Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Ілля і його неправильні враження від фільмів
Added 14 Jul 2024

Ілля і його неправильні враження від фільмів

@ikotika
Number of subscribers: 5 826
Photos: 2,360
Videos: 274
Links: 510
Description:
Переважно писатиму тут відгуки на фільми та в цілому, як в мене справи. Підтримати проект: https://www.youtube.com/channel/UC1L6v1Ln07XMPlsPjkfkc0A/join Приват: http://surl.li/gxgkk
Source

Ілля і його неправильні враження від фільмів | На правду, ніколи не дивився старих "Суперменів", і навіть фільм Сінге...

На правду, ніколи не дивився старих "Суперменів", і навіть фільм Сінгера пройшов повз мене. Мабуть, я образився на нього, що він проміняв на "Супермена" триквел "Людей ікс" і франшиза без нього зламалась нафіг.Коротше, є класичний перший "Супермен" 70-х. Є сиквел, де режисера в кінці виробництва звільнили, а новий режисер зняв тупу кінцівку, де Супермен витирає Лоїс пам’ять силою поцілунку. Потім вийшов "Супермен 3", якого всі не люблять, тому що там половину фільму віддали популярному тоді коміку, який перетворив кіно на несмішну комедію. А четвертий "Супермен" взагалі довгий час вважався найгіршим фільмом по коміксах, що "поховав жанр".Але у 2006-му Брайян Сінгер вирішує зробити художній проєкт "як я бачу продовження першого фільму Доннера". Фільм, який мав продовжувати перший фільм, ігноруючи усі три невдалі сиквели. Однак у процесі виробництва, коли вони шукали вирізані матеріали Доннера, комусь там спало на думку випустити заразом і сиквел "Супермена" 70-х таким, як його задумував оригінальний режисер, Доннер. Тож у той рік з'явилась і версія сиквелу Доннера. А "Повернення Супермена" Сінгера тепер взагалі незрозуміло до чого стосується. Воно "продовження бачення Доннера", але... не стикується з першим фільмом по часовій епосі, а з обома весіями сиквелу стикується лише частково. А потім "Сідаб" ще й зняв "Кризу на нескінченних Землях", де все заплуталось ще сильніше.Ух... а я ще на Джеймса Ґанна скаржився...https://youtu.be/ZcJKdwyZs3M?si=JoyT2qi8RfpvP7mk