Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Added 14 Jul 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Number of subscribers: 5 826
Photos: 2,360
Videos: 274
Links: 510
Description:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Source

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Молодий Ганнібал (2007)Цей Ганнібал ганібал-ганібал, і заганібал усіх....

Молодий Ганнібал (2007)Цей Ганнібал ганібал-ганібал, і заганібал усіх.Отже, з того, що я прочитав, схоже, не одному мені після показаного в "Червоному драконі" спало на думку "нашо вони роблять ремейк "Ягнят", якшо в них у зав'язці є чудова історія?" Ділаурентіс так само відчув попит від аудиторії дізнатись про минуле Ганнібала і він зв'язався з автором книги та попросив написати ще щось. Типу "ми робитимемо це з тобою чи без тебе". І автор книги погодився написати книжку і одночасно з нею сценарій-адаптацію до власної книги. Тож книгу опубліковали за пару місяців до екранізації. Фільм, як я побачив, прям дуже хаяли за те, що Ганнібалу дали супербанальну передисторію, суцільні кліше. І взагалі якось це все взагалі не в дусі франшизи. Але особисто мені зараз це було болюче дивитись. Бо вони показували німців, які після того як мародерили, вбивали, ґвалтували та катували просто повернулись до сімей з награбованим та жили своє найкраще життя у розкоші, а я бачу, що зараз рашкенці роблять все те саме. Такі самі виродки, що намагаються вийти сухими з води.У фільму декілька проблем. По-перше, він не детектив. До цього не детективом був тільки "Ганнібал" і то був гімнячий фільм. По-друге, кіно пропонує нам вболівати за Ганнібала, поки він мститься німцям. А я не хочу вболівати за Ганнібала. І як би у мене зараз образ німців не підсилювався тим, що я бачу в них типових рашистів і щиро зичу їм всього найгіршого, Ганнібал також покидьок і пішов він в сраку. По-третє вони вирішили показати дитинство Ганнібала під час другої світової, коли німці з'їли його молодшу сестру. І це точно НЕ ТЕ, шо всі хотіли б побачити. Це буквально ламає навіть таймлайн. Якшо він 34-го року народження, то в "Червоному драконі" йому має бути 46 на момент, коли його піймали, в "Ягнятах" йому 54, а він там явно молодший, а в "Ганнібалі йому має бути 64, а він щось занадто жваво бігає, як на цей вік.Автор згадав, як Ганнібал питав Клеріс, чи перестала вона чути ягнят, і персонажа Нортона теж там щось схоже питав, і побудував весь фільм на тому, як Ганнібал позбувається криків увісні власних "ягнят". Через що цей фільм про те, як Ганнібал майже доєднався до Массаду.Але актор дійсно грає моторошно. Якщо Гопкінс в "Драконі" сказав, що просто вже не заморочувався, а чисто розважався в тому образі, забивши на слово "тонкість", то цей хлоп, так само забивши, лякає мене значно більше. Він вже тупо як Джокер.Ще один гімнячий фільм #ікотікаподивився