Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Igor Smelyansky/Ігор Смілянський
Added 27 Aug 2021

Igor Smelyansky/Ігор Смілянський

@igorsmelyansky
Number of subscribers: 21 867
Photos: 3,700
Videos: 656
Links: 563
Description:
Офіційний канал гендиректора АТ Укрпошта - Ukrainian Postal Service https://choko.link/ismelyansky

👥 Number of subscribers

21 867
Average/Day:: +21
Average/Week:: -106
Average/Month:: +659

👁️ Average views per message

4 879
Average/Day:: 5,770
Average/Week:: 4,256
ERR: 22.31%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 3.1
Average per day: 1.8

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

​​Є бажання почати ранок п‘ятниці з позитиву та пригадати, як 2 роки тому ми запускали марку з серії «Маяки України» на самому високому з них - Станіслав-Алжигульскому, що на Херсонщині. Тоді нас з командою переповнювали щирі емоції – це було унікальне спецпогашення, не схоже на всі інші. Це те місце, куди хочеться повернутися знову. І для мене, як для людини, яка народилась на морі - це особлива тема.До речі, Гугл каже, що в Україні близько 60 маяків (24 з них - в Криму), а наші марки присвячені 12 з них. І хоч на цій посаді я не встигну випусти інші, я впевнений, що це буде одна з найулюбленіших серій наших фанатів;)У всякому разі, кожен свідомий українець має побачити їх на власні очі. Тому не забудьте додати це в свій план після перемоги 😎У моєму плані - мрія повторити наше морське спецпогашення ще раз. Але, щоб обирати, який маяк відвідаємо наступним десь в Херсонській, Миколаївській, Одеській областях чи може навіть в Криму?😏, треба дочекатися новин від наших ЗСУ.Ну а поки нам світять маяки, а їм - дно Чорного моря, не все так погано. Віримо в краще!P.S. Таких марок в продажу вже, скоріш за все, немає, але, думаю, ще знайдемо щось для збору коштів на ЗСУ.
Укрпошта – це про настрій та посмішки, коли Ви бачите наші марки, а ще про щиру радість, коли ми привозимо пенсії та продукти. Додаймо до цього переліку позитив та драйв (при чому, залізний), коли Ви будете отримувати свої посилки.УЗ виготовили 3 нових вагона для перевезення посилок в рамках нашого спільного проєкту «Залізна Пошта», а українські художники їх прикрасили. Ну круто ж! Вагони, до речі, колишні рефрижератори, тож Ваша посилка буде почувати себе комфортно;)За 6 місяців зі старту проєкту ми вже перевезли біля 3.7 млн посилок, а тепер набираємо ще більше обертів й доставляємо все необхідне в Київ, Харків, Львів, Дніпро, Одесу та Івано-Франківськ. Вже бачу, як родини повертаються додому, починають робити ремонти у своїх домівках на звільнених територіях та замовляти доставку всього, що потрібно для дому. А ми, звісно, швиденько все доставимо, бо є, чим;)Сьогодні я щиро вдячний нашій команді та команді УЗ, які щодня доводять, що світло у кінці тунелю може бути і у державній компанії, коли за кермом люди, які знають куди і як вести потяг і ті, хто самовіддано робить свою справу, щоб цей потяг рушив. Дякую нашим акціонерам – МІУ за підтримку і неформальний підхід до справи. Якби ми вирішували всі питання на папірцях, ці вагони б досі були лише на малюнках 😉А якщо Ви досі з нами не працюєте, ризикуєте не встигнути на позитивний потяг;) Приєднуйтесь, будемо раді створювати нові успішні колаборації!
​​Сьогодні черговий драйвовий день на Донеччині. І поки наші Збройні сили піднімають наш серотонін новинами про звільнені міста, маємо посилитися в допомозі, підтримці та й підготовці до зими 🇺🇦📍Покровськ — Часів Яр — Бахмут — Райгородок — Слов'янськ — … + пару точок зустрічі з військовими. З поганого: більше воронок та знищених будівель. Але наша команда працює там, де не працює ніхто. Ну і доставили все, що треба: від дронів і powebanks до ляльки у місті, яке знаходиться в 2 км від орківських військ. Бо наша робота доставляти гарний настрій 😉 Ми були з нашими клієнтами з першого дня війни і будемо далі до зими й далі, попри будь-які обставини. Бахмутське відділення орки вирішили залишити без світла, але в нас інші плани – привезли генератори, а комусь з клієнтів пічку і навіть пару мішків картоплі, тож до зими будемо готові, не на тих напали. Радий був побачити велику кількість місцевих мешканців на пошті. Скрізь дякують нашій крутій команді, що ми поруч. Встиг навіть трохи поспілкуватися, кажуть, що з банками та банкоматами є питання (в сенсі, що в багатьох містах їх, на жаль, немає), виручає Укрпошта. На багатьох відділеннях вже працюють POS-термінали, зараз їх загалом 8000 шт, але в найближчі півроку ми закупимо ще 6 000 таких, щоб доавтаматизувати вже всі відділення - і міські, і сільські. До кінця року такі термінали будуть у всіх наших відділеннях, а наступного — оцифруємо всю країну. Вам спокійного вечора, а мене завтра чекає ще пару бойових регіонів та про це вже згодом 😉Відео-влог з Донеччини публікую в Instagram
​​Метр за метром наші військові звільняють українські міста та села 🙏 Дякуємо їм! І дякуємо тим спеціалістам, які роблять звільнені території безпечними для місцевих жителів. Саме їм присвячена наша остання і перша благодійна марка з Патроном, яку придбали більше 100 000 філателістів.Десь на горизонті вже бачу машину для розмінування – Armtrac 400 😎Є сумна правда: пройде ще багато років після нашої перемоги, а люди все ще знаходитимуть вибухонебезпечні предмети у місцях, де ступала нога російського окупанта. Тому варто бути обізнаними в темі і воєнної, і післявоєнної безпеки. В чому, власне, і закладений один із сенсів нашої останньої марки.Ілюстрації аркушу, як би не було сумно, “написані кров'ю”:– Заміноване поле, яке, всупереч безпеці, обробляють фермери.– Житловий квартал, куди спішать повернутися люди після звільнення з окупації.– Дитячий майданчик, який транслює статистику того, що найбільше від мін страждають діти. Орки такі нелюди, що спеціально залишають свій непотріб саме у таких місцях.– Пляжі та прибережні території. Міни можуть бути у воді, просто на піску чи деінде.Давайте покупаємося і позагаряємо вже у деокупованому Криму. Знаю, що наші розмінувальники, десятки таких чотирилапих, як Патрон і техніка вже 7-й місяць роблять свою роботу, але обережність з нашого боку і повага до великої праці саперів зайвими не будуть. Пришвидшити покупку Armtrac 400 можна тут: https://postmark.ukrposhta.uaБережіть себе і свої рідних!
​​Іноді одна хвороба лікує іншу«російська зараза» майже вилікувала коронавірус в Україні і ми ледве про це пам’ятаємо. Замість звітів по захворюваності — чекаємо звіти по втратам ворога.Але є такі хвороби, з якими, на жаль, так не працює. Рак – одна з таких. І особливо болісно, коли це дитячий рак. Зрозуміло, що під час війни боротьба з ним не так популяризується у медіа, проте вона не припиняється, хоча і стає складнішою.Десятирічна Віка з Білгород-Дністровського — не лише моя землячка, а й надзвичайно смілива, весела та допитлива дівчинка, одна з тих, хто бореться з раком. Вона захоплюється малюванням та з легкістю заводить нових друзів у лікарні, хоча більш за все мріє якомога швидше одужати та повернутися до рідних. Таких, як вона — сотні. Сотні українських дітей, які щодня борються зі своїм особистим ворогом.Зазвичай я не афішую кому і як допомагаю, окрім діяльності в проєктах Укрпошти, бо вважаю це особистою справою кожного. Але я розумію, що проблеми онкохворих дітей завжди мають бути на часі. І точно знаю, кому варто довіряти, якщо ви хочете долучитись до хорошої справи. Я і мої добрі друзі вже давно допомагаємо фонду «Таблеточки», що вже 11 років допомагає онкохворим дітям перемагати рак. Вони на ділі доводять, що 10 гривень можуть спасти чиєсь життя. Кожна смерть дитини, чи то від ракети, чи від раку — це трагедія. Я вірю в те, що благочинність тепер частина культурного коду нашої нації.Зробити благодійний внесок можна у телеграм-боті фонду «Таблеточки», @naTabletochki_bot, щоб такі діти, як Віка, перемагали і поверталися до щасливого дитинства!