Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Адмінські Угіддя
Added 14 Jul 2024

Адмінські Угіддя

@idorasUA
Number of subscribers: 1 859
Photos: 214
Videos: 53
Links: 324
Description:
Канал для адміністраторів та майбутніх адміністраторів каналів. Агенція з просування в тг: @ugd_media Наш чат: @idochatUA З усіх питань @zinchgor
Source

Адмінські Угіддя | Спроба скамуСхема стара але модернізована. Мене ще не намагались так с...

Telegram community logo - Адмінські Угіддя Адмінські Угіддя @idorasUA
787 Views/Reach 2025-08-05 12:09 Message №699
Спроба скамуСхема стара але модернізована. Мене ще не намагались так скаманути. Написав, запитав чи не бажаю я продати один зі свої каналів? Запропонували одну ціну, я назвав свою (в 4 рази більшу), відповів що влаштовує (момент 1). Захотів вийти на зідзвон. Вийшли, ставив цілком доречні питання. Далі попросив внутрішню стату, я скинув. Я запитав, через якого гаранта будемо проводити угоду? Він відповів що довіряє мені, і 80% переведе відразу, і 20% після того як канал буде в нього (момент 2). Перейшли до угоди. Дав йому юсдт беп20 (він сам попросив), але в нього ніби там щось не виходило, технічні проблеми на стороні біржі, і запитав мене чи можу я прийняти на гаманець ТрастВаллет (момент 3), ну я ж технологічний чоловік і авжеж можу. Скинув йому беп20 з трасту, але щось і там в нього не виходило (запудрює мені мозок). Тоді попросив трс20, я теж йому скинув, і тут бачу приходить мені сповіщення, що ніби заходять мені тестові 5$. В цей же момент він дзвонить мені і починає казати, що все пройшло, там сповіщення гляньте, я кажу так-так, зараз зайду в застосунок, щоб точно впевнитись. Заходжу в Траст, 5$ прийшли але в якійсь хуйні, а не юсдт. Питаю в нього, що щось прийшло не в юсдт, він відповідає, що це норм, що я без проблем її 1 до 1 обміняю в юсдт. Кажу йому, що знаю цей розвод і можна закінчувати. Кладе трубку, не вийшло. Варто зазначити, що працюють досить професійно і якщо чи не очікуєш, що тебе будуть скамити, то скоріше за все тебе заскамлять 🤝. Будьте обережні!🔵 Адмінські Угіддя | Підписатись