Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - iryna.ux
Added 06 Dec 2025

iryna.ux

@iryna_ux
Number of subscribers: 561
Photos: 12
Videos: 3
Links: 16
Description:
Привіт! Я створила цей канал щоб ділитися досвідом, інсайтами з роботи, корисними ресурсами, і статтями, що варті уваги. А ще - відео-уроками, які задовгі для TikTok 😅 Я тільки починаю наповнювати канал, тож буду рада бачити тебе тут🤍

👥 Number of subscribers

561
Average/Day:: -1
Average/Week:: 0
Average/Month:: -2

📊 Messages per Day

0.1
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0.1

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

👁 307 26-05-19 08:03
Красивий дизайн ≠ хороший продуктБачу це постійно: дизайнер відкриває Figma і перше що робить - шукає референси. Бере шматок звідси, шматок звідти. Додає ще елемент, ще секцію, ще іконку: “Якось пусто”, “Що ще додати?”, “Щось не те”Ось в чому проблема: ви починаєте з пікселів, а не з задачі.❗️Будь-який цифровий продукт - це не екрани, не кнопки і не UI-кіт. Це в першу чергу інструмент для вирішення проблеми користувача.Користувач приходить із проблемою → робить дію →отримує користь →повторює її → продукт росте.Перед кожним екраном я задаю собі 2 питання:1. Яку головну задачу користувач тут вирішує?2. Який мінімум елементів/кроків потрібен для цього?Якщо не можете відповісти - ви ще не готові відкривати Figma.ChatGPT, або Google в свій час - ідеальний приклад. Вони могли зробити вкладки, категорії, меню. Замість цього - одне поле. Бо задача одна: написати запит і отримати відповідь. Все зайве - відрізали. 100 млн активних користувачів за 2 місяці.Якщо ще не дивились відео про конкретні UX-рішення ChatGPT, саме час це зробити 🙌Впізнали себе в «якось пусто, що ще додати»? 😅
👁 338 26-05-17 10:40
Декілька місяців не могла зрозуміти, який контент хочу робити далі.Не хотілось повторювати те, чим і так замусолений весь Instagram і TikTok: як знайти роботу, як створити портфоліо, базові туторіали по Figma. Від лайфстайл-контенту теж втомилась — на нього йде купа енергії, а задоволення нуль.→ А потім, брейнштормивши на основі своїх сильних сторін, зловила інсайт і ідею яка знову мене запалила: SaaS і продуктові розбори. Найлегше навчатись на помилках і успіхах інших.👩🏻‍💻🤓 Мені реально цікаво розбирати, чому один продукт виграє, а інший — ні. І це те, що завжди відмічають мої студенти: продуктове мислення і подача.Тому — перше відео на YouTube.ChatGPT: 5 UX-рішень, які принесли продукту мільярд $Розбираю Hick's Law, Jakob's Law, Miller's Law, Progressive Disclosure і ефект наданого прогресу.30 секунд на TikTok це б не влізло — тому формат довший і глибший.https://youtu.be/H627rjc511QНапишіть, що думаєте. Буду дуже вдячна за коментар на підтримку відео чи про те, які продукти хочете побачити в наступних розборах 🫶🏻
👁 634 26-03-26 12:47
AI не замінить дизайнера. Але дизайнер з AI замінить дизайнера без ньогоВсе частіше отримую від вас запитання - чи використовую я AI у своїй роботі, чи варто звертати на нього увагу під час навчання. Тому вирішила розібрати це тут 👇 Чи використовую я AI у роботі?Так. І часто це відбувається дуже непомітно.Раніше мій процес виглядав так: з'являється ідея → обговорюємо з продактом → я будую вайрфрейми → юзабіліті-сценарії → ваєри → юзер-тестування → і тільки після цього переносимо на UI. Зараз цей процес змінився. Продакт може самостійно зробити клікабельні прототипи буквально за кілька хвилин за допомогою AI, протестити їх з реальними клієнтами - і вже з підтвердженою гіпотезою передає мені, щоб я перевела все на нашу візуальну мову з використанням наших компонентів.Це один із прикладів того, як AI змінює дизайн-процеси. «А навіщо тоді вчити ваєрфрейми, інформаційну архітектуру, user flow - якщо AI все зробить?»Моя відповідь проста: потрібно.Якщо новачок без розуміння основ іде в AI і отримує готовий прототип - він не знатиме, що там виправити і де AI помилився. Саме тому на менторствах і консультаціях ми все одно проходимо ці етапи. Особливо якщо мова про складні продукти - B2B SaaS та інше. AI - класний інструмент, який прискорює роботу і дає нові ідеї. Але спочатку стань дизайнером, а потім освоюй AI - не навпаки.→ Де конкретно я використовую AI у роботі?Якщо розкласти задачі UX/UI дизайнера на блоки - research, синтез інформації, юзер-інтерв'ю, юзабіліті-тести, спілкування з клієнтом і стейкхолдерами, конкурентний аналіз, UI, робота з девами, дизайн-система - для кожного етапу можна знайти застосування AI.Наприклад - синтез інсайтів.Раніше я записувала кожну відео-розмову з клієнтом, переглядала по кілька разів, щоб нічого не пропустити. Зараз AI-нотейкер пише все за мене. Після серії інтерв'ю закидаю файли в ChatGPT або Claude, задаю промпт з контекстом продукту - і отримую структуровані інсайти. Це економить дуже багато часу.Ще одне застосування - страх білого листа. Задаєш контекст продукту і вимоги - AI дає першу версію, яку вже можна покращувати або брати окремі ідеї.📌 Якщо хочете розібратися з AI глибше - Anthropic (творці Claude) нещодавно відкрили безкоштовну академію з курсами: https://www.anthropic.com/learnЯкщо є питання або хочете розібрати щось конкретніше - пишіть 🙌
👁 884 26-02-13 11:05
Привіт! Давно тут не писала ніяких апдейтів🫢👩🏻‍💻Початок цього року в мене вийшов якийсь хаотичний. Зазвичай 1 січня в мене вже список планів, заплановані подорожі й події. Але цього року я ніяк не могла відловити, на що реально хочу направити фокус. А ви ж знаєте - де фокус, там ріст і прогрес. З кінця січня я сама почала працювати з ментором. І чесно - це як ковток свіжого повітря. Дуже важливо мати людину, на яку хочеться рівнятись і яка на рівень чи кілька вище за тебе: коли хтось може направити, дати свою думку з висоти досвіду і підсвітити твої сильні сторони. Ми часто концентруємось на слабких і намагаємось їх підтягнути. У результаті витрачаємо багато енергії, щоб вирости хоча б x2. Натомість якщо сфокусуватись на сильних сторонах і талантах - з тими самими ресурсами можна вирости x10. Тому за рекомендацією своєї менторки я пройшла CliftonStrengths Test. Результати мене здивували. Я завжди думала, що дисципліна в мене буде в першій десятці точно, а виявилось, що вона на 27 місці з 34. Consistency - взагалі на останньому 🫣 І це багато що пояснює. В мене реально багато ресурсу йде на те, щоб робити щось регулярно - наприклад, вести інстаграм через "треба”, чи постити відео по контент-плану. Рутина на мене впливає негативно. Але в топі в мене Focus - що означає, я можу якісно концентруватись на задачах, які мене захоплюють і тому що люблю.Ще Woo у мене теж на останньому місці (а я все життя старалась полюбити нетворкінг😅) - стало зрозуміло, чому я не люблю поверхневі контакти і великі групи людей. Натомість Relator у мене на 2 місці - це означає, що я вмію добре будувати глибокі зв’язки один на один. Коротше, буду тестувати підхід концентрації на сильних сторонах як в роботі, так і в інших сферах, і подивлюсь, що це принесе. Проходили цей тест? Діліться своїми талантами в коментарях