Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Істребін.UA
Added 14 Jul 2024

Істребін.UA

@istrebin
Number of subscribers: 19 258
Photos: 17,900
Videos: 6,040
Links: 4,570
Description:
Банка автора - https://send.monobank.ua/jar/AMGvEAZz6u Карта - 4874 1000 2519 7347 PayPal: [email protected] Ютуб-канал https://youtube.com/@istrebin_ua?si=y7VdwcXV7pfbGjxV

👥 Number of subscribers

19 258
Average/Day:: +24
Average/Week:: +150
Average/Month:: +1381

👁️ Average views per message

4 619
Average/Day:: 2,890
Average/Week:: 5,961
ERR: 23.98%

📊 Messages per Day

1.2
Last day: 18
Week average: 2.6
Average per day: 1.2

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 6,680 26-06-19 17:29
🔥🔥🔥 «Рейд» уразив єдине газосховище в Криму!У ніч на 19 червня оператори 413 полку СБС «Рейд» уразили об'єкти Глібівського підземного сховища газу, що розташоване поблизу села Дозорне на Тарханкутському півострові в окупованому Криму. Наземні споруди газосховища зазнали критичних пошкоджень. На його території виникла пожежа, що підтверджується даними сервісу супутникового моніторингу NASA FIRMS.Об'єкт уражений дронами middle strike класу українського виробництва компанії Fire Point.❗️Чим важливе ураження Глібівського ПСГ?Глібівське ПСГ – єдине газосховище в Криму. Його призначення – швидко віддавати великі об'єми газу під час морозів або добових піків споживання. Нормальна робота ПСГ критично важлива для енергосистеми окупованого Криму, всі великі тепло- та електростанції якого (включаючи Балаклавську та Таврійську ТЕС) працюють на природному газі як основному паливі.У свою чергу, від надійності електропостачання з цих ТЕС залежать військові об'єкти армії РФ на півострові.🔥 «РЕЙД»: Бити, а не нити!Підтримати Нестримний РЕЙДFacebook | Instagram | YouTube | Радіо | X | Threads
👁 5,470 26-06-10 15:30
Голосування на виборах Ради громадського контролю НАБУ розпочалося!Сьогодні з 9:00 до 21:00 ми маємо не допустити до РГК НАБУ негідників, які хочуть туди залізти. Для розуміння читайте наш вчорашній пост: https://t.me/OstanniyCapitalist/49836Список кандидатів від руху "Люди з картонками", "Незалежної антикорупційної комісії" (НАКО) та "Демсокири", яких ми підтримуємо, та за яких закликаємо проголосувати:1 Аксьонов Михайло Юрійович2 Бєглєцова Юлія Дмитрівна3 Білий Михайло Віталійович6 Вахненко Дмитро Віталійович7 Гаврилюк Юлія Володимирівна14 Кальницька Юлія Ігорівна23 Микитюк Антон Сергійович26 Москвітін Ігор Олегович30 Півненко Володимир Юрійович32 Прудковських Віктор Вячеславович37 Трегуб Олена Миколаївна40 Чижмарь Василь Юрійович42 Шаргородський Володимир Сергійович43 Швець Антон Андрійович44 Штанков Микита Володимирович Як проголосувати – покрокова інструкція:1. Перейдіть за посиланням https://voting.nabu.gov.ua/2. У вкладці "Кандидати" ознайомтеся з кандидатами3. Натискайте кнопку "Розпочати голосування"4. Ознайомтеся та підтвердіть згоду, поставивши галочки у відповідні блоки. Після цього натисніть "Увійти через ID.GOV.UA"5. Оберіть зручний спосіб авторизації6. При використанні BankID, оберіть зі списку банк7. Перевірте коректність даних та натисніть кнопку "Продовжити"8. Оберіть 15 кандидатів та натисніть кнопку "Проголосувати"Номери кандидатів, яких просимо підтримати: 1, 2, 3, 6, 7, 14, 23, 26, 30, 32, 37, 40, 42, 43, 449. Готово!На вибір дається 15 хвилин.Покажіть небайдужість! Покажіть рішучість! Покажіть силу свого голосу!Останній Капіталіст | Підтримати наc на MonoBase
👁 5,780 26-05-22 17:47
Щодо того, чому на росії дизелю також немає, хоча його виробляють вдвічі більше за внутрішні потреби. Причин тут три, навіть чотири. Перша базова причина - це зростання внутрішнього попиту - посівна, майські тощо. Друга - це планові ремонти, які проводяться за графіком Міненерго РФ і внепланові роботи, які проводяться за графіком Роберта "Мадяра" Бровді. Примітно, що обидва графіки постійно коригуються з огляду на поточну обстанівку. Причина третя - це міжнародна ситуація на ринку палива. Для багатьох не секрет, що через перекриття Ормузької протоки поставки дизпального з країн Перської затоки унеможливлений.Трамп знову роздав пуйлу непогані карти в цьому сенсі. Попит на російський дизель зараз підвищений. Туреччина, країни Африки плювали на західні санкції, тому гребуть російський дизель залюбки. Ціни в портах на рівні $1000-1100/т (72000-79000 руб/т без ПДВ) цікавіші для російських нафтових компаній. Є уява, що половина їде на експорт, а друга половина обсягів продається на внутрішньому ринку. Але цей паритет працює, коли все в порядку з виробництвом. Зараз з виробництвом не все в порядку, й судячи з усього в жертву йде та половина обсягів, яка призначена для внутрішнього ринку. Продажі на експорт та продажі на внутрішньому ринку - це два різні світи. На експорт паливо продається за валюту та одразу великими партіями кількома наближеними до нафтових компаній трейдерами. Внутрішній ринок - це тисячі контрагентів з широким спектром потреб, від однієї машини до кількох залізничних поїздів на місяць. Іншою відмінністю є те, що трейдерам не треба воювати за обсяги на біржі, як дрібним внутрішнім покупцям. Трейдери забезпечені обсягами, бо там крутяться великі гроші. А дрібних споживачів можна послати на хєр.Врешті четверта причина, хоч і не така значуща - це ситуація на ринку авіаційного палива. Цей ринок постраждав навіть більше ніж дизельний. І я припускаю, що ті російські НПЗ, які зараз працюють, намагаються виробляти більше гасу, оскільки на експорт його можна продати на $100-150/т дорожче ніж дизель.
👁 6,520 26-05-19 13:39
🪖У І кварталі 2026 року рф підписала контракти приблизно з 70,5 тис. солдатів. Це менше, ніж планувало міністерство оборони, – воно розраховувало на 33,5–34,6 тис. осіб щомісяця. Якщо в тому ж кварталі 2025 року в армію щодня в середньому записувалося близько 1 200 осіб, то тепер цей показник упав до 800–930 від плану в 1100–1150. ✍🏻Перше, що зробив кремль, – підняв ставки. Понад 40 регіонів збільшили одноразові виплати новобранцям на 30–100%, а подекуди – на 200–500% відносно рівнів кінця 2025 року. За цю щедрість платять прості росіяни: регіони, аби нашкребти гроші на військові премії, урізали видатки на соціалку й комуналку на тлі рекордних дефіцитів бюджетів. 🔺госдума зі свого боку ухвалила закон про списання прострочених кредитів – не лише самому контрактнику, а й дружині або чоловіку. Умова: контракт від 1 травня 2026 року строком не менше року. Максимальна сума списання – 136,7 тисячі доларів. За даними центробанку рф, на початку 2026 року обсяг простроченої заборгованості за незабезпеченими кредитами досяг 22,6 мільярда доларів, а кількість виконавчих проваджень проти фізичних осіб перевалила за 25 мільйонів. Тобто потенційна аудиторія цього стимулу – чи не кожен четвертий дорослий росіянин. ▪️Паралельно кремль запустив механізми, які складно назвати добровільними. У рязанській області компанії з персоналом понад 150 осіб зобов’язали направляти фіксовану кількість працівників в армію. Така ж ситуація і в інших регіонах. Тим часом міністерство науки і вищої освіти спільно з військкоматами поставило перед керівництвом 190–200 технічних і регіональних вишів завдання: забезпечити підписання контрактів щонайменше 2% студентів-чоловіків. 🔸Тиск посилюється і зверху. Генеральна прокуратура отримала мандат на тотальний нагляд за призовом – від військкоматів і роботодавців до шкіл, вишів і силових структур. госдума закріпила в законі обов'язок правоохоронців вести «профілактичну роботу» з тими, хто відмовляється від служби. Фактично прокуратура перетворюється на ще один інструмент мобілізаційного адміністрування. 📍Симптоматична й інша цифра: кількість ув’язнених на рф скоротилася до мінімуму з початку 2000-х – з 465 тис. на кінець 2021 року до 282 тис. зараз. Голова федеральної служби виконання покарань пояснив це просто: людей відправляють воювати.📌Усі ці заходи вкупі малюють песимістичну картину для москви. Добровільний контракт дедалі дорожчає у прямому сенсі – і для бюджетів, і для соціальної сфери регіонів. Боргова приманка має межі: підвищувати виплати нескінченно неможливо, а регіони вже глибоко залізли в мінус. Відкрита мобілізація поки залишається малоймовірним сценарієм – оголошувати її публічно кремль боїться. Але що далі падатиме темп добровільного набору, то більше це питання перестає бути гіпотетичним.
👁 5,280 26-05-15 13:20
Удар по Рязанському НПЗ у ніч на 15.05.2026Аналіз відеокадрів та фото дав нам змогу дійти такого висновку:Основна зона горіння є значною та охоплює територію, на якій розташовані всі установки первинної переробки нафти Рязанського НПЗ, а саме АВТ-1/2/3/4 та АТ-6, що забезпечували проєктну потужність переробки близько 19–20 мільйонів тонн нафти й робили цей НПЗ третім за масштабом у всій Російській Федерації.Координати: 54.564118, 39.741613Додатково можна бачити віддалену зону горіння між НПЗ та ТЕЦ, яка, ймовірно, виникла внаслідок пошкодження технологічної естакади, що з’єднує ТЕЦ і НПЗ.Координати: 54.563617, 39.759768Від самого початку Рязанський НПЗ залишався складною ціллю. Успішність атак, за нашими спостереженнями, була невисокою через високий рівень захищеності. Успішні атаки часто мали точковий характер, а сьогодні ми можемо говорити про те, що в самому центрі НПЗ було зафіксовано множинні ураження.Ступінь ушкоджень самих установок оцінити на основі наявних даних важко. Виходячи з наявної інформації, складність ремонтних робіт залежно від ступеня ушкоджень може варіюватися від кількох діб до місяців, а в деяких випадках — років.Підтримати нас.
👁 5,970 26-05-13 12:31
Паради закінчено, -ФАЙЄР!🔥🔥Термінал «Тамань нафтогаз» та Астраханський ГПЗ вночі 13 травня добряче покоштоловали вогню Волелюбного Українського Птаху.🔥Газопереробний завод «Астраханський» - один з найбільших у світі газохімічних комплексів, що є головним виробником сірки для вибухівки та забезпечує понад 2/3 російського виробництва для потреб ВПК. Потужність заводу складає 12 млрд кубічних метрів газу на рік🔥Нафтовий термінал «Таманьнефтегаз» (нп ВОЛНА, Краснодарський край, рф)- комплексу перентажувального терміналу СВГ (скрапленого вуглеводневого газу) і нафтового терміналу загальною потужністю 19,9 млн. т. на рік. Астрахань ISTAR: горіння резервуарів з дистилятом газового конденсату, складів з комовою сіркою, складу нафтопродуктів разом з естакадами, уражено щонайменше одну з установок переробки.🔥ГПЗ у Астрахані ввічливо прикурили Птахи 1 оц СБС разом з іншим підрозділом глибинного ураження СОУ.Тамань ISTAR: горіння частини резервуарного парку, два термінали, один з причалів та ескада резервуарів вакуумного газойлу та нафтопродуктів.Кажуть, ош погано припаркувалися та грали швабликами на палубі двійко підсанкційних танкерів, окрім іншого…🔥термінал Тамань- спільна операція Птахів СБС разом з колегами з ССО, ГУР та інших підрозділів глибинного ураження СОУ.Далі буде міцніше & цупкіше…Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦13.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 5,840 26-05-11 15:55
Ihor Lutsenko На фронті зафіксовано нові зміни. Азов офіційно викотив відео численних уражень ворожої техніки в районі Маріуполя. До того цей же підрозділ заявив про вогневий контроль доріг навколо Донецька.Здається, вперше масовані удари на понад 120 км вглиб території противника демонструє не підрозділ спецури, котра полює за російськими генералами, ППО, ракетними системами та іншими дороговартісними видами озброєнь. А саме фронтовий корпус, котрий показує більш рутинну, але насправді набагато смертельнішу для сухопутних сил ворога процедуру – а саме, контроль логістики.Контроль логістики, за великим рахунком – це і є контроль суходолу. Вогнева заборона противнику їздити вантажним та легковим транспортом на сотню км вглиб його території означатиме: ніякий танк, гармата, вантажівка з піхотою чи боєкомплектом не може вільно доїхати до того моменту, коли це стане загрозою для наших військ.Ми, можливо, не усвідомлюємо, наскільки це сильно і геополітично важливо. На фоні яскравих вибухів у Туапсе та Усть-Луги це виглядає не так помітно. Але це ще один, як мінімум не менш вагомий факт сповзання РФ до своєї поразки.Кіл-зона на 100 км передбачає, що ніякого сенсу немає в територіальних загарбаннях так званої СВО. Як відомо, один із «реалістичних» сценаріїв для росіян поставити війну на паузу – це зафіксувати створення сухопутного коридору на Крим. На той Крим, котрий асоціюється з найуспішнішою операцією росіян у цьому столітті, чистий приз, найсвітліший для путіністів момент путінізму.Усі подальші жахливі втрати з 2022-го Москві можна спробувати виправдати тим, що зміцнили зв’язок з півостровом, нібито намертво прикріпили його до тіла імперії не тоненьким мостом, а смугою твердої землі. Ну справді, кого з російських обивателів хвилює точна кількість підконтрольних РФ районів Донецької та Луганської областей? А от тепер Крим – не в оточенні ворожих стихій, тобто води і українців, а навіки російський, бо є широкий степовий шлях до нього.Але азовське відео нам показує, що все уже зовсім не так. Що повністю зупинити будь-яку наземну логістику, вибити тепловози, розбомбити вагони і спалити будь-яку автівку – цілком реалістична задача. Азов – це кілька тисяч дроноводів, які будуть цілодобово патрулювати кожну дорогу від ЛБЗ і до Азовського моря. У них це – персональне. І чи один тільки Азов? Ця технологія вже є або ось вже буде доступна суміжникам, котрі «дивляться» в бік моря із районів біля Херсонщини, Запоріжжя, Донецької області. Завдання добратися до Криму скоро стане ще одним видом російської рулетки.І це – лише один із прикладів. По суті, вся непідконтрольна нам територія України рано чи пізно стане кіл-зоною для росіян. Така логіка технічного прогресу. Донецьк, Луганськ скоро мають бути оточені – не нашою піхотою і танками, а нашими крилатими роботами.Забігаючи наперед, відповім на питання – а чи зможуть росіяни зробити симетричний хід і так само блокувати Херсон, Запоріжжя, Харків? Відповідь – теоретично так, але це їм точно зараз буде в 10 разів складніше і в 10 разів дорожче. Тому зараз є багато причин, про які не хотів би говорити.Натомість Гіркін-Стрелков, зірка «патріотичних» телеграм-каналів РФ, попри перебування у тюрмі,усе розуміє правильно щодо нарощування наших повітряних спроможностей. І пророкує наш десант на Крим. Мовляв, в українців уже достатньо спроможностей організувати «дронову парасольку» над територією висадки.Що ж, ідея хоч і передчасна, але красива.
👁 6,870 26-05-10 11:56
🔺центробанк рф розіслав великим страховим компаніям листа з рекомендацією перестрахувати ризики поставок скрапленого природного газу до Китаю через китайські страхові структури. Мета – перенести частину фінансових ризиків на китайський ринок, оскільки москва більше не може сама тягнути тягар власного енергоекспорту і просить Пекін поділити його. 👉Після 2022 року російські страховики фактично відрізані від західного страхового ринку. Власних потужностей не вистачає: великі суми та надто складна логістика. Тому кремль і звернувся до єдиного варіанта, що залишився, – китайських компаній. ▪️Долучившись до схеми, КНР отримує потужний важіль – хто контролює умови страхування, той контролює і логістику, і саму можливість поставок. Це не формальне володіння активами, але за ефектом – те саме. 📈За даними Головного митного управління КНР, імпорт російського СПГ до Китаю у 2025 році зріс на 18,3%. У І кварталі 2026 року рф поставила до КНР 1,4 млн тонн – на 6,72% більше, ніж роком раніше. Китай перетворився на головний і, по суті, безальтернативний напрямок для російського зрідженого газу. 📊Проблема для москви в тому, що китайські перестраховики не займатимуться благодійністю: санкційні, логістичні та політичні ризики вони закладуть у вартість премій. Бюрократія узгоджень, підвищені вимоги до розкриття інформації, залежність від регуляторного настрою Пекіна – все це стає постійними витратами, які з часом тільки зростатимуть.👉А найголовніше – пекін не пов'язаний жодними зобов'язаннями тримати умови незмінними. Якщо санкційний тиск посилиться або ринкова кон'юнктура зміниться, Китай легко може переглянути тарифи, звузити покриття або виставити нові умови – в обмін на нижчі ціни на газ чи поступки в інших проєктах. На рф не буде чим відповісти.📌москва роками позиціонувала «розворот на схід» як стратегічний вибір. Насправді це капітуляція, що поступово оформлюється у звичну практику. Тепер навіть страхові поліси на власний газ росія виписує чужими руками.
👁 4,570 26-05-07 17:08
Ну тай Вйо, ночі на 7 травня від Птахів СБС: три ЗРК Бук і Стріла, цистерни та склади горючка, ПУ пілотів…На оперативній глибині противника у ТОТ порядок денний від Птахів СБС наступний: горить ушиткой.Серед 22 відпрацьованих вночі на оперативній глибині військових цілей: 🔥ЗРК «Бук-М3», Донецька обл., 1 ОЦ СБС🔥ЗРК «Бук-М3», Донецька обл., 1 ОЦ СБС🔥ЗРК «Стріла-10», Запорізька обл., 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра»🔥Залізничні цистерни з ПММ, Луганська обл., 1 ОЦ СБС🔥Склад ПММ, Луганська обл., 20 ОБр СБС «К-2»🔥Пункти управління БпЛА, Запорізька обл., 414 ОБр СБС «Птахи Мадяра»🔥Склад БП та скупчення особового складу й техніки, Луганська обл., Угруповання СБС ГВ БАС «Фенікс» ДПСУ та 413 оп СБС «Рейд»🔥Підземне сховище ПММ, Луганська обл., 1 ОЦ СБСТри хробачих ЗРК поповнили список знищених елементів ППО протягом 01-07 травня. Всього вже 9 за перший тиждень травня.Квітень був плодовитим- 38 одиниць ЗРК та РЛС спалили, про що звітували.Чи буде травень май врожайний? Пак увідіме.Слідкувати результати СБС наживо:Онлайн-табло СБС «ПІДРАХУЙКА»https://sbs-group.army/МАДЯР🇺🇦07.05.26🔵МАДЯР🎞МАДЯР👥МАДЯР👥RB📷МАДЯР🇺🇦СБСонлайн«ПІДРАХУЙКА»СБС
👁 6,040 26-04-22 14:00
« Не існує «чарівної палички», яка зупинить кожну загрозу з боку дронів», — сказав Шер.SKY MAP, ЯКУ ВИКОРИСТОВУЄ ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИЗа словами трьох осіб, обізнаних у цьому питанні, Sky Map стала основною платформою управління та контролю, яку використовують збройні сили України. Цей тип платформи, як правило, являє собою інформаційну панель з картами та відеопотоками, яка синтезує дані з радарів та датчиків для виявлення загроз, що наближаються.За словами джерела, обізнаного з діяльністю компанії, «Sky Fortress», розробник програми «Sky Map», була заснована у 2022 році українськими інженерами, пов’язаними з військовими, які розгорнули понад 10 000 акустичних датчиків по всій Україні для виявлення атак російських дронів.Ця компанія, яка отримала фінансування від підрозділу з інновацій українських збройних сил Brave1, розробила Sky Map як програмну платформу для координації атак проти дронів, зазначила ця особа.Sky Map є однією з низки нових технологій протидії дронам, які були розгорнуті на базі «Принц Султан» під час війни. За словами трьох осіб, обізнаних у цьому питанні, на базі використовувалися перехоплювачі Merops — дрони, розроблені компанією Project Eagle, що базується у США та підтримується колишнім генеральним директором Google Еріком Шмідтом.За словами цих осіб, офіційні особи зіткнулися з деякими проблемами під час перших випробувань нових систем протидії дронам. Раніше цього місяця під час випробувань на базі «Принц Султан» перехоплювач безпілотників Merops ⁠втратив керування і врізався в туалетний блок на базі, повідомили двоє з цих осіб.Представник Шмідта відмовився від коментарів.АВІАБАЗА, ЯКА ПОТРАПИЛА ПІД ХВИЛЮ АТАКУ тижні після початку війни база «Принц Султан» зазнала хвилі ударів безпілотників Shahed та ракет. Один із радіолокаційних літаків E-3 AWACS ВПС був знищений під час атаки 27 березня, а кілька літаків-заправників KC-135 були пошкоджені під час іншого удару. За даними CNN, в одному випадку було знищено намет, у якому, як вважається, розміщувалася радіолокаційна система, що використовувалася для підтримки системи протиракетної батареї THAAD на базі.За даними трьох джерел, серед технологій, які база використовувала для захисту від ракетних і безпілотних ударів, є платформа управління та контролю Northrop Grumman під назвою Forward Area Air Defense, або FAAD. Ця платформа, вперше розгорнута армією США у 1990-х роках, надає дані стеження, щоб допомогти військовим боротися з наступаючими загрозами, від мінометних і ракетних ударів до безпілотників.Для боротьби з атаками дронів ближнього радіусу дії база в основному використовувала перехоплювачі Coyote виробництва RTX, ⁠повідомили два джерела. Крилаті дрони, щодо яких компанія у вересні підписала угоду на суму 5 мільярдів доларів з армією США, можуть використовуватися як одноразові ударні дрони з боєголовками або з мікрохвильовою функцією для виведення з ладу електроніки в дронах супротивника.Представник Northrop Grumman заявив, що система FAAD «на сьогодні є стабільно надійною на театрі військових дій, і ми впевнені в конкурентній перевазі, яку FAAD надає військовим».Кріс Джонсон, представник RTX, зазначив, що перехоплювач Coyote «довів свою високу ефективність, знешкодивши сотні повітряних загроз під час бойових операцій».