Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Катотека | #УкрТґ ✙
Added 14 Jul 2024

Катотека | #УкрТґ ✙

@katotheca
Number of subscribers: 2 919
Photos: 53,200
Videos: 22,000
Links: 56,700
Description:
Канал з мемами та усім, чим я б хотів поділитися. Я адмін і я творець, маю право творити що хочу. Репост не означає схвалення. Пускаю стріми на https://twitch.tv/kato0909 Все інше тут: @kato_garbage Part of @sage_memes

👥 Number of subscribers

2 919
Average/Day:: +1
Average/Week:: +5
Average/Month:: +11

👁️ Average views per message

482
Average/Day:: 298
Average/Week:: 493
ERR: 16.51%

📊 Messages per Day

7.4
Last day: 0
Week average: 7.1
Average per day: 7.4

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 488 26-04-22 06:47
🔴 Непотрібний капремонт просп. Лобановського ще й без урахування вимог безбар'єрності - це лише одна з причин, чому Київавтодор має бути ліквідованоНа відео ви можете побачити "жахливий" стан покриття проїзної частини проспекту Лобановського, який, на думку київавтодорівців, потребує термінового закатування в асфальт 800 млн грн наших з вами грошей.Яким чином обирають вулиці для капремонту нам невідомо, але критерієм однозначно не є стан покриття вулиці, який кожної весни і осені фіксують ШЕУ.✍️ Щоб зупинити Київавтодорівське шкідництво проголосуйте на сайті петицій або в Київ Цифровий.❗️ А ми ще раз зафіксуємо недоліки цього недолугого капремонту:- площа пошкоджень за результатами весняного обстеження складає лише 1,1% від загальної площі покриття - біля зупинок вул. Токарєва, вул. Овсієнка, вул. Головка і вул. Народна не з'являться наземні пішохідні переходи, хоча цього вимагає ДБН і рішення Київради. - на вулиці не буде облаштовано велодоріжки на всій протяжності, зате з'являться додаткові смуги для руху авто і відбійник- також переносять 2 зупинки громадського транспорту в бік Севастопольської площі, що робить їх розміщення менш зручним для пасажирівТож якщо ви теж вважаєте, що підприємство з такими підходами до роботи не має існувати, то підпишіть петицію на сайті петицій або в Київ Цифровий.
👁 454 26-04-18 23:07
Хотів написати з наступним світловим днем як всі посплять й їх відпустить, але думаю вже всі підзаспокоїлися, а завтра я їбав про це думати.Отже знову всі зацікавлені вирішили качнути теми легалайза. Тобто спрощення політик, котрі регулюють обіг й використання зброї в Україні, з подальшим розповсюдженням цієї зброї серед цивільного населення й носінням в громадських місцях. Загострення цієї теми відбувається з двох причин:Шкода загиблих, й здається, що якби зброї на руках було більше, то знайшовся герой й підстрелив би; Думаєш, що якби ти зараз був там, то як ковбой дістав би свою валину й оцього терориста тра-та-та, можливо навіть поки куриш цибару на балконі не в затяг. На практиці вийшло, що ті, хто мали зброю (поліцейські), вирішили здриснути. Ті, хто готовий стріляти з балконів, біля місць таких подій зазвичай не виявляються, замість цього учасники подій навіть зі зброєю роблять вибір кудись зїбатися, до їх сорома та сподіваємося покарання. Але чисто математично шанси такого дійсно більші, але відмітимо, що не гарантовані. Тобто так, якщо буде ЧП, люди зі зброєю з більшою ймовірністю відреагують, якщо їх буде більше.Втім, є нюанс, котрий мене стримує від підтримки лібералізації в цій сфері (але не врегулювання) – навіть враховуючи, що я особисту зброю хочу мати, бо за час служби звик й вона мені подобається.Це абсолютно повна недовіра до українського суспільства. Вже щонайменше декілька років українське суспільство перебуває в стані постійної істерії, помноженої на правовий нігілізм та слабкість інституцій, у тч правоохоронних. Власне ми зараз в ситуації, де поточна система не запобігла отриманню після всіх перевірок проросійському психопату легальної зброї. Наскільки мені відомо, довідка про відсутність психічних протипоказань (форма 100-2/о) майже не видається по процедурі, а нею просто торгують з доставкою поштою. Тобто, будь яке значне бюрократичне полегшення дозвільної процедури буде еквівалентно відсутності перепон для отримання зброї, навіть процесуальних. Таким чином, разом з кількістю людей, що могли б когось зупинити, доступ до зброї масово отримають люди, котрі не зможуть адекватно реагувати в надзвичайних ситуаціях, ба більше – ті, хто рано чи пізно застосують її на шкоду оточенню. В умовах моральної паніки, з котрої українське суспільство здається вже не виходить, замість терористів (котрих в Україні фактично немає) стріляти будуть по всім. Гарною ілюстрацією було б згадати кількість в/с та цивільних, розстріляних в Києві під час паніки перших днів. Я добре пам'ятаю, як розстріляли сім'ю з маленькою дитиною, але написали що це ДРГ, й вже за ними сльози ніхто не лив ніколи їх історію не розкажуть. Втрати від масової роздачі зброї тільки в той період, мабуть, кратно перевищили всі потенційні загибелі від психопатів-терористів на наступні десятки років. Втім, згадувати минуле не треба – в умовах мобілізації, якби кількість зброї на руках у цивільного населення була б більше, ми замість інтіфади ножей-лайт мали б повноцінну міську герілью як проти органів комплектування та поліції, так й проти всіх, хто їм здався на них схожий. Я вже мовчу про те, що нас очікує хвиля вбивств в побутових конфліктах, бо хтось когось підрізав в день коли йому наставили рога й в нього зірвало клеми. Вже наразі атмосфера нездорова через дезертирів та в/с, що неналежно використовують табельні та трофейні озброєння – просто інформацію про інциденти не публікують на широкий загал, окрім коли вже вбивають весь екіпаж. Я не фанат правоохоронних органів, й ілюзій щодо них не маю, але мабуть якщо поліцейських будуть вбивати за ті гроші що їм платять, то вони просто позвільняються або перестануть приїжджати на випадки. Колективно ми від цього не виграємо. Тож, якщо тут почнеться масове "озброєння", то мабуть краще буде звідси з'єбати до моменту, як популяція "вільних людей" не вирішить між собою всі конфлікти. Повбивають вони один одного й оточуючих більше, ніж захистять.
👁 457 26-04-17 07:58
🤑 800 млн грн підуть не на відновлення теплоенергетики, а на непотрібний капремонт просп. ЛобановськогоВчора КМДА анонсувала початок капремонту проспекту Лобановського у Солом'янському районі.❗️ Ми вже неодноразово писали про недоліки цього недолугого капремонту, але повторимо ще раз: - біля зупинок вул. Токарєва, вул. Овсієнка, вул. Головка і вул. Народна не з'являться наземні пішохідні переходи, хоча цього вимагає ДБН і рішення Київради. - на вулиці не буде облаштовано велодоріжки на всій протяжності, зате з'являться додаткові смуги для руху авто і відбійник- також переносять 2 зупинки громадського транспорту в бік Севастопольської площі, що робить їх розміщення менш зручним для пасажирівІ найголовніше - проспект Лобановського відсутній серед вулиць, які балансоутримувач (ШЕУ Солом'янського району) визначив як ті, що потребують ремонту.🕳 А площа пошкоджень за результатами весняного обстеження складає лише 1,1% від загальної площі покриття. Тобто цілком можна було б обійтись в сотню разів дешевшим поточним або середнім ремонтом.😵 Як і раніше, ми пропонуємо КМДА не починати капремонт просп. Лобановського, а скерувати ці кошти на відновлення теплоенергетики міста.
👁 575 26-04-11 19:30
Нетиповий конь тент, дегустація!Маємо зліва фанту апельсин куплена в Україні, пише зроблена в Румунії, справа фанта апельсин з Британії, маде ін Грейт Брітайн.Пляшки фірмово фантовські але мають невеличкі відмінності в формі, обідві з трошки темного пластику, у обох кришка не відпадає. Етикетки в одному стилі але різні відповідно до ринку, штрих-код навіть однаковий.По кольору мінімальна різниця, така що камепра телефону ледь передає, наша більш помаранчева, британська більш жовта. Обидві напівпрозорі, часи непрозорої фанти лишилися в нульових.На смак обидві дуууже схожі, в обох апельсиновий смак, але наче трошки різних апельсинів. Британська трошки більш газована чим більше нагадує фанту з нульових, в нашій більше нюансів відчуваєш бо не так газ все перебиває.Помітив що в британській більш ніж в два рази менше цукру, а відповідно в два рази менше калорій. На смаку це не відчувається, обидві на смак солодкі. Ще хочу щоб більше виробників вказували в табличках по ккал+БЖУ відсотки відносно референсного добового споживання. Так я знаю що всього три склянки (~0,75л) нашої фанти достатньо для добової потреби в цукрі! (жах)В заключення скажу що різницю треба шукати мікроскопом, без одночасної дегустації я б не відчув різниці взагалі. Краще б щоб у нашій було менше цукру як в британській.
👁 480 26-03-17 14:29
🚋 Ремонт Глибочицької - повний провалПонад 3 місяці пройшло з моменту відкриття вулиці Глибочицької після ремонту. Нагадаємо, що замість запланованої ще 8 років тому реконструкції ми отримали повну заміну асфальту, колій і основи під виглядом поточного ремонту.В рамках ремонту не було забезпечено безбар'єрність та безпеку на трамвайних зупинках (платформи або "віденські" зупинки), замість бетонних плит колії залили асфальтом і тепер без розмітки (а її немає) водіям складно зрозуміти габарити трамваїв.Також незмінною змінилось і геометрія вулиці - на різних ділянках проїзна частина має ширину від 4,5 до 6 метрів, що не дає можливість облаштувати по 2 автомобільні смуги в кожен бік, проте в поточних умовах нічого не заважає авто їхати в 2 ряди, заїжджаючи на трамвайні колії.На початку року ми намагались вплинути на ремонт і пропонували облаштування платформ або "віденських" зупинок, фізичного відокремлення трамвайних колій та велосмуг за рахунок надлишнової ширини проїзної частини. Однак це проігнорувало керівництво Дептрансу КМДА.Зрештою ми отримали на свіжовідремонтованій вулиці:- Відсутність безбар'єрних трамвайних зупинок, хоча вулицею до ремонту їздили зокрема і частково низькопідлогові трамваї.- Відсутність велоінфраструктури.Окремо про ДТП: за місяць після відкриття (грудень 2025 року) було зафіковано щонайменше 6 затримок руху трамваїв - всі через ДТП. І також 6 затримок вже у цьому році - з них 2 через ДТП, 2 через сходи з колій і щодо 2 причина не вказана.І окремо варто написати про стан колій після ремонту - цього місяця вже відбулось 2 сходи трамваїв з рейок і обидва на одній і тій же кривій біля ЖК Львівський квартал.⚠️ Достеменно причини сходів ми не знаємо, але нещодавно на кожній кривій (наголосимо - відремонтованій) були встановлені обмеження швидкості 15-30 км/год.Тож замість пришвидшення руху на відремонтованій ділянці нічого не зміниться, а лінійна швидкість руху по Глибочицькій складає орієнтовно 10 км/год і є однією з найповільніших у місті.Зрештою можемо констатувати: ремонт Глибочицької - це повний провал.📸 - ГО "Пасажири Києва", 🌐 Kirilus
👁 536 26-03-14 17:50
ДУЖЕ потрібно підписати петицію про відхилення цивільного кодексу від Стефанчука.https://itd.rada.gov.ua/petitions/Petition/Index/13459До всього, що описано в пості нижче, додам:-новий ЦК передбачає можливість анулювати чужий шлюб через суд за позовом від третьої особи, якщо шлюб порушує її інтереси чи "принципи доброзвичайності". Це звучить як якась сатира. Що таке "принципи доброзвичайності", визначатимуть судді особисто, адже кодекс написаний у цьому плані максимально розмито — і хай наша корумпована судова система сама рішає;-делікатно прибрали пункт зі старого ЦК "не допускається використання цивільних прав для неправомірного обмеження конкуренції, зловживання монопольним становищем на ринку"-людина з будь-яким (!) психічним розладом не зможе всиновлювати дитину. Нагадую, що психічні розлади — це в нас і трансгендерність, і соціальна тривожність, і, курва, ПТСР. В пересічного українця ж немає причин мати ПТСР, нічо не відбувалося в останні кілька років?Будь ласка, виділіть час просто зараз і підпишіть петицію. Треба 26к голосів, їх там ледь пів тисячі. Репостіть у канали й чати, це важливо.Дякую всім. Нижче пересилаю пост із ще деякими пунктами й посиланнями
👁 559 26-02-18 16:59
Допоміжний збір "та пішло воно все нахуй"Сьогодні виявилося, що адмінка каналу "Махно 160 сантиметрів" заскамила наші укртг-кола на 50к+. Ця історія викликає відчуття faith in humanity ruined, обманутих людей купа і всі почуваються огидно. Щиро обіймаю всіх, хто сьогодні в ахуї від зрадженої довіри.Тому пропоную на щось відволіктися. У Демсокири от підзагрузнув збір на детектори дронів — круту штуку, яка знаходить і перехоплює зв'язок між фпв-дроном і його оператором, таким чином тупо рятуючи життя Мій збір — допоміжна банка, тож кожний ваш донат передається АВТОМАТИЧНО на офіційний збір, а не ризикує залежатися в мене в кишені. Ця історія облітає всю тусовку — якщо кожний, хто бачить ці репости (а ще кожний хто так і не поняв шо сталося), скине свої 40 грн, то допоміжну банку ми закриємо от прям зараз.https://send.monobank.ua/jar/5i3hMRF7vcМета: 5 000 грнЗбір Демсокири: зараз 192к з 514кПро детектори:https://t.me/D7_channel/78795Будь ласка, задонатьте і поширте, і пішло воно все нахуй!
👁 863 26-01-27 11:45
Нарешті дозрів до свого мега збору, ми розробили план , прикинули скільки витрат нам знадобиться, і що ми можемо з цього закрити. Цей збір особисто для мене дуже важливий, адже борюся за крам на часівярському напрямку вже два роки. Саме тому по результатам цього збору буде розігруватись мій власний мотоцикл. Кожен хто задонатить суму кратній 500 грн буде мати шанс отримати Ямаха драг стар 400. Топ донатери (найбільші 10 донатів) отримають подавлені нами дрони оформлені як декор інтерєру, також ми придумаємо ще кілька типів дарунків які будемо постити по мірі збору. За деталями розіграшу пишіть в коментарі до оригінального посту.На оборону краматорська від фпв дронів. Кошти підуть на закуплення реб та рер обладнання. Для подавлення фпв дронів, боротьби з оптичними дронами та ударними дронами противника по Краматорську і околицям. 🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3J8iTFCUYS💳Номер картки банки4874 1000 2231 1842PS. Щиро буду вдячний за репости цього збору.
👁 505 25-12-28 09:08
Нарешті дозрів до свого мега збору, ми розробили план , прикинули скільки витрат нам знадобиться, і що ми можемо з цього закрити. Цей збір особисто для мене дуже важливий, адже борюся за крам на часівярському напрямку вже два роки. Саме тому по результатам цього збору буде розігруватись мій власний мотоцикл. Кожен хто задонатить суму кратній 500 грн буде мати шанс отримати Ямаха драг стар 400. Топ донатери (найбільші 10 донатів) отримають подавлені нами дрони оформлені як декор інтерєру, також ми придумаємо ще кілька типів дарунків які будемо постити по мірі збору. За деталями розіграшу пишіть в коментарі до оригінального посту.На оборону краматорська від фпв дронів. Кошти підуть на закуплення реб та рер обладнання. Для подавлення фпв дронів, боротьби з оптичними дронами та ударними дронами противника по Краматорську і околицям. 🎯Ціль: 3 000 000.00 ₴🔗Посилання на банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3J8iTFCUYS💳Номер картки банки4874 1000 2231 1842PS. Щиро буду вдячний за репости цього збору.
👁 438 25-11-25 16:41
На Запоріжжі п'яний правоохоронець зі зброї поранив трьох військових. Один з поранених – командир Інженерно-саперної роти 128 бригади "Дике поле", у цивільному житті – голова Камʼянського осередку Демократичної Сокири Юрій Охапкін. Надзвичайна подія сталася у неділю, 23 листопада, у в центрі села Балабине. Правоохоронець (за нашими даними – капітан підрозділу спеціального призначення Національної поліції Кудловський Андрій Петрович), перебуваючи поза службою та сильно п’яним, почав на вулиці розмахувати автоматом.До чоловіка, який поводився неадекватно, підійшли військовослужбовці, щоб з’ясувати причини його поведінки та вгамувати. Після чого ситуація різко загострилася. Між Кудловським та військовими виникла словесна сутичка, а потім він почав стріляти з автомата – спершу в землю, а згодом і в напрямку військових. За даними ДБР, після того, як військовослужбовці його роззброїли, правоохоронець повернувся додому, взяв табельну зброю і знов вийшов на вулицю. Повернувшись на місце конфлікту, він здійснив ще кілька пострілів у бік (очевидці кажуть, що в спини) військових, але вже цілячись на ураження. У результаті троє військовослужбовців отримали вогнепальні поранення. Одним із військових, що намагалися вгамувати п’яного поліцейського, є Юрій Охапкін – до повномасштабного вторгнення та служби у ЗСУ голова осередку Демократичної Сокири у Кам'янському на Дніпропетровщині. Наразі Юрій знаходиться у реанімації. Його стан важкий, але стабільний. Відомо, що ДБР повідомило капітану Кудловському про підозру у закінченому замаху на вбивство, вчиненому відносно більше ніж двох осіб (ч. 2 ст. 15, п. 1 ч. 2 ст. 115 КК України). Наразі вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу. Ми офіційно заявляємо, що пильно стежимо за цим слідством, тримаємо ситуацію на контролі і дуже не радимо правоохоронцям покривати такого персонажа у своїх рядах. А судячи з останньої заяви запорізького Нацполу, такі спроби будуть. Зам'яти чи спустити це на гальмах не вийде. Ви нас знаєте.Ваша єдина можливість відновити довіру до правоохоронців, крім дореформування структури Нацполіції і МВС як такого – це, для початку, провести всебічне, оперативне та ретельне розслідування, наслідком якого має стати справедливе покарання винного. Сподіваємось, ви цю можливість не пропустите. Or else. Шановні друзі і підписники – ваші репости будуть дуже доречними. Нам потрібен розголос. Такі справи бояться уваги і світла.Також, якщо маєте можливість, підтримайте збір на реабілітацію поранених військових. 5168745651170612 (картка Юрія Охапкіна)🪓Демократична Сокира🪓