Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - думками навиворіт
Added 14 Jul 2024

думками навиворіт

@kdpom
Number of subscribers: 359
Photos: 25,500
Videos: 3,800
Links: 5,490
Description:
ㅤㅤ27.02.2024 — 𝘀𝘁𝗮𝗿𝘁 бубусята's & stt.art @hamiport ⑅ @st4rwbby !

👥 Number of subscribers

359
Average/Day:: -1
Average/Week:: -9
Average/Month:: -21

📊 Messages per Day

1
Last day: 0
Week average: 0.6
Average per day: 1

Logo change history

Name change history

закрито. думками навиворіт 2026-06-16
думками навиворіт 2024-08-01
⌗ думками навиворіт 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 120 26-01-19 04:50
мені піздєц хуйово і тривожно постараюсь коротко,моя мама захворіла раком в 17-ому році,до цього вона була просто ніби модель,хвороба дуже її змінила.Волосся ніби втратило свою структуру,вона набрала вагу,а до того ж їй два роки тому зробили дві операції по заміні суглобів.До того вона просто не могла нормально ходити,і я майже кожного дня бачила, як вона ридає і п'є по 3-4 обезболи,але і це не допомагало.Мені дуже боляче,блять дуже,коли вона бачить себе на фотографіях і каже,що вона страшна і подібне,вона сміється з цього,а я блять ледве стримуюсь щоб не розревітись.Також у неї були значні проблеми з щитовиткою,точно не знаю що,але також їй робили операцію стосовно цього.Вона намагалась схуднути,ви не уявляєте скільки разів,але блять,ніхуя щось..Кожного дня вона все ще п'є дохуя таблеток і мене це вбиває,бо ця людина буквально для мене все.Я не люблю нікого іншого так,як люблю її і я реву поки це блять пишу В мене є дуже багато іграшок,які вона купляла мені ще коли тільки захворіла,бо думала що помре і це єдине що залишиться в мене від неї,вона так просто і легко мені про це сказала,а я просто стояла і дивилась на неї в цей момент.Мені соромно просити підтримки у друзів і загалом взагалі просити підтримки.В мене все,дякую
👁 148 25-10-01 21:03
окей, я вже давно не писала українською бо давно пішла з укр вірту, але лол, не знаю де можно ще анонімно попросити ради, тому вибачаюсь за помилки і т.д.меня симпатизує один хлопець, мені спочатку подобалась його зовнішність, коли ми не були знайомі, а потім він сам познайомився зі мною і ми гуляли і він неймовірно цікавий, я відчуваю себе в безпеці поруч з ним, вислуханою, в нас одразу знайшлась спільна мова, ми поїхали з ним в шкільний табір і там ми часто гуляли в одній кімнаті, я з ним часто обімаюсь, хожу курити і я знову пішла з ним обіматись і не знаю як, але ми почали чипати один одного і я стала трохи обурюватись на нього і він сказав "я також тебе люблю" (або можливо кохаю, це було на англ) але потім він став також обімати іншого хлопця, я бачила, що вони часто разом і спитала чи вони разом, він не дав відповідь, типу він став казати шось про позиціі і що не хоче говорити з ним про це і бебе, факт в тому, що вони не офіційно, але потім ми майже поцілувались і він став ще ближче до мене, а до того хлопця навпаки погано і я не розумію, що роботи і чи це взаємно..що б ви робили на моєму місці?
👁 129 25-08-07 21:44
Бляха, я зараз буду плакати. Я закохана в одного хлопця, дуже довго про нього думаю, а від нього навіть і невеликого натяку на інтерес я не побачила. Ми ось недавно говорили щодо того, що його напрягають сердечка в моїх повідомленнях, а саме "🫶🏻" і 🤍". Я звикла їх ставити, бо це тупо для мене як прояв небайдужості в дружньому плані, і просто ввічливість. Він казав, що типу для нього це виглядає як кохання, і буквально цитую "Тільки тоді коли з людиною зустрічаєшся, всяка така хуйня, тоді гаразд, сердечки треба" і "а так це просто формальність". Що, якщо я хочу з ним зустрічатись? Ми були на одному концерті, там грала романтична пісня, навіть виконавець "запрошуйте дівчат на повільний танець!" сказав, а цей хлопець нічого не зробив. Навіть сестра,яка стояла між мною і тим хлопцем - відійшла наче, і я стояла неймовірно близько (буквально один невеликий крок в сторону) до нього. Тепер як це згадую, то плачу, тому що я неймовірно сильно хотіла потанцювати. Але, виявилось що цей хлопець не вміє танцювати. Але, на мою думку, коли я поїду разом з ним на відпочинок на озеро - ми сто відсотків трохи зблизимось, бо він ходить на роботу, і тому ми особливо так не спілкуємось. Залишилось два дні роботи, і якщо він не піде в неділю працювати, як це було того тижня - ми зможемо норм поспілкуватись, і можливо, до ночі, якщо він зайнятий не буде. А ще, як вам ідея спілкуватись через нотатки, аби мама не почула, і сестра? Він з нами в одній машині буде, і тому, гадаю, ми зможемо так спілкуватись, ми як їхали на озеро - сиділи на задньому сидінні обидва А, і до речі, це 19 день моїх почуттів до нього. Може, це симпатія, але я гадаю, що це закоханість, бо моя мама буквально Купідон, вона намагається нас якось зблизити, і я дуже їй за це вдячна. А ще, вона часто питає, що там він, і що мені писав, тому я гадаю що це щось типу як недозакоханості