Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊
Added 14 Jul 2024

𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊

@immensity_withGod
Number of subscribers: 585
Photos: 2,320
Videos: 1,140
Links: 153
Description:
Про те, що цінне... Все, що ви робите, робіть з любов'ю 💞 1 Кор. 16:14 Будемо раді кожному, хто залишиться тут🥰 Давайте зростати разом, відчуваючи Божу любов 🌸🙏 з тобою на зв'язку: @Inessa_kn @yulyasha_pulina КАНАЛ👇 https://t.me/immensity_withGod
Source

𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 | ПОЧНИ З ПРОСТОГО....Хіба нема за що нам славить Бога ?Хіба нема для вд...

Telegram community logo - 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 𝕚𝕞𝕞𝕖𝕟𝕤𝕚𝕥𝕪🕊 @immensity_withGod
225 Views/Reach 2025-12-16 08:07 Message №4704
ПОЧНИ З ПРОСТОГО....Хіба нема за що нам славить Бога ?Хіба нема для вдячності причин ?Давайте ми почнемо із простого ,І привід віднайдеться не один... Прокинулись здоровими ми зранку,Це  милість Бог над нами оновив...А хтось не зміг дожити до світанкуКогось ракети вибух розбудив... Поснідали... і не злиденно зовсім,А кожен смакував тим , чим хотів...Десь з голоду вмирають люди досі ,І хтось ще з дня вчорашнього не їв... Нам є де відпочити після втоми ,І ліжко є й над головою дах...А стільки їх ... З адресою й без дому...Домівки руйнувались на очах   ... Хоч раз  Творцю приносив ти подяку,За те що геть нічого не болить?А скільки хворих   .. в боротьбі із раком ,На жаль,  програють бій в єдину мить... Ми не одні , є друзі в нас і рідні Відповідаєм на чиїсь дзвінки...А стільки їх  ... Нікому не потрібних ...Що в самоті живуть свої роки... Ми на весні і влітку працювали,Тепер помітні осені плоди ...І фруктів є і овочів немало ,І ще в достатку хліба і води... Ти йдеш до Церкви , лине там  хваління ,І проповідь про Господа звучить ...А десь тривають ще страшні гоніння ,За віру у в'язниці хтось сидить...Через Ісуса маємо спасіння...Він в Небеса дорогу нам відкрив,А скільки грішних душ зазнали тління,Бо ворог їх навіки загубив. Можливість маєш Біблію читати,І чуєш ... Дощ нічний по вікнах б'єА є глухих, незрячих так багато ,Для когось мрія це - життя твоє... Хіба нема за що прославить Бога?Хіба не віднайдеш подяки слів?Нема причин ? Тоді почни з простого,Прокинувся ти й день новий зустрів@immensity_withGod