Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - КАНАЛ ПАВЛА
Added 14 Jul 2024

КАНАЛ ПАВЛА

@kanal_pavla
Number of subscribers: 2 000
Photos: 952
Videos: 105
Links: 376
Description:
Тг про монетизацію Ші контенту (на Ютубі) https://t.me/+a7CsAobLOcY2N2Y6 Зворотній звʼязок @kanal_pavla_bot

👥 Number of subscribers

2 000
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: +5

👁️ Average views per message

854
Average/Day:: 554
Average/Week:: 933
ERR: 42.7%

📊 Messages per Day

0.8
Last day: 1
Week average: 0.3
Average per day: 0.8

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 295 26-06-22 09:48
Всіх з понеділком! Люблю такі повідомлення.Бо знаю, скільки за цією цифрою було нервів , спроб і моментів, де можна було просто здатись.Це скрін не про "пощастило".Це скрін про те, що людина не зламалась після купи спроб !Бо результат хочуть всі. )Але не всі можуть пройти період, коли результату ще нема.Коли ти робиш, а воно не летить.Коли сумніваєшся.Коли здаєтсья, що ти тупо ходиш по колу.Я часто кажу, що результат - це не тільки гроші.На старті результатом може бути навіть те, що ти вже розумієш базу.Що вже знаєш, як писати запит/не губишся в інструментах/можеш сам розібратись там, де раніше просто закрив би вкладку.Це теж результат !І гроші –це просто наступний рівень.Бо в цей момент у голові щось клацає:" я можу".Не "я пробую".Не "колись може вийде".А саме "я МОЖУ".І тоді виявляється, що ти НЕ безнадійний.Не "не моє".І не "запізно почав".Просто треба було пройти свій шлях.Якщо вам зараз важко - проходьте.Не робіть із важкого періоду вирок.Це просто етап.Все проходить, якщо не лягати на підлогу і не чекати, поки винесуть.Вадим - красавчик 💪🏻І у вас все вийде, якщо не зіллєтесь.
👁 1,290 26-06-14 12:15
Не очікуйте від цієї діяльності всього й одразу !У кожного свій темп/шлях до результату.Ось , наприклад, на початку року людина тільки придивлялась до "цієї діяльності".Сьогодні вже розуміє, як виходити на монетизацію і чекає перші (хоч і невеликі )виплати.Комусь це може здатись "ну і шо, де тищі доларов?"Але люди, які хоч раз освоювали щось нове, добре розуміють, що перший результат не вимірюється лише сумою на балансі.Навіть ті, хто вже виходив на відчутні гроші, ловлять відкати/просадки і не завжди одразу розуміють, куди в такі моменти рухатись далі.Сьогодні ти розумієш, що робиш.А завтра сидиш і думаєш : "так, а шо рабіть ?😁"Чому ? Бо це не про гроші! Це в першу чергу про розвиток!Складнощі– це частина процесу, а не знак, що денях тут нет.Шлях рідко виглядає як пряма лінія вгору.Ютуб мені подобається однією простою річчю.Тут результат не прив'язаний до кількості відпрацьованих годин.Я не з тих , хто знецінює освіту.У мене дві вищі, і він (університет) дав мені дуже багато.Але з точки зору заробітку класичний шлях часто має дуже зрозумілу стелю.Звичайно , є спеціальності, де можна дуже добре рости.Проте для більшості людей звичайна офлайн робота все одно має обмежений маршрут.Ютуб, правда, ще складніший, нервовіший і менш передбачуваний.Але якщо вже впахувати , то хочеться робити це там, де стеля не стоїть прямо перед носом.
👁 1,520 26-06-01 15:46
8 монетизованих каналів за 2 місяці.😄🔥🔥Один із приємних моментів у роботі - коли людина приходить не з нуля, а вже після купи спроб.)))Коли канали запускались/ніші тестувались/відео робились.Але стабільного результату все одно не було !Інформація зараз однакова є у всіх (завжди це кажу ).Але результат вирішує не інформація, а те, як ти її застосовуєш.Саме тому досвід людей , які вже проходили цей шлях, економить дуже багато часу.Не щоб хтось зробив усе за тебе.А щоб швидше побачити, де саме ти помиляєшся, що треба змінити і як не витрачати час на хаотичні дії.Бо іноді ти можеш місяцями робити "ніби все правильно", але зливати результат в одній-двох деталях.На скрінах якраз така ситуація.Людина вже запускала канали, тестувала ніші, робила відео.Але без видимого результату.Потім перший канал прийняли в YPP.І майже одразу демонетизували. Апеляція – не пройшла. )Було неприємно, але вибору іншого не було.Тільки продовжувати.Сьогодні запитав як справи –і приємно здивувався.З 10 створених каналів 8 з монетою.🤯 Для мене це не просто "успішний кєйс".Це ще одне нагадування, що результат приходить не до тих, хто все знає.А до тих, хто вміє взяти робочий підхід, включити голову, адаптувати під свою ситуацію і не плутати якісну підготовку з вічним відкладанням.І головне -не зливатися після першої невдачі.
👁 743 26-05-30 11:19
Ми можемо думати , що проблема в нашому характері.А насправді, проблемою є петля , яку ми самі ж затягуємо кожен день.Тригер–дія–нагорода.Спробую пояснити свою думку.Пиздець приходить непомітно не тому що ми слабкі. Ми слабкі – це вже як результат цього виснаження.На самому початку ми самі створюємо собі такі умови, де навіть "сильний "чулавек рано чи пізно попливе.Хочемо прокидатись раніше, але телефон лежить біля подушки. Будильник там же.Перша дія після пробудження – не піднятись, а "просто глянути,що там новенького".І через 40 хвилин ти вже знаєш, хто що написав у тредсі, хто з ким посварився, який там новий розйоб..)Хочеш робити контент стабільно.Але конкретики - чого, скільки і коли треба зробити – нема.Є тільки надія, що сьогодні "прийде той самий стан".А стан, красавчик, дуже хитрий.Він приходить тоді, коли ти вже почав щось робити))Ми можемо називати це як завгодно – прокрастинація/вигорання/лінь і т.д.Але якщо глянути на це тверезо:сон такий собі/екранний час 7 годин на день/їжа як попало/фізичних навантажень нема/режиму нуль.Дійсно, а чому це я не можу себе зібрати ?))Бо в цей самий час я навпраки – розбираю себе. Звичка рідко тримається на силі волі.Вона тримається на середовищі !Якщо перед очима телефон – рука його візьме. (телефон лише як приклад)МОжна безкінечно думати, що проблема "в мені". Типу треба просто "взяти яйця в кулак". Ну , в принципі, це так і є.Але не в моєму характері. Чи знаку зодіаку.В банальному– я. САМ. НЕ створив собі умов, де нормальна дія стає легкою.Хотів дисципліну, але живу так, ніби вона має сама вломитись у двері і сказати:"ну що, уперед? "Дисципліна– це не коли ти кожен день воюєш із собою. Хоча і це також))Це коли ти так налаштував день, що правильну дію зробити легше, ніж знову зірватись.В далеких 2020/21 в моєму місті сформувалась двіжуха.На ранковий недільний кросфіт о 6-й ранку, у будь-яку погоду, збиралось багато (не хочу називати цифри, бо вони були різними ) людей.Так от, щоб прийти в неділю на ранкове тренування – треба не піти на суботні дискотеки.Ну як.. Разок можна спробувати))Але після "розуміння навантажень", які там були, ти або більше не приходиш в неділю, або забуваєш за неправильну суботу. :) Просто справа пріоритетів.+Cаме оточення.Починаєш ходити – на тебе вже є певний тиск з боку інших.Тримає.Не хочеш бути слабкіше/когось підводити і т.д.Таким чином, як мінімум 2 дні на тиждень ти вже в тих умовах, де окрім росту іншого шляху майже немає.Всі "у мене ВИЙШЛО " починаються з того, що ти зміг поставити себе в правильне середовище і перестав чекати, що стан сам прийде й все порішає.Ось така думка моя.
👁 859 26-05-23 18:00
Для мене всі ці історії про май морнінг рутін – не просто про красиву чашку кави біля ноутбука.Це перш за все про звички, які не купиш , який би не був рпм – їх тільки напрацьовуєш дисципліною.Щоб прокинутись о 5й, не достатньо поставити 5 будильників – лягаємо в 22:00.Спати достатньо – база.Щоб нормально заснути (і не прокинутись з квадратною головою) –не залипати в телефон/серіальчики до останнього, а відкласти це все хоча б за годинку дО.Коли тільки прокидаєшся, щоб не ходити перші дві години п’яним – склянка теплої води, щоденник пишу, і на вулицю. А після – контрастний душик. Без цього можна навіть не пробувати – перевірено. Про якусь продуктивність тоді і мови не йде.Вийти на вулицю – навіть складніше, ніж піднятись з ліжка. Мені допомагає пам'ять про те, що якщо не вийду – буду як сосиска, а якщо навпаки –після пробіжки завжди почуваю себе могіканом😼. Трошки перетерпіти – і красавчик.Перші години після пробудження варто віддавати саме собі. Не треба одразу за комп (так я дуже довго робив).Прототип сучасного чулавека це робить найменше зараз. А всі відповіді якраз отам. Брати енергію в борг дуже легко, але прийде час віддавати.Телефон/чуже життя/і т.д. отримує від нас більше уваги, ніж наше ментальне/фізичне здоров'я.Навчитись чути себе. Приймати як успіхи так і невдачі. Не поспішати. Бути вдячним. Відчувати де твоє, а де нав'язане. Вміння "змодерувати" своє життя – дуже дуже важка робота. Говорю це як практик по довгим сидінням за компом до пізна і відсипам після.PsНа фото 5 крайніх днів мене свіженького одразу після пробудження 😂В спробах повернути звичний для мене початок дня , не легко, і хто ж бокс той придумав.😁
👁 782 26-05-16 18:06
Ділюсь. На одному з моїх каналів.😐 До речі – монетизацію було підключено в цей самий день, але рік назад. Символічно.Поспілкувався з підтримкою в чат, поділився переживаннями, запитав порад по запису апеляції (для галочки) – запропонували, що можуть відправити відео за мене.Дякую, але зачекайте, поки не готовий.Коли вже буду подавати, вкажу ідентифікатор діалогу в якому спілкувався з підтримкою, скажу, що пообіцяли повернути, виконуйте. 😋Також в ask studio дав запит , щоб зібрав мені дані по каналу, які зможу використати для запису апеляції.До речі, крута фішка, підказує досить неочевидні речі.Після цього "згодував" клоду свою ж інструкцію по запису апеляції, приклад тексту апеляції та інфу з ask studio – отримав текст, який залишилось озвучити та записати під нього відеоряд.Не можу назвати контент на цьому каналі аутентічним, та і не так важливо це.Коли на слуху була причина "чужий/повторювальний" – апеляції по відчуттям часто ніхто і не переглядав. Хто відправив тому і підтвердили.(або просто не досить вимогливим в цьому випадку був Ютуб.)З "inauthentic" ситуація інакша, ключик ми поки не знайшли. Проводиться Ютубом в цьому напрямку якась робота чи не проводиться/будуть "пом'якшення " чи не будуть – не знаю, і гадати не хочу.Манєту підключають і зараз, все ок, просто взбучку цю мають всі манімейкери відчути. Зробити висновки, змінити підхід.Зараз бачу про стоки багато хто згадав.Суть не тільки в тому, генеруєте матеріал чи на стоках берете/як і в чому монтуєте. Вмикаєте галочку адаптивне мислення під час написання сценарію чи не вмикаєте.Не слід все що пишуть англійською мовою в твіттері сприймати за об'єктивну правду і нести цю інформацію далі.😅Все це точно не причина зупинятись. Продовжуємо/продовжуйте роботу.Обирайте більш складні ніші, щось нове і не дуже заюзане, думайте про альтернативні способи монетизації, можливо вам підійде продаж digital товарів, але тут смотря какой фабрік.Може ще щось напишу, а поки все. 😁
👁 482 26-05-07 08:00
Проводив нещодавно опитування серед наших 3 падпищиків: хто почав/хто ні і т.дПо стандарту – є ті, чий понеділок ще не настав😁.Пишу цей пост в потоці – можливо буде довгим, тому сорі.Якщо ти зараз тільки заходиш в тему Ютуба та Ші –дуже легко зловити дивне відчуття :Ніби все вже є.Люди, які щось пояснюють, теж є.Гайди є.Інструменти є.І наче проблема мала б зникнути.)) (АГА)Раніше основне питання було –де взяти інформацію?Зараз це питання не має АБСОЛЮТНО НІЯКОГО СЕНСУ.Інформації ЗАНАДТО багато.Якщо вам хтось скаже (в тому числі і на цьому тг), ось я красавелло, а всі інші – інфоцеганє. В мене є всьо, такого на ринкє більше нема. Розкажу вам то, що ще ніхто не розказував.Так так, доброго вечора. Знаю, що більшість з вас підписані на 612 різних тг каналів, де дуже все толково розповідається , всюди можна щось підчерпнути, але не в цьому питанняПроблема вже не в доступі – проблема у фільтрі. В здатності зберігати ФОКУС🎩 уваги.Коли ти заходиш "сюди", як дитина в магазин лєго – хз на що дивитись та що обрати (лягай на підлогу і плач). Не у вас проблема (часто), а в особливостях нашого часу.Це ахуєнно (в житті я матюкаюсь, так) важливий скілл.– Вміти розібратись, що справді варте уваги ДЛЯ ТЕБЕ.– Що виглядає красиво, але в реальності тобі нічого не дасть.– Що підходить саме ТОБІ, а що просто забирає час і створює ілюзію руху.Бо можна місяць дивитись навчальні відео і думати, що ти в процесі.А потім зрозуміти, що ти просто став людиною, яка знає більше теорії. Але не людиною, яка щось зробила.Як казав мій тренер – не треба думати, робити треба. Але і думати, також треба (що ж так складно🙆🏻😂 ). Можливо помиляюсь ВПЕВНЕНИЙ – зараз найбільша перевага не в тому, щоб знати все.Це ВЖЕ неможливо!1Перевага в тому, щоб швидко відкидати зайве.Не зберігати сто вкладок.Не чекати ідеального моменту.Не думати, що ще один гайд нарешті все пояснить.У якийсь момент треба просто зрозуміти:ось це мені потрібно/ось це ні/ось тут я пробую/ось тут не витрачаю час.До чого все це.❗️Сьогодні–завтра вийде відео з новою підбіркою ніш , які знайшов наш сьорчер за останні дні. Там будуть прям максимально свіжі канали. Будуть толкові канали.В першу чергу звертаюсь до тих, хто ще не почав – перегляньте це відео, виберіть щось для себе і зробіть вже той канал, спробуйте безперервно попублікувати відео, хоча б місяць, не думайте за неавтентичний, і за ще щось не думайте, відкиньте перфекціонізм, але і на від'є*ісь також не треба, баланс. Дуже важливо отримати перший трафік, будь який – суть в отриманні першого досвіду. Читання постів та переписки в чатах нічого не дають.Не знаєте як створити канал, може якихось технічних моментів – шукайте відповідь на своє питання точково.Ймовірно на будь яке ваше питання вже є рішення.На цьому каналі є толкові відео, рекомендую😄 https://www.youtube.com/@nayutubi/videosВ нейронок можна питати. В самому ютубі, в творчій студії є кнопка ask студіо – це ваш особистий аі асистент, який знає все про ваш канал. Просто імба для тих, хто не орієнтується в аналітиці – тепер можна все що хочеш запитати.Чому пишу цей пост – бо пишу я його в своєму ТГ, на своїй території, ви мені реакції ставите, хтось в приватний йде. Просто вигода ? НІ.Все це створює ілюзію, що "те, що роблю –комусь треба і займаюсь я цим недарма". Закриває одну з основних людських потреб (визнання). Сприймайте ці слова як сприймаються – глобально мені все одно.Не буду зараз вчити ( хоча вже мабуть вчу)– часто треба просто почати.Через місяць точно будеш собі вдячний. Ну або зробиш висновок – що це не твоє.Як мінімум – доведеш щось до логічного кінця.✊🏻
👁 855 26-05-02 10:41
Абсолютно кожна людина в цьому світі проходить дуже складні для себе часиНемає тих, кому легкоМи, двуногі, схильні перебільшувати значущість власної історії, вважаємо її особливою. Егоїстично, але це правда ) Нещодавно прочитав дуже точний опис/порівняння своїх думок з приводу цього. Як ми з вами знаємо – все у всьому світі – це енергія.Ми самі – енергія.Ну і разПро це говоримо –труднощі, з якими ми стикаємось, це теж форма енергії.І от ця енергія (або енергія цих труднощів) завжди сильніша за ту, якою є МИ в моменті.Саме тому так складно. Ми стикаємось із чимось сильно більшим за себе. Тому і боляче. БО є велика різниця у " потужності".Проте творець не створював нас для того, щоб ми страждали. Страждати люди вирішили самі,але зараз не про це.Кожна така ситуація – це імпульс для росту. Вона дана нам не для того , щоб зламати, а щоб розширити нашу власну "місткість", підняти нас на інший рівень. Ми або забиваємо гол, або не попадаємо по м'ячу.))) В більшості випадків, коли ми згадуємо подію, яка колись здавалась нам критичною – сили тієї вона вже не має . Чому так?Зовсім не тому, що вона була неважливою.Навпаки– вона була настільки сильною, що змусила нас змінитись.Ми не помилялись тоді у своїх відчуттях. Просто ми стали іншими.))І це про вічне. Так буде завжди.Протягом життя ми знову і знову будемо зустрічати ситуації, які по рівню перевищуватимуть нас теперішніх. Це і є одна з основ життя.Вибору, по суті, у нас немає – лише спосіб реагування.Ми можемо опиратись, боятись, злитись – і тоді ці ситуації будуть повертатись, тиснути, ламати, поки не засвоїмо урок.Саме тому , що ми самі обрали такий спосіб реагування.А можемо вчитись приймати, довіряти процесу, бути вдячними – і тоді ця ж сама енергія почне працювати на нас, робитиме нас сильнішими.Це стосується не лише труднощів.А й "хороших" подій.Ми не зможемо перейти на новий рівень, якщо не здатні витримати ту енергію, яка з цим рівнем приходить.Ріст – це завжди про здатність вивозити більше.
👁 990 26-04-17 08:26
За останній час я створив для себе кілька повноцінних додатків та делегував на Ші багато процесів. Поступово мої шок та здивування (від того, йак зараз можливо ) замінюються іншими відчуттями.Чимось це схоже на часи, коли мені купили перший ПК і я міг друкувати реферати в школу замість того, щоб писати їх від руки.))На днях повністю віддав "на волю богам" один із каналів, у тому числі і публікацію готового відео.Результат я отримую той, який треба=технічно відео є такими, якими ми їх руками б робили . Не дивлячись на те, що все відбувається так круто/легко/без моєї участі, я все ще ставлюся до цієї історії скептично – просто цікавість взяла верх.Цикл такий:Ші прокидається – повністю створює відео – публікує його на Ютуб – публікує пост-анонс у тг каналі – засинає.Я отримую сповіщення в свій Тг + є сайт, щоб у реальному часі бачити, що там відбувається, і вносити правки, якщо це необхідно.Ютуб/не ютуб, чим би ви не займались, можна зараз будь що зробити. І це будь шо може бути навіть не топорним.Хз як пояснити, але тут все залежить насамперед від вашого розуміння задачі. Від вашої фантазії/бачення того, як зробити процес цікавішим, продуманішим і гнучкішим. В цілому все це наштовхує на думки про свій подальший шлях та напрям роботи.В якийсь момент мене так поглинули всі ці вайбкодинги, що я почав забувати, яка взагалі їх роль у моєму житті.Начебто вони мають щось спростити, звільнити час, а в результаті сидиш весь день та півночі за ноутом. 🤷🏻‍♂️Повернув свій режим: о 22:00 вже маємо бути в ліжечку, бачити сни, щоб прокинутися раненько, відчувати себе чемпіоном і робити те, що маєш, із зовсім іншого стану.))Вміти налаштувати асистента, який слідуватиме будь-якому плану – зараз легко, а от асистента в своїй голові тримати в їжових👀 рукавицях – рівень легендарний.Пам'ятаємо це.💪🏻💪🏻
👁 876 26-04-07 07:32
Записали огляд приватного. Що всередині і як все влаштовано:Вся базова інформація по Ютубу, з нюансами звичайно🙂 (монетизація, адсенс, трансляції, апеляції і т.д.), вже 70+ прикладів каналів/ніш, розділ з сервісами/інструментамиДетальні туторіали по запуску каналів з конкретними прикладами + готові промпти для роботи, інструкції по монтажу, створенню аватарів, масовій генерації картинок/відеоряду, пояснення логіки роботи зі скриптами для автоматизації + файлиНаша закрита Платформа🕶– це повноцінне робоче середовище. Озвучка, масова генерація картинок і відео, автоматичне створення обкладинок."Сьорчер" – софт для пошуку та аналізу ніш. Це інструмент, який міг би продаватись як окремий продукт, але для учасників він доступний безкоштовно.Звичайно чат – є де запитати і обговорити.Неважливо на якому ти зараз етапі – тільки думаєш про запуск, вже ведеш канал чи хочеш масштабуватись – всередині є що взяти на кожному етапі.1️⃣ Разовий внесок – 200$2️⃣ З другого місяця – 10$/міс3️⃣ Після 12 місяців – звільняєтесь від оплати Вирішили зробити так, щоб ті хто залишається з нами довго – з часом не платили взагалі.Для вступу напишіть у бот зв’язку – @pryvatnyi_zviazok_bot.Після звернення отримаєте деталі для підключення.