Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Какчус з голками🌵
Added 06 Dec 2025

Какчус з голками🌵

@kaktusoidka
Number of subscribers: 245
Photos: 1,340
Videos: 37
Links: 1,960
Description:
twitch.tv/kaktusoidka Енергодар це Україна

👥 Number of subscribers

245
Average/Day:: 0
Average/Week:: +1
Average/Month:: -3

📊 Messages per Day

1.5
Last day: 2
Week average: 2.1
Average per day: 1.5

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 102 26-06-14 13:14
Збір брата нашого друга, просимо вас підтримати 💅🏻Пілоти 23 окремої бригади «Хортиця» НГУ продовжують систематично нищити повітряні ворожі цілі на Запорізькому напрямку.Так, в травні поточного року силами 23 бригади "Хортиця" НГУ знищено понад 500 БпЛА літакового типу (у тому числі "Shahed", "Гербера" тощо)Разом із тим, існує дефіцит в обладнанні для виявлення та перехоплення відеосигналів ворожих ударних беспілотників типу "Молнія-1", "Молнія-2". Тому, ми маємо потребу у наступному обладнанні:1. Детектор дронів "Дзига" окопна - 29 900 грн.2. Антена "VAS Peppebox Xtreme V2" (13.25dbic) 1.3GHz (RHCP) - 5 310 грн.3. Спрямована патч антена "VAS Pepperbox Xtreme" 5.8GHz 13.25dBi - 3 166 грн.4. Спрямована патч антена "RushFPV" 3.3G 15.8dBi - 2 807 грн.5. Кабель для живлення монітору - 2 500 грн.Загальна сума збору: 43 683 грн.🎯Ціль: 43 683.00 ₴🔗Посилання на Банкуhttps://send.monobank.ua/jar/3D6fNYuWQq💳Номер картки Банки4874 1000 3823 1596Гвардійці продовжують цілодобову роботу над виявленням та знищенням будь-яких проявів активності противника, завдаючи ворогу системних втрат щодня. Будемо Вам вдячні за кожну гривню для нашого збору.Разом ми сила!Слава Україні!
👁 160 26-04-17 13:48
🫡 Тим, хто не був на стрімі розкажу, що розігруємо і на що збираємо!Є запит на 150 кг філаменту для 30 ОМБр (це критичний розхідник для друку скидів) і розігруємо сертифікат на двох на БУДЬ-ЯКИЙ концерт LUMOS Orchestra до кінця 2026 року🎶Хто не шарить - це розкішний ґіківський симфонічний оркестр, який грає саундтреки з ігор, фільмів та аніме. Чути наживо епічну музику з улюблених всесвітів - це просто відвал всього! Пам'ятаю як 13 років тому був на їх концерті по Warcraft, я був в шоці)Наприклад, вже 21 квітня у Львівській філармонії вони гратимуть магічну музику з шедеврів Міядзакі та студії Ghibli ("Мандрівний замок Хаула", "Віднесені привидами" тощо).👇 Закидаєте від 200 грн і виграєте квитки https://send.monobank.ua/jar/7GUB32cgeRНАЙБІЛЬШИЙ донат гарантовано матиме такий самий сертифікат на двох.До речі, у них зараз прикольна акція: якщо знімете в сторіс, як дивитесь щось від Ghibli, і тегнете Люмосів - ваше відео покажуть на великому екрані прямо під час одного з треків на концерті