Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Igor Smelyansky/Ігор Смілянський
Added 27 Aug 2021

Igor Smelyansky/Ігор Смілянський

@igorsmelyansky
Number of subscribers: 21 846
Photos: 3,700
Videos: 656
Links: 563
Description:
Офіційний канал гендиректора АТ Укрпошта - Ukrainian Postal Service https://choko.link/ismelyansky

👥 Number of subscribers

21 846
Average/Day:: -47
Average/Week:: -95
Average/Month:: +690

👁️ Average views per message

4 830
Average/Day:: 4,620
Average/Week:: 3,943
ERR: 22.11%

📊 Messages per Day

1.8
Last day: 2
Week average: 3.3
Average per day: 1.8

Logo change history

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

Друзі, мережею несуться тисячі запитань, чому Президент відправив орден до Польщі Новою Поштою, а не Укрпоштою. Тож відповідаю.Насправді я не знаю, чому саме так сталося, але я завжди за чесну конкуренцію. Тож, можливо, після сьогодні вже не побачу дурних питань про «монополізм Укрпошти» 😊Але в мене є три версії.Перша. Національні кольори Польщі — біло-червоні, як у НП. Тож, можливо, вирішили, що державну нагороду треба повертати у відповідних кольорах 😊Друга. Можливо, юристи ОП вивчили питання і побачили, що пересилання державних нагород Укрпоштою (саме поштою, а не експрес-операторами) суворо заборонене законом і правилами. Нова Пошта — це не пошта, а експрес-оператор.Третя. У нас доставка по території Польщі відбувається через Poczta Polska, і, можливо, були сумніви, що вони доставлять. Останні два місяці автівки Укрпошти блокуються польською митницею, і ми змушені об’їжджати Польщу через Угорщину та Словаччину (там питань до нас немає) і, по суті, перенаправили всі свої транзитні потоки в обхід Польщі. Але наші клієнти цього не помічають, бо ми побудували альтернативні шляхи через інші країни. Авто НП поляки пропускають. Бо, ще раз, у них експрес-відправлення, а не державні поштові документи.Саме через останнє я ще місяць тому прийняв рішення не брати участі в URC2026. Як то кажуть, «ще до того, як це стало трендом», заданим Президентом.P.S. Якщо Леонід Данилович, чи Кирило Олексійович до нас завітають до відділення, ми, на жаль, не зможемо відправити їх ордени, але якщо треба — зробимо виняток :)Конкуренція — це добре. Погане ставлення до України — це погано.Слава Україні!
А в нас у п’ятницю знову новини про тварин 😊 Але цього разу — про класних і позитивних тваринок Укрпошта спільно з KSE Foundation передає 1 мільйон гривень, зібраний завдяки нашим благодійним випускам, на корми для Фельдман Екопарку та розвиток реабілітаційних проєктів!Цей мільйон гривень — результат ваших тисяч маленьких внесків.Ми певний час спілкувалися з Фельдман Екопарком, але вирішили пришвидшити допомогу, адже Екопарк, символ Харкова, як і об’єкти Укрпошти, зазнав руйнувань під час варварських російських атак на місто.Ця допомога дозволить забезпечити мешканців Екопарку кормами протягом літнього періоду, а також допоможе реалізувати важливі реабілітаційні програми. Зокрема, ці кошти дадуть можливість: протягом трьох місяців забезпечувати кормами до 2 000 тварин; надати термінову ветеринарну допомогу 50 тваринам, яких врятувала служба порятунку тварин «Добрий дім Фельдман Екопарк»; залучити понад 5 000 українців до сеансів психологічного розвантаження та 620 людей — до повного курсу психосоціальної реабілітації.Хочу ще раз подякувати всім, хто купував наші марки, нашим партнерам і всім, хто не забуває допомагати тим, кому сьогодні важко!І на цій позитивній ноті бажаю всім гарного завершення тижня та спокійних вихідних із гарною погодою та настроєм!P.S. Дуже чекаю наступного відрядження до Харкова, щоб мати можливість завітати до Екопарку та трохи психологічно розвантажитись :)
П’ятниця має бути про позитив.Поки учні готуються трохи відпочити влітку, Укрпошта готується доставити 10+ мільйонів підручників для шкіл, або близько 70% від їхньої загальної кількості.Перші відправлення планувалися цього тижня від видавців із Харкова до Львівщини та Закарпаття. Як ви бачили, наш Харківський центр був знищений ворогом цього тижня за два дні до початку проєкту з доставки підручників.Але знаєте що? Попри все ми не лише розпочали відправлення, а й уже доставили перші підручники до шкіл Львівщини.Бо сила України — в її людях, які знають свою історію і вміють будувати найкращі дрони!Тому дякуємо КМУ та Міністерству освіти і науки за довіру! Дякуємо видавцям за партнерство! І дякую нашій команді, яка попри все робить так, щоб рівень освіти в Україні не падав, а лише зростав.Наші діти й так мають нелегке завдання — здобувати сучасні знання в умовах війни. Тож Укрпошта зробить усе можливе і навіть неможливе, щоб про підручники ніхто не хвилювався.Проєкт триватиме до жовтня. Скільки держава заощадила завдяки доставці Укрпоштою порівняно з минулими роками — розкривати не будемо, але йдеться про мільйони 😊 Краще нехай ці кошти підуть на школи.Гарні новини ще будуть! А поки — всім гарного завершення тижня!
З наближенням набуття чинності закону про банк фінансової інклюзії 26 червня ця тема привертає дедалі більше уваги і в ЗМІ, і серед депутатів (які чекають дієвих результатів після ухвалення закону), і в бізнесу, і, головне, у мешканців прифронтових територій та людей з інвалідністю.Сьогодні на РБК вийшла досить цікава стаття з інсайдами. Навіть я дещо не знав 👀 Можете почитати.Єдине, з чим дозволю собі не погодитися, — це з висновком.На початку 2022 року Президент України Володимир Зеленський сказав, що «якщо переможе Україна — буде мир. Якщо переможе росія — не буде України».Так і в цьому випадку. Це не питання чиїхось амбіцій.Просто якщо переможе Укрпошта — в усіх українців з’явиться можливість доступу до сучасних банківських послуг. Якщо переможе НБУ — цього вже ніколи не станеться, бо економічно це нікому не цікаво.А далі читайте статтю самі й робіть висновки 😊Гарного вечора!P.S. Колись розповім свої інсайти про те, як НБУ вносив закон про банк фінансової інклюзії, щоб продемонструвати рух для міжнародних партнерів, хоча чудово розумів, що той закон мав нульові шанси на ухвалення.Ми тоді їх переграли. Переграємо і ще раз :)
Друзі, як ви бачили, в Укрпошти сьогодні був черговий важкий день — із втратою інфраструктури та пораненнями працівників. І це нелегко як морально, так і матеріально.Але є ті, кому зараз точно важче. Це наші військовополонені, на яких чекає Україна, на яких чекають їхні родини.Саме темі повернення військовополонених Укрпошта вирішила присвятити марку, яку ми випустимо до Дня Незалежності. Бо, на відміну від ворога, ми дійсно не забуваємо про своїх і хочемо підтримати і їх, і їхні родини.І зробити цю підтримку справді загальнонаціональною хочемо разом з вами. Тому обрати дизайн марки допоможете нам саме ви — всі громадяни України.Голосування за дизайн марки розпочалося сьогодні в застосунку Дія і триватиме до 24 червня Спільна робоча група з представників Укрпошти, ГУР, Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими та родин військовополонених обрала 7 найкращих варіантів серед десятків надісланих робіт. Тепер слово за вами.Чекаємо на ваші голоси.Ну і, як завжди, кілька слів для експертів. Укрпошта не лише випускає марки, присвячені військовополоненим. Ми підняли прапори на головних відділеннях компанії в усіх обласних центрах на знак підтримки наших полонених. Укрпошта також безкоштовно доставляє листи від родин військовополоненим і від військовополонених їхнім рідним.Тому ця марка — ще один наш крок на їхню підтримку.Слава Україні!
Хочеться завершити п’ятницю чимось добрим та позитивним. А це, звісно, про пошту 😊 (і Австралію)Цього тижня багато уваги було приділено тому, що банки закриваються, а доступ до фінансових послуг, тобто фінансова інклюзія, у нас поки не на найвищому рівні. Звісно, поки немає Укрпошта Банку 👀Але така проблема є не лише в Україні — вона глобальна. Я вже писав про увагу до цього питання Короля Чарльза, а цього разу хочу розповісти про приклад Австралії.У містечку Кастертон, в якому колись було 4 банківські відділення, а залишилося 0, працював лише один банкомат. Ну як працював — його навіть забули завантажити готівкою, причому прямо перед великим державним святом, і купа людей залишилася без грошей.Хто прийшов на допомогу? Керівник відділення Пошти Австралії. Він вийшов на роботу у вихідний день та ще й у свято, щоб допомогти людям. І навіть вибачився, що працюватиме лише з 18:00, бо протягом дня мав плани з родиною.Ось вам і приклад того, що і в Австралії, куди ми, до речі, доставляємо відправлення від 10–14 днів, і в Україні пошти часто ставляться до своїх клієнтів уважніше за банки.Пишаємось колегами з Австралії та працюємо над тим, щоб нашим клієнтам теж було де отримати готівку, коли і де це потрібно.Чекайте — скоро будуть нові гарні новини!А всім добрих і позитивних вихідних!
Зазвичай у п’ятницю ми говоримо про позитив. Але це був важкий для нас тиждень, тож маємо завершити його, підсумувавши сумні наслідки.Сума втрат Укрпошти від ураження Харківського хабу складе понад 11 мільйонів гривень. Нагадаю, що Укрпошта не отримує жодних дотацій, грантів чи субсидій з будь-якого бюджету, тому ці втрати компанія покриє з власного прибутку.Із цієї суми понад 1 мільйон гривень буде виплачено клієнтам за знищені посилки. Ми вже зв’язуємося з клієнтами, допомагаємо оформити виплати і протягом 1–2 днів компенсуємо всі втрати з моменту подання заяви.Ми активно працюємо з власником сортувального центру над оцінкою планів відновлення. Іти з Харкова ми не збираємося і вже працюємо над варіантами відновлення роботи хабу.Поки тривають ці роботи, Укрпошта перебудувала логістику через резервні майданчики та налагодила стабільну доставку посилок, листів, преси, ліків і товарів.Велика подяка всій нашій команді, яка всі ці дні без зупинки працювала над відновленням роботи, рятуванням посилок і робила все можливе й неможливе, щоб наші клієнти не відчули наслідків атаки. Пишаюся колегами!А я бажаю всім, щоб таких новин було якомога менше.Гарного завершення робочого тижня!
Звинувачення №5 (фіналочка і кульмінація)Питання від Романа: що більш ефективно для такого акціонера, як держава — одноосібна чи колегіальна форма управління?Знову цитую великих:«Подивіться, як виглядає конкурентне середовище, в якому працює Укрпошта. І ви побачите. Зросли компанії, які мають сотні мільйонів прибутку. Які розбудовуються, автоматизуються, реалізують експансію».Далі, звісно, Андрій Григорович сказав, що це Нова Пошта.А от Укрпошта, мовляв, у дупі. Бо:А) Власник — Міністерство розвитку громад та територій — бачить стагнацію як стратегію (це не мої слова, а великого).Б) Укрпошта «в глибокій кризі корпоративного управління протягом тривалого часу, і ця криза, на жаль, дедалі більше позбавляє її перспектив розвитку».В) Ігор Смілянський — це наслідок цієї кризи, в першу чергу.Відповідь:Ніякої стагнації в стратегії немає.Так, є послуги, які скорочуються: готівкові платежі, пенсії, газети, листи. Але є й ті, які зростають.І Укрпошта намагається замінити послуги, що скорочуються, сучасними. Але перспектив розвитку її позбавляє Андрій Григорович, який роками блокує нам банк, а не акціонер, який намагається допомогти його створити.Тому це черговий і нахабний пізд…ж.Укрпошта за 14 мільйонів євро автоматизувала 100% своєї логістики та забезпечила 100% населених пунктів України можливістю розраховуватися банківською карткою.Укрпошта, а не банки.І зробила це за 30% від річного ІТ-бюджету одного з не найбільших державних банків.Так хто тут автоматизується?Ну і щодо того, що я наслідок кризи — я вже казав. Андрію Григоровичу, я не наслідок. Я Ваш вирок) Можете ще раз записати мене в блокнот тих, кого Ви не дуже любите. Мій сон (хоч він і три-чотири години на добу) від цього гіршим не стане 😊Укрпошта — 5, НБУ — 0Як казав Дідусь Панас: от така казка
Укрпошта перемагає черги 👀Ми знаємо, що для наших клієнтів це проблема, тому ведемо системний наступ на них.Спочатку ми запровадили «Експрес-вікно» для посилок, але треба визнати, що не скрізь цей експеримент був вдалим, бо деякі наші клієнти не погоджувалися, що швидка видача посилки має бути поза чергою, поки хтось готує книжечку з показниками лічильника.Врахували це — і більше місяця тому розпочали пілотний проєкт з видачі посилок у 121 відділенні Києва через внутрішні поштомати. Тепер уже можна сказати, що проєкт став «хітом» 😊7 із 10 клієнтів Укрпошти отримують відправлення без оператора, і замість скарг на черги в соцмережах там стало більше фото усміхнених клієнтів поруч із нашими стильними жовтими поштоматами, які дозволяють отримати посилку за 10 секунд.Тобто маємо десятки тисяч виданих посилок і гарний настрій клієнтів. І це лише в Києві.А гарного настрою багато не буває. Тому відсьогодні, 10 червня, такі внутрішні поштомати вже працюють у Дніпрі, Запоріжжі, Кривому Розі, Кам’янському та Кропивницькому. Наступні регіони — Одеса, Вінниця і далі вся країна.Враховуючи позитивний зворотний зв’язок, ми збільшили план зі встановлення поштоматів з 400 до 600 на першому етапі проєкту. А далі — побачимо 😊Звісно, видача через внутрішній поштомат можлива для вже оплачених посилок. Традиційне обслуговування через оператора також залишається доступним.Для експертів окремо зазначимо, що до кінця року плануємо додати ще понад 1000 зовнішніх поштоматів і точок видачі посилок.Чекаємо всіх у наших відділеннях та поштоматах!
Друзі, вітаю!Перш за все хочу подякувати за теплі слова підтримки, які сьогодні команда Укрпошти отримувала по всій країні! І від наших клієнтів, і від наших працівників, і навіть від наших конкурентів, за що їм, звісно, окремий респект!По-друге, я хочу подякувати нашій незламній харківській та операційній командам, які, навіть поки ще працювали підрозділи ДСНС, уже розробляли нові шляхи доставки посилок. І вже в обід перші посилки доїхали до харківських відділень, як ми й обіцяли.Подивіться на цей відгук нашого клієнта — всі ці зусилля були недарма. Бо саме заради таких вражень, попри всі обстріли, ми й працюємо!Ми стабілізували роботу і запустили тимчасові маршрути. Так, певний час посилки до Харкова можуть їхати на один день довше, якщо прямують здалеку. З Харкова все має працювати за графіком.До вечора середи ми остаточно визначимо ті посилки і тих клієнтів, які, на жаль, уже не зможуть отримати свої відправлення та отримають компенсацію від Укрпошти. Ну а ми, сподіваюся, колись отримаємо це з росії, а поки будемо отримувати моральне задоволення, дивлячись, як вони «бігають та суєтяться».Дякую нашим ЗСУ, ДСНС і працюємо далі!Завтра і післязавтра в нас будуть гарні новини, і ми будемо фокусуватися на позитивних емоціях, таких як на фото!