Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Катотека | #УкрТґ ✙
Added 14 Jul 2024

Катотека | #УкрТґ ✙

@katotheca
Number of subscribers: 2 919
Photos: 53,200
Videos: 22,000
Links: 56,700
Description:
Канал з мемами та усім, чим я б хотів поділитися. Я адмін і я творець, маю право творити що хочу. Репост не означає схвалення. Пускаю стріми на https://twitch.tv/kato0909 Все інше тут: @kato_garbage Part of @sage_memes

👥 Number of subscribers

2 919
Average/Day:: +1
Average/Week:: +5
Average/Month:: +11

👁️ Average views per message

482
Average/Day:: 298
Average/Week:: 493
ERR: 16.51%

📊 Messages per Day

7.4
Last day: 0
Week average: 7.1
Average per day: 7.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 535 25-11-17 15:04
🚌 Коли у Києві будуть кассельські бордюри?Кассельські бордюри - бордюри увігнутої форми, призначені для зручнішого під'їзду громадського транспорту до зупинки.Такі бордюри придумали в Німеччині, а в Україні вони вже встановлені у Вінниці, Чернівцях, Львові і нещодавно з'явились в Одесі.Кассельські бордюри дозволяють водію під'їхати ближче і не боятись пошкодити колеса. Таким чином забезпечується безбар'єрність для людей, наприклад, на колісних кріслах.Для Києва це дуже актуальне питання, адже навіть після проведення відповідних тренінгів водії все-одно не під'їжджають впритул до бордюра.Питання встановлення кассельських бордюрів у Києві ми розглядали на засіданні робочої групи "Київська майстерня міста" у вересні 2024 році.Тоді нам обіцяли, що перший кассельських бордюр тестово встановлять на одній з зупинок в рамках поточного ремонту в 2025 році. Нажаль цього не сталось.До речі, ДБН Вулиці і дороги рекомендує встановлювати на зупинках саме такі бордюри (п.5.4.14). Але мабуть для Києва треба прописувати не рекомендацію, в зобов'язання. А ви як думаєте, треба такі бордюри Києву? Особливо цікавить думка водіїв громадського транспорту та людей з інвалідністю.Фото: @odesamasstransit
👁 355 25-10-08 17:10
💰 Кредит на метро на Троєщину на 1,5 млрд євро - це марнотратство під час війни. Закликаємо депутатів Київради не голосувати це!Мер Кличко хоче перекласти відповідальність за неефективне та недоцільне рішення на депутатів - саме так можна назвати завтрашнє політичне голосування за залучення кредиту на метро на Троєщину для якого насправді ще немає кредитора.Ніякої процедурної потреби у ньому немає, рішення Київради потрібні лише для схвалення кредитних угод, а не для початку пошуку кредитора.Історія метро на Троєщину почалась разом з проектуванням однойменного житлового масиву - в 1993 році було розроблено техніко-економічне обґрунтування, а в 2012 році було фіналізовано проєктну документацію.Тож кредит пропонується залучити під проєкт 13-річної давнини, який був кардинально застарілий вже на момент розробки, адже базується на обгрунтуванні понад 30-річної давності та застарілих вже в 2012 році технологіях.Відомий факт, що метро - надзвичайно дорогий вид транспорту в будівництві, однак це також стосується щоденної операційної діяльності метрополітену: воно генерує великі операційні витрати, які складно покрити вартістю квитків.🚋 Новіші розрахунку Світового Банку у 2020 році показали, що більш ефективним способом є продовження лінії Троєщинського швидкісного трамваю на правий берег до Лук'янівської.Провізної здатності трамваю буде достатньо для обслуговування прогнозного пасажиропотоку, а вартість і будівництва (400 млн євро), і експлуатації (10 млн євро на рік) буде в 4 рази меншою, ніж метро.Метро при цьому генеруватиме величезні збитки через низький за мірками метро пасажиропотік. Аналогічний приклад - метро міста Дніпро.Крім того залучення кредиту 1,5 млрд євро виглядає абсолютно нереалістичним з огляду на велику дірку у державному бюджеті і, відповідно, неможливість держави надати гарантії під такий кредит, без яких МФО великі кредити містам не дають.Поки держава не має достатньо коштів для оплати забезпечення військових та виробництва зброї і вже не може брати кредити під держгарантії, Київ сам з собою змагається у марнотратстві.Одним з ризиків будівництва метро Світовий Банк визначав вартість проекту, що може призвести до банкрутства міста або суттєво зменшить спроможність до видатків в освіту чи охорону здоров’я.Метро на Троєщину це міф, який нерозумні політики понад 30 років намагаються продати людям, але люди не дурні.🔴 Закликаємо депутатів Київради не голосувати за проект рішення, який дозволяє залучити кредит на 1,5 млрд євро.Також просимо усіх небайдужих поширити дану інформацію - не дамо меру Кличку дурити громаду Києва!На фото: Омельченко в розпал виборів 2004 підняв на недобудований Подільський міст вагон метро.
👁 510 25-09-30 08:14
🚎 Скільки коштують тролейбуси в Україні?Ми вчора писали, що очікувана вартість тролейбусів, які хоче закупити Київ, завищена на 20-25%.Для порівняння тут наведемо вартість тролейбусів в містах України за 2024-2025 роки. Отож, скільки коштують аналогічні 12-метрові тролейбуси з автономним живленням (АЖ) на 20+ км:Миколаїв (2024) - 430 тис. євро за одиницю (9 тролейбусів ПТС за кошти уряду Данії)Кременчук (2025) - 415 тис. євро за одиницю (18 тролебусів ПТС за кошти ЄІБ)Івано-Франківськ (2024) - 400 тис. євро за одиницю (9 тролейбусів Електрон за кошти ЄІБ, АЖ на 15+ км)💵 Очікувана вартість 1 тролейбуса для Києва - 520 тис. євро, що на 20% більше за найдорожчі миколаївські тролейбуси і на 25%, ніж кременчуцькі.Також закуповувались тролейбуси з аварійним автономним живленням (1-2 км):Хмельницький (2025) - 380 тисяч євро за одиницю (44 тролейбуси Еталон, з них 8 - з АЖ на 20 км)Чернівці (2025) - 345 тис. євро за одиницю (3 тролейбуси ПТС за бюджетні кошти)Отже, вартість автономного живлення на 20 км складає понад 50 тис. євро на 1 тролейбус.Важливо: оскільки закупівля, ймовірно, зроблена під 1 учасника, у якого вже є тролейбуси, то ми не очікуємо суттєвого зниження ціни.💰 Якщо економії не буде, то Київпастранс вже після підписання договору має виплатити 700 млн грн (аванс 70%)! Неймовірне бажання витратити гроші перед Новим роком 😕📸 Тролейбус ПТС у Чернівцях — 🌐 Valik
👁 314 25-08-07 10:19
♠️ Вибори до Антикорупційної експертної групи при ПлейСіті розпочалися!Голосування триватиме тільки сьогодні, 7 серпня, упродовж дня і до 21:00, у застосунку “Дія”. І так, нам теж це не дуже подобається. Та віддавати просто так “ігорку” на поталу каламутних “рішал” та ворога ми не готові. Тож дуже вас просимо прямо зараз, не відкладаючи на потім, зайти в додаток “Дія” та проголосувати за коаліцію з 9 досвідчених та принципових кандидатів, яким, на нашу думку, можна довірити нагляд за такою брудною сферою, як гральний бізнес. Підтримуємо самі та просимо вашої підтримки для таких кандидатів:Аксьонов Михайло ЮрійовичБашняк Ганна Геннадіївна Дорогань Олексій Дмитрович Котов Тарас Олександрович Нойнець Олександр Сергійович Сліпченко Світлана Олександрівна Чижмарь Василь Юрійович Шатровський Дмитро Олегович Шевченко Анастасія Олександрівна Усі вони мають фах та потрібну експертизу, тривалий і успішний досвід антикорупційної діяльності та громадського контролю за роботою НАБУ, БЕБ, міністерств та інших державних органів і інституцій. Кожен з них мотивований, готовий пильно стежити за легальністю та прозорістю гральної галузі, чинити опір російському впливу та працювати над впровадженням реальних рішень та змін – від моніторингу та цифровізації процедур до створення системи раннього виявлення зловживань. Докладніше про кожного з кандидатів ми писали раніше у цьому пості.📌 Як проголосувати – ПОКРОКОВА ІНСТРУКЦІЯ:Крок 1: Заходимо у застосунок “Дія” на смартфоні.Крок 2: Натискаємо іконку розділу “Сервіси” внизу екрана.Крок 3: Знаходимо у списку “Опитування” і тиснемо на них. Якщо у вашому смартфоні не з'явилось голосування - оновіть застосунок "Дія" через AppStore чи PlayMarket.Крок 4: Тиснемо “Обирайте членів Антикорупційної експертної групи при ПлейСіті”.Крок 5: Обираємо із списку 9 кандидатів, поставивши позначки біля їхніх імен.Крок 6: Натискаємо кнопку «Так, проголосувати»Крок 7: Готово!До Антикорупційної експертної групи при ПлейСіті за підсумками рейтингового голосування увійдуть 9 кандидатів, які наберуть найбільшу кількість голосів. Саме ці люди протягом 2 наступних років контролюватимуть діяльність державного регулятора та здійснюватимуть громадський нагляд за сферою, де завжди високі ставки – і не лише фінансово.Голосуйте самі та закликайте голосувати інших. Це займе буквально 5 хвилин вашого часу. А коли проголосуєте, поставте обов’язково «+» у коментарях, а також зробіть репост тут та в інших соцмережах. Дякуємо за вашу підтримку!Хаос чи контроль? Обираєш ти.
👁 359 25-07-02 11:10
Хто і як вбив азовців в Оленівці? Опубліковано детальний аналіз.26 червня Центр з прав людини у збройних конфліктах опублікував аналітичну статтю, в якій детально розглянуто планування, організацію та здійснення вбивства росіянами військовополонених в Оленівці, яке відбулося в ніч з 28 на 29 липня 2022 року.Текст доповіді складається зі 127 сторінок, на яких подається повна інформація про теракт. Для проведення аналізу використовувався стандарт доказування ООН зі встановлення фактів. Також вона грунтується на інтерв'ю бійців «Азову», які пережили цей теракт. Азовець «Остапчик» – один з них. «Десь до 22:30 я розмовляв зі своїм другом. Після чого ми пішли спати. Лягли, я не міг заснути. Пройшло десь хвилин 20 – і відпрацювала система РСЗВ «Град», яка максимально близько стояла до тюрми. За весь час, поки ми знаходилися в Оленівці, жодного разу так близько ніяка артилерійська установка не стояла. А цього разу, ну просто максимально близько. Вона відпрацювала весь боєкомплект: 40 ракет вистрілила. Я ще дуже здивувався, чому так близько…Проходить десь хвилина-півтори, до двох хвилин – і стається перший вибух в бараку якраз біля цього трансформатора. Це досить велике приміщення, шириною десь 30 метрів. І так сталось, що я якраз спав в іншому куті від трансформатора. Це сталося переді мною. Я просто побачив сполох, з верхньої частини нар я упав на підлогу. І одразу моментально другий вибух. І все починає горіти. Другий вибух: всі горять, всі кричать, люди починають виходити з будівлі, а не можуть вийти, бо вихід завалений і ліжками, і тілами. Паніка почалась. Я тоді отримав дев’ять уламкових поранень», – згадував «Остапчик» події тієї ночі.Основні висновки з доповіді:▪️Аналіз показав, що саме російська федерація спланувала і здійснила атаку.▪️Удар по бараку завдано зі ствольної артилерії – гармати-гаубиці міномета 2А51 (або з аналогів).▪️Тип боєприпасу, яким завдали удару: ЗВОФ119 з термобаричним осколково-фугасним снарядом.▪️Головні замовники теракту – міністерство оборони і збройні сили рф.▪️Ідея теракту пов’язана з директивою інсценувати вбивство українських військових західною зброєю.▪️Серед підозрюваних частин зс рф: артилерійські підрозділи 61-ї і 15–ї бригад морської піхоти і 11-го окремого гвардійського мотострілецького полка.Уповноважений Верховної ради України з прав людини Дмитро Лубінець прокоментував текст доповіді наступним чином: «Це важливий документ, який має стати потужним поштовхом для продовження розслідування. Біль українців за Оленівку країни нікуди не дівся. Ми наполягаємо на розслідуванні та справедливому покаранні винних!». Це важливий крок на шляху до міжнародного розслідування вбивства азовців в Оленівці. Міжнародний кримінальний суд вже отримав всі необхідні докази і повинен розпочати офіційний процес.
👁 421 25-06-30 11:13
Кличко маніпулює. Йому не треба проводити службове розслідування, щоб звільнити першого заступника.Це політична посада.Закон України «Про столицю». Стаття 16. "Перший заступник та заступники голови Київської міської державної адміністрації (саме на цій посаді Поворозник), повноваження яких стосуються сфери виконавчої влади, призначаються на посади та звільняються з посад Київським міським головою за погодженням відповідно з Президентом України та Кабінетом Міністрів України"Вимога депутатів є достатньою підставою. До речі, не обов'язковою. Рішення ради треба тільки для звільнення заступників із самоврядних повноважень. Для Поворозника треба Кабмін.Тепер це персональне рішення мера.Він має подати відповідне рішення на погодження Президенту і Кабміну.Оці всі ігри зі службовими розслідуваннями - це значить, що мер прийняв рішення лишити всіх на посадах. Ось і все. Але політичну відповідальність за це рішення він брати не хоче. Тому прикривається законами.Якими, Віталіє Володимировичу? Нема в законах виправдання для цього вашого рішення.@semenovatut
👁 473 25-06-28 12:37
28.06.1996. 🇺🇦Станом на 26 червня 1996-го року Україна досі мала не свою конституцію, а конституцію колишньої держави на місці сучасної — тобто Конституцію УРСР. Засідання Верховної Ради повинно було затвердити нарешті Конституцію української демократичної держави. Але між "лівими" та "правими" депутатами йшли великі суперечки: щодо символіки, державної мови (або мов), питання Автономної Республіки Крим та приватної власності. Президент Кучма вирішив використати ці розбіжності між депутатами як "неспроможність виконувати свій прямий обов'язок" та винести спірні питання на референдум. Для парламенту це був виклик: таким чином Кучма хотів нарешті позбавитись від нелояльного парламенту, затвердивши через референдум абсолютну президентську владу. Потрібно було вже завтра прийняти основний закон, не дивлячись на суперечки.З 10:00 до 20:00 нардепи обговорювали соціальні та політичні статті без особливих проблем. Процес йшов швидко, хоча і гальмувався комуністами, які почали популізм: "встановити жінкам робочий день 6 годин на добу", "обов'язок держави створювати робочі місця", тощо. Єдиною державою мовою вибрали українську при умові, що в Конституції окремо виділять право на використання "російської мови", а інші мови назвуть "іншими мовами нацменшин". Повний перелік "інших мов", у тому числі і кримськотатарської депутати-комуністи не підтримали.А потім вийшла обширна дискусія: обговорювали символіку. Рік тому, в Білорусі замінили біло-червоно-білий на радянський прапор, аргументуючи це "використанням колишнього символу нацистськими колабораціоністами". Цей же аргумент використовувався і при затверджені синьо-жовтого прапору: "Цей прапор висів над німецькою комендатурою!"Їм вторили інші соціалісти та колишні радянські функціонери, пояснюючи: "Змінити прапор: це змінити службову форму, документи, гроші, таблички. Мінімум 100 мільйонів доларів обійдеться ця акція."З півночі до сьомої ранку воювали за синьо-жовтий прапор. Для впертих комуністів вирішили піти на компроміс в питанні Криму. Автономна Республіка Крим, де ще недавно зі скандалом випроводили сепаратистського президента Мєшкова та увесь кримський парламент, повинна була в Конституції стати областю. Комуністи же погоджувались на синьо-жовтий прапор ціною повернення прав для Криму: свій парламент та своя Конституція.Аж до сьомої години депутати сперечалися по цим двом питанням і нарешті досягли конценсусу: Крим буде автономною республікою з Конституцією АРК, а Україна — державою з синьо-жовтим прапором.Конституція остаточно прийнята 28 червня 1996-го року о 09:18. За Конституцію нардепи боролись 23 години 18 хвилин.
👁 446 25-06-24 16:00
На Дніпровщині надають допомогу всім, хто постраждав від удару російської балістики. Станом на зараз відомо про понад 160 поранених. На жаль, 11 людей загинули. Триває розбір завалів, тож кількість загиблих може, на жаль, збільшитись. Мої співчуття всім рідним та близьким. Цей удар зачепив багато цивільної інфраструктури: будинки, школи, навіть звичайний пасажирський потяг. Понад 500 пасажирів було в потязі. П’ять вагонів розтрощено. Без жертв. Усім пораненим надано допомогу. Черговий російський удар по життю. Росія не здатна виробляти балістичні ракети без компонентів з інших країн. Росія не здатна виробляти сотні видів іншої зброї без компонентів, обладнання та експертизи, якою цей божевільний режим у Москві сам не володіє. Саме тому важливо максимально обмежувати схеми, що поєднують Росію зі спільниками. Потрібне і значне посилення санкцій проти Росії. Ми чітко знаємо, за що боремось, і це захист життя. Росія чітко знає, чому вона продовжує війну, і це зневага до життя й намагання очистити нашу землю від людей. Це не та боротьба, у якій складно обрати сторону. Бути з Україною – це захищати життя. Я вдячний усім, хто допомагає. Просто зараз, цими днями, ми робимо все, щоб стало більше підтримки для наших людей, для нашої держави.
👁 298 25-06-11 15:26
🤦‍♂️ Після того, як Київрада проголосувала за недовіру Поворознику, у комунальному рупорі "Вечірній Київ" заявили, що це... нічого не означаєУ матеріалі наполягають, що Київрада, не має повноважень не те що звільняти такого чиновника - а навіть надавати пропозицію щодо цього й порушувати питання про висловлення недовіри.Бо, мовляв, Поворозника призначала не вона, а голова КМДА за погодженням з Кабміном та президентом. Бо він не є заступником із питань самоврядних повноважень, а його повноваження стосуються сфери виконавчої влади.😶‍🌫️ І в цьому димі правових посилань якось зовсім зникає запах алкоголю з тієї самої чиновницької вечірки на День жалоби, яка й запустила всю цю історію.Ніхто не згадує, що перший заступник мера не просто чиновник, а публічна особа. Що коли місто - в траурі, а Поворозник - в келиху, питання вже не в формальностях.Виглядає все це як спроба відкотити рішення про звільнення. Подати його, як політичний театр. Мовляв, депутати погралися - а ми тут в КМДА серйозні, з печаткою, з посадовими інструкціями. Формально - не можна. 🤷‍♂️👀 Продовження цієї "гри" дуже залежатиме від подальших дій чи бездіяльності особисто Віталія Кличка - спостерігаємо.Київ Влада
👁 525 25-05-29 09:06
Перший крок до повністю безбар’єрного маршруту до головного військового госпіталю країни зроблено — облаштований інклюзивний під’їзд до гарнізонної ВЛК на Госпітальній.Роботи з покращення доступності цього об’єкта розпочались в середині травня - після низки нарад та робочих зустрічей. Не можу не відзначити оперативність, з якою облаштували цей простір. Дякую всім причетним.Інклюзивний під’їзд до гарнізонної ВЛК є важливою складовою першого повністю безбарʼєрного маршруту в межах флагманського проєкту Мінрозвитку "Рух без барʼєрів" та є частиною ініціативи першої леді України Олени Зеленської «Без барʼєрів».Раніше шлях сюди блокували безконтрольно припарковані автомобілі, а ненормативний ухил створював додаткові складнощі для проходу міжквартальним проїздом. Це ускладнювало доступ до ВЛК для військовослужбовців і ветеранів. Особливо для тих, хто прибуває на милицях або кріслах колісних. Зараз на в’їзді до ВЛК виділені місця для паркування авто особами з інвалідністю, виокремлена пішохідна зона, встановлено перила відповідно до ДБН по інклюзивності, а від зупинки громадського транспорту пролягає тактильна плитка.Шкода, що міський голова не погодив бюджетну субвенцію на облаштування безбар’єрності Головного в країні (!) військового госпіталю. Говорю публічно, сподіваюся, що це вплине на рішення. Тому що ми можемо зробити більше і швидше.Надалі попри все підвищуватимемо доступність міста, в першу чергу для наших захисників та захисниць. Крок за кроком. Щоб різницю було видно — як на фото.