Source
‡ | słobožanśka shitposterka | ✙ | #УкрТґ | Перший епізод запеклого суперництва переглянуто!Мене мучила цікавість ...
153 Views/Reach
2026-03-28 22:30
Message №23022
Перший епізод запеклого суперництва переглянуто!Мене мучила цікавість - що ж такого у цьому серіалі, на який всі так емоційно реагують, як позитивно, так і негативно. Тож я таки вирішила подивитися і самостійно з'ясувати, що і як. Тож на кожну серію я буду фіксувати своє враження по пунктах. Отже, серія перша:• багато таймскіпів. Я більш ніж впевнена, що дрібні взаємодії між Шейном і Ільєю можна було оформити більш красиво, а не так, як вийшло. • мало уваги до тілесності та еротизму суперництва. Хокей є єдиною командною грою, де допускаються бійки. Фізичне насильство має великий еротичний потенціал! Покладаю надії, що цим ще скористаються. Але надія дуже слабка, бо сцена з велотренажерами і сцена в душі, де наче мала бути присутня оця тілесність, були максимально нееротично зняті, наче це фільм про хокей, а не гей-драма. Оператору треба було подивитися "beau travail" чи що. • серіал хвалять за те, як він показує сцени сексу, але це, гадаю, перший кейс, коли секс-сцену я можу описати як нудну. Мені все одно на реалізм чи те, наскільки все safe & non-problematic, я хочу якогось видовища, артистичності. Кіно дивляться не заради реалізму, камон.