Source
Airdrop, токенсейли, лаунчпули, промки від криптобірж | Скільки в середньому можна було заробити в X Empire та на що розрахову...
1 100 Views/Reach
2024-10-19 10:38
Message №1286
Скільки в середньому можна було заробити в X Empire та на що розраховувати?Середній дроп серед користувачів по більшості чатів це 250-300к монет, якщо ви активно прокачували і зробили мінімальний донат. За поточним курсом премаркету на Bybit (0.00022$) це 55-66$ відповідно. Знову ж таки, я завжди паралельно з основним аком завжди веду один-два без рефів, щоб їх і показувати у приклад:25 рівень (0.1 ТОН донат та 500 старс) - 487 тис (1 фаза), 45 тис (2 фаза), 6.9 тис (BLUMers), разом 539 тис Х24 рівень (0.1 та 0.5 ТОН донат, 500 старс) - 390 тис (1 фаза), 41 тис (2 фаза) - 14 тис (BLUMers), разом 447 тис ХТому звичайній людині, з мінімальними вимогами, до 10 рефів, до 1 донату, проходити останні тижні всі щоденні таски, прокачати до 24-25 рівня, приблизно за 390-450B годину прибутку могли прокачати всі, та отримати за це по ціні премаркету 98-118$. Але більшість знову буде казати мало. Тоді донатьте як я це зробив в основному акаунті. (про це зроблю окремий пост після лістингу, якщо буде кому цікаво.)Тепер що очікувати по ціні токену Х на лістингуЯкщо Total Supply буде такий як заявляли, можна припускати різні варіанти FDV та виходячи з цього ціну на токен Х (за мінімум візмено премаркет, хоча знаєте що інколи буває і нижче, але ціну премаркету на історії проекти завжди мали, якщо не одразу то трохи пізніше):Якщо 160M FDV, то 0.00023 $ = 1 Х $. Тоді дроп у 300к Х це 69 $ (ціна по премаркету)Якщо 320M FDV, то 0.00046 $ = 1 Х $. Тоді дроп в 300к Х це 138 $.Якщо 500M FDV, то 0.00072 $ = 1 Х $. Тоді дроп в 300к Х це 216 $.Якщо 800M FDV, то 0.001159 $ = 1 Х $. Тоді дроп в 300к Х це 348 $.Якщо 1 млрд FDV, то 0.001449 $ = 1 Х $. Тоді дроп в 300к Х це 435 $. (для прикладу, на піку ціни DOGS досяваг FDV в 1 млрд)Як писав вище, 300к монет могла заробити будь яка людина за 2 місяці без рефів та донів. І в доказ скинув свої приклади з 400-500 тис ХТому вирішувати вам самим, мало можно було заробити чи багато. А якщо хочете заробити 3 тис $, то треба і донатити штуку баксів.Звісно буде все ще залежати від лістингу, але вже можна сказати що X Empire молодці, та пішли шляхом ноткоіну, вони вже придумали утиліту для свого токену, їх можна не виводити на біржу, а залишити як для фармінгу, та отримувати безкоштовні дропи від партнерів, список ви бачите в додатку. Це по типу як нот зробив голд та платіну для стейку для подальшого заробітку. Тому я вважаю поки на данний момент проект іде непогано. Побачимо що буде на лістингу.Біржа №1 - BinanceТОП біржі - ByBit, OKX, BingX