Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Хрещатик 36
Added 14 Jul 2024

Хрещатик 36

@khreschatyk36
Number of subscribers: 13 069
Photos: 15,100
Videos: 4,330
Links: 2,560
Description:
Робимо докладну аналітику повісток сесій та комісій. Публікуємо тільки правду про життя Києва, роботу КМДА та РДА теми депутатів Київради і про бл$дство столичного бомонду. Для звʼязку: Приймальня: @khreschatyk36_bot Пошта: [email protected]

👥 Number of subscribers

13 069
Average/Day:: 0
Average/Week:: -30
Average/Month:: -147

👁️ Average views per message

4 183
Average/Day:: 1,380
Average/Week:: 4,329
ERR: 32.01%

📊 Messages per Day

4.5
Last day: 9
Week average: 4.7
Average per day: 4.5

Logo change history

Name change history

Хрещатик 36 2024-10-17
Хрещатик 36 Резерв 2024-07-25

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,400 25-06-02 08:29
СБУ затримала агента рф, який готував серію терактів у КиєвіСлужба безпеки запобігла серії нових терактів у Києві. За результатами спецоперації у столиці затримано російського агента, який готував підриви авто, що належали військовослужбовцям Сил оборони.Як встановило розслідування, на замовлення рф фігурант збирався знищити три автомобілі українських захисників за допомогою саморобних вибухових пристроїв (СВП).За матеріалами справи, терорист мав закласти вибухівку під машини, а російські спецслужбісти – дистанційно підірвати їх разом із військовими.Завдання ворога виконував безробітний киянин, якого агресор завербував через Телеграм-канал з пошуку «легких грошей».В обмін на обіцянку швидкого заробітку окупанти спочатку «протестували» агента на декількох підпалах, які він вчинив у столиці.Після цього фігурант отримав від куратора інструкцію на виготовлення СВП та завдання на підрив авто. Згодом він почав шукати локації «потрібних» транспортних засобів.Співробітники СБУ задокументували злочини агента і затримали його у зйомній квартирі, яку він орендував для конспірації. На момент затримання терорист налаштовував віддалений доступ окупантів до двох телефонів з СВП, через які рашисти планували активувати вибухівку.Ще один гаджет фігурант планував встановити біля місця спланованого теракту для фіксації злочину в режимі реального часу.Слідчі Служби безпеки повідомили агенту про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 258 Кримінального кодексу України (готування до терористичного акту, вчинене за попередньою змовою групою осіб).Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна.Наразі затриманий співпрацює зі слідством та дає викривальні покази щодо російських замовників.Спецоперацію проводили за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.
👁 2,400 25-05-24 06:35
❗️Важка ніч для нас всіх. Одна з наймасованіших комбінованих атак на столицю. Ворог удосконалює власні тактики застосування дронів, одночасно бʼє балістикою, - Тимур Ткаченко.Станом на 08:00 загальна картина наступна. У Голосіївському районі уламки збитого дрона впали на кількох локаціях. Постраждала одна людина та 5 авто.Святошинському району цього разу знову сильно дісталося. Тут постраждала нежитлова інфраструктура в кількох локаціях. Пожежу локалізовано, зараз триває ліквідація окремих осередків. Поки інформація про постраждалих не надходила.У Соломʼянському районі внаслідок атаки зафіксоване загоряння на 4,5 поверхах будинку. 7 осіб постраждало, 1 - врятовано. Розгорнуто штаб за адресою вул. Віталія Скакуна, 14.У Шевченківському районі зафіксована пожежа в нежитловій забудові. Станом на зараз займання локалізоване.У Дніпровському районі уламки ворожих цілей пошкодили квартиру на 3 поверсі багатоповерхівки. Маємо двох постраждалих, станом на зараз.Сильно дісталося Оболонському району. Станом на зараз щонайменше 4 локації з пошкодженнями. Уламки збитої цілі впали на відкритій території в кількох місцях. Також постраждав торговельний центр, але без пожежі. Найсильніше в Оболонському районі постраждала звичайна житлова багатоповерхівка. Дрон пошкодив низку квартир на 3-6 поверхах. Тут наразі відомо про пʼятьох постраждалих. На свіже повітря вивели двох людей. Пожежу ліквідовано. Тут зараз одна з головних точок оперативної ліквідації наслідків. Багато вибитих вікон. Розгорнуто оперативний штаб за координації керівництва РДА. Адреса штабу - Оболонський проспект, 32Б. Всім постраждалим надається допомога і харчування. Це питання на контролі.Дуже багато ворожого залізяччя. Протягом дня ще надходитимуть повідомлення про знайдені уламки.@khreschatyk36
👁 4,400 25-05-02 06:33
❗️Саме чиновники КМДА винні, що 10 тисяч людських решток роками лежали поруч з місцем проживання Киян та прогулянок туристів!!!Рештки людських тіл були залишені археологами у 2021 році, після того, як Інститут археології НАН України «витіснили» з приміщення під приводом «реставрації». У грудні 2021 року КМДА повідомила про реставрацію пам’ятки на вулиці Сковороди, 9-Б в межах програми зі збереження культурної спадщини Києва на 2022-2024 роки. Роботи проводить житомирська компанія «Архіград».Після цього археологи втратили доступ до решток, що зберігалися в підвалі. Їх перенесли в металевий контейнер, наданий структурою КМДА. Відтоді всю відповідальність за їх стан та збереження несе Департамент охорони культурної спадщини КМДА.Інститут археології повідомив, що людські рештки, знайдені біля колишньої археологічної бази на Подолі, не є таємничим відкриттям. Це залишки Щекавицького кладовища (XVIII–ХХ ст.), які раніше досліджувалися археологами та антропологами.Фахівці Інституту вже неодноразово пропонували перепоховати ці рештки - як це прийнято у світовій археологічній практиці. Інститут звертався до Міністерства культури, адже згідно з законом, навіть такі рештки вважаються частиною музейного фонду. Але відповіді немає.Ліквідація археологічної бази на Подолі зупинила системні дослідження цього унікального району. Археологія тут - не просто наука, а частина нашої культурної пам’яті. У Європі такі бази - обов'язковий елемент міського розвитку. У Києві - втрачена можливість.❗️Відповідальність лежить на органах місцевої влади.@khreschatyk36
👁 4,300 25-04-12 08:45
Борода для Дніпровки.Андрюха Паладій очолить барабанну Дніпровську РДА.Він юрист. У 2011 році закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка і отримав вищу освіту за спеціальністю «Правознавство». Проходив навчання у всесвітній організації інтелектуальної власності WIPO. Експерт кластеру BRAVE1 у сфері Defense Tech розробок в України.Трудову діяльність розпочав у 2011 році на посаді юриста у сфері інтелектуальної власності в ТОВ «Патентно інформаційний комітет».  З 2012 року працював в КП «Київське міське бюро технічної інвентаризації та реєстрації права власності на об’єкти нерухомого майна» на посаді начальника відділу правового забезпечення. Фактично працював під керівництвом відомого корупціонера, який розграбував комунальне майно столиці, Васі Сенчука. Хто забув, то до реформи про електронну реєстрацію прав на нерухоме майно, всі обʼєкти нерухомості від квартир, комерції, заводів до туалетів реєструвало це КП БТІ, яке за дорого через бігунків провертало будь-яку аферу.З 2018 по 2019 рік працював на посаді заступника генерального директора ТОВ Правнича група «Колегіум» за напрямком юридичного супроводу виборчих кампаній та міжнародно-правової допомоги. З 2020 по 2022 рік працював на посаді головного спеціаліста відділу правової роботи юридичного Управління Міністерства молоді та спорту України.В Національному агентстві України з питань виявлення, розшуку та управління активами одержаними від корупційних та інших злочинів працює з 2022 року на посаді начальника першого відділу Департаменту цифрового розвитку виявлення та розшуку активів.З квітня 2024 року виконує обов’язки директора Департаменту цифрового розвитку виявлення та розшуку активів АРМА.Тепер Паладій буде розбиратися з барабанами та овочерізками Дніправського району, найкорупційнішим відділом благоустрою, воювати з потужними депутати-князями району - Странніковим, Маляревичем, Федоренком, Мішенком, Овраменко та іншими. Чи витягне Борода район з кризи в яку його запхали попередники, подивимося.@khreschatyk36
👁 1,500 25-03-25 07:07
​​ПРИВІТАННЯ ГОЛОВИ СБУ ВАСИЛЯ МАЛЮКА З РІЧНИЦЕЮ СТВОРЕННЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИДорогі українці, колеги та побратими!Для Служби безпеки 25 березня – це точка відліку, з якої починається рік нових викликів і досягнень. Бо саме цей день є датою створення спецслужби незалежної України.Кожна така річниця – особлива для нас. І ця, зокрема, нагадує, що третину із 33 років існування СБУ припали на війну з рф – гібридну та повномасштабну. Це справжній іспит на патріотизм і стійкість, який Служба безпеки, як і весь народ України, успішно складають щодня.За роки війни СБУ пройшла довгий шлях змін і трансформацій. Загартувала свій дух і здобула безцінний бойовий досвід, щоб давати жорстку відсіч ворогу і захищати нашу Батьківщину.Сьогодні перелік завдань Служби безпеки дуже широкий: від знищення військового потенціалу рф до протидії тероризму на вулицях українських міст і сіл. Ми міцно тримаємо кожну ділянку фронту разом із побратимами із Сил оборони, тому що за нами – життя і безпека громадян.Бійці СБУ досконало оволоділи безпілотними технологіями. Своїми дронами ми вражаємо військові кораблі рф у Чорному морі, перетворюємо танки противника на брухт, влаштовуємо «землетруси» на складах зброї і збиваємо бойові вертольоти.Наш пріоритет – знищити якомога більше ворогів і звільнити свою землю. Українці робили це вже багато разів: тільки змінювали козацькі шаблі на сучасну зброю та FPV-дрони. Маємо гарну генетичну памʼять, помножену на жагу до волі і ненависть до російських катів. А ще – бажання помститися за загиблих побратимів і зробити довічне щеплення «від московитів» для нащадків.Ми будемо і надалі боротися за свою державу! Зберігаючи єдність і стійкість, українці здатні змінити хід історії заради майбутнього нашої країни.Слава Україні!З повагоюГолова Служби безпеки України,генерал-лейтенант Василь МАЛЮК
👁 3,400 25-01-30 20:26
Учора взяв участь у круглому столі «Забезпечення надійної роботи громадського транспорту під час повітряних тривог у Києві», організованому ГО «ПроМобільність». Дякую ініціаторам та учасникам за конструктивний діалог. Відкритий обмін думками та професійний аналіз – це основа ефективних і збалансованих рішень.Так само збалансованим має бути і функціонування міста: безпека та мобільність киян є пріоритетом. Однак, розглядаючи питання зупинки громадського транспорту під час тривог, я не отримав жодних задокументованих аналітичних обґрунтувань цього рішення.Окрім самого рішення, жодних додаткових досліджень чи матеріалів не було надано. Позиція військових офіційно теж не була представлена. Важливий нюанс: ухвалене рішення Ради оборони виконується вибірково, адже в ньому зазначено, що зупинятись мають усі – і комунальний, і приватний транспорт, проте на практиці цього не відбувається. Це і не про безпеку, і не про економіку. Це про імітацію.Очевидно, що ця ситуація потребує фахового перегляду. Всі сторони одностайні: необхідний виважений, комплексний підхід, який врахує як безпекові, так і транспортні аспекти. Ці напрацювання ми зможемо представити на одному з найближчих засіданнях Ради оборони.
👁 1,600 25-01-19 15:37
⚡️Трамп ввечері у суботу прибув до Вашингтона перед інавгурацією, яка відбудеться у понеділок, 20 січня.Після прибуття до аеропорту, Трамп з родиною поїхав до гольф-клубу Trump Sterling, де відбувся урочистий прийом з феєрверком. Серед запрошених були представники технологічної індустрії, друзі зі світу бізнесу та прихильники республіканця.У день інавгурації в столиці США очікується арктичний вітер із низькими температурами, тож організатори були змушені перенести більшість інавгураційних заходів на відкритому повітрі, включно з церемонією приведення до присяги. Присяга складатиметься в ротонді Капітолію, як це зробив Рональд Рейган 1985 року, зокрема через дуже холодну погоду.За планом, у неділю, напередодні інавгурації, Трамп візьме участь у церемонії покладання вінків на Арлінгтонському національному кладовищі, а потім вирушить на мітинг на Capital One Arena у Вашингтоні. Після мітингу відбудеться приватна вечеря. У день інавгурації Трамп почне з традиційної молитви в єпископальній церкві Святого Іоанна, а потім вирушить до Білого дому на традиційний чай із Байденом і першою леді. Вже потім Трамп вирушить до Капітолію.Після того, як Трамп складе присягу та виступить зі своєю інавгураційною промовою, відбудеться урочисте прощання з Байденом і віцепрезиденткою Гарріс. Коли новий республіканський уряд прийде до влади, Трамп планує затвердити деякі зі своїх перших офіційних актів, після чого відбудеться обід у Конгресі та огляд військ США.Також, ЗМІ повідомляють, що Байден почав активно вивозити свої манатки з Білого Дому.«Голос Америки Українською» транслюватиме церемонію інавгурації наживо з перекладом українською мовою. Вмикайте трансляцію о 17:30 за Києвом на вебсайті, у мережах YouTube, Facebook та X «Голосу Америки Українською».@khreschatyk36
👁 3,300 25-01-11 17:14
⚡️Скандал довкола можливої забудови житлом території Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка.Державна аудиторська служба України (ДАСУ) виявила, що Національний ботанічний сад ім. М.М. Гришка в Києві передав частину своїх територій під житлову забудову всупереч законодавству. Земельна ділянка по вул. Садово-Ботанічній, 1 стала предметом інвестиційної угоди, яка передбачала будівництво житлових і нежитлових будівель. В обмін на це Ботанічний сад мав отримати частку у збудованих об'єктах.Однак протягом шести років забудовник не міг реалізувати проєкт через охоронний статус території. Попри це Національний ботанічний сад отримав від інвестора товари, послуги та кошти на суму 2,6 мільйона гривень. Серед отриманого - цибулини тюльпанів та ґрунт.❗️Після цих фактів, сьогодні зробив заяву щодо недопущення забудови ботсаду і необхідності розірвання інвестдоговору із забудовником начальник КМВА Тимур Ткаченко.А вже слідом за ним заяву зробив і мер Кличко, який звично для себе ще й кинув камінь в город Кабміна.❗️Разом з тим, тепер вже точно можна стверджувати, що першу скрипку в місті грає Тимур, а Кличко є фігурою другого плану в столиці.@khreschatyk36
👁 2,400 24-10-31 13:35
❗️Про скандал в Київраді під час розгляду і голосуванні за звернення Київради до міст-побратимів міста Києва щодо підтримки та імплементації Плану перемоги України, представленого Президентом України.З першого погляду декларативне і націлене на зовнішньо-політичну підтримку Плану перемоги України, представленого Президентом України від Київради обернулося скандалом через маніпулятивні правки до погодженого проекту рішення і самого звернення від корупційного голови фракції Євросолідарність в Київраді Вови Прокопіва.Подане за першим підписом депутата Гріши Маленка звернення, яке адвокатував Андрій Вітренко не влаштувало Євросолідарність, через що Вова Прокопів (який не хотів раніше жити з «бюджетом війни») запропонував доповнити його такими пунктами:1. Стабілізація ситуації на лінії фронту.2. Розвиток власного виробництва зброї та розробка військових технологій.3. Посилення вітчизняних санкцій проти рф, а також їх синхронізація з міжнародними, запровадження нових санкцій задля послаблення російської економіки.4. Переведення української економіки в режим воєнного часу.5. Відновлення довіри суспільства до влади.6. Забезпечення вступу України до НАТО.Яке ці правки мають відношення до «зовнішнього» Плану перемоги не зрозуміло не тільки нам, але і всім фракціям Київради, які не підтримали ці правки Євросолідарності.Після цього, спершу голосування за звернення Київради до міст-побратимів міста Києва щодо підтримки та імплементації Плану перемоги України, представленого Президентом України було провалене (58 за), але після повернення до голосування, Київрада вже підтримала дане звернення з мінімальною кількістю голосів - 61 за.Ми вважаємо, що дане звернення повинно було голосуватися цілісно без скандалів та безглуздих політичних правок, тут ми погоджуємось з Дімасом Білоцерковцем. А також не розуміємо, чому Вітренко благав Бондаренка і Кличка якось вплинути на Прокопіва, якого сам повинен був розірвати за Президента і Українську Перемогу…Час робити висновки.@khreschatyk36
👁 3,500 24-07-23 14:59
❗️Посадовцям з КП «Київський метрополітен» вручили підозри у службовій недбалості за підтоплення тунелів між станціями «Деміївська» та «Либідська»! Так, повідомлено про підозру у службовій недбалості, що призвела до тяжких наслідків, двом посадовим особам КП «Київський метрополітен» - начальнику служби колії, тунельних споруд і будівель та головному інженеру (ч. 2 ст.367 КК України). Досудовим розслідуванням встановлено, що неналежне виконання посадових обов’язків вказаними працівниками призвело до розгерметизації тунелю, наявності тріщин у стінах тунелю та його подальшого підтоплення на ділянці київського метро в межах Оболонсько-Теремківській лінії. Посадові особи не проводили огляд тунелів, обстеження та спостереження за ослабленими конструкціями та спорудами, що призвело до потрапляння води до тунелю на перегоні між станціями метро «Деміївська» - «Либідська», появи утворень (сталактитів), вимивання та порушення цілісності гідроізоляції тунелю метро протягом тривалого часу. Наслідком вказаних дій стало поступове руйнування окремих елементів тунелів. Як наслідок, лише за період з грудня 2023 року до березня 2024 року міському бюджету завдано збитків у розмірі понад 138,5 млн грн., а саме КП «Київський метрополітен» через закриття станцій метро недоотримав доходи у сумі майже 26 млн грн. Прокурори зазначають, що наведені суми збитків не є остаточними та можуть бути змінені, оскільки ремонт тунелю метро між станціями «Деміївська» та «Либідська» ще тривають. Під час слідства встановлюються та збираються докази відносно інших посадовців КП «Київський метрополітен» та КМДА, службова недбалість яких призвела до вказаних наслідків.@khreschatyk36