Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Мій уявний клуб 📚 книжковий блог
Added 06 Dec 2025

Мій уявний клуб 📚 книжковий блог

@imaginary_club
Number of subscribers: 1 189
Photos: 2,650
Videos: 86
Links: 783
Description:
Вітаю у своєму уявному клубі 🪑 Я Оксана і це мій блог про 📚 Тут я ділюсь своїми особистими враженнями/емоціями, лаюсь, веселюсь та заряджаю енергією. Насолоджуся у клубі🥰

👥 Number of subscribers

1 189
Average/Day:: 0
Average/Week:: -6
Average/Month:: -21

👁️ Average views per message

332
Average/Day:: 416
Average/Week:: 341
ERR: 27.92%

📊 Messages per Day

1.1
Last day: 1
Week average: 1.1
Average per day: 1.1

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2025-12-06

Wall

Telegram statistics channel

📚 1/2 “Не закохані ”, серія «Не закохані»👤 Алі Гейзелвуд 📖еротичний роман🔞 🩷Мої враження 🧪Тепер це моя друга топ-книга у авторки (перша — «Гіпотеза кохання») 🩵Еротичний роман, який просто ледь не вбив мене від перезбудження! 🔥 Поки для мене це найгарячіша книга, і вона краща, ніж «Deep End», де авторка замахнулась на кінки і провалилась. У цій книзі також згадані кінки, але вони гармонійно вписані в сюжет і це не муляло око 👀Одразу на початку книги авторка попереджає, що герої через свої травми спочатку мають фізичний звʼязок — і це до біса гаряче було описано 😮🔥Я була в захваті від Ру та її «специфічної» поведінки з оточуючими. Вона холодна, емоційно закрита, не має почуття гумору (але то брехня 😏), прямолінійна, чесна та справедлива. Героїня може не всім сподобатись, бо звичайна соціальна взаємодія — це не зовсім про неї.Ілай — чоловік у стилі всіх великих чоловіків Гейзелвуд (на що я не скаржусь 😌): розумний, сильний, але головне — такий, який розуміє Ру, поважає всі її кордони та зміг зайти ключ до її серця, не злякавши стосунками 🫶 Я не вірю, що такі чоловіки бувають, але Ілая я додала до свого гарему, і він ледь не посунув Адама 😅Сцени 18+ були дуже гарячі і чуттєві! Я вже палала 🧯 з перших сторінок, бо Алі вклалась на повну, і це було ну дуже збуджуюче для мене 🔥Гумор чудовий — я постійно сміялась з влучних жартів 😂Я казала, який Ілай класний? 😏 Хочеться ще раз це сказати, бо стільки, скільки він дає простору та вибору героїні — це вау!Окрім еротичних моментів, тут, звісно ж, є тема науки 🔬, але вона менше займає ефірного часу, бо більше піднята тема дружби, довіри, проблем у сімʼях та зради дружби.Хоч між Ілаєм і Ру шалений потяг і метч у сексі, є велике «але» 😬Він той, хто може відібрати у її подруги та наставниці компанію, а вона може втратити роботу.Драматичний момент мені сподобався, і він не був перебільшений — все по ділу!Друзі Ілая (вони ж колеги по компанії та сімʼя) — я їх дуже полюбила 🥹Вони шикарні, зі своїми драматичними моментами та гумором. Відчуваю тепло і любов до героїв ❤️ Гарно провела час з книгою 📚 ⭐️5/5🌶️ 3/5⌨️ 🌟 @vivat_publishingЧитали цю книгу? Плануєте?
Також повелась на цей тренд і спитала у чата GPT хто з книжкових чоловіків у мене б закохались і чому😏❤️ Ті, хто б у тебе закохались:1. Лоран (Полонений принц)Чому він би закохався:Ти б не велась на нього одразу — а це його слабкість. Твоя іронія + вміння читати між рядків = він би повільно втягнувся.І коли ти почала б його розуміти без слів — все, він пропав.👍Але є момент, що він більше по кремезним чоловікам, а я трохи не то і не інше 😂2. Різанд (ДШІТ)Чому:Ти з тих, хто має “свою голову” і не ведеться на красиві слова. А він обожнює саме таких.Плюс ти книголюбка → вечори в бібліотеці Night Court = канон 💅Ну допустимо! Зроблю вигляд, що в його жизні не була бивша Фейра 😂3. Каз Бреккер (Шістка воронів)Чому:Твій сарказм + його темний гумор = ідеальний match.Ти не вимагала б від нього “стати ніжнішим”, але тихо бачила б його справжнього — і це його б зламало (в хорошому сенсі).🤔Окей, але сподіваюсь він зможе зняти свої рукавички і визнає своє кохання до мене. ⸻4. Азаріель (ДШІТ)Чому:Ти не з тих, хто боїться тиші.Ти б не лізла з питаннями, а просто була поруч — і це саме той тип турботи, на який він реагує найсильніше. • ти б помічала дрібниці, які інші ігнорують → він би це дуже цінував.Цього чоловіка я дуже чекаю і не розчаруй мене! По жопі отримаєш 😏5. Кардан (Жорстокий принц)Чому:Ти б не дала йому бути “просто токсичним принцом” 😏Твій характер + легка провокація = він би закохався ще до того, як сам це визнав.Ой, ну тут якщо він не спʼється то ми зможемо бути разом! Ну і якщо мене не кокнуть у тому королівсті😐Всіх вище беру в свій гарем, я жінка широкого серця ♥️ Топ книжкових чоловіків, з якими у тебе НЕ склалося б — і чому:ТамлінЧому ні:Ти занадто самостійна для його “я тебе закрию в маєтку, бо так безпечніше”.Спочатку ти б ще намагалась зрозуміти… а потім просто:👉 “дякую, наступний”🤭Ну тут все понятно, я б його прибила чи в казані втопила б!Едвард КалленЧому ні:Тобі було б нудно.Він занадто… обережний, правильний і трохи зациклений.Ти б хотіла більше життя, більше драйву, більше “іскри”.А Едварда за шо??? Хороший хлоп! Ей, вернись до мене! Хто там у вас?
📚 1/3 “Прокляття чорне і самотнє”, трилогія «Зламувачі проклять»👤 Бріджид Каммерер📖ретелінг, янг-едалт фентезі🗡️Мої враження Ретелінг на казку «Красуня та Чудовисько» 🥀, який на початку мене зацікавив тим, як Гарпер із сучасного Вашингтону потрапляє у середньовічний світ, що існує за магічною завісою. Цей момент мені сподобався, бо героїня вже має прогресивні погляди, на відміну від середньовічного уявлення ролі жінки 💁‍♀️Також цікаво було те, що героїня має церебральний параліч, адже не так часто головні героїні мають якісь вади.Загалом атмосфера була передана і описана гарно. Текст та стилістика чудові, АЛЕ чого цей сюжет такий нудний? 😅Нашо було розтягувати цю книгу на трилогію? По факту, в першій книзі наче нічого особливого не відбувається — ми щось катаємось на конях туди-сюди 🐎 та й по всьому.Авторка досить непогано показала переживання героїв за їхні сімʼї ❤️‍🩹Адже сімʼя героїні перебуває у певній фінансовій скруті та навіть кримінальних промислах, а мати при смерті. В той час як сімʼя героя вбита монстром. Ці переживання за минуле та турбота за своїх рідних — єдине, що мене спонукало співчувати героям.В розвиток любовної лінії я щось взагалі не повірила 🤷‍♀️ Хоча вона логічно розвивалась і героїня не закохалась з першого погляду, але все одно лишаються питання, бо прокляття не розвіялось. Також не зрозуміла: так був любовний трикутник чи ні?! 😅Постійне приниження та насильство, яке отримує Рен від чарівниці, були жахливі 😬 Але я якось дивно себе відчувала і не могла до кінця зібрати його образ. Бо він з чародійкою як побита собака 🐕, а з Гарпер — владний принц 👑Мені книга була рівною за сюжетом, і я вже прям очікувала, коли вона нарешті закінчиться 😔Цікавий сюжетний поворот вкінці 👀, але це все одно не змотивувало мене продовжувати цикл 📚 ⭐️3/5⌨️🌟 @nebobooksЧитали цю книгу? Плануєте читати цей цикл?
Там видавництво 🌟Небо показали ілюстрацію до книги «The Knight and the Moth» 🔥 Я бачу цю книгу дуже часто у букстаграмі і зараз ще більше зацікавилась. Це готичне фентезі з темною, трохи казковою атмосферою. Події відбуваються у світі, де віра, пророцтва і страх перед богами дуже реальні.Головна героїня — дівчина, яку з дитинства виховували як пророчицю (весталку), що служить богам і бачить майбутнє. Її життя повністю підпорядковане храму… поки в ньому не починають зникати інші пророчиці. І це явно не випадковість.У цей момент з’являється таємничий лицар, який не довіряє богам і ставить під сумнів усе, у що вона вірила. Разом вони втягнуті в історію змов, небезпечних істин і вибору між вірою та свободою.Атмосфера: трошки як у dark fairytale + gothic romance + культ/релігія + містика.🖤 Основні тропи:Forbidden / unlikely alliance — вона служить богам, він їм не довіряє • Slow burn romance — напруга росте поступово, без швидкого кохання • Faith vs truth — віра проти реальності (дуже сильна тема) • Chosen one / пророчиця — героїня з даром бачити майбутнє • Touch her and die (енергія) — захисний вайб від героя • Mystery / disappearances — зникнення дівчат і розслідування • Gothic атмосфера — темні храми, ритуали, відчуття небезпеки • Morally gray characters — не все чорно-біле • Religious trauma / questioning belief — сумніви у власній вірі • Knight x priestess vibe — контраст ролей і світоглядівРейтинг на гудрідс хороший! Трохи мені вайбить Із крові і попелу, але може здалось. І гляньте цю атмосферу😊 Треба буде брать і читати ☺️
📚 2/5 “Мільйон поцілунків за все життя”, серія «Ланкастер Преп»👤 Моніка Мерфі📖любовний роман, new adult, старша школа🔞 💍Мої враження 🏫Половина книги мені дуже подобалась, але інша половина була дещо нудною і затягнутою.Мені сподобалась героїня, яка спочатку була принципово незайманою, але далі дуже життєво перейшла на сторону сексу. Крю, на диво, самий адекватний Ланкастер, і це було неочікувано дивно, але приємно. Так, як він підкочував до головної героїні, я б сама йому віддалась 🤭Мене здивувало, що тут не було булінгу, що наче типово для цієї серії. Але атмосфера цієї книги кардинально інша.Мені було дуже гаряче! 🥵Сцену з чупачупсом 🍭 я не забуду ніколи! Мабуть, це фішка цієї книги!Досить цікавий був поворотний сюжет про вчителя, але я очікувала більшого розмаху та драми у завершенні цієї ситуації.У другій половині книги я вже дещо знудилася і вважаю, що книгу можна було скоротити. Це якась хвороба у авторки, чи що!Взагалі як сніг на голову був поворот з батьками героїні, і я не зрозуміла, як так сталось: батьки помінялись ролями, і мама стала також підтримуючою, а татко — повний мудак.Крю тримав марку до кінця, хоч це трохи і було вже буденно! Ну так, звикла я вже до емоційних гойдалок, і що ви мені зробите? 😂Неочікувано доторкнулась до мистецтва через цю книгу, адже картина, згадана у книзі, справді існує.Вона називається Untitled (A Million Kisses in Your Lifetime) і створена художником Dan Colen у 2007 році. Плюс до просвіти книголюбів ☺️ ⭐️3,5/5⌨️ 🌟 @readberry_uaЧитали цю книгу? Плануєте читати?
У мене неочікувано стався незапланований марафон цнотливих героїнь 🤭Три книги підряд!😳1️⃣➡️«Лука Вітіелло»Злякана цнотлива Арія, яку пестив монстр мафії Лука, таким чином вони через фізичний контакт закохались. Дай Бог витримки Луці, але він зробив для мене цю книгу. Кора вміє писати — богиня!Майте на увазі: тут специфіка жанру, не всім зайде!2️⃣➡️«На хвилях припливу»Після оксамитового тексту Кори Райлі текст цієї книги був відверто шершавим. Пізніше я звикла, але стиль авторки мені не зайшов і те, як вона розкриває персонажів. Всі почуття та роздуми — в лоб, а цнотлива героїня, хоч і не перелякана, а така, що сама шукає, кому ту цноту відати, не була мені цікава. Загалом історія для мене посередня, і навіть троп «віднайдена сімʼя» не спрацював для мене, а троп «найкращий друг брата» бісить саме через брата😅3️⃣➡️Зараз читаю «Мільйон поцілунків за все життя», і чого це так гаряче, при тому що героїня така безневинна? Поки вона не бісить, і її позиція принципової незайманої — цікавий хід!Знову ж, тут специфіка жанру: якщо вам подобаються пафосні збуджені підлітки 😅 старша елітна школа, одержимий герой, і навіть поки немає булінгу, як у першій книзі цієї серії- велкам. Такі книги — це моє гілті плежа.Всесвіт, якщо ти мені щось натякаєш через цнотливих героїнь, то я поки не понімаю 🤣Як вам троп про цнотливих героїнь?
📚 1/3 “Траурно ваш”, серія Кохання в Ґолвеї👤 Айві Фербенкс📖ромком🔞 🐁 Мої враження ⚰️ Ця книга — це щось новеньке на нашому ринку через:🔹Цікаві професії героїв — герой успадкував похоронний бізнес, але й безпосередньо займається підготовкою тіл до поховання та організацією похоронів; героїня — анімаційна художниця / ілюстраторка.🔹Є відверті описи бальзамування тіл та специфіки похоронних процесів зсередини.🔹Влучний чорний гумор, але при тому історія мила.🔹Атмосфера маленького ірландського містечка.Я зрозуміла, що для мене тригерне все, що повʼязано з похованням — підготовка трупів до похорону 😬Хоч це робило відповідний вайб, але я цим не насолоджуюсь.Книга має багато смішних моментів.Каже: «Я тебе підвезу на катафалку, а ще покійна місіс Гіґґінс складе нам компанію» 😂Героїня вдавилась, а герой типу не рвався рятувати її. Адже йому не вигідно її рятувати і мати похоронних бізнес 🤣Герой був досить унікальним, адже має проблеми взаємодії з протилежною статтю, заїкається та на зустрічі з дівчиною розповідає про процес видалення рідин та газів із порожнин тіла під час бальзамування.Мені герой подобався своєю добротою та дружбою з героїнею.Героїня спочатку мені не сподобалась взагалі. Її було дуже багато, але я розумію, що це спеціально зроблено, аби виправдати троп «протилежності притягуються». Вона дуже балакуча та часом геть не відчуває кордонів.😾Але пізніше я її розумію через пояснення у книзі, чому вона себе так поводить. Проте коли відбувається драматичний момент, я ледь не кинула книгу у вікно. Героїня мене вибісила страшенно. І з однієї сторони це круто, що книга викликала емоцію (мабуть, так і має бути), але від ситуації через вчинок героїні хотілось десь прикопати її труп 🪏Мені було дуже образливо за героя.Також гарний момент про те, як пережити втрату коханого, але місцями хотілось більшого. Хоч ми і прийшли до того, що треба йти в терапію — і на цьому дякую.Шон — антигерой цієї книги, який усю книгу веде себе як мудло-колега, і я не могла розгадати, чи він зміниться, чи буде до останнього чмом цієї історії.Книга і мила, і бридка водночас, але є багато щемливих моментів.Як третя нога тут був момент з вимогою його діда успадкувати бізнес лише за умови, що він одружиться. Я навіть не знаю, нащо авторка це сюди ліпила, бо воно якось не ліпилось і виглядало прям надуманим.Але виключно через унікальну складову цієї книги і її специфіку я загалом гарно провела час із книгою. ⭐️4/5⌨️ @glimmerpublishing 🌟Читали цю книгу? Плануєте читати ?
📚 “Де Моллі?”, новела (2,5) циклу «Гра в кота і мишу»👤 Х.Д. Карлтон 📖дарк роман 🔞⚠️ ознайомтеся з тригерами 🩸 Мої враження 🐖 Дочитавши книгу, я мала сумніви щодо оцінки, бо історія ну дуже в скороченому варіанті. Хотілося, аби авторка все ж приділила більше уваги деталям і показала весь жах, який переживала героїня, та втягнула нас у ці відчуття. Окрім свиней, особливо дарку і не було.Розвиток любовної лінії максимально скомканий. Так, була гаряча сцена 18+ на одну ніч, але далі авторка в дуже швидкому темпі закохала героїв. Хоча видно було, що героїні ну дуже важко з довірою через її травми, і можна було це розписати більше та саме через їхні травми побудувати міцний зв’язок. Це наче і було, але ну в дуже пришвидшеній версії. Я лишилась із питаннями й хотіла більше деталей: що сталось із нею в будинку Франчески? Зґвалтування батьком було один раз чи це тривало довше? Як вона жила, коли була на Алясці, і коли повернулася?Наче про це й згадували, але дуже поверхнево, а хотілось більшої глибини й “жирних” деталей.Тому мені було мало, і залишилось відчуття, що авторка просто видохлась.Просто ця історія мені наче не доповнює основну, а така, що розкриває зовсім інших персонажів. І тому я така: ну було б круто присвятити цим героям повноцінну книгу. ⭐️3,5/5⌨️ @Book_Chef 🌟Читали цю книгу? Читаєте дарк історії?
📚 3/3 “Сестра ночі”, трилогія Сага сестер-відьом👤 Сара Вульф📖роментезі🔞 Спочатку мене дуже захопила книга, і оця хімія між героїнею та демоном дуже манила. Але авторка вирішила марудити нас усю книгу і типу: чекайте Нового року — тоді відкриєте цей подарунок 😩 Обідно — раз!Окей, я розумію, що треба було тягнути лінію “вони не можуть замутити”, бо героїня хоче раз і назавжди і ніяк не відпустить почуття до колишнього колишнього, а за цих обставин майбутнє їм не світить. Мало того — були ще сестри й їхні стосунки з хлопцями, де авторка також нас інтригувала, а потім просто закривала двері перед носом, бо ми ж читаємо все від лиця героїні. Обідно — два!Коли почалось оце про Камелот, Мерліна, Артура й альтернативну історію, я відверто нудьгувала і потихеньку знижувала оцінку книзі.Останні 200 сторінок — це реально було цікаво й щемливо! Дуже щільно по сюжету, але часом авторка дуже зручно викручувалась — типу “ну так треба для сюжету”. Саме ці 200 сторінок і добре прописаний момент із приреченістю стосунків через обставини підвищили мою оцінку.Як на мене, ця частина невиправдано велика — її можна було сміливо скоротити мінімум на 100 сторінок.Ще я трохи почувалась обманутою, бо коли нарешті герой міг проявити свою демонічну натуру в 18+ сценах, авторка просто… не мала на це часу. А так хотілось вибух почуттів! І це облом — три.Загалом стабільно всі три книги цього циклу отримали від мене 4, тож загальна оцінка циклу — 4. Оцінка 3 книги –⭐️4/5Оцінка всієї трилогії – ⭐️4/5⌨️ @readberry_ua 🌟 🌟Читали цю книгу? Плануєте читати цей цикл?
Проробила колосальну роботу та врешті-решт зібрала дайджест всіх-всіх акцій до Дня книгодарування! ❤️Якщо чогось не вистачає, пишіть в коментарях, доповню!1. НК «Богдан» –30% / –40% / –50% на окремі добірки2. Фабула –50% на кожну другу книгу3. ARTBOOKS –25% на 25 книг4. АБУК до –35% на обрані книги в застосунку5. Віхола–20% на добірку книг6. mbooks1+1=3 на книги з акційної категорії7. Видавництво «Ранок»Великі знижки до -70% з 9 по 15 лютого 8. «Книгарня «Є» 2=3 на книги ЄКЛУБ (з 10 по 13 лютого, діє у фізичних книгарнях для учасників ПРОГРАМИ ЛОЯЛЬНОСТІ).9. Stone Publishing –20% на всі видання10. «Лабораторія»1+1=3 на обраний асортимент (з 10 по 15 лютого)11. «Квітка» –14% за промокодом kvitka1412. Видавництво «VERBA» –14% на всі книги, –25% при покупці комплектом13. Книголенд–20% на ArtBooksдо –60% на Фабулудо –80% на художню літературудо -60% на нонфікшндо -80% на дитячу літературудо -70% на комікси та мангу14. Readeat до –50% на книги з бажанок (до 16.02)15. «ТАК» –15% на всі книги та манґу, безкоштовна доставка від 1000 грн (10–15 лютого).16. РM –20% на всі книги (до 14.02 включно)17. BookChefдо –50% на книги різних видавництв (до 15.02)18. Vivatдо –50% на подарункові книгидо –60% на вибрані серіїдо -60% на мотиваційну літературудо -50% на любовні книги 1+1=3 у книгарнях до 14.0219. Брустуридо –50% на книги до Дня книгодаруванняЗберігайте й діліться!Книготерапія 📗Підписатись