Source
ІМУНОЛОГІЯ /ПЕДІАТРІЯ . Поради для здоров’я | Аутоімунний тиреоїдит — це не історія про “попити БАДи і все пройде”. ...
11 200 Views/Reach
2026-04-22 16:10
Message №2350
Аутоімунний тиреоїдит — це не історія про “попити БАДи і все пройде”. На жаль, багато людей роками втрачають час, купуючи добавки без розуміння причини проблеми. Пʼють їх ,а толку нуль !!! Шлях до одужання складніший і глибший !!!!!Якщо не налагодити роботу щитоподібної залози та не знайти фактори,які її виснажують,у майбутньому можуть чекати: ▫️ хронічна втома.▫️ набір ваги.▫️ набряки.▫️ тривожність або апатія.▫️ випадіння волосся.▫️ проблеми зі шкірою.▫️ порушення циклу.▫️ безпліддя.▫️ погіршення пам’яті та концентрації.▫️ підвищення холестерину і серцево-судинні ризики.Що потрібно реально робити?✔️ Повноцінне харчування, а не хаотичні дієти(сніданок,обід,вечеря.Жодних перекусів,щоб не було скачків інсуліну.Виключити :глютен,молочне ,можна масло КХІ.Солодке ,руйнує судини,і провокує ріст пат.флори і бродіння в кишківнику ,СНБР-виключаємо ).✔️ Регулярний рух і спорт (покращує чутливість до інсуліну та обмін речовин - банально швидка ходьба кожного дня ).✔️ Сон 7–8 годин (саме вночі відновлюється гормональна система). Тому магній бісгліцинат ,Вам в поміч!✔️ Робота зі стресом / психологом (хронічний кортизол виснажує щитоподібну залозу). Читайте художню літературу ,менше телебачення і швидких короткометражних переглядів ,які доводять мозок до хаосу).✔️ Обстеження ШКТ: шлунок, кишківник, мікробіота, Helicobacter pylori(доки запалення кишківника,шлунку не буде проліковано,доти організм будете втрачати все поживне і матимете проникні стінки слизової кишківника,і аутоіманна система атакуватиме - постійно ).✔️ За наявності паразитозів — лікування.✔️ Корекція жирового гепатозу, бо печінка бере участь у перетворенні гормону Т4 у активний Т3.( можна приймати Урсофальк -2-3 міс)✔️ Усунення інсулінорезистентності,бо вона запускає запалення, набір ваги та погіршує гормональний баланс(лише робота з дієтологом і калораж їжі + спорт)✔️ Виявлення і корекція дефіцитів: феритин,залізо,вітамін D3,B12, фолат, цинк, селен -самі головні елементи ,без яких ЩЗ працювати не буде + цинк !!!І лише тоді БАД-підтримка має сенс,як частина системного відновлення,а не як чарівна таблетка.Пам’ятайте!!!!організм не лікується одним флаконом. Він відновлюється тоді,коли прибирають причину!!!Всім міцного ЗДОРОВʼЯ!!!Ваша лікар імунолог !#щитовидна_залоза