Source
Ябко | ️Garmin впав: по всьому світу повідомляють про збій годинників GarminГ...
5 800 Views/Reach
2025-01-28 20:46
Message №1495
⚡️Garmin впав: по всьому світу повідомляють про збій годинників GarminГодинники Garmin Forerunner, Venu, Fenix, Epix, Vivoactive, Lily та Instinct вийшли з ладу.Тисячі користувачів звернулися до служби підтримки та отримали інформацію, що там вже працюють над відновленням роботи. Кілька кроків, що потенційно можуть допомогти усунути проблему:Для виконання цих кроків потрібен доступ до ПК з ОС Windows і кабель живлення/передачі даних. 1. Натисніть і утримуйте кнопку живлення/світла,доки годинник не вимкнеться. 2. Натисніть і утримуйте кнопку старт/стоп. 3. Продовжуйте утримувати кнопку запуску/зупинкита підключіть годинник до компʼютера Windows.Коли компʼютер розпізнає годинник, ви можете відпустити кнопку запуску/зупинки. Це можезайняти до 30 секунд. 4. На компʼютері знайдіть диск Garmin і виберіть папку Garmin. 5. Знайдіть папку RemoteSW і видаліть її вміст. 6. Відключіть годинник від компʼютера.Годинник має перезавантажитися та запуститися нормально. Будемо стежити за ситуацією та повідомимо щойно все нормалізується🫡 Хто тут з Garmin? Як ваш годинник?🤔