Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Airdrop, токенсейли, лаунчпули, промки від криптобірж
Added 14 Jul 2024

Airdrop, токенсейли, лаунчпули, промки від криптобірж

@it_statti_crypto
Number of subscribers: 4 169
Photos: 2,160
Videos: 37
Links: 2,940
Description:
В цьому каналі будуть виходити актуальні Crypto Проекти - аірдропи, ноди, IDO, різні призові промо від бірж і багато іншого Основний канал @it_statti Реклама - НЕ продається

👥 Number of subscribers

4 169
Average/Day:: -3
Average/Week:: -19
Average/Month:: -95

👁️ Average views per message

925
Average/Day:: 524
Average/Week:: 1,100
ERR: 22.19%

📊 Messages per Day

1.4
Last day: 5
Week average: 2
Average per day: 1.4

Name change history

Airdrop, токенсейли, лаунчпули, промки від криптобірж 2026-05-21
Airdrop, токенсейли, лаунчпули, тестнети, ноди, амбасадорки 2024-10-26
Airdrop, токенсейли, лаунчпули, тестнети, амбасадорки 2024-07-19
Airdrop, токенсейли, NFT, тестнети, амбасадорки 2024-07-14

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

​​Встановлюємо ноду в тестнеті Nillion за допомогою ХnodеNillion - це децентралізована публічна мережа, заснована на революційному криптографічному примітиві під назвою Nil Message Compute (NMC). Ця інноваційна технологія дозволяє вузлам децентралізованої мережі працювати в унікальний, неблочний спосіб. Хоча Nillion являє собою революційний стрибок у порівнянні з попередньою технологією, відомою як безпечні багатосторонні обчислення (SMPC), вона суттєво відрізняється тим, що вузлам мережі не потрібно взаємодіяти один з одним. На відміну від традиційних блокчейн-систем, вузли Nillion не використовують незмінні реєстри, призначені для зберігання даних про транзакції.Залучено коштів: $45.00MІнвестори: HashKey Capital, Distributed Global, Arthur Hayes, Hack VC та інші🔶Що робимо?▪️Встановлюємо ноду через Хnodе▪️Переходимо на сайт та обираємо Nillion ▪️Оплачуємо установку (прописуємо промокод ITSTATTI діятиме 5% знижка)▪️Чекаємо установки▪️Докладніше про встановлення 👉повний покроковий гайд на сайтіNillion є дуже перспективною нодою завдяки своєму унікальному підходу і потенціалу для значного прогресу в області ШІ і DePIN. Наприкінці червня проект провів ICO на Coinlist, а це означає, що скоро може відбутися TGE. Не пропустіть свій шанс отримати дроп від цього проекту.⚠️Важливо! Всім кому так і не стало зрозуміло, що таке ноди та з чим їх їдять, готую ✍️ шаленого обʼєму матеріали в статті, після прочитання якого вам стане ясно від А до Я про ноди та закриються 90% ваших питань.Біржа №1 - BinanceТОП біржі - ByBit, OKX, BingXНоди ставлю тут - Хnodе
​​🔥Оновлення Bybit Launchpool 2024 🆕Незабаром Bybit Launchpool зазнають змін. Давайте разом розглянемо які саме:▪️У попередніх Launchpool можна було застейкати MNT, USDT і новий токен проекту для отримання прибутковості, в нових Launchpool додадуть можливість стейкати ще SOL, SUI, ETH, BTC 🚀▪️У попередніх Launchpool доходність приходила по T+2 (через 2 дні після стейкінгу), у нових Launchpool нагороди приходитимуть за T+0.5 (через кілька годин після 23:59:59 UTC, тобто того ж дня, коли вони будуть розраховані ) 💰▪️У попередніх Launchpool був один знімок застейканих активів щодня у чіткий час 24:00 UTC, у нових Launchpool буде кілька випадкових знімків протягом кожного дня 📸▪️У попередніх Launchpool ми отримували перші токени одночасно з лістингом на спот, а далі щодня продовжували отримувати прибутковість, але ціна токена як правило з кожним днем ​​ставала дедалі меншою, у нових Launchpool ми отримуватимемо токени нового проекту як до, так і після його лістингу на спот, а також зможемо продавати токени на PreMarket, які отримаємо до лістингу.Резюмуємо: оновлення хороші і тільки нам на руку, так що робимо ще більше акаунтів на Bybit і готуємось до нових лаунчпулів. Я вважаю, що у більшості в холді є ці SOL, SUI, ETH, BTC токени. Тому участь без ризиків може приймати майже кожен. А як Вам ця новина?🔥 - круто, тепер точно буду приймати участь👀 - не беру участі в лаунчпулах.Біржа №1 - BinanceТОП біржі - ByBit, OKX, BingX
​​Продовжуємо тестнет Owlto але вже завдання з Eclipse Owlto - один з найзручніших міжмережевих мостів, що підтримує велику кількість мереж L2.💰Сюди інвестували вже $8 млн при оцінці $150 млн і за чутками сюди планує занести Binance Labs.Команда Owlto офіційно підтвердила, що вони будуть роздавати дроп всім користувачам їхнього мосту за поїнти, які можна отримати за його використання. Дуже докладно про те, як їх заробляти, я розповідав раніше в постах - тут, тут і тут.Зараз з'явилася чудова можливість нафармити поінти Owlto + прогріти гаманці в новому блокчейні Eclipse, який має величезні $65 млн. зборів від топових фондів 👌🔶Що робити:▪️Ідемо на сайт і підключаємо наш гаманець Binance WEB3 у будь-якій мережі▪️Тиснемо на банер Eclipse і підключаємо ще гаманець на солані - Phantom або Backpack Wallet▪️Робимо 3 бриджі з будь-якої мережі в мережу Eclipse Я зазвичай переганяю мін кількість по 0.0001 ETH в дешевій мережі, наприклад Base. Але зараз спостерігаються певні лаги з підключенням, тому якщо не вийде спробуйте через певний час. 💰 Фінансові витрати: ≈ 1,58 $ за бридж📆 Дедлайн: 25.10.24 Біржа №1 - BinanceТОП біржі - ByBit, OKX, BingX
Скільки в середньому можна було заробити в X Empire та на що розраховувати?Середній дроп серед користувачів по більшості чатів це 250-300к монет, якщо ви активно прокачували і зробили мінімальний донат. За поточним курсом премаркету на Bybit (0.00022$) це 55-66$ відповідно. Знову ж таки, я завжди паралельно з основним аком завжди веду один-два без рефів, щоб їх і показувати у приклад:25 рівень (0.1 ТОН донат та 500 старс) - 487 тис (1 фаза), 45 тис (2 фаза), 6.9 тис (BLUMers), разом 539 тис Х24 рівень (0.1 та 0.5 ТОН донат, 500 старс) - 390 тис (1 фаза), 41 тис (2 фаза) - 14 тис (BLUMers), разом 447 тис ХТому звичайній людині, з мінімальними вимогами, до 10 рефів, до 1 донату, проходити останні тижні всі щоденні таски, прокачати до 24-25 рівня, приблизно за 390-450B годину прибутку могли прокачати всі, та отримати за це по ціні премаркету 98-118$. Але більшість знову буде казати мало. Тоді донатьте як я це зробив в основному акаунті. (про це зроблю окремий пост після лістингу, якщо буде кому цікаво.)Тепер що очікувати по ціні токену Х на лістингуЯкщо Total Supply буде такий як заявляли, можна припускати різні варіанти FDV та виходячи з цього ціну на токен Х (за мінімум візмено премаркет, хоча знаєте що інколи буває і нижче, але ціну премаркету на історії проекти завжди мали, якщо не одразу то трохи пізніше):Якщо 160M FDV, то 0.00023 $ = 1 Х $. Тоді дроп у 300к Х це 69 $ (ціна по премаркету)Якщо 320M FDV, то 0.00046 $ = 1 Х $. Тоді дроп в 300к Х це 138 $.Якщо 500M FDV, то 0.00072 $ = 1 Х $. Тоді дроп в 300к Х це 216 $.Якщо 800M FDV, то 0.001159 $ = 1 Х $. Тоді дроп в 300к Х це 348 $.Якщо 1 млрд FDV, то 0.001449 $ = 1 Х $. Тоді дроп в 300к Х це 435 $. (для прикладу, на піку ціни DOGS досяваг FDV в 1 млрд)Як писав вище, 300к монет могла заробити будь яка людина за 2 місяці без рефів та донів. І в доказ скинув свої приклади з 400-500 тис ХТому вирішувати вам самим, мало можно було заробити чи багато. А якщо хочете заробити 3 тис $, то треба і донатити штуку баксів.Звісно буде все ще залежати від лістингу, але вже можна сказати що X Empire молодці, та пішли шляхом ноткоіну, вони вже придумали утиліту для свого токену, їх можна не виводити на біржу, а залишити як для фармінгу, та отримувати безкоштовні дропи від партнерів, список ви бачите в додатку. Це по типу як нот зробив голд та платіну для стейку для подальшого заробітку. Тому я вважаю поки на данний момент проект іде непогано. Побачимо що буде на лістингу.Біржа №1 - BinanceТОП біржі - ByBit, OKX, BingX
Виконуємо активність на Owlto Finance під AirdropOwlto - один з найзручніших міжмережевих мостів, що підтримує велику кількість мереж L2.💰Сюди інвестували вже $8 млн при оцінці $150 млн і за чутками сюди планує занести Binance Labs.Команда Owlto офіційно підтвердила, що вони будуть роздавати дроп всім користувачам їхнього мосту за поїнти. Раніше ми вже виконували активність по цьому проекту тут і тут.Зараз з'явилася чудова можливість нафармити поінти Owlto в Final Round for Owlto Badges.🔶Що робити:▪️Ідемо на сайт і підключаємо наш гаманець у будь-якій мережі (я звісно підключив той з якого раніше вже виконував активність - Binance WEB3)▪️Робимо 5 бриджів з мережі Scroll в будь-яку мережу (я робив з Base в Scroll), закинув ефіри на гаманець WEB3 в мережі Base з Бінансу▪️Робимо 5 бриджів з будь-якої мережі в мережу Scrol (я робив з Scroll в Base)💰 Фінансові витрати: ≈ 1,97 $ за 1 брідж (потрібно 5 в одну сторону, 5 в іншу, разом ≈20$ спалите на комісію)📆 Дедлайн: 19.10.24 о 17:00 Також можна зробити і другу активність на Owlto Finance: Mint on ZoraАле гаманець Binance WEB3 не підтримує мережу Zora, тому якщо і виконати то можна лише одну частину - Bridge to Zora на мінімальну кількість 0.0001 ETH (але ви їх втратите назавжди, так як веб3 гаманець від бінанс не підтримує.) Але я всеодно виконав. Правда через 5 хв. закінчується вже час, тому навіть не має і сенсу про неї описувати.Також можна мінтити Scroll Bridger Badge. Офіційна інфа тут 👈Я торгую тут №1 з KYC - Binance№1 Без KYC - BingX
Новини TONxDAO 🔥 Додали нову фішку, зараз можна виганяти неактивних учасників із вашого DAO методом голосування, якщо 5 учасників, потрібно щоб проголосувало 3. 👉 Запустити TONxDAOДоречі в мене одна така людина була (вже кікнув), вже 1 вільне місце є, тому велкам 1 активна людина в моє xDAO 👈. (UPD місце зайняли)Але поста роблю не заради цієї новини. Багато в кого останню добу не входить в TONxDAO, що потрібно зробити, відповіла підтримка, та опишу що допомогло мені.Ну по-перше, на айфоні такого траблу не виникло, там просто оновив та все добре. Така проблема спостерігається більше на андроідах.Офіційна відповідь команди:- VPN увімкнути і потім зайти з ним у гру, після цього вимкнути- оновити телеграм- перезавантажити телефон- оновити сторінку- Почистити кешМені допомагає запуск VPN, але після відключення з часом знову - чорний екран.Тому можна написати тікер в підтримку в діскорді - 👉https://discord.com/invite/xdaoappАбо заповнити гугл форму 👉 https://forms.gle/Yg6QPG9Yyej3jWrz7Можливо з часом пофіксять.Біржа №1 - BinanceТОП біржі - ByBit, OKX, BingX
Виконуємо тестнет від Sonic Labs за AirdropSonic Labs – це блокчейн першого рівня, створений на основі ребрендінгу Fantom. Він з'єднується з Ethereum через міст другого рівня, поєднуючи масштабованість та низькі витрати з безпекою та ліквідністю мережі Ethereum.Проект зібрав $91.6 млн інвестицій від: Hashed Fund, Arrington XRP Capital, Bitscale Capital та ін. З цієї суми $10 млн було виділено в рамках стратегічного раунду, спеціально спрямованого на розвиток Sonic.Проект оголосив про запуск тестнету, в рамках якого користувачі зможуть виконувати прості завдання та отримувати гарантований дроп токенів S (колишнього FTM) за активну участь🔶 Що робити:▪️Ідемо на сайт і підключаємо гаманець Метамаск▪️Додаємо мережу Sonic Testnet в гаманець натисканням на «Add testnet to wallet»▪️У Faucet запитуємо тестові токени - натискаєо на Step1 -> «Request Sonik» та на Step2 -> «Request Coral»▪️Свапаємо $CORAL у всі інші токени (Diamond, Opal і так далі)Я обмінював по 0.5 CORAL на всі 9 доступних токенівТакож можна виконати за бажанням:▪️Виконуємо завдання на Galxe❗️Завдання прості і не займуть багато часу, а тестет тільки запустили і у нас є всі шанси стати ранніми учасниками💰 Фінансові витрати: ≈ 0📆 Дедлайн: TBAЯ торгую тут №1 з KYC - Binance№1 Без KYC - BingX
Matr1x $MAX на BingX Launchpool 🆕Актуально з 29 липня 06:00 UTC до 3 серпня 06:00 UTC 📆Так, це той самий проект, який на OKX JumpstartBingX також пропонує нам застейкати свої $USDT та/або $BTC і отримати в нагороду нові токени $MAX 💰В принципі, може бути цікаво для ти у кого є USDT, тільки одразу варто враховувати, що пули нагород тут у рази менше, ніж на ОКХ, але й учасників буде не так багато ⚖️Усього в BingX Launchpool роздадуть 300,000 MAX:• 210,000 MAX для холдерів USDT• 90,000 MAX для холдерів BTCFAQ▫️Скільки максимум USDT можна зафіксувати на акк поки що незрозуміло, чекаємо на більш детальну інформацію▫️Лістинг MAX на BingX буде 5 серпня (точний час ще оголосять)▫️На біржі BingX поки що немає обов'язково КУС і цим можна користуватися▫️Це перший Launchpool на BingX, а значить скоро будуть і інші, теж чекаємо на ▫️У кого ще немає облікового запису на BingX, робимо і готуємо USDT для пулу→ BingX https://bingx.com/partner/itstatti або реф. код 7ZT7FYЯ торгую тут - №1 Binance, OKXБез KYC - BingX
​​Binance запустили кампанію з KiloexBinance x KiloEx запустили новий івент у гаманці Web3 із призовим пулом 3.75 млн $KILO🔶Для участі:▪️Реєструємося на Binance▪️Проходимо КУС 1▪️Переходимо до розділу Web3 Binance та клацаємо по банеру $KILO або Переходимо на сторінку кампанії за посиланням▪️Закидаємо 12 USDT у мережі opBNB на наш гаманець Web3 Binance (якщо немає BNB у мережі opBNB, тоді потрібно теж трохи закинути)▪️Підтверджуємо участь та натискаємо на Виконати▪️Заходимо на сайт і підключаємо гаманець▪️Перш за все, йдемо в розділ Trade і ставимо всі наші $ з 10-12 плечем (Відкрили/закрили)▪️Далі прямуємо в розділ Earn і закидаємо 1$ на сайт (можете потім відразу поставити на вивід)Ось і все, повертаємось та перевіряємо завданняВитрати: у вас будуть до ~0.4$Нагорода: ~10-30$📎За стейкінг у мережі opBNB на Kiloex ми розділимо пул 1.875.000 KILO📎За трейдинг у мережі opBNB на Kiloex ми розділимо пул 1.875.000 KILOПри виведенні з KiloEx, ваш 1 $ відразу не прийде, зверху написана дата, в якому проміжку на ваш гаманець повернеться 1 $, а решту USDT можна вже відразу виводити на свій Binance 🫡🕐 Дедлайн: 2024.07.30 23:59 (UTC) (14 днів)Я торгую тут - №1 Binance, OKXБез KYC - BingX
​​💎 Notcoin - FAQОстаннім ччасом виникає багато питань: як купити Platinum або інший рівень, як завести Ноткоіни в бота щоб підвищити рівень для виконання завдань?Якщо до оновлення у вас у стейкінгу не було монет - то ніяк, тобто якщо ви одразу їх не залишали в стейкінгу в бета-версії, то тепер переказати NOT в бота для підняття статусу не можливо, лише можливо за купівлю за Stars 🌟 (Ноткоін бот -> (=) -> Level up -> зробити апгрейд).Якщо придбати платину, чи окупиться вона? Точно ніхто не знає.Думаю якщо ви будете постійно моніторити всі завдання та виконувати всі пули, то так, окупиться. В режимі бронза, сумніваюся, що заробите на газ для виводу (100 NOT за виведення з боту). Якщо ж ви купите Платину і будете туди заходити через день на третій, то також сумніваюся, заходити треба постійно. Чи сладно проходити пули?Нічого складного не має, це соціальні завдання, по типу - підписатися на канал, зробити репост, запустити бота якоїсь гри (після проходження пулу його можна буде видалити, грати ніхто не змушує все життя.)У кого була в бета версії голд чи платина, виконувати пули? Звісно так, інакше навіщо ви стейкали в бета-версії. Навіть в голд, вже трохи виконавши пулів я заробив 500 NOT за три дні (в платині за ті ж самі дії було б у 5 разів більше). Чи була якась додаткова винагорода тим хто тримав у стейкінгу в бета-версії?Так була, наприклад в голд, виплатили по 110 NOT за кожний виконаний вами бета-пул. Я виконав небагато пулів, всього 14, отримав за це 1540 NOT. Люди виконували і >30 пулів. Рахуйте відповідно. За платину давали ще більше. За що платить Explore від Notcoin bot?Пул це як басейн наповнений монетами $NOT.Ти можеш увійти в пул і пасивно заробляти з нього, як тільки завершиш кампейн.Кампейн це набір завдань, які придумав той, хто створив цей пул (створити пул можешь і ти сам для свого проекту, звісно внісши гроші в пул).Для автора пула, що ти робиш у рамках завдань дає цінність, за це він готовий поділитися з тобою $NOT винагородою (це як мікрозавдання на буксах).Щоб почати потрібно просто увійти та натиснути на будь-який пул.Для чого ці рівні: голд, платина?Прокачавши свій рівень, ти збільшиш свій дохід з пула, і отримаєш доступ до прихованих пулів.Наприклад: Платиновий множить базову швидкість (бронзу) доходу у 5000 разів, а голд у 1000 разів. Тому проходьте пули та заробляйте NOT 👉notcoin_bot Я торгую тут - №1 Binance, OKXБез KYC - BingX