Source
iPlan.ua | Як і обіцяли - даємо відповіді на питання, що не встигли розглянути на...
8 000 Views/Reach
2024-08-04 13:19
Message №1511
Як і обіцяли - даємо відповіді на питання, що не встигли розглянути на ефірі. 🔸Які є можливості інвестицій в іноземні активи? (окрім акцій, ЕТФ та бондів)/ Якщо є можливість з невеликими інвестиціямиНаприклад: нерухомість через VNQ чи VNQI. Золото - фізичне, через XAU або SGLDКрипта - пасивний портфель "buy&hold". Або активний, коли купити BTC/ETH і на них заробляти (staking, crypto lending, liquidity mining...)P2P кредити (по типу PeerBerry чи напряму як Еска Капітал) 🔹 На які ETF small і mid cap звернути увагу і потенційно додати в портфель?VTI+VEA+VWO вже міситть в собі mid та small caps. Якщо окремо робити overweight, чи декомпонувати VTI для США, то VOO+VO+VB🔸Ваша думка щодо нової пропозиції від ІВ (Introducing Forecast Contracts from ForecastEx)? Для чого брокер запустив такий інструмент?Фондовий ринок — це не букмекерська біржа, такі інструменти краще використовувати тільки кваліфікованим інвесторам. Незабаром на каналі сімейний бюджет незабаром вийде відео.🔹Чи актуально зараз початковому інвестору почати інвестування в ETF? На вашу думку чи це хороша ідея в контексті того, що можлива рецесія в ближчі рік-декілька? Якщо інвестор почне інвестувати в ETF по DCA, то рецесія в його перші роки це навіть добре для довгострокового результату. Але буде страшно. На жаль, психолічно інвестори початківці часто не здатні переносити корекції і кризи фондового ринку.P.S. Вище зазначені фонди — це не інвестиційна рекомендація, потрібно враховувати ваш ризик-профіль, строки інвестування та цілі. Для розробки диверсифікованого плану - зверніться до вашого фінансового радника. А якщо його не маєте - можна почати роботу з радником iPlan.ua, щоб отримати безкоштовну консультацію з вибором пакету активуйте бот та отримайте таку можливість!Якщо корисний пост - ставте реакцію 💜/ 👍 та діліться каналом з друзями!)