Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - InformNapalm
Added 14 Jul 2024

InformNapalm

@informnapalm
Number of subscribers: 132 138
Photos: 16,500
Videos: 5,610
Links: 11,300
Description:
🔥 Офіційний канал Міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm. Соцмережі&Підтримка: https://linktr.ee/informnapalm Зв'язок для читачів: 📨 https://t.me/INapalmNews 📨 [email protected]

👥 Number of subscribers

132 138
Average/Day:: -35
Average/Week:: -242
Average/Month:: -900

👁️ Average views per message

23 347
Average/Day:: 25,200
Average/Week:: 21,814
ERR: 17.67%

📊 Messages per Day

4.3
Last day: 5
Week average: 4.7
Average per day: 4.3

Status change history

Officially confirmed 2024-07-14

Wall

Telegram statistics channel

👁 44,000 25-01-09 14:54
🙆‍♂️ російські мілітарні канали підгледіли в українських військових пабліках, що на озброєнні Сил спеціальних операцій ЗСУ з'явились сучасні американські ПНБ ENVG-B.З цього приводу в коментарях російських пабліків досить багато користувачів відзначають, що РФ на десятки років відстає в розвитку технологій і єдине, що рятує Росію від поразки - це наявність ядерної зброї. Багато користувачів закликають до розстрілу російських генералів та чиновників, рівень корупції яких нібито і є головною причиною відставання російської армії.🔤 Довідково:Enhanced Night Vision Goggle-Binocular (ENVG-B) — це найсучасніший бінокулярний прилад нічного бачення (ПНБ), розроблений для армії США. Він поєднує в собі технології підсилення зображення (I2) та тепловізійної зйомки (IR Fusion), що дає змогу оператору одночасно бачити контрастну «картинку» у видимому та інфрачервоному діапазонах.На відміну від багатьох традиційних «монокулярних» приладів, ENVG-B має два окуляри. Це покращує просторове сприйняття (глибинність зображення) та зменшує втому очей.Технологія IR Fusion «накладає» зображення з тепловізійного сенсора на посилене світлове зображення. У підсумку боєць бачить одночасно і теплову сигнатуру цілей, і деталі довкілля, що важливо за умов поганого освітлення, задимленості чи несприятливої погоди.У новіших версіях ENVG-B часто використовують «білі» ЕОП (white phosphor tubes), які дають більш чітку і контрастну картинку порівняно із зеленими.ENVG-B може працювати у зв’язці з новітніми коліматорними чи оптичними прицілами (зокрема родини FWS-I — Family of Weapon Sights – Individual), де зображення з прицілу може відображатися просто перед очима оператора.😎 Використання ENVG-B в ССО ЗСУ:Точні обсяги і деталі постачання ENVG-B для Сил спеціальних операцій (ССО) ЗСУ не розголошуються у відкритих джерелах через питання безпеки та секретності. Відомо лише, що частина найбільш підготовлених підрозділів ЗСУ, зокрема ССО, дійсно отримує найсучасніші західні прилади нічного бачення, зокрема й бінокулярні (у тому числі серії ENVG-B), від різних країн-партнерів або через приватні та волонтерські закупівлі.
👁 64,000 24-10-15 09:53
🔥 Місцеві мешканці Курська вчора передали нам чергове відео з фіксацією радіотрансляції чеченською мовою, яка відбувається щодоби декілька разів на день. Такі трансляції покривають всю територію Курщини та орієнтовані на чеченців з підрозділу "Ахмат", які перебувають в тилу російських підрозділів на Курщині. В цих трансляціях чеченцям пропонують винагороду за інформацію про місця дислокації російських підрозділів та особливо строковиків, а також їм нагадують, що генерал-клоун Апті Алаудінов 🤡, який переховується за їх спинами в Курську, вже неодноразово зрадив їх побратимів, заявивши, що той, хто потрапив в полон до ЗСУ - не чеченець і його не будуть обмінювати. Чеченцям пропонують за винагороду допомогти ЗСУ та перевірити як буде поводити себе у полоні сам генерал Апті Алаудінов. Такі радіотрансляції вже принесли певні результати й сприяли отриманню інформації про місця розташування російських морпіхів. Поки що генерала 🤡 Алаудінова не здали, але він так багато говорить зайвого, що все ще попереду.
👁 230,700 24-10-07 15:23
🔥 Друзі, сьогодні на сайті міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm вийшла друга частина важливого дослідження про російську компанію “Планар”, яка постачає високотехнологічне обладнання для військових РФ, попри санкції, й водночас співпрацює з оборонним сектором США. Деталі про це вже доступні як 🇺🇦 українською, так і 🇬🇧🇺🇸 англійською мовою (також невдовзі вийдуть переклади цього дослідження іншими мовами нашої спільноти).🔥 Якщо у вас є акаунт в Х (Twitter), ви також можете долучитись до активного поширення 🔁 нашого твіту, щоб ця інформація швидше дійшла до "центрів прийняття рішень" в головах відповідальних за санкційну політику осіб та структур. 🔥 А якщо ви журналіст, дипломат, політик або блогер, то у вас також є можливості та важелі, щоб використати наведені у дослідженні дані у вашій роботі. 🔥 І спільними зусиллями всіх людей доброї волі ми можемо досягнути більшого результату в досягненні мети.🔥 Дякуємо всім, хто допомагає поширювати наші дослідження в соцмережах і в кулуарах на високих рівнях. 🔥 Використовуйте правильно "центр прийняття рішень", який кожний носить на своїх плечах. 🔥 Разом переможемо.@informnapalm
👁 61,000 24-08-06 16:48
Наш добрий друг Вадим Лабас сьогодні вже публічно підняв тему навколо якої давно йшли не публічні "танці з бубном", щоб перекрити росіянам постачання деяких важливих комплектуючих. Але настав час, коли потрібно зробити певний публічний "прискорювач процесів", щоб почався рух в правильному напрямку. Далі наближений до оригіналу переказ тексту Вадима:"...російські КАБи, мабуть, найбільша наша проблема. Вони дають велику перевагу російській армії. Проти них вже 1,5 року ніхто не може придумати протидію. На місяць ВПК РФ виготовляє 4000 КАБів. Вже в наступному місяці їх кількість зросте до 6000. На фото сєрвопривод китайського виробника TRC, знятий з УМПК (частина КАБа). Він відповідає за рух крил "плануючого" модуля (саме завдяки цьому механізму деякі КАБи не долітають і падають на голови росіян у прикордонні України (але, на жаль, далеко не всі). Ще рік тому у РФ ці "сєрви" завозила російська фірма "Простор", а китайська TRC робила вигляд, що все ок. На "Простор" наклали всі можливі "прокляття", а китайці слізно пообіцяли більше не поставляти сєрви до РФ. Втім, за короткий час "Простор" відкрив нове ООО, китайці своєю чергою - дві китайські фірми прокладки, і схема постачання повернулася на своє коло. Звичайно, нам відома вся ця схема від рахунків до російського "Івана" на складі, якого найняли затирати лого виробника. Але, не дивлячись на те, що ми зробили навіть більше ніж могли, сєрви досі йдуть до РФ. На другому фото цей сєрвопривід вже розібраний на молекули. І, як бачимо на третьому фото, одна з запчастин сєрви виготовляється... в Таїланді компанією NMB. Таїландський завод NMB належить великій японській корпорації. Ціна вказаної детальки - 2,41 цента. Фактично ціна річного контракту NMB з TRC - приблизно 500 тисяч у.о. на рік. І для цієї японської корпорації це не гроші. Логіка доволі проста : нема серцевини - нема сєрвопривода, нема сєрвопривода - нема КАБа. Отже, якщо зламати логістичні ланцюги виготовлення сєрвопривода, то на деякий час ми зможемо розв'язати проблему з КАБами. Бо інший сєрвопривід в УМПК не засунеш. Та й в такому об'ємі швидко не знайдеш. Хтось скаже, що це фігня і не постійне рішення проти КАБа. Згоден. Це не панацея. Але воно надасть фору в декілька місяців. Що таке пару місяців виробництва КАБів? Це мінус від 8000 до 12000 КАБів, які не прилетять по нам. А після того, як виробництво налагодиться, ми викладемо нові варіанти як уповільнити виробництво. Бо в будь-якій російській зброї завжди є мінімум 5 деталей, виготовлення яких залежить від наших союзників. Хтось скаже, що китайці швидко знайдуть заміну детальки. Тож, спитайте у виробників скільки треба часу на пошук потрібної детальки в потрібній кількості, підписання договору, проплати й так далі. Пару місяців - це найменший термін..."
👁 37,500 24-07-28 15:14
Колишній білоруський спецпризначенець, а нині інструктор ПВК “Вагнера” з позивним “Брест” Олексій Берговін веде телеграм-канал “Отечество”. 10 липня в цьому каналі з'явилося оголошення про набір найманців для роботи в Малі, а також... в Білорусі.Білоруські журналісти “Зеркала” спробували звʼязатися із “Вагнером” і “влаштуватися” до них на роботу. Представник “Вагнера” зазначив журналістам, що на роботу беруть людей віком від 22 до 50 років без хронічних захворювань та з “мінімальною фізичною підготовкою”. Платити найманцям обіцяють готівкою від 150 тисяч російських фублів на місяць. Цікаво, що росіян просять добиратися до Москви, а потім уже відправляють до Білорусі, “термін відрядження - до 6 місяців”.Вагнерівець запевнив журналістів, що “працювати доведеться в місті Осиповичі”, де після провалу "путча Пригожина" в селі Цель найманці ПВК “Вагнера” розгорнули свій табір і зареєстрували юрособи - ТОВ “Група Вагнера” та “Конкорд Менеджмент і Консалтинг”.Цікаво, що у своєму дописі він згадує про командира "Лотоса", щодо якого сьогодні в ЗМІ вже лунала інформація, що його або ліквідували, або взяли в полон в Малі. Цікаво, чи багато білорусів після новин як "вагнерівців" знищують в різних точках світу (від України (тисячами), до Африки (десятками та сотнями)), забажають за фублі ставати гарматним м'ясом?Нагадаємо, що у 2018 на  Парламентській асамблеї НАТО в Канаді було представлено звіт, який підготувала міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm.  У першій частині звіту розглядалась роль російських ПВК у збройних конфліктах. Друга частина була присвячена аналізу розвитку ПВК у Росії після розпаду Радянського Союзу: від парамілітарних організацій російських козаків до ПВК “Патріот”. Третя частина коротко зупинялась на юридичному статусі ПВК в Російській Федерації. Четверта частина наводила докази зв’язку російських ПВК з урядом: використання армійської військової техніки, навчання персоналу на території діючої військової бази та перевезення найманців літаками Міноборони РФ, видача бойових нагород членам ПВК. У п’ятій частині розповідалось про економіку ПВК та фінансову вигоду, яку отримує від залучення найманців до збройних конфліктів владна верхівка РФ. Шоста частина була присвячена аналізу загроз, які несуть російські ПВК світовому порядку. У фінальній сьомій частині звіту спільнота InformNapalm пропонувала конкретні заходи та можливі шляхи боротьби з гібридними арміями РФ. Якби на ПА НАТО дослухались більше до звітів, які їм надають аналітичні та розвідувальні спільноти, то багатьох проблем, з якими зітнулась вся система світової безпеки, зокрема, і НАТО, можна було запобігти. Бо придушення можливостей РФ ще у 2018 році могло б унеможливити дії "вагнерівців" і в Україні, і в країнах Африки та інших точках світу.
👁 28,400 24-07-24 12:13
🐝 Зруйнуємо імперію зла! Підпишіть петицію в обмін на донат на дрони "Дикі шершні"Група американських підприємців звернулися до нас із проханням допомогти зібрати підписи для петиції про встановлення в Києві пам'ятника Рональду Рейгану - 40-му президенту США. Встановлення пам'ятника буде профінансовано приватними інвесторами. За кожен ваш підпис вони будуть робити донат на наш фонд. Ці кошти підуть на FPV-дрони, які понесуть демократію на фронт. Ціль зібрати - 2200 голосів за 25 днів і виготовити 50 FPV дронів, які полелять нищити русню. ‼️ Для чого Києві памятник Рейгану? Рейган назвав СРСР "імперією зла", яку потрібно зруйнувати. Він відомий своєю непохитною боротьбою проти радянського тоталітаризму та комунізму. Його зусилля відіграли ключову роль у завершенні Холодної війни та як наслідок сприяли здобуттю Україною незалежності у 1991 році. Як підписати петицію, зробивши донат на дрони? Пройдіть за посиланням, натисніть кнопку "Підписати петицію", виберіть варіант для авторизації (ЕЦП, PrivatBankID, BankID НБУ), і після авторизації підпишіть петицію. Також це можна зробити через мобільний застосунок "Київ цифровий" (знайти в Google Play або App Store). За кожен голос американські благодійники будуть робити донат, який піде на виробництво партії із 50 дронів. Про партію дронів ми відзвітуємо окремо.