Source
Адмінські Угіддя | Що там? Куди пропав? Пишуть мені всі в особисті (насправді, ніхто не п...
1 090 Views/Reach
2025-10-19 07:42
Message №735
Що там? Куди пропав? Пишуть мені всі в особисті (насправді, ніхто не пише). Дійсно, за жовтень-вересень постів в каналі мало. Що ж сталося? Та в цілому нічого. Прийшла осінь, одна дитина пішла в школу, друга пішла в садочок, та й третя народилась. Тому я вже батєнька троїх, як там пишуть в Інстаграм. Зранку поки всіх розвіз по справам, попив кави, клац і вже обід, трішки попрацював і поїхав їх збирати до купи. Але то таке, особисте. Що по тг? В тг все нормально, канали маю ті ж самі, закупаю потрохи в них. В агенції працюємо зі старими клієнтами, приходять нові. Прийшло багато нових на закупи. Тому таргетуємо, закупаємо — все добре. Що по рекламі, купляють? З приходом осені як рекламодавців так і клієнтів в агенції стало більше. Але ж знову, до рівня дворічної-трирічної давнини ще далеко, та й скоріше за все ніколи вже не буде. Ті, хто думають, заходити в тг чи чогось чекати — нічого не порекомендую. Чекати можно вічність, зайти можна вже сьогодні. Багато хто каже, що після закінчення війни стане краще… ось тільки кажуть про це вже 3 роки. Тому питання, а закінчення війни з нами в одній кімнаті? Тому відкрию такий спойлер: ніхто не знає, як буде. Все що ви чуєте лише припущення і здогадки. Стало важче і довше - факт. Хтось з темщиків, які залітали в тг поки він був на хайпі вже зробили свою копійчину і вилетіли звідси, когось риночок пережував і виплюнув, а хтось з них створили сітку каналів і тг для них із темки переріс в бізнес. Не буду тут писати, що буду зʼявлятись в каналі частіше, але я тут, на базі. Завжди відповідаю в особистих @zinchgor, або лайв-контентш в інсті.🔵 Адмінські Угіддя | Підписатись