Source
Харків для Людей | Павло Храмов | Ще одна показова історія про підхід до зимового обслуговування вулиць ...
1 860 Views/Reach
2026-01-16 10:38
Message №7514
Ще одна показова історія про підхід до зимового обслуговування вулиць #з_коментарів #від_підписника"сіль по-харківськи" Вчора в центрі міста я переходила дорогу по пішохідному переходу, на самому початку вулиці Квітки-Основ'яненка. Почала переходити, побачила, що із-за припаркованих машин виїжджає комунальна машина. Я зупинюся на переході, чекаю коли вона проїде, в тут мене під великим тиском обстрілює сіллю з "розпилювача" позаду цієї машини. Куртка, брюки, ботинки... І по обличчю попало. Все в той суміші. Воно ще і боляче було ((Обстріляли так мене і жіночку, що позаду мене теж намагалася перейти дорогу. Я показую водію руками, що він накоїв. І вусом не повів. Повернув до виходу з метро, потім розвернувся і поїхав на Університетську. Це все під лунання вибухів ракет по Пісочину. Сіль летить з машини під тиском на рівні десь 50 см від землі, паралельно землі, може трохи з уклоном. Б'є не тільки по людям і машинам, але і по будівлям, кіоскам. На машині не були включені мигалки, ніякого звукового супроводу. Я згадала як матюкатися потрібно. Від себе лише додам, що такі солерозкидачі намагаються взагалі не використовувати в щільній забудові саме через описані вище проблеми. Вони призначені для трас та великих магістралей — далеко від людей, тварин, рослин та всього іншого. Використовують натомість інші підходи: або менш потужні солерозкидачі з екраном, або взагалі уникають таких методів боротьби зі снігом.🚴🏻♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#сіль #сніг