Source
Андрій Странніков | Останнім часом отримую чимало звернень від березняківців щодо подальшо...
348 Views/Reach
2023-04-21 07:26
Message №830
Останнім часом отримую чимало звернень від березняківців щодо подальшого існування храмів УПЦ МП на Березняках. Не міг вчора на сесії Київради не згадати про це у своєму виступі. Київрада підтримала мою правку про неприпустимість подальшого існування церкви держави-агресорки на території міста Києва. 80 депутатів (тобто дві третини від складу Київради) проголосували за це.☝️Таким чином, вчора київська міська громада услід за іншими українськими громадами чітко заявила свою позицію: московська церква має назавжди піти з Києва та України загалом. Договори оренди на культові споруди, що перебувають у державній власності, мають бути розірвані, а храми повернуті державі. Саме тому вчора Київрада направила відповідне звернення до Кабміну та РНБО. Бо це вже давно не питання віри, а питання національної безпеки. Що ж до подальшого існування березняківських храмів, вважаю, що, як і в усій Україні, тут має бути єдина канонічна православна церква, а саме Православна Церква України. Вірю, що так і буде!