Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊
Added 14 Jul 2024

𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊

@immensity_withGod
Number of subscribers: 585
Photos: 2,320
Videos: 1,140
Links: 153
Description:
Про те, що цінне... Все, що ви робите, робіть з любов'ю 💞 1 Кор. 16:14 Будемо раді кожному, хто залишиться тут🥰 Давайте зростати разом, відчуваючи Божу любов 🌸🙏 з тобою на зв'язку: @Inessa_kn @yulyasha_pulina КАНАЛ👇 https://t.me/immensity_withGod
Source

𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 | Прожити просто такПрожити просто так,Прожити час для себе,Котрий летит...

Telegram community logo - 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 @immensity_withGod
271 Views/Reach 2025-12-28 08:34 Message №4734
Прожити просто такПрожити просто так,Прожити час для себе,Котрий летить кудись без вороття...Прожити й не почути голос неба,- це просто існування, не життя.Прожити просто так,Не помічати брата, Не пожаліть ніколи сироту,Твоя душа не бачитиме свята,Ти їй обітнеш крила на лету.Прожити просто так,Не дати милостиню, хто руку простягав у час нужди.Це, ніби, заблукать в сухій пустині, де важко віднайти ковток води.Прожити просто так,Не помічати захід, як сонечко заходить за обрій,Як журавель крила свого розмахом повітря розтинає угорі.Прожити просто так,Не чути запах квітів,Не зупинитись на дзвіночка сміх, -Ти пропустив красу весни і літа і скоро осінь вселиться до ніг.Прожити просто так, - Не примиритись з Богом,Не скинути одежу тут стару.Це вибрати у темряві дорогу,Котра веде униз, а не вгору.В байдужості пройтись мимо Голгофи,Не вчути біль і нестряхнуть сльозу.Це для душі найбільша катастрофа, мов човен, що на хвилях у грозу.Прожити просто так,Прожити без Любові і не шукати Правди шлях вузький-Це є будова на слизькій основі,Прожиті марно на землі роки.Не проживи впусту ноЖиття так швидкоплинне.Вчорашній день вже не наздоженеш.Знай, може статися,що Ангол білокрилий закриє вхід душі в Небесний рай.Зроби свій вибір, це у твоїй власті.Нехай в душі засвітиться маяк, щоб в вічності пізнати справжнє щастя, -Ти не спіши прожити просто так@immensity_withGod