Login Sign Up
Advert
Your ad spot
Reserve this exclusive slot for the selected period.
Buy advertising →
Telegram community logo - Андрій Странніков
Added 17 Dec 2021

Андрій Странніков

@iamstrannikov
Number of subscribers: 640
Photos: 90
Videos: 7
Links: 709
Description:
Надсилайте свої електронні звернення 👉 @FeedStrabot

👥 Number of subscribers

640
Average/Day:: 0
Average/Week:: -1
Average/Month:: -3

👁️ Average views per message

712
Average/Day:: 628
Average/Week:: 711
ERR: 111.25%

📊 Messages per Day

0
Last day: 0
Week average: 0
Average per day: 0

Status change history

Officially not confirmed 2022-05-25

Wall

Telegram statistics channel

👁 1,230 26-02-14 14:50
📢 Одне з останніх рішень Київради присвячено допомозі тим, хто зіткнувся з поривами труб, аварійним підтопленням квартир та різними іншими неприємностями, що стались через ворожі атаки, а відтак - суттєві пошкодження центральних мереж. Йдеться про ВИПЛАТУ одноразової МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ в межах програми «Турбота. Назустріч киянам» для тих, хто був змушений терміново приводити житло до ладу через таку ситуацію.Ключова інформація про допомогу:➡️ Сума: 40 000 гривень на одну квартиру;➡️ Додаткова виплата: для малозабезпечених киян та киянок, які отримують державну соціальну допомогу, передбачено ще одну виплату в розмірі одного прожиткового мінімуму;➡️ Умова: пошкодження мереж має бути зафіксоване починаючи з 1 січня цього року.Як оформити виплату?Допомогу може отримати один із власників або співвласників помешкання. Для цього необхідно подати заяву до Департаменту соціальної та ветеранської політики КМДА.Перелік документів:➡️ паспорт та ІПН;➡️ підтвердження права власності;➡️ довідка від керуючої компанії, ОСББ або ЖБК про пошкодження мереж;➡️ банківські реквізити (IBAN).Контакти для зв'язку:➡️ Електронна пошта: [email protected]Особисто: вул. Любомира Гузара, 7, каб. 116 (громадська приймальня).➡️ Телефон для довідок: 044-366-59-70.
👁 977 26-01-10 13:46
Шановні березняківці, місто потроху оговтується від наслідків удару рашистських варварів по нашій інфраструктурі. Сьогодні ціною неймовірних зусиль вдалось запустити один із об'єктів життєзабезпечення, який поцілили орки. Це дає підстави для стриманого оптимізму. Повторю - оптимізму, але стриманого. Станом на зараз ніхто не скаже жодних термінів, а якщо й скаже, то не прогарантує. Оскільки в таку погоду прорахувати ризик виникнення аварії при подачі теплоносія надзвичайно високий. А це у свою чергу впливає на терміни. Також у місті дефіцит електроенергії. Саме тому сьогодні було ухвалено рішення про зупинку електротранспорту та паралельні автобусні маршрути. Задля того, щоб більше навантаження пішло на будинки киян.Пам'ятаймо головне - ніхто не сидить склавши руки і не спить вночі. Всі працюють. Зараз перебуваю у Запорізькій області і тут точно така ж картина, як і в Києві. Бо воюємо з нелюдами, мета яких - зробити ВСЮ Україну непридатною для життя. Але нічого в них не вийде. Ми обов'язково подолаємо і цей складний період. А грьобані орки горітимуть у пеклі. Рано чи пізно. Слава Україні!
👁 1,900 25-02-22 14:42
​​📣 Новий рік розпочався першим етапом (а їх буде два) реалізації амбітного проєкту - будівництва споруди подвійного призначення із захисними властивостями протирадіаційного укриття між двома школами на вулиці Березняківській. Тобто це повноцінне бомбосховище, яке вміщатиме 1363 особи, а в мирний час майже 4 тис кв.м. площі стане простором для спортивних занять, секцій, різних виставок та позашкільної роботи.Тепер після численних погоджень і експертиз в минулому році нарешті можемо повідомити, що перша черга будівництва розпочата: наразі встановлюють огорожу для роботи важкої будівельної техніки.☝️До відома батьків, частина огорожі перекрила звичний вхід до Ліцею 209 "Сузір'я" з боку будинку Шумського, 10. Тому адміністрацією школи буде організований прохід до школи через евакуаційний вхід, який розташований ближче до дороги Шумського. А також діє відкритий прохід з боку вул.Березняківської. Сам вхід до будівлі буде з того боку, де зазвичай проходять шкільні урочистості. Вибачте за тимчасові незручності!
👁 297 23-10-05 14:25
​​Продовжуємо збирати ідеї щодо місця розташування майбутнього меморіалу березняківцям, які загинули захищаючи нашу незалежність та територіальну цілісність. Вчора разом з Віталієм Росляковим та КП по УЗН Дніпровського району оглядали ще одне потенційне місце. Там, де навесні висаджували привезені з Бахмута троянди. Що вже надає цій місцевості певного символізму.Як на мене, місце найбільш вдале. У самому центрі Березняків. Всім відоме і водночас дещо віддалене від розважальних зон. Є можливість його обгородити та озеленити. А також викласти доріжку в центр кола, в якому тимчасово розташувати стенди з фото загиблих, а по завершенні війни - меморіальний знак з їхніми прізвищами. Тому саме це місце хочемо обговорити з родичами та побратимами загиблих.Станом на сьогодні є інформація про 24-х березняківців, які загинули починаючи з лютого 2014-го. Збір даних продовжується, бо ніхто не може бути забутим. Тому, якщо володієте інформацією щодо полеглих наших березняківців, пишіть до чатботу Телеграму. Обовʼязково звʼяжемось.
👁 385 23-09-24 15:29
​​​​📢 Шановні березняківці, ми разом з Віталієм Росляковим та ДФТГ "Лівий берег" запрошуємо вас з родинами та друзями відзначити День українського козацтва "Козацька Покрова на Березняках" 1 жовтня на озері Тельбін! На вас очікують різноманітні майстер-класи, благодійний ярмарок, активності для дітей та смачний козацький куліш. А також виступи творчих колективів навчальних закладів району та Центру дитячо-юнацької творчості. 🔥Мета заходу - допомогти нашим військовим берегти небо над Києвом чистим, а отже ми всі разом збираємо кошти на ловців шахедів для ДФТГ "Лівий берег" 112-ої окремої бригади ТрО м.Києва! 🪙 Номер картки банки 5375411207672648https://send.monobank.ua/jar/4EuidnRNuk☝️Хочу окремо зазначити, що тематика ярмарку суто патріотична та етнічна. Тож, для участі продавців прошу обов'язково реєструватися за посиланням http://surl.li/lkfcg ❗️Чекаємо на вас у неділю, 1 жовтня, біля бювету на озері Тельбін. О 12.00 стартуємо!📎ГО "Наш дім Березняки", ОСН "Березняки-Тельбін", ДФТГ "Лівий берег", 112-та окрема бригада ТрО м.Києва, ГС "Київський форум волонтерів", КП УЗН Дніпровського району, Управління освіти Дніпровського району, куліш від Chim-chi bar
👁 377 23-08-02 18:01
​​Сьогодні разом з Віталієм Росляковим розбирались з болючим питанням для мешканців вулиці Шумського - як виїхати з двору і не порушити правила дорожнього руху?Бо після капремонту вулиці до вже існуючих проблем (пониження бордюрного каменю для людей з інвалідністю та калюжі після дощу) додалась ще одна - дві суцільні по всій довжині замість трьох «розривів» у минулому. Іншими словами, щоб «вирулити» з Шумського 4 на Бучми треба повернути праворуч, потрапити в затор на колі Шумського-Березняківська і проклинаючи владу через півгодини (замість 5 хв) дістатись до омріяної точки. Або інший варіант - щоб з Дніпровської набережної через проспект Тичини потрапити до Манежу, також треба повернути на Шумського, вистояти чергу на колі Шумського-Березняківська, ну і далі, як у попередньому абзаці... Так от, сьогодні про це дискутували з керівництвом Комунальна корпорація "Київавтодор", Національна Поліція України, проектантом та підрядником капремонту вулиці. Почали з «суворого дотримання правил дорожнього руху», закінчили «врахуванням ситуації, що склалась». Здається, нас почули. На щастя, люди із високих кабінетів не «включали чиновника», а з розумінням поставились до березняківських реалій. Бо нормативи нормативами, а здоровий глузд завжди має бути. Поки нічого не анонсую. І не обіцяю, що все буде, як колись. На жаль, бюрократична тяганина нікуди не поділась. І те, що з точки зору здорового глузду є логічним і швидким, сьогодні грузне у паперах, нормах, процедурах і т.д. Але те, що в результаті всієї цієї тягомотини мешканцям вулиці Шумського стане легше виїжджати зі своїх дворів - у мене сумніву немає 😀 Про результати інформуватиму.Написати звернення
👁 695 23-06-02 17:55
5️⃣ Від питання «хто винен» переходимо до «що робити». Вчора мер Віталій Кличко доручив перевірити ще раз всі обʼєкти укриття та забезпечити ЦІЛОДОБОВИЙ доступ до них. Сьогодні я спілкувався з начальницею управління освіти Дніпровської РДА. Вона підтвердила, що укриття у школах відкриті для всіх. Церква на Шумського поводить себе дивно. Формально там нема укриття, на мапу КМДА воно не нанесене. Тому одних вона пускає, інших не пускає. Не по-Божому якось відмовляти людям в укритті під час тривоги. Якось всупереч заповіді любити ближнього свого…6️⃣ І наостанок. У країні війна. Це, мʼяко кажучи, дискомфорт. Дискомфорт кожен сприймає і переносить по-різному. Хтось, як якась «мила дівчина» сьогодні, хоче, перенести ЗРК «Patriot” з Києва на захід України, бо він їй, бачте, спати заважає. Думаю, відео всі бачили. А хтось, десь на Донбасі, щиро радіє, коли можна хоч на мить вийти з підвалу. І там, і там люди… І там, і там українці… Перебуваючи зараз на службі в ЗСУ, часто спілкуюсь і з одними, і з іншими. Ні на що не натякаю, але терпіння і розуміння всім нам не завадить…
👁 348 23-04-21 07:26
Останнім часом отримую чимало звернень від березняківців щодо подальшого існування храмів УПЦ МП на Березняках. Не міг вчора на сесії Київради не згадати про це у своєму виступі. Київрада підтримала мою правку про неприпустимість подальшого існування церкви держави-агресорки на території міста Києва. 80 депутатів (тобто дві третини від складу Київради) проголосували за це.☝️Таким чином, вчора київська міська громада услід за іншими українськими громадами чітко заявила свою позицію: московська церква має назавжди піти з Києва та України загалом. Договори оренди на культові споруди, що перебувають у державній власності, мають бути розірвані, а храми повернуті державі. Саме тому вчора Київрада направила відповідне звернення до Кабміну та РНБО. Бо це вже давно не питання віри, а питання національної безпеки. Що ж до подальшого існування березняківських храмів, вважаю, що, як і в усій Україні, тут має бути єдина канонічна православна церква, а саме Православна Церква України. Вірю, що так і буде!
👁 628 22-11-28 16:49
​​За тих дуже непростих умов, що зараз склалися в нашій енергосистемі, коли вимкнення світла тривають досить велику кількість часу, важливо знати адреси найближчих пунктів для обігріву, т.зв. Пунктів незламності.‼️На Березняках ці адреси дивіться на мапі ➡️ Це приміщення шкіл та ЖЕД-407. Вони зараз доукомплектовуються всім необхідним, і будуть доступні для ТИМЧАСОВОГО КОРОТКОСТРОКОВОГО перебування людей за умови відсутності електроенергії тривалий час (більше доби).Тут можна зарядити свої гаджети (приносьте свої подовжувачі), зігрітися, випити гарячого чаю, розігріти їжу. В приміщеннях є аптечки та засоби для дезінфекції.🏠Якщо ви бажаєте долучитися до команди волонтерів, яка б полегшила роботу працівників Пунктів, звертайтеся до моєї приймальні за телефоном (063) 939 77 86 або пишіть на email [email protected]. ☝️Я розумію, що виникає багато питань щодо функціонування таких пунктів, оскільки вперше тестуємо такий досвід. Залишайте свої коментарі під постом в групі "Наш дім Березняки". По мірі того, як матиму відповіді на них, публікуватиму їх там.Дуже сподіваюся, що нас не торкнеться повний блекаут і ми переживемо зиму, оминаючи ці Пункти, але збережіть ці адреси. І нехай вони не знадобляться. 🇺🇦Бережіть себе!
👁 281 22-10-30 09:46
​​📣Про наболіле. Спробую відповісти на найбільш поширені питання щодо наявності/відсутності світла в окремо взятому мікрорайоні. Останні дні багато спілкуюсь з енергетиками та представниками влади. Технічних деталей та інсайдерської інформації дуже багато, тому деякі речі пояснювати дуже довго, а дечого не маю права говорити в принципі. Отже не дивуйтесь, якщо на деякі, здавалося б логічні та прості питання відповіді не буде. 💡 Одним із таких питань є «а чому мене відключають, а сусіда ні?». Звучить останнім часом дуже часто. Річ у тім, що Березняки - не окреме місто зі своєю закритою енергосистемою, а частина надзвичайно розгалуженої, побудованої ще в часи СРСР мережі міста. Тому не дивуйтесь, якщо умовні будинки номер 2 і 2-а живлять лінії з різних підстанцій, або й з різних районів (Дарницького і Дніпровського). Візуально виглядає як один будинок, а джерела живлення різні. 💡До речі, Київ також не є автономною системою, а підключений до енергосистеми України і від неї напряму залежить. Тому «прильоти» по Київській області в четвер, 27 жовтня знову розбалансували всі графіки відключень. Зараз система реагує на ті лінії, де найбільше перевантажень. Ви можете бачити світло у вікні сусіда і проклинати владу, за те, що воно там є, а у вас нема. Але ви не можете знати, скільки одночасно чайників, пральних машин та мікрохвильовок підключається до вашої лінії. А для системи важливий весь обсяг навантажень і світло якраз - не найбільше з них. Тому недаремно просять у пікові моменти зменшити споживання від потужних електроприладів - бойлерів, електродуховок, пральних машин тощо.💡Орієнтовно з вівторка обіцяють увійти в більш-менш планові графіки відключень. Знову ж таки, якщо не буде нових «прильотів» і виведення з ладу нових об‘єктів. Ворог б‘є не лише по об‘єктах генерації, а насамперед по розподільчих мережах. Щоб унеможливити транспортування до Києва електроенергії. Грубо кажучи, електроенергія в Україні є, але шляхи доставки її до Києва знищуються. 💡 Чого чекати надалі? Прогнозувати складно. Маємо справу з цинічним і аморальним нелюдом, який хоче знищити Україну та українців. Тому важко сказати, що ще прийде до його хворої голови. Як мінімум, необхідно запастись терпінням і з розумінням ставитись до тимчасових труднощів. Найближчим часом відключення не припиняться, а час відключення може бути збільшено. Збитки київської енергосистеми обчислюються мільярдами гривень і на відновлення потрібні не лише гроші, а й час і головне - безпека. ☝️Наостанок хочу запевнити, що енергетики цілодобово і на межі своїх сил і можливостей роблять все від них залежне. Ніхто не намагається свідомо погіршити ваше становище. Не хочу бути пафосним, але сьогодні справді внеском кожного в перемогу можуть бути прості речі - економія електроенергії та розуміння сьогоднішньої непростої ситуації. Разом переможемо!