Source
Харків для Людей | Павло Храмов | На центральному ринку для переходу роблять таки світлофор. Роблять, зв...
803 Views/Reach
2025-06-16 15:09
Message №6264
На центральному ринку для переходу роблять таки світлофор. Роблять, звісно, без звуження. Тобто єдине, про що тут дбають — щоб комфортно було машинкам на пару годин в день.Очевидно, що деяка ефективність від нього буде. Але лише для однієї мети. Чи почнуть менше переходити не по переходу буквально поруч? Ні, навпаки. Чи буде менше паркунів-порушників? Ні. Чи стане перехід зручнішим для маломобільних пішоходів? Навпаки. Чи стане він безпечнішим? Ні.Чиновники, які цинічно обрали популізм замість того, щоб дбати про людей, вам буде соромно за це! Коли в місті є ЧИМАЛО нерегульованих небезпечних переходів, на яких пропускають лише сміливих, на яких дійсно травмують та вбивають, ви робите ось це. Ганьба!Звісно, зараз в пабліках ви побачите купу радості від тих, хто не розбирається в тому, що ви робите. Але ви добре знаєте, про що йдеться… Хоча, припускаю, що ви все ж таки такі самі невігласи та брехуни, які формували транспортну політику політику багато років. Тоді претензій до компетентності не маю.P.S. Якщо ви раптом пропустили відео про цей перехід, то воно десь тут.