🔤 За індексом цитування в рейтингу TGstat серед всіх відкритих каналів України в категорії "News and media" канал міжнародної розвідувальної спільноти InformNapalm посідає 24 місце. І має індекс цитування 1697, який випереджає індекси цитування багатьох великих каналів та медіа. При цьому ми ніколи не витрачали кошти на просування каналу, а просто робили те, що вміємо - проводили OSINT дослідження, спільні CYBINT-операції та публікували результати деяких наших напрацювань на сайті нашої спільноти 10-15 мовами світу. Ніколи не ставили собі завдання займатись просуванням каналу, а ведемо його просто по фану, коли є час і натхнення. Дякуємо всім нашим друзям-читачам, і олдам, які нас читають та підтримують з 2014 року (тоді ще не було каналу в телеграм, але був сайт та сторінки в інших соцмережах), і дякуємо читачам нової генерації, які після 2022 року також зрозуміли, що у нас є спільна війна, яка потребує спільних зусиль та ситуаційної обізнаності.Наша ніша досить вузька і не популярна, проте, ми вважаємо, що сила нашого ресурсу не в кількості аудиторії саме нашого каналу, а в тому, що нас цитують та поширюють багато інших дружніх каналів та медіа, завдяки яким наші напрацювання охоплюють набагато більше людей, читачів і глядачів, які читають інші медіаресурси.Дякуємо авторам дружніх каналів та журналістам професійних медіа, що інформаційно підтримують нашу діяльність. Дякуємо, що цитуєте і поширюєте наше полум'я, що долає темряву 🔥
Напевно, ви вже бачили як 51-й арсенал ГРАУ армії РФ вирішив обстріляти навколишні села Володимирської області РФ в 70 км від Москви.З цього приводу OSINT аналітик InformNapalm Антон Павлушко написав таку ремарку:"Дрон дроном вишибають?Коли в Україні горіли військові склади, то як цю тему качали ЗМІ та росіяни. Купа ботів розказувало про недолугість влади та військових. Потім виявилось, що це були російські диверсії.Зараз у росіян палає черговий склад озброєння, і всі чудово розуміють, що воно просто так загорітись не могло. Тобто, в теорії могло, а по факту не ракетами чи дронами, так якоюсь диверсією це українцям вдалось. Особливо напередодні 9-го травня, на тлі перемовин і нещодавного "перемірія" - занадто гарний таймінг.Але росіяни тільки розказують, як вони героїчно гасять пожежу та подробиці евакуації.Або ось події на фронті. Будь-яка поразка на полі бою записуються в особисту поразку владі, генералам і т.п. Боти все це активно розганяють і понеслась.Минулого тижня росіяни під свята спробували сходити дуже координовано в наступ на багатьох ділянках, але цей наступ відбили. Під свята щось захопити швидко не вдалось, тому довелось вигадувати великоднє переміріє.Сталась ця російська поразка якось так буденно та тихо, що пару днів відео покрутили і чергові заяви Трампа і ко все затьмарили. Про перемогу України навіть не встигли поговорити, бо швидкість появи нових тем зашкалює.В поразці наступу путіна не звинувачують, імен поганих генералів ніхто не знає. Всі коротенько обговорили дипломатичний геній путіна з перемірієм, потім перейшли на вкиди про статус Криму.Мовчати про свої поразки та піарити поразки суперника - ось це росіяни дійсно вміють дуже гарно. Охороняти склади у них виходить значно гірше"
Минуло вже понад 350 годин, як працівники ДБР вчинили рейдерське захоплення без дозволу суду 2 ноутбуків і особистого мобільного телефону у речника міжнародної спільноти InformNapalm Михайла Макарука. При цьому до цього часу з боку ДБР не надали жодних пояснень цих дій і у нас є об'єктивні причини вважати, що це рейдерське захоплення було вчинене на замовлення російських агентів, як акція помсти від ФСБ РФ та з метою загальмувати ефективну діяльність InformNapalm щодо операцій зриву постачання до Росії обладнання, яке використовується ВПК РФ для створення зброї для вбивства українців. Нам не пояснили навіщо ДБР викрали ноутбуки і чому порушили законодавчі норми. Тому наразі ми підозрюємо, що в рядах цієї спецслужби знаходяться "кроти", які використовують службове становище в інтересах країни-агресора РФ. Ми вимагаємо проведення об'єктивного службового розслідування в цій спецслужбі та виявлення осіб, які використовують своє службове становище для виконання замовлень з рейдерських захоплень. Продовжуємо очікувати відповіді і за цією ситуацією спостерігають вже багато журналістів не тільки в Україні, але і за її межами (скрин твіта одного з закордонних журналістів як ілюстрація).Деталі про цю подію ми уточнювали в цій публікації: https://informnapalm.org/ua/62-hodyny-pislia-nezakonnoho-vtorhnennia/
Суто для фіксації: минуло вже понад 200 годин мовчання з боку "аніматорів" з ДБР і наразі поки немає жодних коментарів чи пояснень цих дій, які не були санкціоновані згідно з законодавством України. До слова, за ці 200 годин кожний середньостатистичний "аніматор" з ДБР вже міг би не тільки надати суспільству доволі розлогу відповідь за свої протиправні дії, але і встиг би стати доволі вправним пілотом FPV та керувати дроном, не гірше, ніж на цьому відео. Звісно, якби провів ці години з користю, тренуючи польоти в FPV симуляторах Liftoff або Uncrashed та на реальних трасах. А не витрачаючи час на замовні "нальоти" на будинки активістів, військових, волонтерів, не маючи для цього жодних правових підстав і санкцій суду.Попередньо, деякі посадові особи з суміжних структур нам пообіцяли, що якісь пояснення можуть з'явитись до середини наступного тижня і попросили почекати. Хоча для нас поки це виглядає як затягування часу. Але ми тримаємо цю проблему у фокусі уваги та дякуємо всім за інформаційну підтримку. Також триває робота юристів, щоб повернути вкрадену комп'ютерну техніку та притягнути за порушення та перевищення службових повноважень посадових осіб ДБР. Будемо інформувати наших друзів та читачів, якщо з'являться нові дані та подробиці.
🙆♂️ Злам листувань Z-волонтера Іванова, члена путінської партії “Єдіная Росія”: махінації з квартирами на окупованих територіях.Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm, завдяки даним CYBINT від української хакерської групи 256 Кібер Штурмова, отримала доступ до особистої інформації відомого російського Z-волонтера Алєксандра Іванова. Це один із так званих “придворних кремлівських волонтерів”, яких путінська пропаганда використовує для створення картинки “народного єднання” навколо війни проти України. Іванов – член правлячої партії “Єдіная Росія”. Також його постійно залучають до масовки під час публічних заходів за участі особисто Путіна. Українські хакери майже 3 роки спостерігали за листуваннями Іванова і передавали інформацію Силам оборони України. Зараз об’єкт спостереження стає менш цікавим в оперативному ключі, тому деякі дані щодо нього вирішили оприлюднити, бо здобута інформація доводить, що цей російський “Z-волонтер” намагається розжитися нерухомістю в окупованих українських містах, зокрема, у Маріуполі. 🔤 Деталі читайте й дивіться з фото- та відео- пруфами на сайті InformNapalm.
Побратими з InformNapalm – з гордістю та бойовим привітом!З 2014 року ви стали очима і вухами нашого фронту, розвідкою, що легко заміняє собою цілий департамент служб, лезом, що розтинає брехню окупанта. Ви викрили ворога ще тоді, коли багато хто вагався, а решта була не готова якісно протистояти, пропаганда майже не існувала і ворог домінував в інфополі і кібер сфері. І з того часу кожне ваше розслідування ставало міною під фундамент їхньої воєнної машини.Ваші аналітичні удари пробивали броню пропаганди, доведені факти ламали хребет їхній інформаційній війні. Санкційні списки, зірвані постачання, пробудження наших західний союзників та партнерів, провалені спецоперації, зламані шпигунські мережі – це ваш величезний внесок у спільну боротьбу. Ви не просто документуєте правду – ви перетворюєте її на зброю. Перетворюєте на докази, які каратимуть ворогів і в майбутньому.І ось – день народження InformNapalm. Це не просто дата народження ресурсу, це новий виток у війні, нові можливості, ще гостріші інструменти для знищення ворожих маніпуляцій. Ваш шлях – це шлях інноваційного бою, де інформація завдає ударів не гірше за високоточні ракети.Вітаємо вас! 🔥Хай кожне ваше розслідування стає ще одним точним ударом по ворогу. Хай в вашому полум'ї правди, палає загарбник! Ми горді бути з вами в одному строю.Ваші побратими, Ukrainian Militant 🇺🇦
Новини від TEXTY:"Усміхнена жінка на цьому фото - колишня прокурорка США у Східному окрузі Вірджинії, 43-річна Джессіка Абер. Вона розслідувала злочини Росії. Зокрема, справи стосувалися ввезення в Росію обладнання в обхід санкцій, хакерства та відмивання грошей росіянами.Жінку знайшли мертвою в її власному будинку. Причини смерті поки що не з'ясовані. Відомо, що ознак насильства на її тілі немає. Видання New York Post пише, що Абер відповідала за резонансні справи, пов’язані з витоком інформації ЦРУ та російським шахрайством. Зокрема, Абер очолювала справу проти компанії зі штату Вірджинія, чиї два топменеджери були звинувачені в керуванні схемами з незаконного перевезення чутливих американських технологій до Росії. Вона також домоглася обвинувальних актів проти двох громадян Росії, Сергія Іванова та Тимура Шахмаметова, звинувачених у шахрайстві та відмиванні грошей. Вони стояли за однією з найбільших операцій з відмивання грошей в ІнтернетіДокладно про справи, які вела Абер, читайте за посиланням: https://texty.org.ua/fragments/114740/
🇬🇧 English version for our readers from all over the world 🌏256 Cyber Assault Division and InformNapalm blocked a scheme for supplying sanctioned military equipment to Russia via India.This investigation was performed by InformNapalm volunteer intelligence community on the CYBINT data received from the Ukrainian hacktivist group 256 Cyber Assault Division. In this feature, we will expose the supply scheme for sanctioned critical equipment to the Russian military-industrial complex and describe how it was disrupted. The information intercepted from Russians, revealed a sanctions-dodging scheme organized by the Russian company EMT. It ordered restricted European equipment through the Indian company Park Controls & Communications (PCC) and paid for the orders in rupees through Sberbank India. The Indian side criminally conspired with the Russians and tried to deceive the European manufacturer, assuring them that India was the end destination, and that the goods were not transferred to Russia. At the same time, the Indians sent the Russians not only the sanctioned equipment and its software keys, but also forwarded all the correspondence with their European manufacturers. However, the documents obtained by the 256 Cyber Assault Division and the investigation conducted by InformNapalm resulted in a special operation to inform European manufacturers about the dishonest practices of the Indian company. Thus, we could disrupt any further use of the European equipment in question by the Russians, as well as block further deliveries worth millions of euros through a channel that was deemed “priority, convenient and reliable.”🌏 This article is available on our website in 14 languages.Find more details and evidence below.https://informnapalm.org/en/cyberstorm-256/
🙆♂️ 256 Кібер Штурмова та 🔤InformNapalm заблокували схему постачання в РФ через Індію підсанкційного військового обладнання.Міжнародна розвідувальна спільнота InformNapalm завдяки даним CYBINT, отриманим від української хакерської групи 256 Кібер Штурмова, провела розслідування, викрила схему і зірвала постачання підсанкційного критично важливого обладнання для російського військово-промислового комплексу. За допомогою перехопленої у росіян інформації було виявлено, що схему обходу санкцій організувала російська компанія “ЕМТ”, яка замовляла європейське підсанкційне обладнання через індійську компанію “Park Controls & Communications” і оплачувала замовлення в рупіях через Sberbank India. Індійська сторона при цьому вступила в злочинну змову з росіянами та намагалась обдурити європейського виробника, запевняючи, що Індія є кінцевим користувачем і до Росії товари не передаються. При цьому індійці відправляли росіянам не тільки підсанкційне обладнання та програмні ключі до нього, але й дублювали всі свої листування з європейськими виробниками. Проте, завдяки здобутим “256 Кібер Штурмовою” документам і проведеному розслідуванню InformNapalm вдалося провести спецоперацію та проінформувати європейських виробників про недобросовісні дії індійської компанії та зірвати будь-яке подальше використання росіянами європейського обладнання на мільйони євро, а також заблокувати подальше постачання через канал, який росіяни вважали дуже пріоритетним, зручним та надійним. Деталі з доказами дивіться у статті 🔤*Публікація підготовлена спеціально для читачів сайту InformNapalm, але поширення і передрук з активним посиланням на статтю вітаються і ми будемо вдячні ЗМІ та блогерам, які допоможуть ретранслювати ці дані на аудиторію своїх читачів.
Можна підбити коротенькі підсумки. На даний час проголосували понад 11000 читачів нашого каналу і абсолютна більшість з них - 94% відповіли "Так" на питання, чи бажають вони , щоб Україна до 2035 року відновила свій втрачений статус ядерної держави?Сам по собі цей статус вже є певним запобіжником і предметом торгу. Бо якщо США бажає, щоб Україна не відновлювала свій ядерний статус, тоді вони мають надавати більшу підтримку, гарантії і військову допомогу (хоча як союзник і партнер США не надійні і вірити їм всеодно що вірити москалям). Тому допомогу можна брати, але всеодно працювати над відновленням статусу, бо ядерна зброя в світі, в якому правила і безпекові гарантії - пустий звук, є аргументом, навіть, якщо вона просто лежить в підземних сховищах, або вороги впевнені, що вона вже є. Ну і треба виправляти помилки "дідів", які здали ядерний арсенал і зробили Україну вразливою. Впевнені, що якщо схоже опитування буде проведене серед всіх громадян України, то відсоток відповідей "Так" також буде дуже високим. І раз є запит суспільства, то з цим можна і треба працювати, хоча це вкрай складно та дорого. Але нація, яка донатила на супутник чи мільйони дронів, нація яка вже стільки віддала за свою волю і продовжує віддавати щохвилини, здатна бути ядерною державою, знову.