяність?Ні. Процедури важливіші за людину, яка за них воювала.Поранений вирішив чекати на протез руки. Місяці. Можливо рік.Без грошей, які держава йому винна.Ми це так не залишимо.Держава, банки й бюрократія мають повернутися обличчям до війська. Бо інакше — це зрада, а не просто ідіотизм.‼️ Прошу про репост.Тільки публічний резонанс змусить цю систему ворухнутися.
Буде тобі, враже,- не все ж скоту масниця.Вони гатять по мирних містах України, ми ж- по КОЖНІЙ складовій «кощієвої голки»: наливайки, кВ, порти, обʼєкти ВПК, газодувки, тощо. Але ЩОНОЧІ, так буде й надалі. Не шукайте симетрії між наших та ворожих ударів глибинного ураження, - її нема і не буде. Ми просто, зціпивши зуби, нарощуємо вйо. Птах СБС вільний, географією не обмежений та лютий, хоч і толерантний до характеру цілей. І нехай ви бачите лише частину «обʼєктивного контролю» з тг-каналів, відплата на болотах відчутна. Птахи СБС сіють проти ночі 29 листопада у хробачі наливайки-НПЗ, критичну, енергетичну та військову інфраструктуру окупанта. 🔥Афіпський НПЗ ( Краснодарський край, рф), вкотре сьогодні запалював вогні, сумісна операція СБС та ССО.🔥Каменський НПЗ (ЧІСТООЗЬОРНИЙ, Ростовська обл., рф) 🔥🔥🔥щоночі горять дрібні наливайки у ТОТ, і звісно, кВ, кВ, кВ- проєкт блекі-блекі залишатиметься окремим пріоритетом,- ця ніч не була виключенням.Колеги з глибинного ураження повторно до авіа-рембази стратегічних бомбордувальників у Таганрозі дісталися, прикурили норм. Хробачня- призвичаюйтеся! («Привыкайте» по-хробачи). Бензин стає на болотах рідиною дефіцитною, а газ та нафта- швидкозгореними.Візит ввічливості нанесено Птахами 1 окремого Центру СБС (трансформований 14 полк СБС). Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦29.11.25🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР 👥RB📷МАДЯР 🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
Пограв ще трохи (десь 20-30% пройшов), яка ж казуальщина, господи, я розчарований.І музики нема. Ну як, вона є, але нема в ній душі Міка Гордона. Послухайте BFG Division і весь плейлист The Dark Ages, небо і земля. І у файтах немає такого відчуття, як під музику Міка (та і я викрутив ефекти на 40% тихіше за музику, щоб хоч якось чути).На аренах ти тупо бігаєш і відбиваєш зелені проджектайли, все, нема ніякого челенжа. Коли в етьорнал я дійсно страждав на деяких аренах, намагаючись їх пройти годинами, то тут я майже і не вмираю. Граю на найтмарі.Це реально ніби для людей без досвіду в геймінгу зроблено: "Ось тобі зелена штучка, коли підлетить, ти праву кнопку миші натисни і буде магія".Самі арени - теж позорисько якесь. Просто величезний пласт без поверховості. В тебе завжди є можливість злиняти з файта, знайти аптечку, і десь метрів за 50 від мобів їх вбивати без страху померти. Немає якогось челенжу, де тобі треба спочатку здохнути разів 5 аби побудувати стратегію переміщення по маленькій арені.Який взагалі дебіл вигадав, що СЕКРЕТИ треба показувати на мапі? Така залупа, чесне слово. Який сенс в таких секретах???Ну і, оці плейсхолдери з титанами і польотами - повна дроч. Зроблено, аби було. Не цікаво та коряво.Думгай класний, круто, що розкривають лор, катсцени теж гуд. Але гра - це про геймплей, і поки що, я відчуваю, що мені грати абсолютно не цікаво.