Source
Ілля і його неправильні враження від фільмів | На правду, ніколи не дивився старих "Суперменів", і навіть фільм Сінге...
5 130 Views/Reach
2025-07-06 04:46
Message №3230
На правду, ніколи не дивився старих "Суперменів", і навіть фільм Сінгера пройшов повз мене. Мабуть, я образився на нього, що він проміняв на "Супермена" триквел "Людей ікс" і франшиза без нього зламалась нафіг.Коротше, є класичний перший "Супермен" 70-х. Є сиквел, де режисера в кінці виробництва звільнили, а новий режисер зняв тупу кінцівку, де Супермен витирає Лоїс пам’ять силою поцілунку. Потім вийшов "Супермен 3", якого всі не люблять, тому що там половину фільму віддали популярному тоді коміку, який перетворив кіно на несмішну комедію. А четвертий "Супермен" взагалі довгий час вважався найгіршим фільмом по коміксах, що "поховав жанр".Але у 2006-му Брайян Сінгер вирішує зробити художній проєкт "як я бачу продовження першого фільму Доннера". Фільм, який мав продовжувати перший фільм, ігноруючи усі три невдалі сиквели. Однак у процесі виробництва, коли вони шукали вирізані матеріали Доннера, комусь там спало на думку випустити заразом і сиквел "Супермена" 70-х таким, як його задумував оригінальний режисер, Доннер. Тож у той рік з'явилась і версія сиквелу Доннера. А "Повернення Супермена" Сінгера тепер взагалі незрозуміло до чого стосується. Воно "продовження бачення Доннера", але... не стикується з першим фільмом по часовій епосі, а з обома весіями сиквелу стикується лише частково. А потім "Сідаб" ще й зняв "Кризу на нескінченних Землях", де все заплуталось ще сильніше.Ух... а я ще на Джеймса Ґанна скаржився...https://youtu.be/ZcJKdwyZs3M?si=JoyT2qi8RfpvP7mk