Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хрещатик 36
Added 14 Jul 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Number of subscribers: 13 069
Photos: 15,100
Videos: 4,330
Links: 2,560
Description:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]

👥 Number of subscribers

13 069
Average/Day:: 0
Average/Week:: -30
Average/Month:: -147

👁️ Average views per message

4 183
Average/Day:: 1,380
Average/Week:: 4,329
ERR: 32.01%

📊 Messages per Day

4.5
Last day: 9
Week average: 4.7
Average per day: 4.5

Logo change history

Name change history

Хрещатик 36 2024-10-17
Хрещатик 36 Резерв 2024-07-25

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 4,060 26-05-18 06:05
❗️КП «Інформатика» КМДА сприяло незаконному спостереженню за детективами НАБУ, які розслідували справу «Мідас», - про це заявила депутатка Київради Віка Пташник на сесії 14 травня.Директорка Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Іцкович фактично підтвердила, що це правда, але також повідомила про співпрацю з розслідуванням НАБУ щодо цього питання.Нагадаємо, що НАБУ здійснює розслідування щодо можливих маніпуляцій та підчищення логів (історії запитів) у столичній системі відеоспостереження «Безпечне місто», яку адмініструє КП «Інформатика»(підпорядковане КМДА). При цьому, у НАБУ не виключають, що доступ до даних міг використовуватись для стеження за детективами та попередження фігурантів справ про слідчі дії. Також перевіряється факт можливого перегляду закритих судових реєстрів.Одним із фігурантів антикорупційних розслідувань, пов'язаних із міськими системами, виступає колишній заступник голови КМДА Пєтя Оленич (звільнений у 2025 році), який раніше курував КП «Інформатика».@khreschatyk36
👁 4,460 26-05-17 16:43
Сьогодні дуже масштабно Сили оборони України, наша Служба безпеки України, наша розвідка відпрацювали по Московському регіону. Хороша хвиля наших дипстрайків – забезпечуємо Україні цю можливість. Дистанція до цілей цього разу – більш ніж 500 кілометрів, це вагомо ще й тому, що Московський регіон найбільш насичений російськими засобами ППО. Вони свій район влади бережуть найбільше. Але українські далекобійні кроки вже це долають.Як я вчора й казав, росіянам треба думати про свої НПЗ, про свої нафтові об’єкти, про свої підприємства, а не про те, як зламати життя інших народів – в Україні, чи в Молдові, чи в будь-якій іншій країні-сусідці. Також наші Сили оборони відпрацювали за цю добу по об’єктах на тимчасово окупованій території, зокрема в Криму.І ця наша далекобійність – це те, що значно змінює ситуацію та й загалом сприйняття російської війни у світі. Багато партнерів зараз дають сигнали, що бачать, що відбувається і як усе змінилося і в настрої щодо цієї війни, і в досяжності російських цілей на російській території. Війна цілком передбачувано повертається в «родную гавань», і це чіткий сигнал, що не варто зв’язуватися з Україною та йти несправедливою загарбницькою війною проти іншого народу – саме проти народу.
👁 4,470 26-05-14 12:56
Провів Ставку. Першим питанням була детальна доповідь наших військових по захисній операції, яка відбувалася цими днями, від масованого та фактично безперервного російського удару, що тривав майже дві доби. Це спеціальна терористична тактика росіян, які накопичували дрони та ракети протягом певного часу та свідомо вирахували удар таким чином, щоб його масштаб був значним та ускладнення для нашої ППО – найбільшими. Загалом у хвилях масованих атак за 13 та 14 травня росіяни використали 1567 дронів і 56 ракет різних типів. Відсоток збиття дронів у нас був 94%. Відсоток збиття ракет – 73%. Ключовий виклик – це балістика та прикриття тисяч тилових об’єктів інфраструктури й наших міст. Разом із військовими командувачами, міністром оборони, міністром енергетики та іншими залученими посадовцями детально обговорили наявні потреби наших сил захисту неба та збільшення постачання необхідного обладнання, зокрема радарів. Щодо цього були конкретні доручення Генеральному штабу Збройних Сил, Повітряним силам та Міністерству оборони України. Були доповіді й щодо влучань у різних наших регіонах: від Рівного та Франківська до Києва та Харківщини. Зараз у Києві досі тривають пошуково-рятувальні роботи на місці руйнування під’їзду житлового будинку, який був практично знесений з 1-го по 9-й поверх через цю російську атаку. Невідома доля майже 20 людей, які могли бути в цьому будинку. Станом на зараз відомо про сімох загиблих і 39 поранених тільки в Києві. Залучені всі необхідні сили ДСНС України, Національної поліції, комунальних та медичних служб. Вдячний кожному, хто допомагає на місцях ударів і рятує людей. Буду говорити детально і з нашими дипломатами щодо завдань, які є на сьогодні в пошуку ракет для ППО. Всі повинні зосередитись на антибалістичних системах та ракетах до них. Це пріоритет номер один, і від достатнього забезпечення наших сил захисту неба залежатиме, зокрема, і оцінка роботи української дипломатії в травні – червні. Доручив Силам оборони України та спеціальним службам запропонувати можливі формати нашої відповіді на цей російський удар.
👁 3,900 26-05-13 09:46
‼️ ГУР інформує — росія розпочала  комбінований тривалий повітряний удар по критичних обʼєктах в Україні  13 травня 2026 року держава-агресор росія розпочала проти України комбіновану повітряну атаку, яка може мати тривалий характер.  ☝️У першій хвилі атаки агресор застосовує значну кількість ударних безпілотників для перевантаження системи протиповітряної оборони України та ураження цивільних обʼєктів.  Надалі росія планує застосувати значну кількість крилатих ракет повітряного та морського базування, а також балістики. Цілі москви — обʼєкти критичної інфраструктури та життєзабезпечення великих міст, зокрема енергетики, підприємства ВПК, будівлі органів державної влади.  У такий спосіб росія, яка відкинула пропозиції перемирʼя, прагне вкотре вплинути на стійкість України у війні за свободу.  ГУР МО України нагадує про важливість реагувати на сигнали повітряної тривоги та — як завжди в таких випадках — скористатись укриттями.  Тримаймо стрій! 🇺🇦 Слава Україні!ГУР в інших соціальних мережах: 🔹Facebook 🔹YouTube 🔹 Viber 🔹Instagram 🔹Twitter 🔹 Threads 🔹 WhatsApp🔹 Telegram Bot🔹 TikTok
👁 4,900 26-05-12 09:43
🙊Бюджетна комісія Київради відмовила Костікову у 30 мільйонах на Житній ринок і влаштували йому прочуханку Директору Департаменту промисловості КМДА просив 30 мільйонів, але не зміг пояснити - чи вистачить цієї суми і чи почнуть орендарі платити оренду.🤦З орендарями окрема історія: один накопичив боргів на понад 20 мільйонів і замість сплачувати - подав до суду щоб повернути навіть те що вже заплатив. Суд дозволив 20 мільйонів поки не віддавати. Останній квартал ринок був збитковим. Чудова робота адміністрації.Але Костіков бадьоро розповідав про плани - зокрема про парковку біля ринку. Мабуть ту саму роторну, яку КМДА купила у 2017 році, планувала встановити саме біля Житнього - і яка згнила на складі не пропрацювавши жодного дня.Окремо голова департаменту заявив що орендарів менше десяти і займають вони менше 500 квадратів. Хоча насправді займають і перший і другий поверх - а от куди платять оренду, питання. 🤔Бюджетна комісія гроші не виділила - Володимир Костіков пішов ні з чим.☝️Окремо відзначимо Дмитра Білоцерковця, який знову вимагав від Костікова піти у відставку, адже той постійно ігнорує доручення мера і продовжує проводити продуктові ярмарки повз Prozorro.Київ Влада
👁 4,170 26-05-09 10:15
🤯 Голова Голосіївської РДА Софа Дунаєвська за рік роботи настільки заробила грошей, що не знає вже на що їх витрачати - тому скуповує елітні прикраси, одяг і авто…На нарадах красується браслетом Cartier за $8700!!! та каблучкою на правій руці цього ж бренду за $9350!!!, на лівій руці каблучка з великим діамантом, бренду Cartier чи Tiffany за $5-15 тисяч!!! і не соромиться вдягати його навіть на зустрічах із матерями захисників.На менш важливі наради вона одягає підвіску-мотанку елітного українського бренду Dukachi за 13400 грн.Вона інспектувала комунальні дитсадки у светрі Max Mara за $600.На одній із зустрічей з військовими вона взагалі зʼявилася наче модель із міланського Fashion Week: куртка - Trotter від Bazhane за 42,5 тис грн; окуляри - Balenciaga за 17 тис грн; iPhone 17 Pro Max за 110 тис грн.Придбала із салону VOLKSWAGEN ID.UNYX 06 ULTRA ЗА 1,126 млн грн.Крім того, на салони краси та догляд за собою вона може витрачати більше $1000 щомісяця.Головне, що Дунаєвська та її родина не мають бізнесів, її чоловік простий - працює у ФОЦ «Централізована система дитячо-юнацьких спортивних клубів за місцем проживання «Голосієво».Тим часом, Голосіївський район має значні ризи по наступній зимі…Тому виникає питання, чому саме таких персонажів призначили головами РДА столиці у 2025 році? І хто їх подав на підпис Президенту?@khreschatyk36
👁 3,270 26-05-08 18:37
Цими днями було багато звернень та сигналів щодо конфігурації завтрашнього дня в Москві у звʼязку з нашими українськими далекобійними санкціями. Принцип дзеркальності в наших діях добре відомий та був доведений російській стороні. Додатковим аргументом для України у визначенні нашої позиції завжди є вирішення одного з ключових гуманітарних питань цієї війни, а саме – звільнення військовополонених. Красна площа для нас менш важлива, ніж життя українських полонених, яких можна повернути додому. Саме тому сьогодні в рамках перемовного процесу за посередництва американської сторони ми отримали згоду Росії провести обмін військовополонених у форматі 1000 на 1000. Також має бути встановлений режим тиші 9, 10 та 11 травня. Україна послідовно працює для повернення своїх людей із російського полону. Доручив нашій команді оперативно підготувати все необхідне для обміну.Дякую Президенту Сполучених Штатів та його команді за результативну дипломатичну участь. Розраховуємо, що Сполучені Штати забезпечать виконання домовленостей російською стороною.Слава Україні!
👁 4,059 26-05-07 17:28
Трохи деталей із засідання Комітету НААУ в Миколаєві.У центрі уваги — захист прав військовослужбовців та їхніх родин, а також бізнесу.Підбили підсумки першого місяця роботи проєкту «Адвокат+». Це безкоштовна правова допомога від адвокатів-практиків для військовослужбовців і членів їхніх родин. У межах пілоту ми закріпили юристів за трьома військовими підрозділами.Результат — ефективний: за перший місяць ми опрацювали понад 50 звернень від військових, і більшість кейсів уже закрито. Далі — розширення проєкту ще на 10 бригад та запуск цифрової платформи для зручнішого доступу до юридичної допомоги.Також презентували практичний посібник із чітким алгоритмом дій для родин зниклих безвісти та військовополонених.Окремо торкнулися проблем малого та середнього бізнесу, що постраждав від агресії. Зафіксували низку конкретних пропозицій, зокрема щодо процедури компенсацій.Необхідні зміни до законодавства за всіма цими напрямами будемо подавати до Уряду та відповідних міністерств найближчим часом.
👁 1,380 26-05-06 19:11
Темпи Києва у підготовці до опалювального сезону не відповідають ані рівню загроз, ані обсягу державного фінансування. Наступна зима — не “колись потім”. До неї залишилося сім місяців.Вкотре говорили із керівником КМДА Віталієм Кличком щодо реалізації Плану стійкості та резервного теплопостачання Києва.Держава вже бере на себе великий фінансовий ресурс для захисту та резервування систем теплопостачання столиці.Уряд уже:▪️ спрямував 987 млн грн на першочергові заходи захисту;▪️ готує ще 967 млн грн на авансування обладнання розподіленої теплової генерації;▪️ окремо передбачає ще 2 млрд грн на захист критичних елементів та запуск додаткових теплових потужностей.Протягом квітня-травня загалом — майже 4 млрд грн державних коштів. Це ресурси платників податків і ресурс країни, яка воює. При тому, що в столиці - найбільший із бюджетів після державного. Місто має негайно перейти від обговорень до конкретних дій:- укладення контрактів;- визначення підрядників;- підготовки майданчиків;- підключення до мереж;- запуску резервної генерації.Розглянули конкретні рішення для роботи системи у кризових сценаріях — у разі атак на окремі ТЕЦ. Йдеться про резервну генерацію, підключення до теплових, газових, електричних і водних мереж, а також інфраструктуру для швидкого запуску систем.Визначили параметри резервної генерації, які дозволять утримувати мінімально необхідну температуру в будинках навіть за складних погодних умов.Окремо обговорили питання земельних ділянок, технічних умов та доступу до мереж. Без цього жодне рішення не буде реалізоване.Київ має надати законтрактовані рішення з чіткими строками, графіком фінансування та персонально відповідальними.Контроль виконання, включно з укладанням контрактів, — до 10 травня.Після 10 травня - у разі невиконання поставлених задач - необхідно оцінити управлінські можливості керівництва столиці готуватись до викликів, маючи всі ресурси для цього.
👁 5,130 26-05-04 19:56
Голова Соломʼянської РДА Сергій Мовенко, який родом з Луганщини, в команді якого вже двічі зловили топ-чиновників на допомозі в ухиленні від мобілізації і заробітку на ухилянтах (зокрема його заступника Смика), має темний шлейф з Волині.Виявляється, там (перебуваючи на посаді заступника голови ОДА) він уникав спілкування з журналістами та громадою, мав воєнізовану охорону та мешкав або приховано володів великим маєтком.Цікаво, що перед призначенням в столицю на голову Соломʼянської РДА чиновник Мовенко у 2025 році встиг придбати собі величезні апартаменти площею 131 кв.м в Луцькому районі Волинської області за майже 3 млн грн, а також автомобіль AUDI E-TRON за більше ніж $30 тисяч, оформивши на фунта Оксану Митрофанюк.До речі, зараз на посаді голови Соломʼянської РДА Мовенко витрачає до $10 тисяч щомісяця на свою медіа команду і присутність в соцмережах.Він вже більше року жорстко булить своїх підлеглих, які починають розказувати, що 15-20% з тендерів району йдуть кудись, але поки ще не показують пальцем на кабінет голови.Питань по Соломі стає все більше, а відповідей менше. Цікава також позиція районного нардепа Роми Грищука, який фактично повністю віддав район у руки луганських волинян.@khreschatyk36