Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Харків для Людей | Павло Храмов
Added 14 Jul 2024

Харків для Людей | Павло Храмов

@kharkiv_for_people
Number of subscribers: 3 343
Photos: 5,700
Videos: 586
Links: 3,420
Description:
Блог Павла Храмова про Харків, транспорт, урбаністику Запропонувати пост можна тепер за допомогою нової функції — написати на канал. Її знайдете внизу. Мої соц. мережі - https://linktr.ee/pavlo.khramov
Source

Харків для Людей | Павло Храмов | Нова епоха для трамвая Харкова! Я не жартую.Вкотре спостерігаємо, як в...

Telegram community logo - Харків для Людей | Павло Храмов Харків для Людей | Павло Храмов @kharkiv_for_people
10 600 Views/Reach 2025-12-16 14:46 Message №7344
Нова епоха для трамвая Харкова! Я не жартую.Вкотре спостерігаємо, як війна стає причиною вимушених покращень у міському громадському транспорті Харкова. Якби не вона, то ми б досі грались у новенькі електробуси та трамваї від Ярославського…Виявляється, людям більше подобається великий автобус, а не просто новий. Можна вживаний, але більш місткий. Тепер відкриваємо для себе трисекційні трамваї. Ці точно не ідеальні, але це значний поступ для нашого міста, який започаткує стандарт.Що трисекційний трамвай дає пасажирам?Комфорт. Пасажири більше не вимушені на зупинці вгадувати, в якому вагоні більше буде людей. Вони краще розподіляються по салону і легше знаходять вільне місце. Безбар'єрність. Так, це поки що не повністю низькопідлоговий трамвай, але, подивитесь, як швидко пасажири похилого віку навчаться заходити саме в ті двері, які знаходяться на пониженні. Тут, до речі, є й зворотна сторона — вони будуть залишатись внизу, бо не хочуть лізти на гору. Але це треба сприймати як сигнал — нам потрібні повністю низькопідлогові трамваї. Дякую чехам за подарунок! Дякую чиновникам, які організували весь цей процес! Повірте, тут дійсно є за що дякувати. Знаю трохи деталей. Хоча б те, наскільки лише доставлення такого трамвая було технічно складним. Не було таких довгих причепів, щоб перевезти його сюди. Тому на тендер заявився виробник причепів TAD, який взявся за справу — буде їм для портфоліо гарний кейс. Вийшло недешево. Також чимало возні з документами. Чехи терпляче чекали все це. Попереду ще немало викликів, адже треба адаптувати вагон, а місць для підіймання таких немає. То побажаємо успіхів команді, щоб у них все вийшло та ми побачили цього красеня на наших вулицях!🚴🏻‍♂️ Підписатись 📹 Дивитись 🥳 Дивитись#транспорт #мобільність #трамвай