Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ірпінь⚡️Незламний
Added 14 Jul 2024

Ірпінь⚡️Незламний

@irpin_nez
Number of subscribers: 3 773
Photos: 8,910
Videos: 1,450
Links: 6,320
Description:
💥Актуальні новини твого міста 👊Ми - нація незламних Реклама - @indestructible_bot На біржі: adsell.me/r/ciX5yV

👥 Number of subscribers

3 773
Average/Day:: -4
Average/Week:: -18
Average/Month:: -51

👁️ Average views per message

1 083
Average/Day:: 756
Average/Week:: 1,138
ERR: 28.7%

📊 Messages per Day

4.1
Last day: 4
Week average: 5.4
Average per day: 4.1

Status change history

Officially not confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

🚨 Інцидент під Рівним, який викликає серйозні питання3 квітня на виїзді з Рівне (траса на Квасилів, район «ЮА Сервіс») стався конфлікт між цивільними, ТЦК та невідомими особами у балаклавах.За словами очевидців, невідомі застосували газовий балончик проти вагітної жінки , після чого силоміць витягли чоловіка з автомобіля та вивезли його у невідомому напрямку на чорному Volkswagen Touran. Також повідомляється про пошкодження ще одного авто під час інциденту.Особливе обурення викликає те, що на місці були присутні патрульні, які, за словами свідків, фактично не втручались у ситуацію. Після перевірки документів вони залишили місце події, попередньо намагаючись відкрити двері автомобіля.Крім того, звучали погрози щодо евакуації авто на штрафмайданчик та навіть про можливе «виявлення наркотиків», що також викликає додаткові питання.Якщо ви були свідком події або маєте записи з відеореєстратора — прохання поділитися інформацією. Ситуація потребує розголосу та офіційної реакції відповідних органів.
👁 1,210 26-03-06 08:51
🔴Угорщина призупиняє транзит важливих постачань для України – ОрбанПрем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан оголосив про зупинку транзиту критичних постачань для України, поки не буде відновлено роботу нафтопроводу «Дружба». Він також заявив, що український президент Володимир Зеленський на брифінгу 5 березня погрожував йому у зв'язку з можливим блокуванням фінансової допомоги від ЄС.Зеленський висловив сподівання, що кредит на 90 млрд євро для підтримки України не буде заблоковано. При цьому він зауважив, що в разі блокування готовий передати адресу цієї особи українським військовим для особистої розмови.Прем’єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо підтримав Орбана, висловивши «повну солідарність» з Угорщиною та назвавши заяви Зеленського «шантажем».Ця ситуація загострює напруженість між Україною та деякими країнами ЄС. Орбан і Фіцо демонструють єдність, тоді як Зеленський намагається захистити інтереси України. Це може свідчити про складну дипломатичну гру, яка відбувається на фоні фінансової допомоги Україні.Ірпінь⚡️Незламний
Майже 4 роки пройшло…Це не просто роки — це фронти, окопи, чорні пакети. Це Україна, яка тримається на крові своїх дітей.💔 Усі ці збори стали частиною нашого пекельного життя.Не витрачайте час на казки про перемовини — там ні хєра немає для тих, хто зараз під дронами.Подивіться на екіпажі, які згоріли після атаки. Вони теж хотіли додому.Збір від МБФ "Р.Н.М"На 5-й рік війни в нас майже недосяжна ціль — до кінця місяця закрити 12 евакуаційних автівок.🙏🏻 Це ще 6.4 млн грн. Чому маєте задонатити саме зараз? Ми не знаємо...Але якщо втомляться ті, хто в окопах — кінець війни побачать вже не вони. І не ми. Я задонатив. Ти задонатив.І хтось ще раз усміхнеться своїй дитині у воцапі замість того, щоб його номер залишився без відповіді.Не менше 30 гривень.👇Це не «дрібниця». Це участь:- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected]- Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoКерівник фонду передасть комусь із вас свою Audi Q5 за донат від 90 гривень.Але головний приз — не авто.🇺🇦 Поки жива наша єдність — живі наші воїни.Поки вони живі — жива Україна 🇺🇦
👁 1,180 26-02-16 20:00
🔥 ТИ ЩЕ ЧЕКАЄШ ОФІЦІЙНИХ ПІДТВЕРДЖЕНЬ? НУ-НУ... 🤡Поки великі канали переписують новини один в одного, ми СЛУХАЄМО ПРЯМИЙ ЕФІР. БЕЗ ЦЕНЗУРИ, БЕЗ ЗАТРИМОК І БЕЗ КАЗОК ПРО «ВСЕ СПОКІЙНО».Ми чуємо кожен технічний вихід, кожен «клік» підготовки й кожен рух на бойових частотах. КОЛИ НЕБО СТАЄ ВАЖКИМ — МИ ВЖЕ ЗНАЄМО, ЩО ТАМ ЗАМИШЛЯЮТЬ ЦІ В*РОДКИ. ⚡️📡ЧОМУ ТИ МАЄШ ВЛЕТІТИ ДО НАС ПРЯМО ЗАРАЗ:⚠️ МОНІТОРИНГ ЗАГРОЗ ДО ТОГО, ЯК ЗАВИЄ СИРЕНА. Ми бачимо аномалії в ефірі раніше за всіх.⚠️ АДМІНИ-ФАНАТИКИ. Ми сидимо в навушниках 24/7, щоб ти знав реальний стан справ, а не ту х*йню, яку постять інші.⚠️ БЕЗ ВОДИ ТА ПОНТІВ. Тільки факти: де двіж, який рівень небезпеки й що реально несеться в ефірі.Ми звичайні адміни на досвіді: можемо і про загрозу вчасно маякнути, і настрій підняти, коли навколо суцільний п*здець. З нами хоч розумієш, що реально відбувається. 🎙😎МИ МАЛИЙ КАНАЛ, АЛЕ ПИШЕМО БІЛЬШЕ ПРАВДИ, НІЖ КАНАЛИ-МІЛЬЙОННИКИ, ЯКІ ТІЛЬКИ П*ЗДЯТЬ. 📈🚫ЗАХОДЬ ЗАРАЗ АБО ДІЗНАЄШСЯ ПРО ВСЕ ВІД ВИБУХУ! 👇👉 t.me/monitoring_ua
👁 1,080 26-02-08 07:30
⚡️ Запорізький, Донецький, і вже Дніпровський напрямки тріщать. І по зведенням, і по пораненим, і по загиблим...Ворог підсилив тиск. Втрати ростуть. Часу на помилки немає.💔 Українські захисники стримують навалу — ціною власного життя. Один з шансів зберігати життя це — евакуаційні пікапи, яких катастрофічно не вистачає.Хлопці кров'ю платять за кожен метр нашої землі.Збір від МБФ "Р.Н.М" 🔻31 ОМБр, 115 ОМбР і 21 бригади потребують 6 пікапів більше ніж повітря. Бо це реально те, завдяки чому вони дихають.Це не просто збір — це шанс. Шанс жити. Шанс повернутися. Шанс не почути ще одне "Вічна пам’ять". Кожна сотня гривень — це їх шанс жити.Бо коли вони кричать “допоможіть” — саме ми маємо відповісти, бо ми обираємо життя. ❤️‍🩹🙏 Благаємо кожного 🙏Закриємо збір за 2 дні. Це реально — коли ти з нами, коли кожен по 30-60-90 гривень. Не стій осторонь. Долучайся.❤️Вмикайся, Країно!- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoПоки ми гортаємо стрічку новин у пошуках новин і спокою — вони шукають машину, щоб встигнути врятувати побратима.Війна триває. Але й допомога — теж має тривати👆
👁 1,430 26-02-03 08:51
🔴Скасовані шкільні рейси маршруток та +15 в класі: як в Ірпені проходить освітній процес у морозиУ районі Синергія сьогодні шкільна маршрутка не приїхала о 7:30. Діти чекали на морозі –19°, а потім були змушені їхати маршруткою №379 і йти пішки до школи №1. Автобус зі школи о 12:00 також не з'явився. Батьки занепокоєні ситуацією з шкільним транспортом.Подібні скарги надходять і з інших районів. Водії рейсових маршруток часто відмовляються підбирати дітей, про що повідомляли раніше. Міськрада пояснює перебої тим, що через морози не завелася частина автобусів через замерзле дизельне паливо, тому можливі подальші збої зі шкільними рейсами.Заступниця міського голови Юлія Осінська зазначає, що батьки можуть залишити дітей вдома, але дистанційне навчання не розглядається через проблеми з інтернетом під час відключень світла.У школах також проблеми з температурою. Наприклад, у ліцеї «Лінгвіст» температура в класах близько 15°. Опалення на вихідних вимикають, тому з понеділка приміщення не встигають прогрітися. Проте перший заступник заявляє, що всі навчальні заклади прогріті, а харчування дітей здійснюється безперебійно.Ця ситуація підкреслює важливість налагодження системи шкільного транспорту та покращення умов у навчальних закладах, адже холод і транспортні проблеми створюють значні незручності для учнів та їхніх родин.Ірпінь⚡️Незламний
👁 1,250 26-01-25 07:33
⚡️Рація не говорить — вона хрипить останньою сповіддю "Передайте рідним..."Медики чують останні слова хлопців частіше, ніж рев двигуна на евакуації. Бо двигуна немає. Є лише спалений метал і чорна порожнеча.💔 Запорізький напрямок. Через морози вірогідність вижити при поранені скорочується у декілька разів... Штурмовики на відео рвуть зв’язки, кричать у порожнечу, намагаючись дотягнути брата до порятунку, але вони впираються у безсилля.Збір від МБФ "Р.Н.М" ❗️Потрібні 2 евакуаційні машини. Два залізні звірі, що вирвуть наших пацанів із пащі пекла!Ціна питання — 760 000 гривень. Це не цифри в банку. Це вартість телефонного дзвінка: «Мамо, я встиг». Це вартість обіймів, які можуть не відбутися. 30, 60, 90 гривень — це оберт колеса. Це ковток гарячого повітря в легені, що вже почали замерзати.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/2t745DGKsi- Приват24: https://www.privat24.ua/send/ihdlx- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoВідчуй цей холод на своїх руках. Або ми закриваємо цей збір, або фронт проковтне ще чийогось сина. Давай зробимо так, щоб плакала русня, а наші поверталися додому.
Від початку перемовин по *мирному плану* загинуло багато воїнів ЗСУ, тисячі було поранено, багато досі лежить в полях…Поки йдуть обговорення, люди гинуть! Наші люди, які планували своє життя, а тепер планують записати прощальні слова в рацію для мами та дружини Збір від МБФ "Р.Н.М"Дуже болить бачити смерті побратимів, ми маємо їм допомогти. 2.4 млн гривень на 6 рятівних еваків для Покровського , Сумського і Гуляйпільського напрямків, на три штурмових підрозділи, які попри все тримають позиції! Твої 30, 60, 90 гривень. Твій донат — це не гроші. Це момент, коли хтось доживе не лише до ночі,а до повернення додому.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj- Приват24: https://www.privat24.ua/send/1m7cw- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#crypto🔹 За донат від 90 грн — ви берете участь у розіграші iPhone 17 Pro з лазерним гравіюванням бригад, для яких ми збираємо!🔹 За донат від 1000 грн — ми розіграємо справжній символ української честі та незламності: сталеву козацьку ШаблюЗакриття цього збору —це не різдвяне диво і не новорічне.Це Українське Диво!🇺🇦Коли українці в темряві, без світла знаходять сили врятувати тих, хто тримає наші міста❤️‍🔥
Є тишаВона триває 3–5 секунд після прильоту КАБа.Саме в цю паузу хтось кричить.Саме в неї хтось розуміє: я живий, але мене не витягнуть…Позивний в рації, надія. І знов КАБ…🆘 Донецький і Запорізький напрямок.Криють КАБами так, що земля горить шарами.Поранених — десятки.А транспорт — лягає під тими ж КАБами🤬Не героїчний нуль.Не «зараз підженемо».Просто нічим вивозити.Піхоту тягнуть на руках.Поранених кладуть у багажники цивільних машин.Іноді — залишають. Бо наступний вибух ближче, ніж будь-який пікап.Збір від МБФ "Р.Н.М" Рятівні пікапи потрібні сьогодні на 4 підрозділи!Не завтра. Не «як назбираємо».Сьогодні — бо наступна пауза між вибухами буде ще коротшою.🎯 Ціль: 2 700 000 грн за 7 днівНа евакуаційний транспорт для Донеччини та Запоріжжя. Якщо читаєш це — ти ще в тиші.Зроби так, щоб хтось інший виїхав із неї живим.❤️ Донат —- Монобанка: https://send.monobank.ua/jar/98qFxGd5jj- Приват24: https://www.privat24.ua/send/1m7cw- Волонтерська Карта: 5168745183170726- PayPal: [email protected] Крипта: https://cfdoc.org/donate#cryptoЕвакуаційний пікап — це не залізо.Це 10 шансів жити за день.Це одна поїздка — і десятеро дихають.
👁 1,200 25-12-07 08:51
6 грудня до Дня ЗСУ у світ вийшов фільм, який ламає «помиральну яму» втоми, плачу й безсилля. Говоримо про 225-й штурмовий полк — і це не просто фільм. Це кейс, який треба масштабувати.50 хвилин документального кіно, знятого за якістю кадру, звуку й саундтреку на рівні ігрового. Кадри з нагрудних камер тягнуть тебе всередину операцій — без фільтрів і прикрас. Дивишся на одному подиху.Фільм говорить одразу до двох аудиторій.До суспільства, зокрема до потенційних новобранців: ми не народилися рексами війни — ми такими стали. І вас навчимо.І до всіх військових — від солдата до майора чи полковника: ось так має будуватися підготовка, робота з людьми, виконання задач. Не «на в…бись», не «для відписки». А по-справжньому. Від душі.Це кіно повертає до сенсів, закладених у присязі. Але без пафосу і позолоти, а через мат, реальність і ставлення до справи.Після прем’єри, побувши зірками кілька годин, вони роз’їхались по своїх напрямках. Робити те, що вміють найкраще: вбивати ворога.Ірпінь⚡️Незламний