Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - закрито. думками навиворіт
Added 14 Jul 2024

закрито. думками навиворіт

@kdpom
Number of subscribers: 347
Photos: 25,500
Videos: 3,800
Links: 5,490
Description:
ㅤㅤ27.02.2024 — 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁 бубусята's & stt.art @hamiport ⑅ @st4rwbby !
Source

закрито. думками навиворіт | Бляха, я зараз буду плакати. Я закохана в одного хлопця, дуже довго пр...

Telegram community logo - думками навиворіт закрито. думками навиворіт @kdpom
129 Views/Reach 2025-08-07 21:44 Message №116401
Бляха, я зараз буду плакати. Я закохана в одного хлопця, дуже довго про нього думаю, а від нього навіть і невеликого натяку на інтерес я не побачила. Ми ось недавно говорили щодо того, що його напрягають сердечка в моїх повідомленнях, а саме "🫶🏻" і 🤍". Я звикла їх ставити, бо це тупо для мене як прояв небайдужості в дружньому плані, і просто ввічливість. Він казав, що типу для нього це виглядає як кохання, і буквально цитую "Тільки тоді коли з людиною зустрічаєшся, всяка така хуйня, тоді гаразд, сердечки треба" і "а так це просто формальність". Що, якщо я хочу з ним зустрічатись? Ми були на одному концерті, там грала романтична пісня, навіть виконавець "запрошуйте дівчат на повільний танець!" сказав, а цей хлопець нічого не зробив. Навіть сестра,яка стояла між мною і тим хлопцем - відійшла наче, і я стояла неймовірно близько (буквально один невеликий крок в сторону) до нього. Тепер як це згадую, то плачу, тому що я неймовірно сильно хотіла потанцювати. Але, виявилось що цей хлопець не вміє танцювати. Але, на мою думку, коли я поїду разом з ним на відпочинок на озеро - ми сто відсотків трохи зблизимось, бо він ходить на роботу, і тому ми особливо так не спілкуємось. Залишилось два дні роботи, і якщо він не піде в неділю працювати, як це було того тижня - ми зможемо норм поспілкуватись, і можливо, до ночі, якщо він зайнятий не буде. А ще, як вам ідея спілкуватись через нотатки, аби мама не почула, і сестра? Він з нами в одній машині буде, і тому, гадаю, ми зможемо так спілкуватись, ми як їхали на озеро - сиділи на задньому сидінні обидва А, і до речі, це 19 день моїх почуттів до нього. Може, це симпатія, але я гадаю, що це закоханість, бо моя мама буквально Купідон, вона намагається нас якось зблизити, і я дуже їй за це вдячна. А ще, вона часто питає, що там він, і що мені писав, тому я гадаю що це щось типу як недозакоханості