Source
Харків для Людей | Павло Храмов | Хочу підсвітити одну важливу тему, про яку багато говорять в певних ко...
1 060 Views/Reach
2026-04-13 08:29
Message №7943
Хочу підсвітити одну важливу тему, про яку багато говорять в певних колах, але, на жаль, вона залишається в бульбашці. Я говорю про охорону 18 цвинтаря. Там постійно крадуть речі. Багато хто нормально ставиться до того, що забирають цукерки, але цим не обмежується. Ось черговий приклад. Очевидно, що роблять таке специфічні, скажімо так, люди. Домовлятись з ними майже немає сенсу. Вони просто мають зрозуміти, що безкарно там брати нічого не вийде.Близькі загиблих не раз просили організувати охорону або хоча б камери, але реакції немає. Особисто мене це обурює, бо я знаю, що на Олексіївці поставили фотоінсталяцію та охоронця, який оберігає цей штучний простір. На свіжих реконструкціях біля капища та на Лопанській набережній є чимало нових камер. Що вони там охороняють — лавочки, смітники? А тут місце, де, така вже наша народна традиція — залишати речі, дійсно є що охороняти, але, окрім того, що там просто ніякий благоустрій, немає навіть елементарної охорони. Як так? Місту треба змінити пріоритети та акценти: ресурсний ландшафт та доброустрій центрального парку має переїхати на Алею, як це є в американців та інших.🚴🏻♂️ Читати 📹 Дивитись 🥳 #шана #память