📢 Шановні абоненти!Повідомляємо, що з 01 липня 2026 року буде змінено вартість окремих тарифних планів у таких населених пунктах:🔹 Тариф 300 Мбіт/с:Вільнянськ, Нововасилівка, Шевченкове, Семененкове, Новогупалівка, Біляївка, Любимівка.🔹 Тарифи 100 Мбіт/с та 300 Мбіт/с:Комишуваха, Привільне, Щасливе, Новоіванівка, Кущове.🔹 Тариф 100 Мбіт/с:Солоне.❗️Додатково повідомляємо, що у с. Привільне з 01 липня 2026 року тарифний план 50 Мбіт/с припиняє свою дію. Абоненти, які користуються цим тарифом, будуть автоматично переведені на тарифний план 100 Мбіт/с. Додаткових звернень або переоформлення послуги не потрібно.Це рішення є вимушеним та пов'язане із загальним зростанням витрат на забезпечення стабільної роботи мережі: підвищенням вартості електроенергії, обладнання, матеріалів для обслуговування мережі, логістики та інших операційних витрат.Ми й надалі працюємо над підтримкою якості послуг, модернізацією мережі та оперативним усуненням аварійних ситуацій, щоб забезпечувати вас стабільним та швидким інтернетом.❗️Тарифи та детальна інформація будуть опубліковані додатково на сайті gigabit.ua.Дякуємо за довіру та розуміння! 💙
📢 Важливе оновлення: Зміна реквізитів для оплати!Шановні абоненти, зверніть увагу на важливу інформацію щодо розрахунків за послуги. Для покращення якості обслуговування та швидкості обробки платежів ми оновили банківські реквізити.🔹 Що саме змінилося?Ми перейшли на нові банківські рахунки. Будь ласка, не використовуйте старі шаблони у ваших банківських застосунках (Приват24, monobank тощо), оскільки кошти за старими даними можуть не надійти або повернутися вам із затримкою.🔹 Де знайти актуальні дані?Щоб уникнути помилок, ми розмістили всі свіжі реквізити на нашому офіційному сайті. Перейти до них можна за посиланням:🔗 https://gigabit.ua/ua/oplata/💡 Кілька порад для зручної оплати:• Оновіть шаблони: Створіть новий платіж за актуальними даними та збережіть його на майбутнє.• Перевіряйте призначення: При заповненні звертайте увагу на правильність вказання вашого Особового рахунку.Дякуємо за розуміння та за те, що обираєте нас! Якщо у вас виникли питання, наша підтримка завжди на зв'язку. 🤝📞+38 (050) 32-111-88📞+38 (098) 32-111-88
Шановні абоненти Комишуваської та Таврійської громад.Хочемо поінформувати вас про поточну ситуацію з обслуговуванням мережі на вашому напрямку.Наразі в районі значно ускладнилася безпекова ситуація: регулярно фіксуються авіаудари та активність дронів. Роботи на лініях інколи доводиться виконувати в умовах прямої загрози для життя ⚠️Попри це, наші майстри продовжують працювати та виїжджати на відновлення мережі всюди, де це дозволяє безпекова ситуація.Ми щиро вдячні їм за роботу, адже сьогодні кожен виїзд на лінію — це ризик.Просимо врахувати важливий момент.Якщо ви не бачите майстра біля свого будинку, це не означає, що роботи не ведуться. Дуже часто пошкодження знаходиться за кілька кілометрів від абонента — на магістральних ділянках мережі.Наша мережа працює як єдина система, схожа на павутиння: пошкодження в одному місці може впливати на роботу інтернету в зовсім іншому.Тому в першу чергу відновлюються магістральні лінії, від яких залежить робота великої кількості абонентів.Якщо у вас відсутній інтернет:— будь ласка, повідомте про це в службу підтримки📞+38 (050) 32-111-88+38 (098) 32-111-88Це необхідно, щоб зафіксувати звернення та створити заявку на перевірку.Після реєстрації заявки повторні щоденні дзвінки не прискорюють виконання робіт. На жаль, у поточній ситуації швидкість відновлення залежить не від кількості звернень, а від можливості безпечного виїзду на лінію.Усі заявки фіксуються, і роботи виконуються у міру можливості та безпечної обстановки.Також звертаємо увагу: іноді інтернет може працювати у сусідів і не працювати у вас, оскільки підключення можуть йти через різні лінії або порти обладнання.Ми не залишили цей напрямок і продовжуємо працювати 💙Водночас просимо з розумінням ставитися до ситуації — життя та безпека наших співробітників є безумовним пріоритетом.Дякуємо за терпіння та підтримку 🤝
Шановні мешканці Комишуваської та Таврійської громад 🙏У цей складний час ми намагаємося відновлювати інтернет якнайшидше — навіть до появи електроенергії ⚡️Робимо це, щоб ви могли залишатися на зв’язку, користуючись генераторами, павербанками та зарядними станціями. Ми розуміємо, наскільки це зараз важливо.З суботи наш майстер безперервно працював у Таврійському, Любимівці та Юрківці.Це були складні й небезпечні виїзди у відкриту місцевість, у важких погодних умовах: дощ, ожеледиця, туман і мороз 🌧❄️Роботи були виконані, пошкодження усунуті майже на 90% 💪Майстер завершив відновлення в одному населеному пункті та переїхав до іншого, щоб закінчити роботи там.Через деякий час ми побачили, що зв’язок знову зник.Коли майстер повернувся на ділянку, де щойно проклав новий кабель і завершив роботи, виявилося, що його просто обрізали з двох сторін.У результаті три населені пункти знову залишилися без інтернету 😔Кабель був пошкоджений працівниками Обленерго.Пояснення з їхнього боку змінювалися кілька разів:• спочатку — що вони кабель не чіпали;• потім — що, можливо, зачепили його випадково;• і вже після огляду стало зрозуміло, що кабель їм заважав, тому його просто перекусили.Майстер зафіксував, що це не випадковий обрив: кабель акуратно обрізаний з двох сторін. Це чітко видно на фотографіях, які ми додаємо до повідомлення.Найбільше прикро те, що майстер працював у цих населених пунктах, ризикуючи здоров’ям і життям.Чесно кажучи, з боку керівництва навіть були заборони їхати туди без нагальної потреби. Але він усе одно поїхав і працював, бо розумів, що людям потрібен зв’язок.Працював у вихідні, у складних погодних умовах, часто без прикриття, робив усе можливе, щоб люди залишалися на зв’язку.Щиро дякуємо йому за цю важку і відповідальну роботу ❤️Після таких ситуацій просто опускаються руки.Дуже важко ризикувати людьми, коли результат їхньої роботи може бути знищений за кілька хвилин.Окремо хочемо сказати:ми добре розуміємо, що працівники Обленерго також працюють у складних і небезпечних умовах. Вони так само ризикують здоров’ям і життям, відновлюючи електропостачання для людей ⚡️Ми поважаємо їхню роботу і щиро дякуємо за неї.Але подібні ситуації трапляються вже не вперше.Ми не приїжджаємо на об’єкти і не обриваємо електричні кабелі. Так само хочемо, щоб і до нашої мережі ставилися з повагою.Ми всі працюємо для одних і тих самих людей.І вони, і ми ризикуємо заради того, щоб у домівках було світло і зв’язок.Тому дуже просимо: давайте поважати роботу одне одного і координувати дії на місцях. 🤝Тому прийнято рішення:подальші відновлювальні роботи у цих населених пунктах будуть виконуватися тільки після повного відновлення електропостачання, незалежно від термінів ⏳Дякуємо вам за терпіння та підтримку 💙Ми робимо все можливе, щоб зв’язок повернувся якнайшвидше, але безпека людей для нас важливіша за все.