Source
КАНАЛ ПАВЛА | Всіх з понеділком! Люблю такі повідомлення.Бо знаю, скільки за цією ци...
295 Views/Reach
2026-06-22 09:48
Message №3593
Всіх з понеділком! Люблю такі повідомлення.Бо знаю, скільки за цією цифрою було нервів , спроб і моментів, де можна було просто здатись.Це скрін не про "пощастило".Це скрін про те, що людина не зламалась після купи спроб !Бо результат хочуть всі. )Але не всі можуть пройти період, коли результату ще нема.Коли ти робиш, а воно не летить.Коли сумніваєшся.Коли здаєтсья, що ти тупо ходиш по колу.Я часто кажу, що результат - це не тільки гроші.На старті результатом може бути навіть те, що ти вже розумієш базу.Що вже знаєш, як писати запит/не губишся в інструментах/можеш сам розібратись там, де раніше просто закрив би вкладку.Це теж результат !І гроші –це просто наступний рівень.Бо в цей момент у голові щось клацає:" я можу".Не "я пробую".Не "колись може вийде".А саме "я МОЖУ".І тоді виявляється, що ти НЕ безнадійний.Не "не моє".І не "запізно почав".Просто треба було пройти свій шлях.Якщо вам зараз важко - проходьте.Не робіть із важкого періоду вирок.Це просто етап.Все проходить, якщо не лягати на підлогу і не чекати, поки винесуть.Вадим - красавчик 💪🏻І у вас все вийде, якщо не зіллєтесь.