Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Added 14 Jul 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Number of subscribers: 5 826
Photos: 2,360
Videos: 274
Links: 510
Description:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Source

Ілля і його неправильні враження від фільмів | Нью-Йоркське таксі (2004)Що я не очікував тут побачити, то це Джиммі Ф...

Нью-Йоркське таксі (2004)Що я не очікував тут побачити, то це Джиммі Феллона!!! Серйозно, ведучий найпопулярнішого нині вечірнього шоу знімався в ремейку «Таксі»? Офігіти. Сам фільм… прикольний.Вони узяли перший фільм і майже всі його проблеми виправили, але й нових досипали. Мені дуже сподобались нові деталі типу «а як злодії паркувались біля банку? Знайти паркувальне місце ж нереально». Чи того, що тут сценарій послідовний і ніхто не вводив у сюжет Лукашенка, щоб зіпсувати сюжетні арки. Таке враження, що ця версія сценарію – це те, чим МАВ бути фільм Безсона від початку.Тобто тутешній Емільєн – це поліціант невдаха, тоді як поліція тут адекватна. Тутешня Даніель не може вирішити усіх проблем за поліцію і її не можуть упіймати, бо вона візуально не відрізняється від інших таксі, що також крута деталь. Тут величезний акцент на тюнингу тачки і вона випадає на більшу частину фільму не просто так. А тому що тутешня Даніель намагається її повернути, тоді як тутешній Емільєн намагається повернути собі роботу, що і змушує їх об’єднатися та допомогти одне одному. В кінці все набагато складніше і логічніше написано, тож тут тільки лайк.У фільму все ще є дірки в сценарії, як, наприклад, я в житті не повірю, що вони б ганяли по Нью-Йорку. Це як ганяти по Київу. Егеж-авжеш, 200 метрів, далі затор. Чи те, що головна героїня не вміє користуватись телефоном і повідомляти своєму хлопцю де вона. Фантастична тачка все ще кульгаво інтегрована в історію, адже кіно все ще не про неї. Але, гадаю, головна проблема кіна – це головні персонажі та те, як вони зіграні. Взагалі ні.Феллон не викликає тих емоцій, що Емільєн в оригіналі, він просто дратує і все. І місцева Даніель також не дотягує. В оригіналі сцена, де Даніель отримував ліцензію двома штампами після 5 років у черзі, била просто у саме серденько, а тут такої сцени навіть нема. Взагалі погано підібраний дует. Хоча є й багато нових смішних жартів. Старі комедійні сцени багато де краще обіграні, однак нема відповідної хімії між головними героями і все, магія не працює.А шкода, міг би вийти класний ремейк. Враховуючи, що цей фільм виходив майже одночасно з третьою частиною, це більше «Таксі», ніж той триквел. А ще дивно, що камео французьких акторів немає. Мабуть, тоді ще не було такої практики.#ікотікаподивився